Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • eRKow. Autorytet
    Postów: 1329 2085

    Wysłany: 2 września 2025, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Tak! I herbata w powyginanej butelce plastikowej 😅

    @gajowa jasne, dam znać ! Kolor jest piękny na żywo, kupiłam próbniki kilku kolorów i ten zdecydowanie wygrał.

    @crazydaisy @kropka_aga @eRKow o której jutro wizytujecie? Ja o 11 i już się stresuje że się nie wyśpię i będzie mi niedobrze 🫣 zauważyłam że mam ostatnio dość mocne mdłości jak jadę jako pasażer, z 2 tygodnie nie prowadziłam sama więc mam nadzieję że nie będzie mi niedobrze
    Ja na 10.30 ale dziś wizyta na NFZ więc nie spodziewam się nawet zdjęcia. Raczej się dowiem czy serduszko bije i że jest ok albo nie ok.... Oczywiście opóźnienie. Ale już czeka..

    MTHFR heteri
    PAI-1 homo
    Problem z utrzymaniem ciąży - immunologia.

    💔24.07.2022 r. Aniołek. (7tc/10tc) [*] Sławek
    💔04.04.2023 r. Aniołek (8tc/10tc) [*] Józio
    ❤️ 02.02.2024 r. Feliks, 3370g, 54cm, 10pkt
    💔12.02.2025 r. Aniołek (5tc/9tc) [*] Marianna
    ❤️16.01.2026 r. Sara, 3428g, 53cm, 10pkt
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3988 5453

    Wysłany: 2 września 2025, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję, że z bobasem wszystko dobrze. Każdy parametr bez zarzutu. Waży juz 460g 😱

    Kolejna wizyta 30.09. Do tego czasu mam do zrobienia obciążenie glukozą 🤢


    20250902-100010.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2025, 11:42

    Pogubiona, Justa28, Dariana, Karola1995, Martolina, Hortensjaogrodowa, Paulina66, Fasolowa_zupa, Puszkina, Kokosik, NinaB, ellevv, milka_91, gajowa, CrazyDaisy, kasialinkaa, eRKow., Marti98, Bergamotka94, ILCIA, Olkafar, Dango, klaudia00.. lubią tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Pogubiona Autorytet
    Postów: 1100 2307

    Wysłany: 2 września 2025, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Melduję, że bobasem wszystko dobrze. Każdy parametr bez zarzutu. Waży juz 460g 😱

    Kolejna wizyta 30.09. Do tego czasu mam do zrobienia obciążenie glukozą 🤢


    20250902-100010.jpg

    Słodziak! 😍😍😍 Niech dalej rośnie zdrowiutko <3

    Polubiłam, że wszystko OK. Nie lubię za obciążenie glukozą :(

    kropka_aga lubi tę wiadomość

    👱38 🧔43 + 😺😺
    Starania od 02.2023

    05.2023 - 5t 💔
    08.2023 - 6t 💔
    02.2024 - pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności
    04.2024 - diagnoza trombofilii (PAI-1 i MTHFR [homo])
    14.12.25 - (37) Hello World! :) 2620g, 53cm

    age.png
  • Justa28 Autorytet
    Postów: 956 2035

    Wysłany: 2 września 2025, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Melduję, że bobasem wszystko dobrze. Każdy parametr bez zarzutu. Waży juz 460g 😱

    Kolejna wizyta 30.09. Do tego czasu mam do zrobienia obciążenie glukozą 🤢


    20250902-100010.jpg

    Super, że wszystko dobrze, duży chłopak już 🥰
    Powodzenia z glukozą, jeszcze masz trochę czasu, dasz radę 😊

    kropka_aga lubi tę wiadomość

    29 👩 & 39 🧔🏼‍♂️ & 🐕 x2

    👩 po chemioterapii & naświetlaniach
    🧔🏼‍♂️ pH 8,5❓️reszta w normie 💪

    03.05 ⏸️ beta 144,44 mIU/ml 🥹🤞
    05.05 beta 338,80 mIU/ml 🥹🤞
    26.05 CRL 1.09 cm ❤️
    27.06 prenatalne 👍
    28.08 połówkowe 👍
    08.09 522g ❤️
    24.09 650g ❤️
    15.10 950g ❤️
    29.10 1200g ❤️
    10.11 1665g ❤️
    01.12 1915g ❤️
    17.12 2300g ❤️

    01.2026 🩷👨‍👩‍👧

    age.png
  • Martolina Autorytet
    Postów: 2003 3121

    Wysłany: 2 września 2025, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja też już po! Wszystko super, młoda waży 450 g ❤️

    ca8a3988f2066.jpghttps://zapodaj.net/plik-vrtaAClNKm

    ad14c428d81e6.jpghttps://zapodaj.net/plik-XXOM2F5TMd

    25e08e5ab0d83.jpghttps://zapodaj.net/plik-06tIhtYf4J

    Hortensjaogrodowa, Karola1995, Justa28, Pogubiona, Paulina66, Fasolowa_zupa, kropka_aga, Puszkina, Kokosik, NinaB, ellevv, gajowa, CrazyDaisy, kasialinkaa, Ola9896, eRKow., Marti98, ILCIA, Dariana, Olkafar, Dango, klaudia00.. lubią tę wiadomość

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2030 3519

    Wysłany: 2 września 2025, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Melduję, że bobasem wszystko dobrze. Każdy parametr bez zarzutu. Waży juz 460g 😱

    Kolejna wizyta 30.09. Do tego czasu mam do zrobienia obciążenie glukozą 🤢


    20250902-100010.jpg


    Super ze wszystkp dobrze ❤️ jaki juz duzy😍😍

    Ja musze do 18wrzesnia zrobic obciążenie glukoza 😐

    kropka_aga lubi tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2030 3519

    Wysłany: 2 września 2025, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:


    Super wiesci ❤️ jakie te bobasy juz duze 🤯🤯

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • Justa28 Autorytet
    Postów: 956 2035

    Wysłany: 2 września 2025, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:

    Super wieści, piękna duża księżniczka 🥰

    kropka_aga, Martolina lubią tę wiadomość

    29 👩 & 39 🧔🏼‍♂️ & 🐕 x2

    👩 po chemioterapii & naświetlaniach
    🧔🏼‍♂️ pH 8,5❓️reszta w normie 💪

    03.05 ⏸️ beta 144,44 mIU/ml 🥹🤞
    05.05 beta 338,80 mIU/ml 🥹🤞
    26.05 CRL 1.09 cm ❤️
    27.06 prenatalne 👍
    28.08 połówkowe 👍
    08.09 522g ❤️
    24.09 650g ❤️
    15.10 950g ❤️
    29.10 1200g ❤️
    10.11 1665g ❤️
    01.12 1915g ❤️
    17.12 2300g ❤️

    01.2026 🩷👨‍👩‍👧

    age.png
  • Hortensjaogrodowa Autorytet
    Postów: 392 562

    Wysłany: 2 września 2025, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka aga, Martolina super, że dzieciaczki zdrowe! I już spore bobasy są! Jak to szybko leci!

    Justa fajnie, że już po krzywej! Ja robiłam wczoraj, to już moja trzecia krzywa w życiu i ja zawsze dobrze to znoszę. Samo wypicie to dla mnie lajcik, potem lekkie odbijanie i minimalne mdłości ale do przeżycia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2025, 11:28

    Justa28, kropka_aga, Martolina lubią tę wiadomość

    age.png
  • Pogubiona Autorytet
    Postów: 1100 2307

    Wysłany: 2 września 2025, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Super wieści Martolina! <3 <3 <3 I piękne foteczki :)


    Widzę, że Sabinka malutka w porównaniu z Waszymi bobaskami, ale powtarzam sobie, że ciąża jest parę dni młodsza, a ja też urodziłam się malutka (2700g), a teraz jestem średniej wysokości i jest ok :)

    Karola1995, u mnie też krzywa przed wizytą 18ego - będę się łączyć z Tobą w bólu ;(

    Martolina lubi tę wiadomość

    👱38 🧔43 + 😺😺
    Starania od 02.2023

    05.2023 - 5t 💔
    08.2023 - 6t 💔
    02.2024 - pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności
    04.2024 - diagnoza trombofilii (PAI-1 i MTHFR [homo])
    14.12.25 - (37) Hello World! :) 2620g, 53cm

    age.png
  • Hortensjaogrodowa Autorytet
    Postów: 392 562

    Wysłany: 2 września 2025, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszecie o wyprawce, ja jestem w lesie. Tzn mam wiele rzeczy po córkach ale wszystko jest na strychu, a ja tam nie wejdę. Mąż nie wiem czy znajdzie 😅 Nadal też nie znamy płci, pewnie dowiem się na połówkowym ale mam przeczucie, że będzie chłopak tym razem więc ubranka trzeba będzie kupić. Poza tym czeka nas remont, przemeblowanie. Na samą myśl mam dość bo źle się czuję i leżę całe dnie. Niby jest sporo czasu ale teraz już będzie leciało szybko.

    Ola9896 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Fasolowa_zupa Autorytet
    Postów: 362 633

    Wysłany: 2 września 2025, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Melduję, że bobasem wszystko dobrze. Każdy parametr bez zarzutu. Waży juz 460g 😱

    Kolejna wizyta 30.09. Do tego czasu mam do zrobienia obciążenie glukozą 🤢


    20250902-100010.jpg

    Jaki aniołek!
    Gratuluje dobrych wieści. Rosnij zdrowo!

    kropka_aga lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️86👴🏻86+ 🐈
    starania od III 24'
    IV, VIII, XII biochem
    I 25' zaczynamy starania z pomocą medyczną
    3 cykl z Ovitrelle i mamy fasolkę!
    V 25' jest bijące❤️
    IX 25' 💔 PPROM w 21T
    przeleczony stan zapalny endometrium
    wsparcie od imunologa
    styczeń 26' nowy początek starań
    V - nieoczekiwane II w straconym cyklu
    8t - 💔


    Jeszcze kiedyś zaświeci dla nas słońce.
  • Fasolowa_zupa Autorytet
    Postów: 362 633

    Wysłany: 2 września 2025, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:

    I można odetchnac z ulga! Gratuluje!
    Słodki bobasek 😍
    Dużo zdrowia dla Was!

    👱🏻‍♀️86👴🏻86+ 🐈
    starania od III 24'
    IV, VIII, XII biochem
    I 25' zaczynamy starania z pomocą medyczną
    3 cykl z Ovitrelle i mamy fasolkę!
    V 25' jest bijące❤️
    IX 25' 💔 PPROM w 21T
    przeleczony stan zapalny endometrium
    wsparcie od imunologa
    styczeń 26' nowy początek starań
    V - nieoczekiwane II w straconym cyklu
    8t - 💔


    Jeszcze kiedyś zaświeci dla nas słońce.
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3988 5453

    Wysłany: 2 września 2025, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina u Ciebie też już duża księżniczka :D Super, że wszystko ok <3 i piękne zdjęcia <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2025, 11:44

    Martolina lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1960 5826

    Wysłany: 2 września 2025, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny piękne te bobaski 😍😍😍 I super że wszystko dobrze!

    I mnie dopadnie krzywa cukrowa ale mi lekarz powiedział że najwcześniej dopiero w 24+0 mam robić, nie wiem czemu tak późno 🧐 Ale to wypada jakoś że od 18 września też mogę zrobić, miałam raz w życiu bez ciąży robiona i było do przeżycia a teraz się trochę martwię bo słodkie nie wchodzi mi wcale, więc może być wesoło 🤭

    kropka_aga, Martolina lubią tę wiadomość

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3988 5453

    Wysłany: 2 września 2025, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Dziewczyny piękne te bobaski 😍😍😍 I super że wszystko dobrze!

    I mnie dopadnie krzywa cukrowa ale mi lekarz powiedział że najwcześniej dopiero w 24+0 mam robić, nie wiem czemu tak późno 🧐 Ale to wypada jakoś że od 18 września też mogę zrobić, miałam raz w życiu bez ciąży robiona i było do przeżycia a teraz się trochę martwię bo słodkie nie wchodzi mi wcale, więc może być wesoło 🤭

    No ja słodkiego nie jem od maja... w ogóle mnie nie ciągnie i mnie w ogóle odrzuciło od początku ciąży, więc ciężko to widzę :/ mi lekarka nie powiedziała kiedy dokładnie zrobić, tylko żeby do wizyty mieć + morfologia i toksoplazmoza

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2025, 11:51

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2718 7579

    Wysłany: 2 września 2025, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka aga, Martolina Gratuluję udanych wizyt i pięknych dużych bobasów ❤️

    Co do krzywej, ja też dopiero po 24tc będę mieć - nie wiem czemu tak późno i mam nadzieję, że nic nie wyjdzie bo brałam wcześniej glucophage i miałam w tamtym roku trochę wysoką glukozę ale w tym roku wynik spadł i akurat w tej kwestii lekarz nie miał zastrzeżeń
    A słodycze kocham i wpierdzielam codziennie

    Martolina, Ola9896 lubią tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3988 5453

    Wysłany: 2 września 2025, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Kropka aga, Martolina Gratuluję udanych wizyt i pięknych dużych bobasów ❤️

    Co do krzywej, ja też dopiero po 24tc będę mieć - nie wiem czemu tak późno i mam nadzieję, że nic nie wyjdzie bo brałam wcześniej glucophage i miałam w tamtym roku trochę wysoką glukozę ale w tym roku wynik spadł i akurat w tej kwestii lekarz nie miał zastrzeżeń
    A słodycze kocham i wpierdzielam codziennie

    Ja normalnie też kocham, ale ciąża mnie odmieniła hahaha :D sama siebie nie poznaję :D

    Faktycznie, ja mam wpisane obciążenie glukozą między 24 a 28 tc. Więc i tak muszę zrobić pod koniec miesiąca zaraz przed wizytą.

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Martolina Autorytet
    Postów: 2003 3121

    Wysłany: 2 września 2025, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Ja normalnie też kocham, ale ciąża mnie odmieniła hahaha :D sama siebie nie poznaję :D

    Faktycznie, ja mam wpisane obciążenie glukozą między 24 a 28 tc. Więc i tak muszę zrobić pod koniec miesiąca zaraz przed wizytą.

    A ja normalnie nie przepadam za słodyczami a w ciąży mogę jeść na tony 🫣 wszystko na odwrót

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3988 5453

    Wysłany: 2 września 2025, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    A ja normalnie nie przepadam za słodyczami a w ciąży mogę jeść na tony 🫣 wszystko na odwrót
    Dokładnie, tak samo mam z mięsem. ogólnie jestem mięsożerna... a teraz bym jadła same warzywa i muszę się zmuszać aby zjeść mięso :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2025, 12:21

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
‹‹ 465 466 467 468 469 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ