X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • olkakarolka Ekspertka
    Postów: 250 185

    Wysłany: 2 listopada 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na wynik Coombsa i będę szukać szczepionki, ale nie ukrywam, że co zaglądam na ktomalek to mi słabo.. ;x
    Wyszła mi cukrzyca.. więc jak przejdę na dietę, to może w końcu tak tyć przestane- zawsze to jakieś plusy ;P
    Czekałam godzine w przychodni do rodzinnego, żeby skierowanie do diabetologa dostać, myślałam że tam zakwitnę.. ;/

    qb3c2n0afku740kd.png

    mhsvj44j7zycx2gc.png
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 2 listopada 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze też nie mam wózka dopiero po 10 listopada kupimy bo kasy brak. Moja córka też dziś mniej fika rano pokopała a później już słabiej. Rozumiem ją mi się też cały dzień spać chce

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 2 listopada 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mała dzisiaj tez prawie nic przez cały dzień. Rano się tylko podkręciła troszke i teraz dopiero jeden kopniak i koniec.

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 2 listopada 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powoli zaczynam panikować. Muszę ogarnąć ten wózek jak najszybciej. Im dłużej się zastanawiam, więcej ich przeglądam tym trudniejszy wybór. Chyba pojadę do sklepu i wezmę pierwszy lepszy i taki będzie finał. Przerasta mnie to i przytłacza. A BBF pokazuje że do porodu zostało 60 dni.

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 2 listopada 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nasze dzieci ogarnęło lenistwo. Kilka razy czułam twarde uwypuklenie, ale i tak się martwię... Zastanawiam się czy nie jechać na IP... Może jeszcze za chwilę się rozbryka.

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 2 listopada 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina, mój też mnie kiedyś tak załatwił. Miałam cały dzień w locie i wieczorem myślałam że jak siąde to Mały od razu będzie fikał. A on dopiero w nocy się obudził, jak juz trzeba bylo isc spać.

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 2 listopada 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina_2603 wrote:
    No to nasze dzieci ogarnęło lenistwo. Kilka razy czułam twarde uwypuklenie, ale i tak się martwię... Zastanawiam się czy nie jechać na IP... Może jeszcze za chwilę się rozbryka.
    A moze spróbuj ją pozaczepiać, sprobuj wciągnąć brzuch kilka razy, może to ją rozrusza.

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Elmuszka Autorytet
    Postów: 503 245

    Wysłany: 2 listopada 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marin wrote:
    Ja powoli zaczynam panikować. Muszę ogarnąć ten wózek jak najszybciej. Im dłużej się zastanawiam, więcej ich przeglądam tym trudniejszy wybór. Chyba pojadę do sklepu i wezmę pierwszy lepszy i taki będzie finał. Przerasta mnie to i przytłacza. A BBF pokazuje że do porodu zostało 60 dni.
    Marin, bo tak ostatecznie jest najlepiej. Szybko i z głowy :P nas skusiła atrakcyjna promocja na niepopularny kolor :P


    Paulina_2603 - spokojnie, jak było uwypuklenie, to znaczy że się rusza, tylko może ma lenia? poczekaj jeszcze troszkę i napisz co i jak

    ex2bvcqg5w6xjft7.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 2 listopada 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina_2603 wrote:
    No to nasze dzieci ogarnęło lenistwo. Kilka razy czułam twarde uwypuklenie, ale i tak się martwię... Zastanawiam się czy nie jechać na IP... Może jeszcze za chwilę się rozbryka.

    Paulina, jak mój mały nie chce fikać, to mąż zaczyna mówić do brzucha i przykładać rękę. I wtedy mały mu "odpowiada" :-)

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 2 listopada 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie działa klepanie tam gdzie jest akurat twarde miejsce w brzuchu tam ma pewnie tyłek w tym czasie :D Jak za długo siedzę to młoda sama się budzi nie lubi tej pozycji bo ją pewnie ciśnie :P
    Myślę że twoje maleństwo ma leniwy dzień ale jak się masz martwić to jedź

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 2 listopada 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noi chwalę się ...ogarnęłam w ostatnim czasie temat zakupów dla synka.
    Mam już prawie wszystko! Jeszcze tylko pampersy i większy kocyk.Leżaczek bujaczek i mate kupimy małemu pod choinkę:)
    Noi dla mnie koszula szlafrok i kapcie i temat będzie zamknięty. W przyszłym tygodniu wszystko będzie przychodzic..wózek ,łóżeczko,poscielki i artykuły kosmetyczno- higieniczne. Z kosmetyków będę miała ziajke i Nivea baby zobacze,które okażą się lepsze. I zaraz będę miała wszystko do spakowania torby do szpitala. Fajnie :) spokoj :) Jeszcze pranko i prasowanko reszty pieluch i pościeli.

    Lisa24 lubi tę wiadomość

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 2 listopada 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośkaaa wrote:
    Dzień dobry!
    Dziś trochę spraw przede mna do zalatwienia.
    Za chwilę jadę na spotkanie z polozna, pozniej dentysta, nastepnie lekarz rodzinny, apteka i wizyta w pracy ze zwolnieniem. Ciekawe o ktorej zladuje do domu...

    Milego dnia!
    Hej.
    Udało się ogarnąć wszystko ?

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 2 listopada 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa24 wrote:
    Hej hej :)
    Nie uwierzycie, właśnie dzwoniłam do szpitala, żeby umówić się na zastrzyk immunoglobuline anty-D i Pani mi powiedziała, ze od 30 października wyszło znowu nowe rozporządzenie i już nie podają zastrzyków srodciazowa, nie jest to refundowane :) badum tsssssss
    Żartujesz. Masakra !!!! Jednak dobrze mówiłaś by nie cieszyć się za szybko. I co kupujesz?

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 2 listopada 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marin wrote:
    Dziewczyny, która poza mną nie kupiła jeszcze wózka?
    No już wreszcie mogę powiedzieć że kupiłam :) ale jeszcze nie mam jakby co :)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 2 listopada 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olkakarolka wrote:
    Czekam na wynik Coombsa i będę szukać szczepionki, ale nie ukrywam, że co zaglądam na ktomalek to mi słabo.. ;x
    Wyszła mi cukrzyca.. więc jak przejdę na dietę, to może w końcu tak tyć przestane- zawsze to jakieś plusy ;P
    Czekałam godzine w przychodni do rodzinnego, żeby skierowanie do diabetologa dostać, myślałam że tam zakwitnę.. ;/
    Powodzenia ze szczepionką.
    Fajnie,że wynajdujesz plusy sytuacji..prawidłowo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2018, 21:39

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 2 listopada 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marin wrote:
    Ja powoli zaczynam panikować. Muszę ogarnąć ten wózek jak najszybciej. Im dłużej się zastanawiam, więcej ich przeglądam tym trudniejszy wybór. Chyba pojadę do sklepu i wezmę pierwszy lepszy i taki będzie finał. Przerasta mnie to i przytłacza. A BBF pokazuje że do porodu zostało 60 dni.
    Spokojnie. Zdarzysz. Ja też chciałam czekać z tym do grudnia ze względu na okres gwarancji ale dla spokoju zamówiłam szybciej bo fotelik ma w zestawie niech będzie i czeka gotowy. Noi trzeba kupować póki jest kasa bo ta się szybko rozchodzi na inne wydatki . Ostatnio nas zasypują coraz to nowe. Na łóżeczko odkładałam 3 razy.Dlatego się wkurzyłam i zamówiłam co trzeba i spokój . Ale spoko jeszcze przynajmniej półtora miesiąca mamy.
    Zobacz sobie wózek Quero,może ci przypasuje. Polski,tani wózek ,ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami ( jak dla mnie)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2018, 21:53

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 2 listopada 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina_2603 wrote:
    No to nasze dzieci ogarnęło lenistwo. Kilka razy czułam twarde uwypuklenie, ale i tak się martwię... Zastanawiam się czy nie jechać na IP... Może jeszcze za chwilę się rozbryka.
    Paulina jak tam sytuacja?
    Mój dziś też spokojniejszy . Za to w kościele się rozszalał. Ledwo tam wysiedziałam to już nie dla mnie.

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Mammamia11 Autorytet
    Postów: 261 154

    Wysłany: 2 listopada 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ic8fwi.jpg
    Efekt nudy;)

    Kendy, Lisa24, olkakarolka, Zośkaaa lubią tę wiadomość

    f2w3s65gplfl3em1.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 2 listopada 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudne !!! Jakie duże. Super. Widzę u ciebie ostatnio też twórczo.
    Ale u Ciebie profeska;)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 2 listopada 2018, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w szpitalu. Na szczęście dziecko żyje. Kamień z serca. Jak podłączyli mi KTG to od razu zaczęła wariować aż uciekała z zapisu. Czekam teraz na ust.

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
‹‹ 699 700 701 702 703 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ