X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Termin STYCZEŃ 2025
Odpowiedz

Termin STYCZEŃ 2025

Oceń ten wątek:
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1684 1687

    Wysłany: 2 września, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nomeolvides wrote:
    Ech u mnie dzisiaj dalej dzieci leniwe 😞 daje im jeszcze chwilę i chyba będziemy jechać na IP. Na 15 mam dentystę i sama nie wiem czy iść czy jechać od razu. Niby się ruszają, ale mniej niż normalnie :(

    Nome mi gin w piątek powiedział sam z siebie, że na tym etapie ruchów moze być kilkadziesiąt, a może być 1 czy 2 w ciągu dnia i że to na tym etapie normalne jak najbardziej i żeby się nie stresować.
    Trzymam kciuki aby było ok!

    Pajace - na początku stawiam na zabudowane bo skarpety zjeżdżają strasznie z tych małych pierożków.

    Body kopertowe - lepsze niż takie przez głowę na początek bo się przeturla dziecko przy przebieraniu a nie trzeba podnosić za tę wiotką szyjkę.

    U nas żadnej wyprawki nie ma. W Lublinie dostaje się - uwaga - kartkę z gratulacjami. Jak rodziłam starszaka to była taka kartonowa teczuszką, a teraz nie wiem czy i to dają. Zapisałam się do programu niebieskie pudełko i liczę że chociaż to nam w szpitalu dadzą, bo nasz niby jest na liście.

    Nie miałam kosza Mojżesza. Wydaje mi się, że może być przydatny w wersji z podstawą na kółkach jako taki „wózek po domu”. Lub jako kołyska w wersji z biegunami.

    Odbębniliśmy początek roku szkolnego. Co za upał. Dyrekcja ogłosiła, że dopóki upały nie zelżeją, lekcje są skrócone do 25 minut!

    🙋🏻‍♀️ 37.
    👦🏼 7.11.2017 - zdrowy, kochany syn❣️4380 g, 62 cm, 10/10, CC - brak postępu porodu
    👼🏻 26.09.2019 - ur. 37 tc. Przepuklina mózgowa, CC planowa

    preg.png
  • Mamausia Autorytet
    Postów: 701 1462

    Wysłany: 2 września, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Holibka wrote:
    Nome mi gin w piątek powiedział sam z siebie, że na tym etapie ruchów moze być kilkadziesiąt, a może być 1 czy 2 w ciągu dnia i że to na tym etapie normalne jak najbardziej i żeby się nie stresować.
    Trzymam kciuki aby było ok!

    Pajace - na początku stawiam na zabudowane bo skarpety zjeżdżają strasznie z tych małych pierożków.

    Body kopertowe - lepsze niż takie przez głowę na początek bo się przeturla dziecko przy przebieraniu a nie trzeba podnosić za tę wiotką szyjkę.

    U nas żadnej wyprawki nie ma. W Lublinie dostaje się - uwaga - kartkę z gratulacjami. Jak rodziłam starszaka to była taka kartonowa teczuszką, a teraz nie wiem czy i to dają. Zapisałam się do programu niebieskie pudełko i liczę że chociaż to nam w szpitalu dadzą, bo nasz niby jest na liście.

    Nie miałam kosza Mojżesza. Wydaje mi się, że może być przydatny w wersji z podstawą na kółkach jako taki „wózek po domu”. Lub jako kołyska w wersji z biegunami.

    Odbębniliśmy początek roku szkolnego. Co za upał. Dyrekcja ogłosiła, że dopóki upały nie zelżeją, lekcje są skrócone do 25 minut!


    O proszę ! A w której części Polskie takie upały?

    W sumie wszystkie rozpisujecie się i upałach ,zachodnpomorskie lato bardzo marne. Upałów było raptem kilka dni..może i dobrze 😌

    👩🏼 37 lat 🧔🏻41 lat

    👦🏼👧🏼 bliźniaki 2012
    👧🏻 córeczka 2019

    6.12.23 II 10dpo - beta 10 ,dobre przyrosty
    21.12.23 usg puste jajo
    4.01.24 indukcja - poronienie 💔beta 52965

    08.05.2024 II - 11dpo beta 23
    10.05.2024 beta 98💚progesteron 52,80ng
    16.05.2024 - beta 2464
    22.05.2024 - 1 usg 'tylko' pęcherzyk ciążowy
    24.05.2024 - beta 26709
    28.05.2024 wizyta mamy wyczekane ❤
    11.07.2024 prenatalne 7,5cm zdrowego bobasa

    preg.png
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5291 9846

    Wysłany: 2 września, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nome ✊🏻 daj znać później 😘

    Czyli u każdego sprawdza się co innego. U nas w szpitalu jest tylko 1 laktator na oddział bo pytałam.

    Oczywiście miałam o coś zapytać ale w ciąży pamięć nie ta 😂

    Holibka o kurde to ile u Was stopni? Pewnie nie wszyscy rodzice pocieszeni tą informacją 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września, 12:43

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    🔜 01.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6357 2515

    Wysłany: 2 września, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nome trzymam kciuki🤞 na pewno wszystko będzie dobrze ale dla świętego spokoju lepiej sprawdzić niż się martwić.

    Ja dzisiaj byłam po leki u rodzinnego i moje małe nie lubi lekarzy po wyjściu było zwracane bo przecież nie może być za dobrze co se przytyłam to se już schudłam znowu i mam nakaz oszczędzania się bo mimo że małe rośnie to na tym etapie ciąży powinnam chociaż kilo już przytyć a ja jak schudłam na początku 4 kilo tak trzymam wagę dalej.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
    13.05 Beta 4788
    20.05 7t5d mamy ❤️

    17.07 15 t 120g dzidziusia💙
    01.08 16t5d 160g synek💙
    29.08 21t3d 350g 💙
    Leoś
    preg.png
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5291 9846

    Wysłany: 2 września, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta Oby szybko te dolegliwości minęły 🤞🏻

    Ja oddam moje kg 😂 bo ja mam teraz taki apetyt, że głowa mała

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    🔜 01.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
  • Rocky Ekspertka
    Postów: 129 276

    Wysłany: 2 września, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się dziś zważyłam po urlopie i mam 2.5 kg od wagi wyjściowej. Pierwszy raz w życiu przekroczyłam 60 kg 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września, 17:50

    👩🏻 37l. 🧔🏻 43l.

    Starania od 05.2021
    12.2023 start IVF
    05.2024 - 3 transfer ✅

    17.05 ⏸️
    05.06 mamy ❤️ (6+5)
    15.07 6.1 cm zdrowego bobasa (12+3)
    16.09 410g, it's a Girl! 🩷 (21+3)

    preg.png
  • Zaqwsx Autorytet
    Postów: 423 433

    Wysłany: 2 września, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocky wrote:
    Ja się dziś zważyłam po urlopie i mam 2.5 kg od wagi wyjściowej. Pierwszy raz w życiu przekroczyłam 60 kg 😂

    Też się zdecydowałam na laktator podwójny momcozy S12 Pro. Zobaczymy, jak się sprawdzi 🙂
    Też malutko. Chciałabym tyle przytyć... Niestety u mnie 6 😀
    Od jakiegoś czasu czuje helikopterek. Trochę jakbym była w półśnie. Pierwszy dzień tak się czuje. Chyba będę szła morfologie sprawdzać jutro

    👩26🧔26
    3x inseminacje
    4x IVF
    12 transferowanych zarodków

    preg.png
  • Rocky Ekspertka
    Postów: 129 276

    Wysłany: 2 września, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaqwsx wrote:
    Też malutko. Chciałabym tyle przytyć... Niestety u mnie 6 😀
    Od jakiegoś czasu czuje helikopterek. Trochę jakbym była w półśnie. Pierwszy dzień tak się czuje. Chyba będę szła morfologie sprawdzać jutro

    Patrząc na suwaczek jesteś 3 tygodnie do przodu względem mnie, a zakładam że to dopiero początek trendu 🙂

    👩🏻 37l. 🧔🏻 43l.

    Starania od 05.2021
    12.2023 start IVF
    05.2024 - 3 transfer ✅

    17.05 ⏸️
    05.06 mamy ❤️ (6+5)
    15.07 6.1 cm zdrowego bobasa (12+3)
    16.09 410g, it's a Girl! 🩷 (21+3)

    preg.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6357 2515

    Wysłany: 2 września, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    potforzasta Oby szybko te dolegliwości minęły 🤞🏻

    Ja oddam moje kg 😂 bo ja mam teraz taki apetyt, że głowa mała
    Codziennie sobie powtarzam ze jutro będzie lepiej kiedyś musi być lepiej

    Liyss🧚🏻 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
    13.05 Beta 4788
    20.05 7t5d mamy ❤️

    17.07 15 t 120g dzidziusia💙
    01.08 16t5d 160g synek💙
    29.08 21t3d 350g 💙
    Leoś
    preg.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8938 7740

    Wysłany: 2 września, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nome, czekamy na dobre wieści!

    Holibka, info o upałach u Ciebie zaburza moje postrzeganie termiczne Lubelszczyzny 😉 zwłaszcza, że dziś w Warszawie bez upału (chyba, w domu nie czuję a rano było 15 stopni).

    preg.png
  • Domi.Nika Autorytet
    Postów: 460 700

    Wysłany: 2 września, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nome będzie dobrze, daj znac jak sytuacja potem.

    Ja mam chyba zgagę po lodach, czuje pieczenie w przełyku. Gdyby się dało cofnąć czas o 2 h 😂 jeszcze głowa mnie boli już ponad 2 h wzięłabym paracetamol ale nie wiem czy jak się ma zgagę to można.

    Mnie tez mój bobas dzis nieśmiało kopie czułam go kilka raz, ale mam porównanie do kopania po pęcherzu czuć różnice.

    Ja to z Lubelszczyzna mam takie doświadczenia ze tam rzadko pada deszcz 😅 i nie ma prawie nigdzie zasięgu oprócz w play. Ale mówię o lubelskich wioskach a nie miastach.

    ona 28
    on 31

    preg.png
  • Murilega Autorytet
    Postów: 598 899

    Wysłany: 2 września, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak się cieszyłam że wybraliśmy fotelik i jak zwykle musiało się coś zmienić 😅
    Byliśmy u znajomych i potrzymałam ich Avionauta no i różnica między 2.5 a 3.9kg wagi fotelika jest znacząca. Tyle że ja rzeczywiście chce bazę obrotowa bo o ile przy lupinie aż tak to nie robi różnicy to wydaje mi się że przy kolejnym foteliku gdy dziecko już jest ruchliwe to się na bank przydaje... Gumcia ty miałaś na myśli Recaro Salia Elitę prawda? Tam łupina z zestawu ma 2.9kg więc też zdaje się być kusząca opcją. Na dniach pojedziemy do 8gwiazdek zobaczyć co polecają, ale może Wy dziewczyny macie do polecenia jakieś lekkie łupiny na obrotowej bazie?

    Starania od maja 2023
    Nawracajace ciąże biochemiczne 🙁

    22.05 ⏸️
    24.05 252.00
    28.05 1884.00, jest pęcherzyk ciążowy 🍀
    13.06 7.25mm, jest ❤️
    18.07 USG, NIPT- 5.5cm zdrowego chłopczyka 💙
    19.09 połówkowe

    Leki: Acard, Duphaston,

    preg.png

    homozygota MTHFR c. 1286A>C, heterozygota PAI1
    ANA: typ ziarnisty, 1:320, immunoblot ANA3 ujemny
  • Wiara Nadzieja Miłość Autorytet
    Postów: 950 2516

    Wysłany: 2 września, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murilega wrote:
    Tak się cieszyłam że wybraliśmy fotelik i jak zwykle musiało się coś zmienić 😅
    Byliśmy u znajomych i potrzymałam ich Avionauta no i różnica między 2.5 a 3.9kg wagi fotelika jest znacząca. Tyle że ja rzeczywiście chce bazę obrotowa bo o ile przy lupinie aż tak to nie robi różnicy to wydaje mi się że przy kolejnym foteliku gdy dziecko już jest ruchliwe to się na bank przydaje... Gumcia ty miałaś na myśli Recaro Salia Elitę prawda? Tam łupina z zestawu ma 2.9kg więc też zdaje się być kusząca opcją. Na dniach pojedziemy do 8gwiazdek zobaczyć co polecają, ale może Wy dziewczyny macie do polecenia jakieś lekkie łupiny na obrotowej bazie?
    Kochana, moim zdaniem przy 1 foteliku baza nie przydaje się aż tak 😉 Znaczy wiadomo, to miły gadżet, ale i tak zazwyczaj dzidzie ubiera się w domu i wsadza bezpośrednio do łupiny, i już tylko cyk do auta. To samo po powrocie - wypinamy łupinę i z całością do domku. Dzidzia często w niej przysypia, zresztą nawet jak nie, to często nie ma się sumienia męczyć dzidzi na dworze. Zgaduje, że tym bardziej potwierdzi się to w zimie! 😉 My mieliśmy Avionauta i MEGA polecam - ta lekkość zrobiła nam początek macierzyństwa. Potem kupiliśmy Cybexa z obracaną bazą i tutaj już potwierdzam, baza bardzo się przydaje - bo łatwiej jest wyjąć/włożyć dziecko na dworze, jak można obrócić je do siebie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września, 14:45

    preg.png
    👩🏼 30 🧑🏻 28
    2023r. - rodzi się wyczekany J. (22cs) 🩵
    01.2025 - czekamy na drugi Cud 🩷⏳👶
  • Domi.Nika Autorytet
    Postów: 460 700

    Wysłany: 2 września, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murilega To chyba tez zależy jak dużo będziecie z auta z dzieckiem korzystać.
    My kupiliśmy cybexa jest dość ciężki ale nie pamietam ile waży. Ale ja czuje ze my mało autem będziemy jeździć, mieszkamy w centrum Konstancina wszystko mamy w promieniu 500 metrów. Może do dziadków potem na wiosnę z raz czy dwa. A po 6 miesiącu życia się zmienia nie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września, 14:56

    ona 28
    on 31

    preg.png
  • Martineska9596 Koleżanka
    Postów: 34 90

    Wysłany: 2 września, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Murilega - w zasadzie z obrotowa jest Britax, Cybex, Be Safe i Maxi Cosi - chyba maxi cosi najciezszy, britax i cybex po srodku a ten be safe najlzejszy, ale nie wiem czy moja głowa dobrze to zapamiętała.

    Murilega lubi tę wiadomość

    👩🏽‍💼28 👨🏽‍💼29
    🚀Start starań: marzec 2023
    💔Poronienie, puste jajo, lipiec 2023, 8 tydz.
    ❤️‍🩹Październik 2023 - ciąża biochemiczna
    🤰🏽Kwiecień 2024 - pozytywny test
    🩵19.08.2024 - badania połówkowe, czekamy na chłopca 🩵
  • Wiara Nadzieja Miłość Autorytet
    Postów: 950 2516

    Wysłany: 2 września, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej około roku, większość łupinek jest do 12-14kg. Mój syn ma 13 miesięcy i aktualnie waży ledwo 10kg z hakiem. Nie wyrósł też na długość, bo teoretycznie do 86cm Avionaut jest ok. Zmieniliśmy tylko ze względu na naszą wygodę - odkładam go do fotelika (bo nadal nie chodzi), jak musze sama wyjąć spacerówkę z bagażnika, dlatego obrotowa baza zaczęła mi się przydawać. Zresztą około roku syn zaczął też o wiele chętnie wyglądać przez okno w aucie, a w łupince dzieciaczki leżą jednak takie skulone 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września, 15:24

    preg.png
    👩🏼 30 🧑🏻 28
    2023r. - rodzi się wyczekany J. (22cs) 🩵
    01.2025 - czekamy na drugi Cud 🩷⏳👶
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1684 1687

    Wysłany: 2 września, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam, że na Lubelszczyźnie rzadko pada. W tym roku wszędzie dosłownie popiół i deszcz jest lokalnym wydarzeniem w ostatnich miesiącach. Ziemia jest bardzo spragniona. Rolnicy mocno odczuwają suszę: żniwa były w tym roku mocno przyspieszone, a warzywa nie chcą rosnąć w tej suchej skale.

    W tym momencie 29 stopni na liczniku. Od rana grzeje. Jutro też ok. 30 ma być i w sumie tak do końca tygodnia.

    Nome czekamy na wieści. Ta cisza chyba wszystkie nas niepokoi.

    Przełożyli mi na jutro wizytę EKG maluszka w Warszawie. Trochę to namieszało w planach męża i moich, ale to priorytetowa sprawa i skoro można wcześniej to nie wahaliśmy się.

    🙋🏻‍♀️ 37.
    👦🏼 7.11.2017 - zdrowy, kochany syn❣️4380 g, 62 cm, 10/10, CC - brak postępu porodu
    👼🏻 26.09.2019 - ur. 37 tc. Przepuklina mózgowa, CC planowa

    preg.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8938 7740

    Wysłany: 2 września, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z łupiny można przesadzić wtedy, gdy dziecko samodzielnie siada i ma minimum 9kg, nie trzeba czekać aż z niej wyrośnie. Tylko ważne, żeby przesadzić do innego fotelika tyłem.

    Dla córki chciałam obrotowy fotelik, ale jak zaczęłam zgłębiać temat to ostatecznie zakochałam się w minikidzie i porzuciłam poszukiwania obrotowek 🙂 zupełnie mi nie przeszkadzało wkładanie do fotelika, bo przy rwf to i tak jest wygodne. Potem młoda już sama wchodziła. Aczkolwiek wyobrażam sobie, że gdybym miała opcję obrotu, to też by było fajnie. Chociaż na plus u nas było to, że zimą nie musiałam marznąć przy zapinaniu pasów, tylko siadałam wygodnie w cieple i ogarniałam młodą. Fotelik był na środku, więc dostęp dobry z każdej strony.

    preg.png
  • Nomeolvides Autorytet
    Postów: 1627 4310

    Wysłany: 2 września, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dam tylko na szybko znać, że u nas ok. Trochę mnie potrzymali, kazali liczyć ruchy, na ktg jeszcze za wcześnie niby. Zrobili USG i są dwa żywe bąble. Synka poczułam po 2h siedzenia w poczekalni, córcie dopiero w trakcie USG, ale malutka na wstępie kopała nóżkami po szyjce. Generalnie ruchy jesli były regularne to powinny tak zostać i powiedziała że bardzo dobrze że przyjechaliśmy. To co ja jednak zmartwiło to różnica wagi między dziećmi, synek już pod 500g a ta moja mała dziewczynka 380 😞 Powiedziała że jest jeszcze chwila czasu więc nie zatrzyma mnie na hospitalizacje, ale ze w niedługim czasie lekarz może podjąć taką decyzję. Więc to mnie gdzieś tam niepokoi, ale też niewiele da się z tym zrobić. Nie denerwować się, spacerować, lekkie ćwiczenia.

    Zaraz Was tu nadrobię

    Podkoszulka, Domi.Nika, Wiara Nadzieja Miłość, Rocky, Holibka, Ilona.., Faelwen90, luśka, kattalinna, potforzasta, Liyss🧚🏻, Beza27, Ottioli, Md1610, kknn lubią tę wiadomość

    👧🏼25 👱🏼‍♂️26
    Starania od 06.2023
    Niedoczynność tarczycy / IO / PCOS

    🍀21.04 ⏸
    🍀 22.04 beta 49 / 199 / 608 / 5739
    🍀 02.05 Dwa pęcherzyki w macicy
    🍀 15.05 Mamy dwa serduszka ♥️♥️
    🍀 27.06 NIFTY niskie ryzyka 🥺
    🍀 19.07 Synek 🩵 i Córeczka 🩷


    💊Euthyrox 100, acard

    preg.png
  • Domi.Nika Autorytet
    Postów: 460 700

    Wysłany: 2 września, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie fotelik to działka męża on ma te zadanie, a ja odpuszczam jak on przejmuje jakieś zadanie :) wiec ja nie wiem nawet jaki model co i jak wiem ze pasuje do wózka. On jest ta połowa która czyta instrukcje i wszystko sprawdza.

    Chyba powoli ogarniam rytm bobasa, w nocy i rano raczej śpi im bliżej 15tej tym bardziej jest aktywny.

    Nome tez weszłam zobaczyć czy coś napisałaś, jak Holibka lekki stresik czuje że tyle się nie odzywasz po tej IP.

    ona 28
    on 31

    preg.png
‹‹ 246 247 248 249 250 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ