X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Termin STYCZEŃ 2025
Odpowiedz

Termin STYCZEŃ 2025

Oceń ten wątek:
  • Ada1993 Debiutantka
    Postów: 9 5

    Wysłany: 2 września, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Jestem nowa mój termin to 13 styczeń. Zwracam się
    do Was z pytaniem. To moje pierwsze dziecko. Możecie mi pomóc co najbardziej jest potrzebne jako wyprawka. I co myślicie o otulaczu do fotelika zamiast kombinezonu na wyjście z szpitala.

    Holibka, KINGA89, Mamausia, Ottioli lubią tę wiadomość

  • Rocky Ekspertka
    Postów: 129 276

    Wysłany: 2 września, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odrobina humoru na dobry początek tygodnia:

    Pokazałam wczoraj mężowi zdjęcie wyprawki Warszawiaka, w której jest m.in. kosz Mojżesza. Spojrzał i mówi: „ Chcesz żeby nasze dziecko w tym spało? Przecież to wygląda jak coś, w czym się dziecko podrzuca do okna życia!” 🙈 Kurtyna.

    Nie ma to jak fachowa opinia 🤪 Dobrego dnia Wam życzę!

    Faelwen90, Zaqwsx, Podkoszulka, Domi.Nika, Nomeolvides, Liyss🧚🏻, Holibka, Aśka, Gumcia1989, Ottioli lubią tę wiadomość

    👩🏻 37l. 🧔🏻 43l.

    Starania od 05.2021
    12.2023 start IVF
    05.2024 - 3 transfer ✅

    17.05 ⏸️
    05.06 mamy ❤️ (6+5)
    15.07 6.1 cm zdrowego bobasa (12+3)
    16.09 410g, it's a Girl! 🩷 (21+3)

    preg.png
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5291 9846

    Wysłany: 2 września, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, witam się w 6 miesiącu ciąży, ostatni miesiąc 2 trymestru. To oznacza, że już prawie 60% ciąży za mną. Coraz bliżej do spotkania z Maleństwem 🥰

    Miłego dnia i udanego tygodnia!🤞🏻

    Rocky to wypasione macie te wyprawki u nas raczej z miasta nie ma nic 😂

    Zaqwsx, Rocky, kattalinna, Podkoszulka, Domi.Nika, Holibka lubią tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    🔜 01.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
  • Zaqwsx Autorytet
    Postów: 423 433

    Wysłany: 2 września, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocky wrote:
    Odrobina humoru na dobry początek tygodnia:

    Pokazałam wczoraj mężowi zdjęcie wyprawki Warszawiaka, w której jest m.in. kosz Mojżesza. Spojrzał i mówi: „ Chcesz żeby nasze dziecko w tym spało? Przecież to wygląda jak coś, w czym się dziecko podrzuca do okna życia!” 🙈 Kurtyna.

    Nie ma to jak fachowa opinia 🤪 Dobrego dnia Wam życzę!
    Ale szczerze mówiąc to też mi te kosze się średnio podobają. Może nie jak na porzucenie dziecka ale bardziej jak na grzyby czy pranie 😅 Nie rozumiem ich fenomenu poza tym że niektorzy to robią sami i wtedy to bardzo podziwiam.
    Też zamówiłam dzisiaj laktator podwójny mamcozy. Pierwszy mój taki drogi zakup w wyprawce

    Podkoszulka lubi tę wiadomość

    👩26🧔26
    3x inseminacje
    4x IVF
    12 transferowanych zarodków

    preg.png
  • Martineska9596 Koleżanka
    Postów: 34 90

    Wysłany: 2 września, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Liyss ja również witam w tym samym punkcie : ), sama nie wierzę, że to już! Aplikacja pokazuje mi 57%. Nawet po brzuszku bym nie powiedziała!

    Dzisiaj mam wizytę pierwszą u położnej środowiskowej, zobaczymy co za babeczkę sobie wybrałam - z rozmowy wydawała się super, ale wiadomo - co na żywo to na żywo. :)

    Wracając do tematu butelek - te z AVENT kojarzą mi się z dzieciństwem, na pewno o 4 lata młodsza siostra była nimi karmiona, więc marka nieźle się trzyma na rynku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września, 08:54

    Rocky, Podkoszulka, Liyss🧚🏻 lubią tę wiadomość

    👩🏽‍💼28 👨🏽‍💼29
    🚀Start starań: marzec 2023
    💔Poronienie, puste jajo, lipiec 2023, 8 tydz.
    ❤️‍🩹Październik 2023 - ciąża biochemiczna
    🤰🏽Kwiecień 2024 - pozytywny test
    🩵19.08.2024 - badania połówkowe, czekamy na chłopca 🩵
  • Rocky Ekspertka
    Postów: 129 276

    Wysłany: 2 września, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wymyśliłam wczoraj że udziergam sobie ponczo 😀 Jak myślicie - sprawdzi się w ciąży i później przy karmieniu? Zanim spędzę pierdyliard godzin z drutami wolałabym się upewnić, że to ma jakikolwiek sens 😂

    Zaqwsx, kattalinna lubią tę wiadomość

    👩🏻 37l. 🧔🏻 43l.

    Starania od 05.2021
    12.2023 start IVF
    05.2024 - 3 transfer ✅

    17.05 ⏸️
    05.06 mamy ❤️ (6+5)
    15.07 6.1 cm zdrowego bobasa (12+3)
    16.09 410g, it's a Girl! 🩷 (21+3)

    preg.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8938 7740

    Wysłany: 2 września, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocky, w ciąży się powinno sprawdzić, czy później to trudno powiedzieć, pewnie jak zawsze "zależy" 😉 pytanie czy to takie tylko z wycięciem na głowę, czy też w stylu peleryny. Ja miałam takie właśnie "otwarte", ogólnie zakup mało trafiony bo to fason nie dla mnie, ale kilka razy się przydało, zwłaszcza do chusty w takie chłodniejsze ale nie zimne dni. Do karmienia może się przydać, jeśli zechcesz trochę się osłonić w czasie posiłku na świeżym powietrzu 😉

    Rocky lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Domi.Nika Autorytet
    Postów: 460 700

    Wysłany: 2 września, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ada1993 tych list jest pełno, widziałam ze w grupie listopadowej bodajże maja zrobiona. Trochę podpatrzylam a trochę podpatrzylam z innej i coś tam stworzyłam plus dodałam rzeczy które mi sie przydadzą. Ja otulacz kupię plus wełniany kobinezon. Nie powinno sie wkładać bobasa do fotelika w zwykłym kombinezonie bo może wyślizgnąć się.

    Mamausia co za wojowniczka 😅 z tej młodej. Moja mama do mnie tez rzuciła takim tekstem „hej grubasku” ale z racji tego ze to moja mama to jej powiedziałam żeby tak do mnie nie mówiła. I już nie mówiła 🙃

    Rocky mi dokładnie tez kojarzą sie te kosze z tym odrzucaniem do okna życia 😅 ale wyprawki warszawiaka nie dostanę bo mimo ze rodzimy w Warszawie to mieszkamy w Konstancinie ale nie wiem czy jest jakaś wyprawka Konstancinianka wątpię :p

    Zaqwsx u mnie to tez jeden z droższych zakupów jak na razie i poza ręcznikiem i pieluchami to pierwszy nowy. Wózek był droższy ale z wiadomych przyczyn.

    ona 28
    on 31

    preg.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8938 7740

    Wysłany: 2 września, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja planuję korzystać z tego kosza, pod warunkiem, że zdąży przyjść, zanim młody z niego wyrośnie 😉 bardzo podoba mi się idea baby boxa fińskiego, szkoda że u nas zamiast kosza tego nie ma. No i bardziej pasuje do okna życia 😉

    preg.png
  • Nomeolvides Autorytet
    Postów: 1627 4310

    Wysłany: 2 września, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech u mnie dzisiaj dalej dzieci leniwe 😞 daje im jeszcze chwilę i chyba będziemy jechać na IP. Na 15 mam dentystę i sama nie wiem czy iść czy jechać od razu. Niby się ruszają, ale mniej niż normalnie :(

    👧🏼25 👱🏼‍♂️26
    Starania od 06.2023
    Niedoczynność tarczycy / IO / PCOS

    🍀21.04 ⏸
    🍀 22.04 beta 49 / 199 / 608 / 5739
    🍀 02.05 Dwa pęcherzyki w macicy
    🍀 15.05 Mamy dwa serduszka ♥️♥️
    🍀 27.06 NIFTY niskie ryzyka 🥺
    🍀 19.07 Synek 🩵 i Córeczka 🩷


    💊Euthyrox 100, acard

    preg.png
  • Faelwen90 Ekspertka
    Postów: 163 215

    Wysłany: 2 września, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Nomeolvides, może dzieciaczki mają bardziej leniwy dzień, gdzieś czytałam, że tak też może być.
    Jednakże rozumiem Twój niepokój. Zawsze lepiej sprawdzić i mieć spokojną głowę. Daj znać później co tam u Was.

    preg.png
  • Wiara Nadzieja Miłość Autorytet
    Postów: 950 2516

    Wysłany: 2 września, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko Was nadrobić po intensywnym weekendzie 😉

    Dobrze rozumiem, że był temat butelek? Ja polecam te z Philips Avent, u nas przy synku szczęśliwie zaakceptował. Smoczki łatwo wymienne, można je upgradować, bo zaczynaliśmy od tych „trudnych”. W szpitalu polecali też Lansinoha pamiętam, właśnie ze względu na trudny smoczek.

    Z takich gadżetów, które nie są must have, a ja bardzo polecam (zwłaszcza osobom mieszkającym w bloku) - kosz na pieluchy z 💩 z Angelcare. Genialna sprawa.

    Ja nad koszem Mojżesza też się zastanawiałam teraz przy drugim dziecku, ale chyba poprzestanę na wypróbowaniu kokonu. Tak zamiennie. Moja dostawka nie jeździ łatwo po mieszkaniu, więc chciałabym coś mobilnego, w czym mogłabym odłożyć Małą bezpiecznie poza sypialnią i mieć ją na oku, jak np. działam w kuchni albo opiekuję się synem. Czy któraś mama ma doświadczenie, czy kokon się do tego sprawdza? 🧐🤔 Bo wózka raczej nie będę wnosić na 2 piętro, zwłaszcza że tym razem będzie podwójny 🫣

    Co do ilości ubranek, bo takie pytanie też padło - mi radzono w pierwszej ciąży po 6szt wszystkiego. I choć mój syn nie był z tych mocno „brudzących”, to było mi mało. Nie miałam siły do częstych prań (zwłaszcza na początku w połogu). Teraz na pewno kupię tyle, by mieć co najmniej na tydzień-półtora, czyli po 9-10szt pajacyków, bodziaków itd.

    Przy okazji daje cynk, że w Sinsay można dorwać pajacyki na suwak (#luksus) w naprawdę fajnej cenie. W pierwszej ciąży nie kupowałam takich, bo były dostępne tylko w droższych sklepach, po ok. 50zl/szt. Dla mnie za drogo. Wiadomo, Sinsay to nie jest jakaś super jakość, ale dzieciaki tak szybko wyrastają, że ja zaopatrzam się głównie w tych tańszych sklepach 😉

    Powtórzę raz jeszcze - laktator PODWÓJNY to super sprawa. Wiem, droższa inwestycja, ale jak kosmicznie przyspiesza odciąganie. Warto pomyśleć o takich hands-free (widziałam, że teraz są takie muszlowe wkładane do stanika) albo przynajmniej o gorsecie, który przytrzyma butelki z lejkami (ja się tak poratowałam dla mojego Neno, bo wtedy laktatory hand-free były turbo drogie i raczej sprowadzane z zagranicy i super się sprawdzało, polecam) 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września, 10:55

    Podkoszulka, Holibka lubią tę wiadomość

    preg.png
    👩🏼 30 🧑🏻 28
    2023r. - rodzi się wyczekany J. (22cs) 🩵
    01.2025 - czekamy na drugi Cud 🩷⏳👶
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5291 9846

    Wysłany: 2 września, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nome mi się wydaje, że bobaski mogą się ruszać w różnym rytmie, czasami bardziej czasami mniej też w zależności od aktywności kobiety. Ale jak Cię to martwi to jedź dla spokoju i sprawdz 🙏🏻

    Ja też będę chciała kupić ten podwójny, muszlowy laktator ale kupię go po porodzie bo nie wiem czy będę mieć pokarm czy będę karmić piersią czy co 😁 a n próbę wezmę kupię jakiś najtańszy na początek. Nie wiem czy to dobry pomysł?

    Ja właśnie jeszcze chce kupić pajacyki! A się zastanawiam czy kupić te z zabudowanymi stopkami czy takie gdzie trzeba skarpetkę nałożyć. Czytałam, że pod kątem fizjoterapeutyczny lepiej te bez stopek i dorzucić skarpetki ale sama nie wiem.

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    🔜 01.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
  • Beza27 Autorytet
    Postów: 1022 1376

    Wysłany: 2 września, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O! Ja też polecam kosz na pieluchy, my mamy magic bo można używać tam dowolnych worków na śmieci, i był baaardzo przydatny.
    Laktator kupiłam z tym kodem podwójny, także odhaczone (poprzednio miałam medele podwójna ale jakoś mi nie szło z nią, nie wiem czy tym razem się uda, nie mam jakiegos wielkiego ciśnienia na karmienie 🙈 na pewno mam wybór kpi albo mm, nie chce karmić bezpośrednio piersią, z synem nie udało mi się kpi, mleko nie leciało, może tym razem będę mieć więcej cierpliwości do tego i się uda 🤷🏻‍♀️ zobaczymy)

    Ja też polecam więcej niż 6szt wszystkiego, 6 kompletów to nawet na szpital mi nie wystarczyło przy synu 🤷🏻‍♀️
    Mąż mi z dwa razy wszystko prał. (i moje koszule nocne też musiał mi z 2-3 razy prac podczas moejgo pobytu a miałam 3 albo i 4 🙈 więc teraz chyba kupię więcej??? 🙈🙈)

    @Nomeolvides Oczywiście jak się niepokoisz, to warto sprawdzić. Ale to jest normalne na tym etapie, że przez kilka dni czujesz dzieciaczki mniej.
    Ja tak miałam w tamtym tygodniu - z 3 albo i 4 dni prawie w ogóle nie czułam. Albo jakieś baaardzo delikatne, a potem wróciło do normy. Dodatkowo w te 3 dni miałam ogromny stres w pracy i to mi jeszcze dokładało stresu 🙈 i użyłam wtedy drugi raz w tej ciąży detektora, troszkę mnie uspokoił, dałam mu jeszcze jeden dzień przed jechaniem sprawdzić i akurat zaczął się ruszać normalnie, więc musiał więcej spać albo się przekręcić jakoś dziwnie. W każdym razie od tego czasu ja jem 3 razy więcej, i śpię więcej więc może miał jakiś skok rozwojowy 😂

    Pajacyki pierwsze mam ze stopkami, a później pajacyki bez stopek na noc, a w dzień body+spodnie bez stopek
    Tak mi się sprawdziło porpzednio, tak zrobię i teraz.
    Ale mój syn od urodzenia nienawidził mieć zakrytych stop, lepiej sobie radził z regulacją temperatury z odkrytymi, i jak tylko śpiworek do końca mu zasunęłam i ukryłam w nim stopy, to noc nieprzespana. A jak stopy na wierzchu to spał dobrze 😝
    Ale to naprawdę indywidualna kwestia. Ja na przykład nienawidzę pajacyków 😂 a wiele mam bardzo poleca. I np pajacyki z zamkami też mi nie podchodzą 🤷🏻‍♀️
    Dlatego ja jestem team spodnie i body na dzień

    Ważne aby jeśli pajacyk że stopkami to nie za mały, żeby stopki ani trochę nie ciągnęły materiału

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września, 11:21

    8cs o drugiego maluszka ❤️
    14dpo beta-HCG 478,81 mIU/ml 🥹
    16dpo beta-HCG 994,05 mIU/ml 💚
    6+4 - zarodek 8,9mm i 💗
    9+2 - 2,33cm i 💗 190 ud/min
    12+6 - 6,68cm i 💗 158 ud/min

    preg.png

    👩🏼30l 👱🏼‍♂️32l

    Mały cud 2021 ❤️ (13cs)
  • Wiara Nadzieja Miłość Autorytet
    Postów: 950 2516

    Wysłany: 2 września, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może dopytaj u siebie w szpitalu/sprawdź na ich stronce - u mnie wypożyczali za niedużą kwotę własne, sterylne końcówki do laktatora z Medeli. Było ich na tyle dużo na stanie, że bez problemu trzymałyśmy jeden na stałe na naszej sali z dziewczynami 😉

    Wiem, że fizjo polecają bez stopek, ale mi się takie na samiutkim początku najlepiej sprawdzały. Skarpetki spadały (zwłaszcza jak maluszek jest jakoś otulony: tulikiem, pieluchą, rożkiem). Ja polecam te zabudowane, zwłaszcza właśnie na samym początku przy najmniejszych rozmiarach. Ale nie ukrywam, że zamierzam kupić też kilka sztuk bez stopek, bo zawsze lepiej mieć wybór, każde dziecko jest indywidualnością 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września, 11:19

    preg.png
    👩🏼 30 🧑🏻 28
    2023r. - rodzi się wyczekany J. (22cs) 🩵
    01.2025 - czekamy na drugi Cud 🩷⏳👶
  • Zaqwsx Autorytet
    Postów: 423 433

    Wysłany: 2 września, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nomeolvides wrote:
    Ech u mnie dzisiaj dalej dzieci leniwe 😞 daje im jeszcze chwilę i chyba będziemy jechać na IP. Na 15 mam dentystę i sama nie wiem czy iść czy jechać od razu. Niby się ruszają, ale mniej niż normalnie :(
    One zbierają siłę. Też miałam tydzień temu spokojniejsze dni a teraz to jak jakiś mały sportowiec kopie ciągle i we wszystko a najchętniej w pęcherz. Momentami mi się robi niedobrze przez to. Czekam aż znowu se będzie więcej spać 😅

    👩26🧔26
    3x inseminacje
    4x IVF
    12 transferowanych zarodków

    preg.png
  • Wiara Nadzieja Miłość Autorytet
    Postów: 950 2516

    Wysłany: 2 września, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beza27 wrote:
    Ja też polecam więcej niż 6szt wszystkiego, 6 kompletów to nawet na szpital mi nie wystarczyło przy synu 🤷🏻‍♀️
    Mąż mi z dwa razy wszystko prał. (i moje koszule nocne też musiał mi z 2-3 razy prac podczas moejgo pobytu a miałam 3 albo i 4 🙈 więc teraz chyba kupię więcej??? 🙈🙈)
    @
    Pamiętam doskonale, że poza koszulą stricte do porodu, miałam jeszcze 3 poporodowe i starczyło mi na styk, a byliśmy w szpitalu 3 dni po porodzie. Pamiętam, że po 2 dobach poprosiłam już męża o pranie, żeby w razie co być w gotowości, jakby chcieli przytrzymać nas dłużej, ale na szczęście nie było takiej potrzeby. Wtedy był też lipiec, turbo gorąco, zero klimy, bardzo się pociłyśmy. Liczę na to, że teraz będzie tylko lepiej 🤔 Chyba nie będę kupować więcej niż właśnie 3-4szt., ale to takie minimum moim zdaniem, kiedy mamy pewność, że w razie co ktoś nam zrobi szybkie pranie w domu 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września, 11:26

    preg.png
    👩🏼 30 🧑🏻 28
    2023r. - rodzi się wyczekany J. (22cs) 🩵
    01.2025 - czekamy na drugi Cud 🩷⏳👶
  • Nomeolvides Autorytet
    Postów: 1627 4310

    Wysłany: 2 września, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteśmy na IP, o ile wczoraj po posiłkach dzieci się normalnie uaktywniały dzisiaj jest już bardzo cicho. Bardzo się martwię 😞

    👧🏼25 👱🏼‍♂️26
    Starania od 06.2023
    Niedoczynność tarczycy / IO / PCOS

    🍀21.04 ⏸
    🍀 22.04 beta 49 / 199 / 608 / 5739
    🍀 02.05 Dwa pęcherzyki w macicy
    🍀 15.05 Mamy dwa serduszka ♥️♥️
    🍀 27.06 NIFTY niskie ryzyka 🥺
    🍀 19.07 Synek 🩵 i Córeczka 🩷


    💊Euthyrox 100, acard

    preg.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8938 7740

    Wysłany: 2 września, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiara, jeśli chodzi o kokon to wydaje się to być dość sensowne. Ja zamierzam wykorzystać poduszkę ciążową w tym celu. Ogólnie, jako, że stawiam na minimalizm, to moim głównym wyborem bezpiecznego odkładania dziecka poza łóżeczkiem będzie podłoga 🙂

    Rocky, Wiara Nadzieja Miłość lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Zaqwsx Autorytet
    Postów: 423 433

    Wysłany: 2 września, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nomeolvides wrote:
    Jesteśmy na IP, o ile wczoraj po posiłkach dzieci się normalnie uaktywniały dzisiaj jest już bardzo cicho. Bardzo się martwię 😞
    Oby szybko Cie przyjęli. Wszystko będzie dobrze

    👩26🧔26
    3x inseminacje
    4x IVF
    12 transferowanych zarodków

    preg.png
‹‹ 245 246 247 248 249 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ