Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • marcelcia Ekspertka
    Postów: 269 79

    Wysłany: 24 maja 2018, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez bym chętnie podejrzała co u maleństwa, ale ponoć to niedobrze jak często... Ja 29 mam planowana wizytę, 2 wcześniejsze były wymuszone..

    Nowy początek <3
  • marcelcia Ekspertka
    Postów: 269 79

    Wysłany: 24 maja 2018, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odczuwacie ból spojenia łonowego?

    Nowy początek <3
  • Yammi Przyjaciółka
    Postów: 108 306

    Wysłany: 24 maja 2018, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Ja już na śniadanko zjadłam, kanapeczki z masłem, miodem i truskawkami. Pycha :) Do tego kawusia.

    Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące dziś.

    Mój maluch zarządził dziś pobudkę o 5:50 ;( Ale o 7:10 znowu spał ale ja już zasnąć nie mogłam. Tak mi się chciało do łazienki... W nocy nie wstaje a rano to ledwo dolatuje ;)
    Idę przygotować mu kaszę mannę i ogarnąć się zanim mam czas, bo potem będę mieć towarzysza przy nodze jak będę coś robić.

    A któraś pisała o opryszczce. Też mi się zrobiła i to na nosie. Masakra. Na wardze miałam paręnaście lat temu a na nosie miałam początkiem kwietnia. Teraz od razu maść poszła w ruch alei tak kilka bąbli wyszło ale już lepiej to wygląda.

    mhsvi09kzm84wu6c.png

    p19uskjojnal1yr3.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 maja 2018, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zjadłam śniadanko, chyba zrobię sobie kawunię :)

    Muszę się dziś zabrać do roboty, koniec lenistwa :P Mam mnóstwo papierów do napisania, mam też mgr... Sprawozdania.

    Wczoraj sobie się zrelaksowałam, poplotkowałam, jutro też się umówiłam z koleżanką :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • MonaLiza Autorytet
    Postów: 1425 528

    Wysłany: 24 maja 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś pierwszy raz chcę ustawić sobie suwaczek :) Jak to się w ogóle robi?

    Cotton jak tam sytuacja ?

    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty !

    uwo99n73lnbybmmo.png
  • Paulcia28 Autorytet
    Postów: 5527 4506

    Wysłany: 24 maja 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serduszko bije ślicznie, termin porodu na 14.01.19 , wszystko jest w porządku tylko muszę brać aspiryne bo mam taki syndrom sticky platelet i dlatego aspiryna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2018, 09:00

    sallvie, Kobobo, nick nieaktualny, zizia_a, MonaLiza, Sylwunis, Rub45, Solane lubią tę wiadomość

    Diagnoza:Azoospermia
    3x ICSI (2018/19). 6 zarodków
    3x crio , 1 świeży transfer
    29.3.18 😞 26.4.18 😁(12*)
    13.09.18😞15.03.19😭

    -12/19 naturalny cud- cb
    -Aniołki (8*)2015 (12*)2018
    -Amh 2,74
    -Tsh 1,30 L-Thyroxin 25 mg
    21.10.19 histeroskopia
    -Zespół Ashermana
    -Usunięty polip
    9.11- histero , drożność i laparoskopia 😁😁😁
    Zero zrostow, jajowody drożne
    Torbiel 😬
    02.2022 rozwód i początek nowego życia...
    Może kiedyś uda mi się spełnić marzenie o macierzyństwie ale póki co czas zacząć żyć dla siebie
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 24 maja 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonaLiza wrote:
    Ja dziś pierwszy raz chcę ustawić sobie suwaczek :) Jak to się w ogóle robi?

    Cotton jak tam sytuacja ?

    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty !

    Wejdź na suwaczki.pl i tam po kolei wybierasz - ciążowy itd... Na końcu wpisujesz date miesiączki i wszystko będziesz miała obliczone. Skopiuj link BBCode w swoja stopkę i gotowe! :)

    Kciuki za dzisiejsze wizytujace!
    A ja sobie leżę ale pora wstac na śniadanko :)

    MonaLiza lubi tę wiadomość

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • cotton Autorytet
    Postów: 438 156

    Wysłany: 24 maja 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie noc spokojna,poza tym,ze nie moglam spać. Dopiero rano przy toalecie troche ciemnobrazowej wydzieliny. Oszalec mozna:(

    Rub45, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Natalka 09.12.'15 ♥️
    Klaudusia 20 tc, (*) 08.01.'18
    Michaś 18 tc, (*) 09.08.'18
    Kornelka i Emilka ~1k2o~ 💕 02.12.'19
    ..............................................
    Hashimoto, trombofilia (białko S- 55%, MTHFR C677T homo, PAI 1 homo); ANA2 1:2560; niewydolność cieśniowo-szyjkowa-> TAC od X.'18
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 24 maja 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulcia28 wrote:
    Serduszko bije ślicznie, termin porodu na 14.01.19 , wszystko jest w porządku tylko muszę brać aspiryne bo mam taki syndrom sticky plattete i dlatego aspiryna.

    Super wieści! Podasz wymiary maluszka?

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 maja 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulcia super :D

    Cotton spokojnie, kurczę ile kobiet ma krwiaki i krwawienia przez to spowodowane ;/ w ogóle nie powinnam czytać forum... Czytałam sobie "ciężarówka przez 9 miesięcy" i tam też zachowują pewną rezerwę, podobno po skończonym 8 tc ryzyko poronienia spada do 1-2%...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paulcia28 Autorytet
    Postów: 5527 4506

    Wysłany: 24 maja 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośkaaa wrote:
    Super wieści! Podasz wymiary maluszka?
    Jak do domu dojadę bo w autobusie jestem

    Diagnoza:Azoospermia
    3x ICSI (2018/19). 6 zarodków
    3x crio , 1 świeży transfer
    29.3.18 😞 26.4.18 😁(12*)
    13.09.18😞15.03.19😭

    -12/19 naturalny cud- cb
    -Aniołki (8*)2015 (12*)2018
    -Amh 2,74
    -Tsh 1,30 L-Thyroxin 25 mg
    21.10.19 histeroskopia
    -Zespół Ashermana
    -Usunięty polip
    9.11- histero , drożność i laparoskopia 😁😁😁
    Zero zrostow, jajowody drożne
    Torbiel 😬
    02.2022 rozwód i początek nowego życia...
    Może kiedyś uda mi się spełnić marzenie o macierzyństwie ale póki co czas zacząć żyć dla siebie
  • marcelcia Ekspertka
    Postów: 269 79

    Wysłany: 24 maja 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cotton ja dostalam krwotoku w 5t6d..teraz leżę... Ty podobnie zrób a dzis mas wizyte wiec zobaczysz, ze wszystko bedzie dobrze z maluszkiem

    Nowy początek <3
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 24 maja 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja zdycham. Młody mnie znowu jakimś syfem zaraził :/ paracetamol prawie na mnie nie działa oczywiście

    Gratuluje wszystkim wizyt wczoraj probowalam doczytać i napisać ale przez to choróbsko nie dałam rady :/

    Cotton jak już jest ciemnobrazowe to może jakies naczynko poszło

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Kobobo Ekspertka
    Postów: 169 77

    Wysłany: 24 maja 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Paulcia super :D

    Cotton spokojnie, kurczę ile kobiet ma krwiaki i krwawienia przez to spowodowane ;/ w ogóle nie powinnam czytać forum... Czytałam sobie "ciężarówka przez 9 miesięcy" i tam też zachowują pewną rezerwę, podobno po skończonym 8 tc ryzyko poronienia spada do 1-2%...

    Seli, polecasz tę książkę? chętnie bym sobie coś takiego tematycznego kupiła :)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 maja 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobobo wrote:
    Seli, polecasz tę książkę? chętnie bym sobie coś takiego tematycznego kupiła :)

    Tak, jest humorystyczna ale też ma dużo takich fajnych rad,opisów dla nowicjuszy :)

    Kobobo lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • cotton Autorytet
    Postów: 438 156

    Wysłany: 24 maja 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kochane za słowa otuchy:*
    Choć po tym co przeszłam strach jest ogromny, uspokoję sie dopiero jak urodze żywe i zdrowe dzieciątko. Za duzo teraz czlowiek wie. W pierwszej ciąży jak zrobilam test to ani przez sekundę nie pomyslalam, ze cos moze byc nie tak. Od poczatku do końca wiedzialam, ze bedzie dobrze. A teraz? Szkoda gadać...

    Natalka 09.12.'15 ♥️
    Klaudusia 20 tc, (*) 08.01.'18
    Michaś 18 tc, (*) 09.08.'18
    Kornelka i Emilka ~1k2o~ 💕 02.12.'19
    ..............................................
    Hashimoto, trombofilia (białko S- 55%, MTHFR C677T homo, PAI 1 homo); ANA2 1:2560; niewydolność cieśniowo-szyjkowa-> TAC od X.'18
  • Paulcia28 Autorytet
    Postów: 5527 4506

    Wysłany: 24 maja 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cotton wrote:
    Dzięki Kochane za słowa otuchy:*
    Choć po tym co przeszłam strach jest ogromny, uspokoję sie dopiero jak urodze żywe i zdrowe dzieciątko. Za duzo teraz czlowiek wie. W pierwszej ciąży jak zrobilam test to ani przez sekundę nie pomyslalam, ze cos moze byc nie tak. Od poczatku do końca wiedzialam, ze bedzie dobrze. A teraz? Szkoda gadać...
    Trzymam mocno kciuki żeby wszystko u Ciebie było dobrze, żebyś urodziła zdrowego i silnego maluszka, a póki co to żeby krwawienie znikło.

    Diagnoza:Azoospermia
    3x ICSI (2018/19). 6 zarodków
    3x crio , 1 świeży transfer
    29.3.18 😞 26.4.18 😁(12*)
    13.09.18😞15.03.19😭

    -12/19 naturalny cud- cb
    -Aniołki (8*)2015 (12*)2018
    -Amh 2,74
    -Tsh 1,30 L-Thyroxin 25 mg
    21.10.19 histeroskopia
    -Zespół Ashermana
    -Usunięty polip
    9.11- histero , drożność i laparoskopia 😁😁😁
    Zero zrostow, jajowody drożne
    Torbiel 😬
    02.2022 rozwód i początek nowego życia...
    Może kiedyś uda mi się spełnić marzenie o macierzyństwie ale póki co czas zacząć żyć dla siebie
  • marcelcia Ekspertka
    Postów: 269 79

    Wysłany: 24 maja 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze mnie właśnie cos wyleciało. Oj bedzie dzisiaj usg

    Nowy początek <3
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 maja 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marcelcia wrote:
    Ze mnie właśnie cos wyleciało. Oj bedzie dzisiaj usg

    Jeju współczuje tyle stresu :(

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • marcelcia Ekspertka
    Postów: 269 79

    Wysłany: 24 maja 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj gin dzisiaj nie przyjmuje

    Nowy początek <3
‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ