Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • mersiak Autorytet
    Postów: 456 408

    Wysłany: 22 maja 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia2323 wrote:
    A ja znowu plamie. Dosyć sporo tego i taki bardzo ciemny brązowy kolor. Dobrze ze dzisiaj lekarz bo chyba zwariuje
    A nie masz niskiego progesteronu albo krwiaka?

    3jgxskjo0p8dsc51.png
    Aniołek † 11.09.2010 (6tc), Aniołek †28.02.2015 (8t4d), Aniołek †14.03.2016 (6tc) i jeszcze 6 Aniołków...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malamii26 wrote:
    Tak Seli :) to już u nas będzie jutro 3 usg w tej ciąży. Nasz lekarz bardzo nas teraz pilnuje. Pewnie z usg byśmy jeszcze czekali ale później doktorka nie ma prawie 2 tygodnie :)

    A może ktoś z Was wie jaki jest przyrost dzienny na tym etapie crl? :)
    OK 1 mm dziennie :)

  • Malamii26 Autorytet
    Postów: 1364 608

    Wysłany: 22 maja 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solarne wspaniałe wieści :)

    Solane lubi tę wiadomość

    Ida 20.11.2020 :*
    Aniołek 2018 r. (*)
    Aniołek 2017 r. (*)
    mutacje C667T hetero, A1298C hetero i PPJ(ANA1) dodatni. Nk 27% Kir AA,
    Nieobecne 2DL2,2DL5[gr.1],2DL5[gr.2],2DS1,2DS2,2DS3,2DS4norm,2DS5,3DS1, 3DP1var
    Allo Mlr 22
    PCOS i Insulinooporność
  • Kobobo Ekspertka
    Postów: 169 77

    Wysłany: 22 maja 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulcia28 wrote:
    A o której godzinie?
    18 dopiero. Nie wiem jak wytrzymam do tego czasu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2018, 14:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2018, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mersiak wrote:
    A nie masz niskiego progesteronu albo krwiaka?

    Progesteron badałam kilka razy. Ostatnio tydzień temu i był wysoki. Coś około 35. A o krwiaku nic mi nie wiadomo

  • Malamii26 Autorytet
    Postów: 1364 608

    Wysłany: 22 maja 2018, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    OK 1 mm dziennie :)
    No to w takim tempie powinno jutro być 3,4 mm :)

    Ida 20.11.2020 :*
    Aniołek 2018 r. (*)
    Aniołek 2017 r. (*)
    mutacje C667T hetero, A1298C hetero i PPJ(ANA1) dodatni. Nk 27% Kir AA,
    Nieobecne 2DL2,2DL5[gr.1],2DL5[gr.2],2DS1,2DS2,2DS3,2DS4norm,2DS5,3DS1, 3DP1var
    Allo Mlr 22
    PCOS i Insulinooporność
  • mersiak Autorytet
    Postów: 456 408

    Wysłany: 22 maja 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia2323 wrote:
    Progesteron badałam kilka razy. Ostatnio tydzień temu i był wysoki. Coś około 35. A o krwiaku nic mi nie wiadomo
    JA TEŻ nie wedziałam póki nie dostałam krwotoku

    3jgxskjo0p8dsc51.png
    Aniołek † 11.09.2010 (6tc), Aniołek †28.02.2015 (8t4d), Aniołek †14.03.2016 (6tc) i jeszcze 6 Aniołków...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 22 maja 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tak przyrasta to moj by mial w poniedzialek jakies 17-18 mm :D łaaał ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • toyotarav4 Ekspertka
    Postów: 244 73

    Wysłany: 22 maja 2018, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Mnie dzis tez przestraszyl i mowił ze przez to że biore clexane w wysokiej dawce bo 60 to musze bardzo uwazac nie dzwigac i pilnowac sie zeby nie dostac krwotoku jakiegos?? czemu tak moze byc przy clexane?? dziewczyny clexanowe uswiadomcie mnie na co trzeba uwazac przy clexane? w pierwszej ciazy nie brałam wiec teraz nie wiem. a ja to ogolnie fruwam i biegam jak oszalala piele w ogrodzie miski prania prasowania??

    thgfcsqvu04h8c8a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mersiak wrote:
    JA TEŻ nie wedziałam póki nie dostałam krwotoku

    Mam nadzieje ze dzisiaj się wszystkiego dowiem. Jeszcze 6 godzin do wizyty

  • mersiak Autorytet
    Postów: 456 408

    Wysłany: 22 maja 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia2323 wrote:
    Mam nadzieje ze dzisiaj się wszystkiego dowiem. Jeszcze 6 godzin do wizyty
    niech sprawdza dokładnie czy nie ma krwiaka jakiegoś

    3jgxskjo0p8dsc51.png
    Aniołek † 11.09.2010 (6tc), Aniołek †28.02.2015 (8t4d), Aniołek †14.03.2016 (6tc) i jeszcze 6 Aniołków...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toyotarav4 wrote:
    Mnie dzis tez przestraszyl i mowił ze przez to że biore clexane w wysokiej dawce bo 60 to musze bardzo uwazac nie dzwigac i pilnowac sie zeby nie dostac krwotoku jakiegos?? czemu tak moze byc przy clexane?? dziewczyny clexanowe uswiadomcie mnie na co trzeba uwazac przy clexane? w pierwszej ciazy nie brałam wiec teraz nie wiem. a ja to ogolnie fruwam i biegam jak oszalala piele w ogrodzie miski prania prasowania??
    Heparyna rozszerza krew, a macica w ciąży rośnie i może np peknac jakieś naczynko i nawet z tego może się zrobić krwotok

  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 22 maja 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    U mnie trzeba sie konkretnie zapisac :p i to wizyty mam juz na lipiec zaklepane ;p

    Do mojego lekarza terminy są na listopad:-D Tylko swoje pacjentki ciężarne umawia na wizyty co miesiąc. A jak chcesz się ot tak przebadać, to czekanie do listopada.

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpisując w Google "kalkulator crl" jest magiczne urządzenie, które pokazuje jakich wymiarów jest statystycznie kropek. Pamiętajcie, że kalkulator zakłada idealne cykle 28 dniowe z owu w 14 dc!

    Paulcia28 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2018, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli umówiłam sobie już prenatalne? Ja wstępnie do F. Na 25 czerwiec, powinno być 12 +3 jakos

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2018, 15:21

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 22 maja 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Seli umówiłam sobie już prenatalne? Ja wstępnie do F. Na 25 czerwiec, powinno być 12 +3 jakos

    A on robi prenatalne? Ja mam wizytę zaklepaną na 15 i 22 czerwca i zobaczę co powie na najbliższej wizycie :) Czy usg genetyczne i prenatalne to to samo?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2018, 15:23

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    A on robi prenatalne? Ja mam wizytę zaklepaną na 15 i 22 czerwca i zobaczę co powie na najbliższej wizycie :) Czy usg genetyczne i prenatalne to to samo?
    Dokładnie to samo :) potoczne nazewnictwo!
    Btw też mam 15 czerwca :D

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 22 maja 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Dokładnie to samo :) potoczne nazewnictwo!
    Btw też mam 15 czerwca :D

    Aaa :P a powiedz mi, Ty robiłaś już tam prenatalne? Czy bierzesz jakiś dodatkowy pakiet? Nie wiem czy chce robić pappa... Wiele osób pisze, że są przekłamane... Ale myślałam o PLGF bo koleżanka ostatnio robiła i to może warto...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 22 maja 2018, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Seli umówiłam sobie już prenatalne? Ja wstępnie do F. Na 25 czerwiec, powinno być 12 +3 jakos

    Ja też umówiłam sobie na 25.06 :-D

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2018, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Aaa :P a powiedz mi, Ty robiłaś już tam prenatalne? Czy bierzesz jakiś dodatkowy pakiet? Nie wiem czy chce robić pappa... Wiele osób pisze, że są przekłamane... Ale myślałam o PLGF bo koleżanka ostatnio robiła i to może warto...
    Robiłam w 1 ciąży u Jałochy wszystkie 3 usg. Swoją drogą później ona mi robiła cc :) cudowna kobieta!
    Magdoczka wrote:
    Ja też umówiłam sobie na 25.06 :-D
    Widzisz, bo my łeb w łeb idziemy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2018, 15:44

    Magdoczka lubi tę wiadomość

‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ