Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4659 6482

    Wysłany: 3 września 2025, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Ja będę mieć chłopca więc fairy garden odpada, ale co mnie podkusiło żeby spojrzeć na inne kolekcje.. Newborn Neutrals i Forest Friends skradły moje serce 🤭

    Ide zobaczyć co te kolekcje mają 😅
    widzę ze jak cos strona tez oo angielsku jest. W menu trzeba przeklikać

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4659 6482

    Wysłany: 3 września 2025, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przypomniało mi się że gryzaki z Sophie la giraffe są bardzo fajne. Sama nie miałam. Ale kilka znajomych zachwycało się nimi

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1960 5826

    Wysłany: 3 września 2025, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellevv wrote:
    Przypomniało mi się że gryzaki z Sophie la giraffe są bardzo fajne. Sama nie miałam. Ale kilka znajomych zachwycało się nimi

    Potwierdzam, ja wszystkim nowonarodzonym dzieciaczkom znajomych i rodziny sprezentowałam żyrafke Sophie i absolutnie KAŻDE dziecko ją uwielbia 🤭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2025, 22:16

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
  • Martolina Autorytet
    Postów: 2003 3121

    Wysłany: 3 września 2025, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaMD wrote:
    A skąd ta mata? Ja coś mam po synu ale ta wygląda bardzo mięciutko :)
    I na pewno muszę kupić matę piankową ale już na pewno nie kupię puzzli tylko składana, puzlową mam i to była porażka.
    A przewijak fajny ale skąd ta cena? On jest jakiś wygodniejszy dla dziecka? Przyznam że nigdy o nim nie słyszałam 😊

    Producent twierdzi że pianka z której jest przewijak przypomina dotyk ludzkiej skóry i że materiał trzyma temperaturę pokojową przez co dziecku jest przyjemniej podczas przewijania. Nie wiem ile w tym prawdy, ale dwie moje dobre znajome zachwycały się tym przewijakiem i mówiły im się bardzo sprawdził więc zobaczymy :)

    Ellevv dobrze że płacą więcej na tym L4 ciążowym bo na tej stronie idzie przewalić pół wypłaty 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2025, 22:40

    ellevv lubi tę wiadomość

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • gajowa Ekspertka
    Postów: 244 1684

    Wysłany: 3 września 2025, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Irashka serdecznie witamy na wątku wraz z Twoim 💙 Jaśko

    @Kokosik też skarżyłam się na takie bóle, ginekolog i położna kazali mi przy takich bólach jeśli tylko sytuacja na to pozwala położyć się i chwilę odpocząć, bo to mięśnie i więzadła dają o sobie znać.

    @Karola1995 teraz mnie uświadomiłaś, że ja jutro tak samo, jak ta ciąża leci, dopiero co pokazywałyście tu zdjęcia kropeczek 🙈

    @Dango bardzo się cieszę, że przynosisz dobre wieści z wizyty, gratulację! ✨

    @kairi93 witaj serdecznie ze swoją Królewną 🩷

    @Ola9896 super, że dostałaś dobre wieści i synek tak ładnie rośnie, gratulację ✨

    @Aga32 jejku kamień z serca, gratuluję zdrowej Wiktorii, zuch dziewczynka ✨

    @Paulina66 doczekałaś się ruchów 😍

    @Martolina ruszyłaś z kopyta z wyprawką, mata prześliczna, o przewijaku też dopiero niedawno się dowiedziałam, kusi

    @CrazyDaisy odpoczywaj na l4 i zdrówka Ci życzę 🙂

    Miałam dziś wizytę u położnej, tematyka opieka wokół noworodka. Wrzucam wam namiar na maść, którą mi poleciła do pielęgnacji po kąpieli. Mówiła, że na pupkę aby unikać odparzeń też używała i wszystkim poleca. Także dzielę się zdobytą dziś od niej polecajką

    Screenshot-20250903-094846-com-android-chrome-edit-96621939493588.jpg


    Powodzenia jutro dla:
    @Makino. (połówkowe) ✨️👣
    @Hortensjaogrodowa
    @ILCIA
    @Pogubiona (echo serduszka) 💕

    Kciuki 🍀 a za połówkowe i echo serduszka podwójne 🍀🍀

    Kokosik, Aga32, Hortensjaogrodowa, Ola9896, Paulina66, Martolina, Karola1995, Irashka, CrazyDaisy, Justa28, Dango lubią tę wiadomość

    💃32 & 35🕺
    2018 💙
    2026 ⏳🩷
    ______________________________
    25.04 ⏸️
    28.04 beta 426
    30.04 beta 1033
    10.05-12.05 SOR/szpital plamienie ➡️ krwiak beta 24382 USG pęcherzyk 16,7mm/ beta 32751 USG 🐢2,9mm z bijącym ❤️ (6w4d)
    27.05 USG 🐢 1,79cm (8w5d)
    17.06 USG 🐢 4,66cm (11w5d)
    23.06 prenatalne 1 trymestr 🐢6,02cm niskie ryzyka (12w4d)
    22.07 czekamy na 🩷 159g (16w5d)
    19.08 336g (20w5d)
    25.08 II połówkowe 365g (21w3d)
    16.09 672g (24w5d)
    30.09 zdiagnozowana na krzywej 🍬 zalecenie dieta + aktywność fizyczna
    14.10 1147g (28w5d)
    27.10 III USG prenatalne 1300g (30w3d)
    12.11 1845g (32w6d)
    02.12 2376g (35w5d)
    17.12 2777g (37w6d)
    29.12 3100g (39w4d) obserwacja w szpitalu do rozwiązania
    Jest! ✨🕒01.01.2026 ⚖️ 3110g 📏 51cm

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2718 7579

    Wysłany: 3 września 2025, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Mata jest z firmy little dutch - fairy garden :) moja kumpela dostała taką ostatnio na baby shower i zgapiłam od niej bo właśnie bardzo mi się spodobała i rozczulają mnie te zabawki 🥹

    Mają cudne rzeczy 😍😍😍 tanie nie są ale fajne na prezent, pewnie nie jedna osoba będzie chciała mi coś kupić to mam już zapisane ❤️

    A ta żyrafa gryzak boska, też zapisuje żeby sobie kupić albo podsunąć komuś na prezent 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2025, 22:58

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • Irashka Autorytet
    Postów: 372 604

    Wysłany: 4 września 2025, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkafar wrote:
    Hej, ja też mam cukrzycę ciążową leczona wyłącznie dietą na tą chwilę. Czy lekarz już Ci mówił, że takie ciąże muszą być indukowane? Bo mi do tej pory lekarka nic nie wspominała i nastawiam się na „normalny” poród. Póki co bobo też rośnie zgodnie z wiekiem ciąży
    Ogólnie to wyczytałam to w internecie i na forum, że jak masz cukrzycę ciążową to poród jest wywoływany. No, ale dla mnie to jest głupot jeśli wszystko jest ok i nie przyjmujemy insuliny. Jak poszłam na wizytę prywatną to zapytałam się czy zawsze tak jest lekarz mi powiedział, że tak i zazwyczaj wywoływany jest między 39-40 tc. Wczoraj byłam u swojego prowadzącego na NFZ to ona za to mi powiedział „Niech się Pani nad tym nie zastanawiają to dopiero za 20 tc.” Później jak zaczęłam z nim dyskutować to przyznał mi rację, gdy powiedziałam, że nie widzę wskazań do indukcji jeśli cukry będą w normie, nie będę brać insuliny, a dziecko będzie miało prawidłową masę. Mój plan jest taki , jeśli indukcja będzie wskazana to będę przeciągać ją jak najdłużej i może mały stwierdzi, że sam chce wcześniej wyjść. 😀

    Olkafar lubi tę wiadomość

    👩🏻32 👨🏻34

    27.05.2025 ⏸️
    25.06.2025 - USG (7) 1,46 cm ♥️
    09.07.2025 - USG (10) 2,8 cm ♥️
    15.07.2025 zdiagnozowana cukrzyca ciążowa 🍭
    29.07.2025 - USG I trymestr (12+6) 6,5 cm ♥️
    14.08.2025 - USG (15+1) piękny chłopak 👦🏻
    03.09.2025 - USG (18) 140g 🍀
    29.09.2025 - USG II trymestr (21+5) 487g 🍀
    29.10.2025 - USG (26) 890g 🍀
    27.11.2025 - USG III trymestr (30+1) 1680g 🍀
    17.12.2025 - USG (33) 2200g 🍀
    07.01.2026 - USG (36) 2900g 🍀
    12.01.2026 - USG (36+5) 3100g 🍀
    21.01.2026 - USG (38) 3280g 🍀
    age.png
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 4 września 2025, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyny.
    Cieszę się z wczorajszych wizyt, mocno trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. O której dziś pierwsza?
    Ja mam 11:45.

    NinaB, Irashka, Pogubiona, Dango lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
  • Ola9896 Ekspertka
    Postów: 215 646

    Wysłany: 4 września 2025, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia na wizytach dziewczyny. Czekamy na same dobre wieści ❤️

  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3989 5453

    Wysłany: 4 września 2025, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Aga jak dobrze, że wszystko ok <3 możesz odetchnąć! Dobrze, że dla pewności będzie jeszcze echo, lepiej się upewnić na 150% :)

    Powodzenia na wizytach <3

    Dzisiaj idę do sąsiadki po ciuszki :D :D Strach pomyśleć ile ona tego ma :D tzn. mam podjechać autem najlepiej bo niby się nie zabiorę haha :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2025, 08:19

    milka_91, Kokosik, Dango lubią tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Irashka Autorytet
    Postów: 372 604

    Wysłany: 4 września 2025, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powodzenia na dzisiejszych wizytach ☺️♥️

    👩🏻32 👨🏻34

    27.05.2025 ⏸️
    25.06.2025 - USG (7) 1,46 cm ♥️
    09.07.2025 - USG (10) 2,8 cm ♥️
    15.07.2025 zdiagnozowana cukrzyca ciążowa 🍭
    29.07.2025 - USG I trymestr (12+6) 6,5 cm ♥️
    14.08.2025 - USG (15+1) piękny chłopak 👦🏻
    03.09.2025 - USG (18) 140g 🍀
    29.09.2025 - USG II trymestr (21+5) 487g 🍀
    29.10.2025 - USG (26) 890g 🍀
    27.11.2025 - USG III trymestr (30+1) 1680g 🍀
    17.12.2025 - USG (33) 2200g 🍀
    07.01.2026 - USG (36) 2900g 🍀
    12.01.2026 - USG (36+5) 3100g 🍀
    21.01.2026 - USG (38) 3280g 🍀
    age.png
  • Olkafar Autorytet
    Postów: 867 1293

    Wysłany: 4 września 2025, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irashka wrote:
    Ogólnie to wyczytałam to w internecie i na forum, że jak masz cukrzycę ciążową to poród jest wywoływany. No, ale dla mnie to jest głupot jeśli wszystko jest ok i nie przyjmujemy insuliny. Jak poszłam na wizytę prywatną to zapytałam się czy zawsze tak jest lekarz mi powiedział, że tak i zazwyczaj wywoływany jest między 39-40 tc. Wczoraj byłam u swojego prowadzącego na NFZ to ona za to mi powiedział „Niech się Pani nad tym nie zastanawiają to dopiero za 20 tc.” Później jak zaczęłam z nim dyskutować to przyznał mi rację, gdy powiedziałam, że nie widzę wskazań do indukcji jeśli cukry będą w normie, nie będę brać insuliny, a dziecko będzie miało prawidłową masę. Mój plan jest taki , jeśli indukcja będzie wskazana to będę przeciągać ją jak najdłużej i może mały stwierdzi, że sam chce wcześniej wyjść. 😀

    No dla mnie ta indukcja też byłaby niepotrzebna, tym bardziej, że ja miałam niewielkie odchylenia glukozy na czczo, a teraz mam wszystko w normie. Tak naprawdę gdyby na początku mi nie wyszła glukoza 93 (norma 92) 🙄 to nawet pewnie bym nie miała stwierdzonej tej cukrzycy. A teraz nie dość że wizyty u diabetologa co 3 tyg to być może indukcja 🤯 a cukry idealne, bo mam czujnik i monitoruje mi całą dobę

    02/2025- cb 💔

    11.05 ⏸️
    12.05- beta 144, prog 26,89
    14.05- beta 300, prog 24,18
    19.05- beta 2482, prog 17,77
    03.06- 1 wizyta 🤞🏼 9 mm dzidzi z bijącym serduszkiem 🥰
    02.07- dzidzia rośnie 4 cm 🥰
    10.07- zdrowy chłopiec naprawdopodobniej 🩵
    30.07- zdrowy chłopiec 🩵
    27.08- 268 g szczęścia 🩵
    11.09- 463 g chłopca 🩵
    24.09- 588 g bąbla 🩵
    22.10- 1112 g misia 🩵
    19.11- 1812 g synka 🩵
    3.12- 2200 g bobaska 🩵
    17.12- 2550 g dzidziusia 🩵
    07.01- ostatnia wizyta przed naszym spotkaniem 🍀 3080 g maluszka 🩵

    23.01- witaj na świecie Synku 🩵

    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4659 6482

    Wysłany: 4 września 2025, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciukaski na dzisiejszych wizytach! 🍀🤞🏻

    Pogubiona lubi tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 4 września 2025, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia na dzisiejszych wizytach 😊 🤞🏻 🤞🏻 🍀🍀
    Makino. (połówkowe) ✨️👣
    Hortensjaogrodowa
    ILCIA
    Pogubiona (echo serduszka) 💕

    I gratuluję wczorajszych pozytywnych wieści 😊

    Pogubiona, Hortensjaogrodowa lubią tę wiadomość

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3989 5453

    Wysłany: 4 września 2025, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina ta kolekcja Forest Friends jest cudna <3

    Puszkina lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • CrazyDaisy Autorytet
    Postów: 817 2676

    Wysłany: 4 września 2025, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Super! Na L4 odżyjesz, choć ja już 4 dni l4 a jeszcze nic nie kupiłam 🤭 ale za to robię listę co chce kupić z konkretnymi markami więc to kwestia czasu jak ruszę 😉

    Przypomnisz jaką miałaś ferrytyne? Ja mam 12 (przed ciążą 90) i zostało mi przepisane żelazo w niewielkiej dawce, ale w morfologii hemoglobina już w dolnej granicy, hematokryt poniżej normy

    Wyszła mi teraz ferrytyna na poziomie 11 takze bardzo podobnie. Hematokryt i hemoglobina ciut poniżej normy. Lekarka powiedziała że to głównie przez rozcieńczenie krwi jakie następuje w ciąży. Mam poprawić dietę i raz dziennie łykać kapsułke szelazo. Mogę tez laktoferynę brać.

    29 👩🏼 2 lata starań
    PCOS i Endometrioza, Adenomioza - długie lub niekończące się cykle, słabej jakości owulacje, niedomoga progesteronowa, LUF
    Leczenie od wrzesnia 2023 lametta + duphaston
    Wrzesień 2024 Dietetyk, Naprotechnologia
    Lametta + Cyclogest
    Sono HSG z lipiodolem,
    Posiewy, wymazy, biopsja endometrium - czysto
    Od lutego 2025 przerwa od stymulacji. 1-8dc Adalift, neurovit co 3 dni i aspirin cardio
    Mamy to! 🎉🎉🎉
    08.05.2024 Beta 25
    10.05.2025 Beta 94.1 , Prog 34.76
    15.05.2025 Beta 886, Prog 28.3
    19.05.2025 Beta 3552, Prog 23.8 🌞
    22.05.2025 USG, mamy serduszko 🩷
    03.06.2025 USG, 12mm Fasolki
    03.07.2025 Prenatalne, 5.2 cm podskakującego Maluszka 🥹
    02.09.2025 połówkowe 380g zdrowej Dziewczynki
    05.11.2025 1338g
    rośniemy!
    17.12.2025 2950g Księżniczki
    16.01.2026 🥳 Marysia, 3600g, 54 cm
    age.png
  • Makino. Autorytet
    Postów: 439 744

    Wysłany: 4 września 2025, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam mocno kciuki za wszystkie! Ja dopiero połówkowe o 16:30, cały dzień czekania :(. Od kilku dni nie mogę tak się stresuję... Moim pierwszym pytaniem będzie czy pępowina jest trzynaczyniowa, bo jak znowu usłyszę że dwu, to przypomni mi się ten cały koszmar i stres, który był z W. :(

    A powiedźcie, bo widzę że dużo teraz dziewczyn kierowane jest na echo serca? To jakaś powszechna praktyka? Czy np przy jakiś schorzeniach wysyłają od razu? Ciekawe jak u mnie będzie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2025, 08:57

    2017 - 7 tc (puste jajo)
    2018 👧
    2025 👧
    Rodzina w komplecie 🥰
    age.png
  • kasialinkaa Autorytet
    Postów: 459 1404

    Wysłany: 4 września 2025, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) mamy dzisiaj piękny słoneczny dzień ☀️😊
    Powodzonka dziewczyny na wizytach 🤞❤️

    ellevv Proszę wpisz mi połówkowe 09.09 dziękuję z góry 😊

    Miłego dzionka ❤️

    ellevv lubi tę wiadomość

    36 👩 37 🧔🏻‍♂️ 👩 2015
    02/25 💔 6/7 t

    17.05.2025r ⏸️ Beta 220,0 mIU/ml
    04.06. CRL 4,4 mm z <3
    12.06 . CRL 1.24 cm <3
    26.06 CRL 3.15cm <3
    02.07 Nifty Pro - zdrowa dziewczynka 💗
    17.07 prenatalne🧬 🩺 12+6 CRL 6,19cm; FHR 159
    24.07 CRL 10,00 cm fikającego szczęścia
    09.09 Połówkowe 20+4 - 433g akrobatki :)
    08.10 🩺690g szczęścia <3
    30.10 🩺 1100g szczęścia <3
    18.11 3 prenatalne 1600g króliczka <3
    11.12 🩺 34+0 2100g królewny <3
    30.12 🩺 36+ 5 2800g <3
    14.01- Nasze słoneczko ZOJA <3
    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2718 7579

    Wysłany: 4 września 2025, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makino. wrote:
    Trzymam mocno kciuki za wszystkie! Ja dopiero połówkowe o 16:30, cały dzień czekania :(. Od kilku dni nie mogę tak się stresuję... Moim pierwszym pytaniem będzie czy pępowina jest trzynaczyniowa, bo jak znowu usłyszę że dwu, to przypomni mi się ten cały koszmar i stres, który był z W. :(

    A powiedźcie, bo widzę że dużo teraz dziewczyn kierowane jest na echo serca? To jakaś powszechna praktyka? Czy np przy jakiś schorzeniach wysyłają od razu? Ciekawe jak u mnie będzie...

    A dlaczego tak dużo stresu miałaś z tą pępowiną? Ja się dowiedziałam na pierwszych prenatalnych, że mam pępowinę dwunaczyniową. Niestety. Natomiast reszta parametrów jest wzorowa, dziecko rozwija się prawidłowo, rośnie i jest w normie. Lekarz uspakajał mnie, że to tylko anomalia, a nie wada i w 95~90% przypadków rodzą się zdrowe dzieci. Trochę mnie teraz stresuje Twoja wypowiedź, bo ja staram się tym nie stresować

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • milka_91 Autorytet
    Postów: 632 1673

    Wysłany: 4 września 2025, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia na dzisiejszych wizytach 🤞🏻 🍀

    Aga32 super ,że wszystko dobrze, nie mogło być inaczej ❤️

    Ja ostatnio kupiłam znajomej tą Sarenkę aktywizującą z Little Dutch i mała jest zachwycona, bardzo się nią zainteresowała także dziewczyny spodziewające się Księżniczek polecam, zakup przetestowany :D

    Puszkina z kolekcji Forest mam już kilka rzeczy w koszyku chociaż jeszcze się zastanawiam nad little Farm .. ogólnie ta firma ma świetne rzeczy

    A żyrafkę Sophie mam już w domu :D zawsze ją kupuję koleżanką, które urodziły bo jest świetna, a znam ją od siostry bo kupowała ją dla mojej chrześnicy 11 lat temu i jak widać dalej króluję na rynku gadżetów :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2025, 09:56

    Aga32 lubi tę wiadomość

    👩🏻34🧔🏻‍♂️36🐶x2




    19.05 13dpo ⏸️🥹
    03.06 1 wizyta mamy serduszko ❤️ CRL 4mm
    17.06 CRL 18,7 mm Dzidziusia 🥹👶🏼
    15.07 6cm Człowieczka 🥹❤️
    21.07 Prenatalne- Zdrowy Chłopczyk 🩵🧬
    12.08 150g Maluszka 🥐
    11.09 370g Chłopaczka 🩵
    15.09 Połówkowe- 400g Łobuza 👶🏼🧬
    14.10 740g Synusia 🩵
    13.11 USG III trymestru OK 👶🏼🧬
    04.12 2060kg Chłopaczka 🫶🏽
    22.12 2600kg Klocusia 👶🏼🧬
    13.01 wizyta ⏳

    preg.png
‹‹ 473 474 475 476 477 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ