X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Szczepienia - nowa odsłona "starej" Forumowiczki :)
Odpowiedz

Szczepienia - nowa odsłona "starej" Forumowiczki :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kim8 Przyjaciółka
    Postów: 82 79

    Wysłany: 2 maja 2018, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane,

    miałam przyjemność dzielić się swoimi troskami i radościami na BBF od początku ciąży, wcześniej też na OF. Dzisiaj przychodzę do Was w nieco innym wydaniu i odsłonie. :) Jestem z tym forum bardzo związana.

    Chciałaby Was nieśmiało, ale serdecznie zaprosić na swoją stronę internetową dotyczącą szczepień. Działam dopiero od stycznia. Z wykształcenia jestem biologiem, a ta wiedza kierunkowa zdecydowanie pomaga mi w tworzeniu treści. Niedługo staniecie same przed wyborem CZYM chcecie szczepić dziecko.

    Co jest ważne? Tworząc swoją stronę opieram się wyłącznie na publikacjach naukowych, badaniach, metaanalizach.
    Moim celem jest dotarcie do jak największej grupy Mam i Tatusiów oczywiście też.

    Internet przepełniony jest różnymi informacjami, które najczęściej tylko straszą rodziców, a z prawdą mają niewiele wspólnego.

    Swojego syna szczepię. :)

    Zapraszam.

    Link do profilu na FB na nim pojawiają się też krótkie posty, których nie umieszczam na swojej głównej stronie: https://www.facebook.com/wyszczepieni/

    Link do witryny: http://wyszczepieni.pl/

    A na koniec, jak zwykle - życzę Wam nudnych ciąż, szczęśliwych rozwiązań i szybkich porodów! Pozdrawiam!

    29cda20ec1493d2d93727d3e4822e8a0.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ