Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • Pogubiona Autorytet
    Postów: 1100 2307

    Wysłany: 3 września 2025, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makino. wrote:
    Cześć dziewczyny, ja podczytuję, ale nie dam rady być na bieżąco. Do drugiej połowy września jeszcze pracuje a do tego pierwszak na stanie 🙈

    Trzymam mocno kciuki za wizyty i połówkowe. Sama mam jutro i mocno się stresuję. U córki na tym etapie wyszła pępowina dwunaczyniowa i pamiętam tą nerwówkę czy rośnie do końca ciąży 😞

    Do tego jakieś głupie sny mi się śnią że nie jestem w ciąży...

    Makino, fajnie, że się odezwałaś :) wiem, że to mało wykonalne (sama miałam dziś maraton głupich snów!), ale postaraj się nie martwić na zapas, a wszystkie OvuCiocie będą trzymać mocno kciuki za maluszka! :) 🤞🤞🤞

    👱38 🧔43 + 😺😺
    Starania od 02.2023

    05.2023 - 5t 💔
    08.2023 - 6t 💔
    02.2024 - pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności
    04.2024 - diagnoza trombofilii (PAI-1 i MTHFR [homo])
    14.12.25 - (37) Hello World! :) 2620g, 53cm

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3988 5453

    Wysłany: 3 września 2025, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na krzywą wstępnie chcę iść 26.09 :) na 30 muszę mieć komplet wyników.

    Co do 1 strony to zgadzam się, na żadnym wątku tak dobrze mi się nie patrzy na 1 stronę jak u nas, wszystko jest jasne i poukładane <3

    Makino kciuki za jutrzejszą wizytę :) pochwal się chociaż foteczką po wizycie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2025, 10:19

    NinaB, ellevv, CrazyDaisy lubią tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Martolina Autorytet
    Postów: 2003 3121

    Wysłany: 3 września 2025, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Ellevv Ty to jesteś super prowadząca 🥇❤️
    Mamy piękną pierwszą stronę, jest porządek 😍

    Mam nadzieję też, że u Jagodeckiej wszystko dobrze. Z tego co pamiętam była na wakacjach i od tamtej pory też się nie odezwała 😓

    Podpisuję się pod tym, jest porządek, wszystko na bieżąco i dalej uważam że nasz wątek jest najładniejszy ❤️

    Też się martwię o Jagodecką, wczoraj sprawdzałam kiedy ostatnio się odzywały dziewczyny i w swoim ostatniej wiadomości w lipcu pisała że wyszło jej podwyższone ryzyko trisomii 21 i że będzie robić nipt, mam nadzieję że wszystko u nich ok

    NinaB, ellevv, Puszkina lubią tę wiadomość

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • NinaB Autorytet
    Postów: 1616 5029

    Wysłany: 3 września 2025, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się zgadzam, że najpiękniejszy wątek! 🥰🥰🥰
    Dziękujemy Ellevv! (Będziemy to pisać jeszcze milion razy 😂)

    ellevv lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze od 09/2023

    02/05 ⏸️ 10 dpo; bhcg 13,1; prog 21 ng/ml 😍
    05/05 13dpo; bhcg 94,7; prog 28 ng/ml
    07/05 15dpo; bhcg 206; prog 30 ng/ml
    15/05 bhcg 4174 😍 prog 17,7 ng/ml
    22/05 CRL 3,4mm z bijącym ❤️
    05/06 CRL 1,7cm fasolki 🥰
    22/06 CRL 5,1cm bułki 😍
    NIPT Felia Test - ZDROWY CHŁOPAK 🩵
    04/07 I prenatalne: CRL 6,5 cm bobaska🫶
    27/08 połówkowe: 396g skarba 👑
    16/09 echo - zdrowe serduszko ❤️
    24/09 neurosonografia - 727g 🩵
    23/10 1193g pysia
    6/11 III prenatalne, wszystko ok 🥰, mamy 1763g
    4/12 2600g łobuza
    22/12 3400g misia 🐻 🤯
    19/01 jesteś z nami ♥️♥️♥️
    czekam na Ciebie słoneczko ☀️
    ✨#rodzew2026✨

    age.png
  • Ola9896 Ekspertka
    Postów: 215 646

    Wysłany: 3 września 2025, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za kciuki dziewczyny. Ja mam wizytę dopiero na 13:30, ale już się zaczynam stresować powoli. U mojej bliskiej znajomej na połówkowych wyszły dość poważne komplikacje z serduszkiem i wiecie z tylu głowy mam właśnie to, ale oczywiście jestem dobrej myśli. Kazik kopie jak szalony, nawet ostatnio udało mi się nagrać jak delikatnie widać przez brzuch jego ruchy 😅
    Co do spania to u mnie tez ciężko. Zawsze lubiłam spać na plecach, a teraz nie mogę, bo zaraz mnie bolą. Na prawym boku wszystko mi się przelewa i chyba bobasowi do końca nie pasuje, więc zostaje lewy, ale i tak bez szału. Jeszcze nad ranem miałam mega dziwny sen mojego porodu 😨 z tego co pamietam był on wcześniej niż termin i się wszystkich pytałam, czy z dzieckiem wszystko będzie dobrze. Ubierałam jakiś dziwne luźne wdzianko na górę i smarowali mi dół pleców jakąś maścią. No cyrk 😅 na szczęście się obudziłam i nie widziałam co było dalej 🙈
    Powodzenia dla pozostałych dziewczyn wizytujących dziś!❤️

    kropka_aga, ellevv, Dango, ILCIA, Pogubiona lubią tę wiadomość

  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3988 5453

    Wysłany: 3 września 2025, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola9896 wrote:
    Dzięki za kciuki dziewczyny. Ja mam wizytę dopiero na 13:30, ale już się zaczynam stresować powoli. U mojej bliskiej znajomej na połówkowych wyszły dość poważne komplikacje z serduszkiem i wiecie z tylu głowy mam właśnie to, ale oczywiście jestem dobrej myśli. Kazik kopie jak szalony, nawet ostatnio udało mi się nagrać jak delikatnie widać przez brzuch jego ruchy 😅
    Co do spania to u mnie tez ciężko. Zawsze lubiłam spać na plecach, a teraz nie mogę, bo zaraz mnie bolą. Na prawym boku wszystko mi się przelewa i chyba bobasowi do końca nie pasuje, więc zostaje lewy, ale i tak bez szału. Jeszcze nad ranem miałam mega dziwny sen mojego porodu 😨 z tego co pamietam był on wcześniej niż termin i się wszystkich pytałam, czy z dzieckiem wszystko będzie dobrze. Ubierałam jakiś dziwne luźne wdzianko na górę i smarowali mi dół pleców jakąś maścią. No cyrk 😅 na szczęście się obudziłam i nie widziałam co było dalej 🙈
    Powodzenia dla pozostałych dziewczyn wizytujących dziś!❤️

    Będzie dobrze <3 , ale rozumiem stres, bo sama wczoraj się stresowałam, aż ciśnienie miałam dużo wyższe niż normalnie . Mi też się udalo już nagrać ruchy jak widać :D Mi dzisiaj młody nie pozwolił spać na lewym boku, bo teraz tam ma głowę i mi się rozpycha i muszę zmieniać na prawy 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2025, 11:04

    Ola9896 lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2030 3519

    Wysłany: 3 września 2025, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pojade na krzywą 13 wrzesnia w razie co jeszcze mi zostanie trochę czasu na powtórkę 😊

    Ellevv ja sie może powtórzę ale nasz watek najladniejszy 😍mamy super prowadzącą ❤️

    ellevv, NinaB lubią tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • Irashka Autorytet
    Postów: 372 604

    Wysłany: 3 września 2025, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czy ja mogę tak u Was przycupnąć? 😊 Bardzo mi się podoba, że jesteście takie zaangażowane na swoim wątku i mocno się wspieracie. U mnie termin jest na 04.02, ale prawdopodobnie przez cukrzycę ciążową powitam małego w styczniu. Więc jeśli mnie przyjmiecie to mogę być takim skromnym najmłodszym rodzynkiem. Jest to moja pierwsza ciąża i nie ukrywam, że forum jest bardzo dużą skarbnica wiedzy dla mnie. Niestety wśród znajomych nie mam jeszcze dzietnych par, a jak mamy jakiś znajomych z dziećmi to z już starszymi 10-letnimi.

    klaudia00.., Karola1995, ILCIA, ellevv, Olkafar, milka_91, Pogubiona, kropka_aga, Kokosik, NinaB, Fasolowa_zupa, Martolina, CrazyDaisy, Dango, Justa28, Ola9896, gajowa lubią tę wiadomość

    👩🏻32 👨🏻34

    27.05.2025 ⏸️
    25.06.2025 - USG (7) 1,46 cm ♥️
    09.07.2025 - USG (10) 2,8 cm ♥️
    15.07.2025 zdiagnozowana cukrzyca ciążowa 🍭
    29.07.2025 - USG I trymestr (12+6) 6,5 cm ♥️
    14.08.2025 - USG (15+1) piękny chłopak 👦🏻
    03.09.2025 - USG (18) 140g 🍀
    29.09.2025 - USG II trymestr (21+5) 487g 🍀
    29.10.2025 - USG (26) 890g 🍀
    27.11.2025 - USG III trymestr (30+1) 1680g 🍀
    17.12.2025 - USG (33) 2200g 🍀
    07.01.2026 - USG (36) 2900g 🍀
    12.01.2026 - USG (36+5) 3100g 🍀
    21.01.2026 - USG (38) 3280g 🍀
    age.png
  • klaudia00.. Autorytet
    Postów: 366 598

    Wysłany: 3 września 2025, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellevv wrote:
    Dziękuję 🙈 tylko dlatego że nam się tu taka fajna ekipa zrobiła 😊😊😊


    Zapraszam z datami na serduszka, USG 3 trymestru i krzywe cukrowe 🫣
    Ja bym prosiła o zmianę z 21 na 22. Musiałam źle wpisać bo to przecież niedziela 😅

    ellevv lubi tę wiadomość

    age.png

    ⏸️ 19.05 🥹
    11.06 0,71cm człowieczka z ❤️
    21.07 prenatalne 🧬 zdrowa DZIEWCZYNKA!! 🥹❤️
    23.01 Już jest z nami!! 💖
    #rodzew2026 ❤️
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4659 6482

    Wysłany: 3 września 2025, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irashka wrote:
    Cześć dziewczyny, czy ja mogę tak u Was przycupnąć? 😊 Bardzo mi się podoba, że jesteście takie zaangażowane na swoim wątku i mocno się wspieracie. U mnie termin jest na 04.02, ale prawdopodobnie przez cukrzycę ciążową powitam małego w styczniu. Więc jeśli mnie przyjmiecie to mogę być takim skromnym najmłodszym rodzynkiem. Jest to moja pierwsza ciąża i nie ukrywam, że forum jest bardzo dużą skarbnica wiedzy dla mnie. Niestety wśród znajomych nie mam jeszcze dzietnych par, a jak mamy jakiś znajomych z dziećmi to z już starszymi 10-letnimi.

    Cześć Irashka, zapraszamy 😊😊

    Jak chcesz mogę cię wpisać na pierwszą strone tylko potrzebuje dat 😊

    Mamy/mieliśmy kilka dziewczyn z początku lutego jak i z grudnia 🙈 i tak wszystkie idziemy w tą samą stronę 🤰🏻

    Irashka lubi tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3988 5453

    Wysłany: 3 września 2025, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irashka wrote:
    Cześć dziewczyny, czy ja mogę tak u Was przycupnąć? 😊 Bardzo mi się podoba, że jesteście takie zaangażowane na swoim wątku i mocno się wspieracie. U mnie termin jest na 04.02, ale prawdopodobnie przez cukrzycę ciążową powitam małego w styczniu. Więc jeśli mnie przyjmiecie to mogę być takim skromnym najmłodszym rodzynkiem. Jest to moja pierwsza ciąża i nie ukrywam, że forum jest bardzo dużą skarbnica wiedzy dla mnie. Niestety wśród znajomych nie mam jeszcze dzietnych par, a jak mamy jakiś znajomych z dziećmi to z już starszymi 10-letnimi.
    Zapraszamy i rozgość się w naszych skromnych progach :D :D

    Irashka lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 3 września 2025, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 ja właśnie zawsze spałam w podobnej pozycji bo na brzuchu tak w połowie, w połowie na boku i teraz jest mi też bardzo niewygodnie. Kilka razy w nocy zmieniam pozycję.

    Aga32 bardzo mocne kciuki żeby wszystko było dobrze 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2718 7579

    Wysłany: 3 września 2025, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Was też boli brzuch? Dziś czuję to już od samego rana więc kilka godzin. Głównie po prawej stronie podczas wstawania, chodzenia, siadania itd. Jest to kłujący ciągnący ból - niby to mięśnie macicy z tego co wyczytałam ale odkąd jestem w drugim trymestrze nie zdarzyło mi się żeby ten ból był tak długotrwały i nieprzyjemny. Po prostu dla mnie różnica jest między lekkim sporadycznym bólem, którym bym się nie przejmowała, a czymś długotrwałym i niekomfortowym. Też tak macie czy powinnam się martwić/skonsultować to?

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • NinaB Autorytet
    Postów: 1616 5029

    Wysłany: 3 września 2025, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Dziewczyny czy Was też boli brzuch? Dziś czuję to już od samego rana więc kilka godzin. Głównie po prawej stronie podczas wstawania, chodzenia, siadania itd. Jest to kłujący ciągnący ból - niby to mięśnie macicy z tego co wyczytałam ale odkąd jestem w drugim trymestrze nie zdarzyło mi się żeby ten ból był tak długotrwały i nieprzyjemny. Po prostu dla mnie różnica jest między lekkim sporadycznym bólem, którym bym się nie przejmowała, a czymś długotrwałym i niekomfortowym. Też tak macie czy powinnam się martwić/skonsultować to?
    Ja mam takie krótkotrwałe jak piszesz, takie kłujące że czasem sobie brzuch „podnoszę”. Ale zazwyczaj to przechodzi jak się położę.
    Czy jak odpoczniesz i wstaniesz znowu to nadal Cię boli w tym samym miejscu?

    Starania o pierwsze od 09/2023

    02/05 ⏸️ 10 dpo; bhcg 13,1; prog 21 ng/ml 😍
    05/05 13dpo; bhcg 94,7; prog 28 ng/ml
    07/05 15dpo; bhcg 206; prog 30 ng/ml
    15/05 bhcg 4174 😍 prog 17,7 ng/ml
    22/05 CRL 3,4mm z bijącym ❤️
    05/06 CRL 1,7cm fasolki 🥰
    22/06 CRL 5,1cm bułki 😍
    NIPT Felia Test - ZDROWY CHŁOPAK 🩵
    04/07 I prenatalne: CRL 6,5 cm bobaska🫶
    27/08 połówkowe: 396g skarba 👑
    16/09 echo - zdrowe serduszko ❤️
    24/09 neurosonografia - 727g 🩵
    23/10 1193g pysia
    6/11 III prenatalne, wszystko ok 🥰, mamy 1763g
    4/12 2600g łobuza
    22/12 3400g misia 🐻 🤯
    19/01 jesteś z nami ♥️♥️♥️
    czekam na Ciebie słoneczko ☀️
    ✨#rodzew2026✨

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2718 7579

    Wysłany: 3 września 2025, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NinaB wrote:
    Ja mam takie krótkotrwałe jak piszesz, takie kłujące że czasem sobie brzuch „podnoszę”. Ale zazwyczaj to przechodzi jak się położę.
    Czy jak odpoczniesz i wstaniesz znowu to nadal Cię boli w tym samym miejscu?

    Niestety tak, podczas leżenia nic nie boli, podczas zmiany pozycji czy wstawania już tak

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2030 3519

    Wysłany: 3 września 2025, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Niestety tak, podczas leżenia nic nie boli, podczas zmiany pozycji czy wstawania już tak


    Mi też się takie dbi trafiają . Nawet ostatnio zauwazylam ze jak za długo pochodzę to wkoło pępka mnie boli jak diabli i tez nie wiem od czego 😐

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • Irashka Autorytet
    Postów: 372 604

    Wysłany: 3 września 2025, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellevv wrote:
    Cześć Irashka, zapraszamy 😊😊

    Jak chcesz mogę cię wpisać na pierwszą strone tylko potrzebuje dat 😊

    Mamy/mieliśmy kilka dziewczyn z początku lutego jak i z grudnia 🙈 i tak wszystkie idziemy w tą samą stronę 🤰🏻
    Bardzo chętnie ☺️ Mam termin na 04.02, a połówkowe 29.09 i wizyta u prowadzącego 01.10

    ellevv lubi tę wiadomość

    👩🏻32 👨🏻34

    27.05.2025 ⏸️
    25.06.2025 - USG (7) 1,46 cm ♥️
    09.07.2025 - USG (10) 2,8 cm ♥️
    15.07.2025 zdiagnozowana cukrzyca ciążowa 🍭
    29.07.2025 - USG I trymestr (12+6) 6,5 cm ♥️
    14.08.2025 - USG (15+1) piękny chłopak 👦🏻
    03.09.2025 - USG (18) 140g 🍀
    29.09.2025 - USG II trymestr (21+5) 487g 🍀
    29.10.2025 - USG (26) 890g 🍀
    27.11.2025 - USG III trymestr (30+1) 1680g 🍀
    17.12.2025 - USG (33) 2200g 🍀
    07.01.2026 - USG (36) 2900g 🍀
    12.01.2026 - USG (36+5) 3100g 🍀
    21.01.2026 - USG (38) 3280g 🍀
    age.png
  • Martolina Autorytet
    Postów: 2003 3121

    Wysłany: 3 września 2025, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik ja miałam ból który przypominał mi kłucie jajników właśnie po bokach - lekarka powiedziała że to więzadła macicy się rozciągają i że jak jest bardzo uporczywy to brać sobie nospe.

    Kokosik lubi tę wiadomość

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1960 5826

    Wysłany: 3 września 2025, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia na wizytach, Aga wierzymy i afirmujemy że będzie wszystko w porządku! 🍀

    Dziewczyny ja się też bardzo cieszę że tu trafiłam, mimo że jestem staraczka z pomocą medyczną i zupełnie inną drogą to przyjęłyscie mnie cudownie, czuję się po pierwsze emocjonalnie związana z tym watkiem, wami i waszymi maluchami, ale też dzięki temu myślę że sama tą ciążę przechodzę z większym komfortem, spokojem i umiem się nią cieszyc. Każda z nas tu jest inna ale wszystkie jesteśmy super! 🤍 No a prowadząca w ogóle na medal 🏆

    Kokosik ja dziś też miałam uczucie bólu po jednej stronie, trwało dość długo w ciągu nocy, no a już jakiś czas tego nie było (chyba po 1 trymestrze się skończyło).

    Dodatkowo staram się już teraz spać w większości na lewym boku, ale dziś kiedy w nocy przekręcałam się i przebudziłam się - miałam uczucie bardzo twardego brzucha, nic się nie działo ale było to nieprzyjemne. Później wróciło do normy. Nie wiem czy to normalne czy to może być coś złego? Ruchy malucha czuję, wiadomo jednego dnia więcej drugiego mniej ale to ponoć jeszcze nie ten etap żeby codziennie było podobnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2025, 14:17

    NinaB, Kokosik, Fasolowa_zupa lubią tę wiadomość

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3988 5453

    Wysłany: 3 września 2025, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Dziewczyny czy Was też boli brzuch? Dziś czuję to już od samego rana więc kilka godzin. Głównie po prawej stronie podczas wstawania, chodzenia, siadania itd. Jest to kłujący ciągnący ból - niby to mięśnie macicy z tego co wyczytałam ale odkąd jestem w drugim trymestrze nie zdarzyło mi się żeby ten ból był tak długotrwały i nieprzyjemny. Po prostu dla mnie różnica jest między lekkim sporadycznym bólem, którym bym się nie przejmowała, a czymś długotrwałym i niekomfortowym. Też tak macie czy powinnam się martwić/skonsultować to?

    Miałam tak i to mnie trochę martwiło, ale wyczytałam właśnie o tych mięśniach i chyba to było to. Przeszło samo po jakimś czasie (chyba około tygodnia, może nie caly). Też dla mnie to było niekomfortowe. Gin mówiła, że wszystko jest w porządku i to na pewno rozciągające się mięśnie itp. :)
    Przy zmianie pozycji nawet teraz jeszcze mnie boli, nie zawsze, ale zdarza się... wydaje mi się, że bobasy zaczynają szybciej rosnąć, bo jednak w ciągu miesiąca u mnie było ponad +100% wagi... tyle z plusów, że nie jest już to taki niekomfortowy ból tylko sporadycznie właśnie np. przy zmianie pozycji czy wstawaniu.

    Karola1995 wrote:
    Mi też się takie dbi trafiają . Nawet ostatnio zauwazylam ze jak za długo pochodzę to wkoło pępka mnie boli jak diabli i tez nie wiem od czego 😐
    Gdzie te ZŁOTE 100 dni :D jak co chwilę coś boli, wyspać się nie idzie.... :D :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2025, 13:06

    Pogubiona, Kokosik lubią tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
‹‹ 469 470 471 472 473 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ