Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • BudyńŚmietankowy Autorytet
    Postów: 433 858

    Wysłany: 12 września 2025, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Dawno nie zaglądałam, ale dużo się u nas dzieje. Musiałam przyśpieszyć wizytę, bo złapałam grypę typu b... miałam straszne napady kaszlu i przez to martwiłam się o szyjkę. Ale na szczęście wszystko jest ok. Szyjka ponad 4cm. Dostałam dodatkowe leki na zgagę, bo okazuje się, że kaszel jest bardziej refluksowy niż poinfekcyjny wg mojej doktor... i w sumie chyba rzeczywiście tak jest, bo kaszlę jak mnie pali... najgorzej jak leżę.

    a417a48f875f3.jpghttps://zapodaj.net/plik-DhBxdRPOhU

    Dzidziutka waży około 620g. ❤️😘 Na wizycie ssała sobie kciuka, a potem zaczęła się słodko krzywić, bo chyba usg ją obudziło... 😅

    Kolejna wizyta 03.10. Dalej nie zrobiłam obciążenia glukozą i... chyba już nie zrobię. Przez ten refluks nie jestem po prostu w stanie. ☹️

    Coś tam przejrzałam, ale nie dam rady nadrobić wszystkiego... za to niezmiennie trzymam za Was wszystkie i Wasze maluszki kciuki. Piękne macie dzidziutki!!! ❤️🌷

    ellevv, Olkafar, kropka_aga, Dariana, kasialinkaa, Justa28, Kroliczek2411, Hortensjaogrodowa, ILCIA, milka_91, gajowa, Paulina66, Kokosik, Martolina, Dango, klaudia00.. lubią tę wiadomość

    31 👩🏻2017 🧔🏻‍♂️ 34

    Alicja 2019 🩷
    Lidia 2026 🩷
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3996 5465

    Wysłany: 12 września 2025, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Budyń super, że u małej wszystko ok <3 współczuję zgagi, ja chyba miałam wczoraj na wieczór, ale jeśli nawet to bardzo krótko. Oby zaczęło Ci przechodzić :)

    BudyńŚmietankowy lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4663 6485

    Wysłany: 12 września 2025, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BudyńŚmietankowy wrote:
    Cześć dziewczyny. Dawno nie zaglądałam, ale dużo się u nas dzieje. Musiałam przyśpieszyć wizytę, bo złapałam grypę typu b... miałam straszne napady kaszlu i przez to martwiłam się o szyjkę. Ale na szczęście wszystko jest ok. Szyjka ponad 4cm. Dostałam dodatkowe leki na zgagę, bo okazuje się, że kaszel jest bardziej refluksowy niż poinfekcyjny wg mojej doktor... i w sumie chyba rzeczywiście tak jest, bo kaszlę jak mnie pali... najgorzej jak leżę.

    a417a48f875f3.jpghttps://zapodaj.net/plik-DhBxdRPOhU

    Dzidziutka waży około 620g. ❤️😘 Na wizycie ssała sobie kciuka, a potem zaczęła się słodko krzywić, bo chyba usg ją obudziło... 😅

    Kolejna wizyta 03.10. Dalej nie zrobiłam obciążenia glukozą i... chyba już nie zrobię. Przez ten refluks nie jestem po prostu w stanie. ☹️

    Coś tam przejrzałam, ale nie dam rady nadrobić wszystkiego... za to niezmiennie trzymam za Was wszystkie i Wasze maluszki kciuki. Piękne macie dzidziutki!!! ❤️🌷

    Piękny maluszek! ❤️ życzę jak najszybciej powrotu do zdrowia.

    Wczoraj gdzieś mi wpadła w oko że dziewczyny polecają Gaviscon

    BudyńŚmietankowy lubi tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • Olkafar Autorytet
    Postów: 871 1295

    Wysłany: 12 września 2025, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj po wizytach pozwoliłam sobie na kfc i wieczorem tego pożałowałam 🥲 okropne nudności i wręcz jadłowstręt na wieczór…walczyłam ze soba, żeby nie zwymiotować…

    02/2025- cb 💔

    11.05 ⏸️
    12.05- beta 144, prog 26,89
    14.05- beta 300, prog 24,18
    19.05- beta 2482, prog 17,77
    03.06- 1 wizyta 🤞🏼 9 mm dzidzi z bijącym serduszkiem 🥰
    02.07- dzidzia rośnie 4 cm 🥰
    10.07- zdrowy chłopiec naprawdopodobniej 🩵
    30.07- zdrowy chłopiec 🩵
    27.08- 268 g szczęścia 🩵
    11.09- 463 g chłopca 🩵
    24.09- 588 g bąbla 🩵
    22.10- 1112 g misia 🩵
    19.11- 1812 g synka 🩵
    3.12- 2200 g bobaska 🩵
    17.12- 2550 g dzidziusia 🩵
    07.01- ostatnia wizyta przed naszym spotkaniem 🍀 3080 g maluszka 🩵

    23.01- witaj na świecie Synku 🩵

    age.png
  • BudyńŚmietankowy Autorytet
    Postów: 433 858

    Wysłany: 12 września 2025, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety już wszystkiego próbowałam..Gastrotuss biorę na stałe..Gaviscon i Rennie doraźnie. Ale to wszystko jest mało. Wieczorem mam zgagę nawet po czystej wodzie... dostałam teraz jakiś lek na receptę, ponoć bezpieczny. Zobaczymy. 🫣

    ellevv lubi tę wiadomość

    31 👩🏻2017 🧔🏻‍♂️ 34

    Alicja 2019 🩷
    Lidia 2026 🩷
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4663 6485

    Wysłany: 12 września 2025, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BudyńŚmietankowy wrote:
    Ja niestety już wszystkiego próbowałam..Gastrotuss biorę na stałe..Gaviscon i Rennie doraźnie. Ale to wszystko jest mało. Wieczorem mam zgagę nawet po czystej wodzie... dostałam teraz jakiś lek na receptę, ponoć bezpieczny. Zobaczymy. 🫣

    Oby zadziałał 🤞🏻jak to zabobony mówią... będzie włochaty maluszek 😅🤪

    BudyńŚmietankowy lubi tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • Kroliczek2411 Autorytet
    Postów: 887 1556

    Wysłany: 12 września 2025, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Tylko jeszcze w pracy trzeba przetrwać :D dobrze, że do 14:50 jestem, bo na zajęcia jedziemy :D
    No to niech Ci szybciutko zleci , ja niby nie chodzę do pracy ale jak sobie policzę ile godzin jestem na nogach i co robię w ciągu dnia to chyba mogę to liczyć jako pełen etat 🤣

    👩🏼94 🧔🏻‍♂️84
    05/2017💖
    05/2018🩵
    07/2020💖
    10/2024Cb 💔
    12/2024 👼💔
    05/2025 ⏸️
    01/2026💖
    age.png
  • Kroliczek2411 Autorytet
    Postów: 887 1556

    Wysłany: 12 września 2025, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny… @pogubiona się odzywała po weekendzie bo jakoś nie dojrzałam nigdzie wiadomości od niej?
    Mam nadzieję , że wszytsko ok u niej 🤔

    ellevv lubi tę wiadomość

    👩🏼94 🧔🏻‍♂️84
    05/2017💖
    05/2018🩵
    07/2020💖
    10/2024Cb 💔
    12/2024 👼💔
    05/2025 ⏸️
    01/2026💖
    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2036 3526

    Wysłany: 12 września 2025, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez zaczela meczyc zgaga kupiłam ten gaviscon zobaczymy jak nie to w czwartek będe chciala cos od mojego lekarza. Właśnie tak samo pomyslalam jak Ellevv napisala ze malej wlosy zaczynaja rosnac 🤣🤣
    Dziewczyny ja ostatnimi czasy jestem przerazona tym ile jem jak tak pomysle to ja wpierdzielam na okraglo 🤣🤣🤣

    Ellevv jakbys mogla mi dopisac wizyte 8 pazdziernika tej za tydzien w czwartek nie podaje bo pewnie wroce znowu wściekła wiec traktuje ją jako przedluzenie L4 😁😁

    Budyń zdrowka 🙂 dobrze ze z małą wszystko ok 🙂🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2025, 10:34

    ellevv, BudyńŚmietankowy lubią tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3996 5465

    Wysłany: 12 września 2025, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    Mnie tez zaczela meczyc zgaga kupiłam ten gaviscon zobaczymy jak nie to w czwartek będe chciala cos od mojego lekarza. Właśnie tak samo pomyslalam jak Ellevv napisala ze malej wlosy zaczynaja rosnac 🤣🤣
    Dziewczyny ja ostatnimi czasy jestem przerazona tym ile jem jak tak pomysle to ja wpierdzielam na okraglo 🤣🤣🤣

    Ellevv jakbys mogla mi dopisac wizyte 8 pazdziernika tej za tydzien w czwartek nie podaje bo pewnie wroce znowu wściekła wiec traktuje ją jako przedluzenie L4 😁😁

    Budyń zdrowka 🙂 dobrze ze z małą wszystko ok 🙂🙂

    ja też wiecznie głodna jestem, niby waga nie wystrzeliła w górę, ale mogłabym jeść i jeść 🤣

    Karola1995 lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • NinaB Autorytet
    Postów: 1616 5029

    Wysłany: 12 września 2025, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    ja też wiecznie głodna jestem, niby waga nie wystrzeliła w górę, ale mogłabym jeść i jeść 🤣
    U mnie tak samo. Jemy śniadanie, mąż je 4 kanapki a ja 6 🤣🤣🤣

    Starania o pierwsze od 09/2023

    02/05 ⏸️ 10 dpo; bhcg 13,1; prog 21 ng/ml 😍
    05/05 13dpo; bhcg 94,7; prog 28 ng/ml
    07/05 15dpo; bhcg 206; prog 30 ng/ml
    15/05 bhcg 4174 😍 prog 17,7 ng/ml
    22/05 CRL 3,4mm z bijącym ❤️
    05/06 CRL 1,7cm fasolki 🥰
    22/06 CRL 5,1cm bułki 😍
    NIPT Felia Test - ZDROWY CHŁOPAK 🩵
    04/07 I prenatalne: CRL 6,5 cm bobaska🫶
    27/08 połówkowe: 396g skarba 👑
    16/09 echo - zdrowe serduszko ❤️
    24/09 neurosonografia - 727g 🩵
    23/10 1193g pysia
    6/11 III prenatalne, wszystko ok 🥰, mamy 1763g
    4/12 2600g łobuza
    22/12 3400g misia 🐻 🤯
    19/01 jesteś z nami ♥️♥️♥️
    czekam na Ciebie słoneczko ☀️
    ✨#rodzew2026✨

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2036 3526

    Wysłany: 12 września 2025, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja się ciesze dziewczyny ze wy to piszecie ja mam wrazenie ze wiekszosc z calego chleba ja wpierdzielam 😁🤣🤣

    Mąż sie ze mnie śmieje ze jak chlop co wraca od pługa tyle jem 🤣🤣🤣🤣

    Irashka, Yenne, NinaB lubią tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • Yenne Autorytet
    Postów: 1416 1260

    Wysłany: 12 września 2025, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    ja też wiecznie głodna jestem, niby waga nie wystrzeliła w górę, ale mogłabym jeść i jeść 🤣

    o to to, średnio co 2h jestem głodna a ja tutaj ciążowo najmłodsza bo zamykam wątek 🤣 wczoraj ledwo u fryzjera usiadłam i już głodna a dopiero śniadanie było, chyba zacznę w każdej torebce choćby herbatniki nosić hahaha a waga od początku ciąży ledwo 2kg w górę (od tego co startowałam), gdzie na początku troszkę schudłam 🤣

    Starania od 2022 :)
    2024 - 3x IUI :(

    09.2024 - I procedura IVF

    03.04.2025 - II procedura IVF
    06.04.2025 - start stymulacji --> Ovaleap 1x150/dz --> Ovaleap 1x1 + Cetrotide 1x1
    14.04.2025 - punkcja 🥚; zapłodniono 9🥚 --> 5 --> 4 ❄️ (5.1.1|2x 4.11|3.1.1)
    maj 2025 - FET x1 ❄️ 5.1.1 + EG 🎉
    21.01.2026 - 3420g, 53cm 🩵

    age.png
  • Yenne Autorytet
    Postów: 1416 1260

    Wysłany: 12 września 2025, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    Jak ja się ciesze dziewczyny ze wy to piszecie ja mam wrazenie ze wiekszosc z calego chleba ja wpierdzielam 😁🤣🤣

    Mąż sie ze mnie śmieje ze jak chlop co wraca od pługa tyle jem 🤣🤣🤣🤣

    Mój się śmieje z moich zachcianek 😁 ostatnio do niego dzwonię jak był w pracy, że chce coś zjeść, ale nie ma tego co chce i nic nie pasuje co zjem bo dalej mi się chce jeść 🤣🤣 a chciałam czekoladę z orzechami (tylko taka wchodzi w grę, sama czekolada czy orzechy to fu), pstrąga z piekarnika tak jak on robi i jakiegoś owoca 🤣🤣 to po pracy jechał i mi kupił co chciałam, a się zmieniło 🤣🤣 skończyło się na waflach paprykowych, czekoladzie z orzechami i bananach 🤣🤣🤣🤣

    Edit. ooo i wędzony ser... czy tylko ja tak mam? Tak bym zjadła oscypka... chyba sobie odbije jak już młody wyjdzie 🤣🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2025, 10:48

    Starania od 2022 :)
    2024 - 3x IUI :(

    09.2024 - I procedura IVF

    03.04.2025 - II procedura IVF
    06.04.2025 - start stymulacji --> Ovaleap 1x150/dz --> Ovaleap 1x1 + Cetrotide 1x1
    14.04.2025 - punkcja 🥚; zapłodniono 9🥚 --> 5 --> 4 ❄️ (5.1.1|2x 4.11|3.1.1)
    maj 2025 - FET x1 ❄️ 5.1.1 + EG 🎉
    21.01.2026 - 3420g, 53cm 🩵

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2036 3526

    Wysłany: 12 września 2025, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to wiecznie otwieram lodowke i mam nadzieje ze tam samo cos przybylo . Cos bym zjadla sama nie wiem co . Od samego poczatku cola mi smakuje chociaz normalnie jej nie cierpię 🤣🤣no i sliwki mmmm 🤤🤤 wczoraj zjadlam leczo jogurt sliwki i to wszystko popilam cola a moj stoi i sie smieje ze mi cos zaraz gdzies pusci 🤣🤣🤣🤣🤣

    Yenne, Kokosik lubią tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • Yenne Autorytet
    Postów: 1416 1260

    Wysłany: 12 września 2025, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    Ja to wiecznie otwieram lodowke i mam nadzieje ze tam samo cos przybylo . Cos bym zjadla sama nie wiem co . Od samego poczatku cola mi smakuje chociaz normalnie jej nie cierpię 🤣🤣no i sliwki mmmm 🤤🤤 wczoraj zjadlam leczo jogurt sliwki i to wszystko popilam cola a moj stoi i sie smieje ze mi cos zaraz gdzies pusci 🤣🤣🤣🤣🤣

    To mnie od dłuższego czasu odrzuca od sosów pomidorowych 🤣 pomidor na kanapce ok, keczup tak samo, ale spaghetti/fasolka po bretońsku/pomidorowa nie ma szans, od razu na wymioty mnie bierze

    Karola1995 lubi tę wiadomość

    Starania od 2022 :)
    2024 - 3x IUI :(

    09.2024 - I procedura IVF

    03.04.2025 - II procedura IVF
    06.04.2025 - start stymulacji --> Ovaleap 1x150/dz --> Ovaleap 1x1 + Cetrotide 1x1
    14.04.2025 - punkcja 🥚; zapłodniono 9🥚 --> 5 --> 4 ❄️ (5.1.1|2x 4.11|3.1.1)
    maj 2025 - FET x1 ❄️ 5.1.1 + EG 🎉
    21.01.2026 - 3420g, 53cm 🩵

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2036 3526

    Wysłany: 12 września 2025, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yenne wrote:
    To mnie od dłuższego czasu odrzuca od sosów pomidorowych 🤣 pomidor na kanapce ok, keczup tak samo, ale spaghetti/fasolka po bretońsku/pomidorowa nie ma szans, od razu na wymioty mnie bierze


    Mam tak samo na sile zeżarłam to leczo ale bylo mi nie dobrze no ale co oczy chcialy a dupa nie mogla 😁😁😁
    Pomidory i keczup ok 🤣🤣

    Yenne lubi tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4663 6485

    Wysłany: 12 września 2025, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroliczek2411 wrote:
    Dziewczyny… @pogubiona się odzywała po weekendzie bo jakoś nie dojrzałam nigdzie wiadomości od niej?
    Mam nadzieję , że wszytsko ok u niej 🤔

    Jeszcze nie.
    Przerwa może na telefon się przedłużyła

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2025, 11:06

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3996 5465

    Wysłany: 12 września 2025, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja co otwieram lodówkę to wydaje mi się taka pusta... mąż sie śmieje, że co chwilę zakupy robimy, bo wiecznie nie ma co jeść i kto to wszystko zjada 🤣🤣 chyba nawet tego nie kontroluję :D

    Ja mam obsesję na maśle orzechowym, takim 100% orzeszków fistaszków 🤣 a bochenek chleba znika ot tak 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2025, 11:08

    Yenne lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4663 6485

    Wysłany: 12 września 2025, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się uśmiałam z was 😂😂 ale dobrze wiedzieć że nie tylko ja uważam że nie ma co zjeść w domu 🫣

    Yenne, NinaB lubią tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
‹‹ 501 502 503 504 505 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ