Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Styczniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Aenu Autorytet
    Postów: 917 1000

    Wysłany: 11 maja 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) dołączę się do was :) wczoraj zrobiłam test, a do lekarza wybiorę się w przyszłym tygodniu :) terminu porodu jeszcze nie znam. Ale chyba styczeń

    nick nieaktualny, Morwa, Marzycielka111192, madzia8lenka, Krokodylica, Raven lubią tę wiadomość

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 11 maja 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale jaja!
    Pojechałam dzisiaj do kliniki z plamieniem. Okazało się, że plamienie nie groźne i już przechodzi ale za to dowiedziałam się że mam dwa pęcherzyki!!! o.O Zemdlałam. A jak się ocknęłam, to znowu zemdlałam ;D
    Mam podwójne szczęście :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c60bbe6ff09c.jpg

    nick nieaktualny, BlackCatNorL, Gosiak, Morwa, nick nieaktualny, helagazela, Krokodylica, alexast, emerald_m, Aenu, FreshMm, Marzycielka111192, pietruszkanatki, Inez87, Mama-Ali, LidziA89, madzia8lenka, MoniaP, Żabulka30, wronka, be_aduska, ktosiowa, agulineczka, Raven lubią tę wiadomość

  • Tusia_87 Autorytet
    Postów: 3511 2302

    Wysłany: 11 maja 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabulka30 wrote:
    Dziewczyny, ale Wy szybko piszecie ;-) nie nadążam ;-) Ja mam dzisiaj totalnego lenia i obijam się w pracy ile wlezie... piersi mnie tak bolą, że zaraz chyba odpadną. I apetyt mam taki, że konia z kopytami bym zjadła... wiem, że muszę się pilnować, bo i tak jestem duża, ale dzisiaj totalnie mi nie idzie. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej :-)
    Na szczęście pogoda się poprawia, więc może jakiś spacer z psem (bez szczękania zębami) zaliczę :-)

    Kochana witaj w klubie.
    Ja również insulinooporność.
    Bierzesz metę?
    Ja jestem w trakcie odstawiania dziele juz 750 mg na pół do końca tego tyg później zejde na 250 mg i na koniec odstawie całkowicie.

    Znam ból objadania się miałam tak zanim zaczęłam leczyć IO ale odkąd zmieniłam swoje życie pod względem żywienia teraz nie mam tego problemu. Trzymam kciuki żeby się udało Tobie opanować bo później może być ciężko wrócić do swojej wagi no i tak czy siak musimy uważac.
    Widzę że i rocznik ten sam co ja :-)


    P. S ja też mam lenia a całe 10h w pracy jakoś damy rade :-) najgorsza to ta senność

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2017, 14:40

    3jgx3e3k7i9ddw4h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska gratuluje :D podwójne szczęście :D

    Anuśka lubi tę wiadomość

  • Tusia_87 Autorytet
    Postów: 3511 2302

    Wysłany: 11 maja 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka wrote:
    Dziewczyny ale jaja!
    Pojechałam dzisiaj do kliniki z plamieniem. Okazało się, że plamienie nie groźne i już przechodzi ale za to dowiedziałam się że mam dwa pęcherzyki!!! o.O Zemdlałam. A jak się ocknęłam, to znowu zemdlałam ;D
    Mam podwójne szczęście :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c60bbe6ff09c.jpg


    Ale super ! :-)

    Anuśka lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k7i9ddw4h.png
  • BlackCatNorL Autorytet
    Postów: 760 959

    Wysłany: 11 maja 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka wrote:
    Dziewczyny ale jaja!
    Pojechałam dzisiaj do kliniki z plamieniem. Okazało się, że plamienie nie groźne i już przechodzi ale za to dowiedziałam się że mam dwa pęcherzyki!!! o.O Zemdlałam. A jak się ocknęłam, to znowu zemdlałam ;D
    Mam podwójne szczęście :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c60bbe6ff09c.jpg
    :):):):) Ładny numer! :) Gratulacje!

    Anuśka lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17070 27156

    Wysłany: 11 maja 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka wrote:
    Dziewczyny ale jaja!
    Pojechałam dzisiaj do kliniki z plamieniem. Okazało się, że plamienie nie groźne i już przechodzi ale za to dowiedziałam się że mam dwa pęcherzyki!!! o.O Zemdlałam. A jak się ocknęłam, to znowu zemdlałam ;D
    Mam podwójne szczęście :)

    Ale super !!! Gratulacje :*

    Anuśka lubi tę wiadomość

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka <3 aaaale numer <3
    Cudowne wieści dzisiaj dla odmiany... :D i OBY TAK ZOSTAŁO!!! :)

    Anuśka, Krokodylica lubią tę wiadomość

  • Tusia_87 Autorytet
    Postów: 3511 2302

    Wysłany: 11 maja 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To się nazywa kinder niespodzianka <3 <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2017, 14:44

    jagodowa91, Anuśka, Morwa, nick nieaktualny, Krokodylica lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k7i9ddw4h.png
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 11 maja 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja po testowaniu w poniedziałek, oczywiście pozytywnie. Termin na polowe stycznia :) pierwsza wizyta w przyszły poniedziałek. Pozdrawiam wszystkie oczekujące ;)

    Morwa, Marzycielka111192, Krokodylica, Raven lubią tę wiadomość

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • helagazela Autorytet
    Postów: 348 492

    Wysłany: 11 maja 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje Anuska!!

    a ja dzisiaj dzien zmiennych humorow, zle sie czuje, troche mnie nundnosci mecza caly dzien, slaba jestem jakas i jak pomysle o tym, ze bedziemy mieli trzeciego robaczka w domu to nie wiem jak my sobe damy rade. Mam wrazenie, ze strasznie naiwna i optymistyczna byla ta decyzja o trzecim, a teraz jak sie taka zmeczona czuje, to nie umiem sobie tego wyobrazic...

    Paula95 i PietruszkaNatki, trzymamy za Was kciuki! Zdaje sie, ze jeszcze ktoras miala dzis wizyte - odezwijcie sie koniecznie!

    Anuśka lubi tę wiadomość

    ijpbj48a4iy2absw.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 11 maja 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski pisałam wcześniej ale widzę że post się nie dodał.
    Ja po wizycie, jest pęcherzyk zakotwiczony tam gdzie trzeba, ma 6mm :)
    Za dwa tygodnie wizyta "serduszkowa" :)

    Anuśka, alexast, Morwa, Marzycielka111192, Inez87, helagazela, LidziA89, madzia8lenka, nick nieaktualny, BlackCatNorL, be_aduska, ktosiowa, Raven, Gosiak lubią tę wiadomość

  • alexast Autorytet
    Postów: 1103 1807

    Wysłany: 11 maja 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka gratuluję. Życzę spokojnej ciąży bez przebojów.

    Morwa a gdzie znajdę tabelę?

    Anuśka lubi tę wiadomość

    5djys65g3oi6ttof.png
    17u9j44jpb186k7u.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17070 27156

    Wysłany: 11 maja 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexast wrote:
    Anuśka gratuluję. Życzę spokojnej ciąży bez przebojów.

    Morwa a gdzie znajdę tabelę?
    Na pierwszej stronie jest podane info dokładnie takie i to jest ta nasza Tabelka - link do tabelki :) :

    Nasza tabelka do której można się wpisać
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1CH_H6ERK185v1T7Gp7Q0cV9ow2VocZQvuRC8KzFSfT4/edit?usp=drivesdk


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2017, 15:00

    preg.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17070 27156

    Wysłany: 11 maja 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Hej laski pisałam wcześniej ale widzę że post się nie dodał.
    Ja po wizycie, jest pęcherzyk zakotwiczony tam gdzie trzeba, ma 6mm :)
    Za dwa tygodnie wizyta "serduszkowa" :)
    Super wiadomość :)

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Marzycielka111192 Autorytet
    Postów: 748 925

    Wysłany: 11 maja 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow ile dzisiaj nowych fasolek! :D anuska gratuluję! Tylko się cieszyć:) :)
    Morwa mnie chyba jeszcze nie ma w tabelce, proszę dopisz jak możesz OM 27.03.2017

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2017, 15:05

    Anuśka lubi tę wiadomość

    dqpr3e5ej28hk4e8.png
  • pietruszkanatki Autorytet
    Postów: 815 471

    Wysłany: 11 maja 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska!!! Aaaa gratulacje! Jak fajnieee:D

    Hela tak, mam mieć ale mój ginekolog ciągle nie odbiera, nie kumam :/ jak się wkurzę to zaraz tam pójdę bo to u mnie na osiedlu :p

    Anuśka, helagazela, Krokodylica lubią tę wiadomość

    yuudyx8dhaa1o8es.png
    Waga maluszka ponad 600 g, moje kochane serduszko <3
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17070 27156

    Wysłany: 11 maja 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka111192 wrote:
    Wow ile dzisiaj nowych fasolek! :D anuska gratuluję! Tylko się cieszyć:) :)
    Morwa mnie chyba jeszcze nie ma w tabelce, proszę dopisz jak możesz OM 27.03.2017
    Jesteś i to juz dawno :) ja tabelkę uzupełniam na bieżąco, więc nic co przeczytałam tu na forum nie zostało pominięte ;)

    P.s jesteś u szczytu tabeli , dokładnie to pod numerem 7 :)

    preg.png
  • Aenu Autorytet
    Postów: 917 1000

    Wysłany: 11 maja 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka wrote:
    Dziewczyny ale jaja!
    Pojechałam dzisiaj do kliniki z plamieniem. Okazało się, że plamienie nie groźne i już przechodzi ale za to dowiedziałam się że mam dwa pęcherzyki!!! o.O Zemdlałam. A jak się ocknęłam, to znowu zemdlałam ;D
    Mam podwójne szczęście :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c60bbe6ff09c.jpg
    Podwojne gratulacje :)

    Anuśka, jagodowa91 lubią tę wiadomość

  • Inez87 Ekspertka
    Postów: 165 185

    Wysłany: 11 maja 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka suuper :D gratulacje x2 :)

    Mam pytanie co jecie przy totalnym braku apetytu? Kompletnie na nic nie mam ochoty dzisiaj tylko wcisnełam banana i 1 kanapkę, a tu trzeba jakiś obiad zrobić, ale co jak nic mi dzisiaj nie podchodzi ;)

    Anuśka lubi tę wiadomość

    dqpri09k8v8ti207.png
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ