X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Termin STYCZEŃ 2025
Odpowiedz

Termin STYCZEŃ 2025

Oceń ten wątek:
  • Wiara Nadzieja Miłość Autorytet
    Postów: 949 2516

    Wysłany: 4 września, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi.Nika wrote:
    Ja dziś dotrwałam na vinted nowa chustę elastyczna z lennylamb, podobają mi się te z the slings no ale 100 a 259 to jest różnica w cenie :) na tutorialach nie wyglada to na skomplikowane.
    Czyżbyś sprzątnęła mi sprzed nosa tę różową? 😅 Też się czaję. Theslings są piękne, ale mnie też cena odstrasza 🙈 Zwłaszcza że to się jednak rozciąga i przy 2 dziecku już nie bardzo, jeśli się dużo korzystało. Zaufaj mi, to naprawdę nie jest skomplikowane. Mi wystarczył tutorial, nomen omen wpisany do ulubionych na Yt, jak przyjdzie czas na kolejne dziecko. O, to już 😁

    preg.png
    👩🏼 30 🧑🏻 28
    2023r. - rodzi się wyczekany J. (22cs) 🩵
    01.2025 - czekamy na drugi Cud 🩷⏳👶
  • Martineska9596 Koleżanka
    Postów: 34 90

    Wysłany: 4 września, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Zaqwsx to jutro razem wznosimy toast glukozą. Myśl o mnie ciepło a ja o Tobie! o 7 melduję się w laboratorium!

    @Wiara Nadzieja Miłość LOVE! Za ściągę i Twoje doświadczenie. Dla mnie te nazwy to czarna magia a teraz cyk, jest screen zrobiony i będę śmigała.

    Wiara Nadzieja Miłość, Zaqwsx, Aleale, Holibka lubią tę wiadomość

    👩🏽‍💼28 👨🏽‍💼29
    🚀Start starań: marzec 2023
    💔Poronienie, puste jajo, lipiec 2023, 8 tydz.
    ❤️‍🩹Październik 2023 - ciąża biochemiczna
    🤰🏽Kwiecień 2024 - pozytywny test
    🩵19.08.2024 - badania połówkowe, czekamy na chłopca 🩵
  • Rocky Ekspertka
    Postów: 127 274

    Wysłany: 4 września, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @WNM - made my day! W końcu wiem, co to są rampersy 😂

    Wiara Nadzieja Miłość, Aleale lubią tę wiadomość

    👩🏻 37l. 🧔🏻 43l.

    Starania od 05.2021
    12.2023 start IVF
    05.2024 - 3 transfer ✅

    17.05 ⏸️
    05.06 mamy ❤️ (6+5)
    15.07 6.1 cm zdrowego bobasa (12+3)
    16.09 410g, it's a Girl! 🩷 (21+3)

    preg.png
  • Domi.Nika Autorytet
    Postów: 456 695

    Wysłany: 4 września, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiara Nadzieja Miłość wrote:
    Czyżbyś sprzątnęła mi sprzed nosa tę różową? 😅 Też się czaję. Theslings są piękne, ale mnie też cena odstrasza 🙈 Zwłaszcza że to się jednak rozciąga i przy 2 dziecku już nie bardzo, jeśli się dużo korzystało. Zaufaj mi, to naprawdę nie jest skomplikowane. Mi wystarczył tutorial, nomen omen wpisany do ulubionych na Yt, jak przyjdzie czas na kolejne dziecko. O, to już 😁

    Wzięłam szara 😂 bo taka była nowa. No posłuchałam się Ciebie i szukałam nowej żeby nie była wyciągnięta.

    Wiara Nadzieja Miłość lubi tę wiadomość

    ona 28
    on 31

    preg.png
  • Nomeolvides Autorytet
    Postów: 1626 4306

    Wysłany: 4 września, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi daj znać jak chusta jak przyjdzie! Ja to się czaję na te z the slings. Kółkowa myślę można kupić używaną i taka wezmę jedną a drugą muszę ogarnąć właśnie elastyczną. Planuje żeby mąż też nosił babla więc niech ma wybór w czym mu będzie wygodniej 😎

    Domi.Nika, kattalinna lubią tę wiadomość

    👧🏼25 👱🏼‍♂️26
    Starania od 06.2023
    Niedoczynność tarczycy / IO / PCOS

    🍀21.04 ⏸
    🍀 22.04 beta 49 / 199 / 608 / 5739
    🍀 02.05 Dwa pęcherzyki w macicy
    🍀 15.05 Mamy dwa serduszka ♥️♥️
    🍀 27.06 NIFTY niskie ryzyka 🥺
    🍀 19.07 Synek 🩵 i Córeczka 🩷


    💊Euthyrox 100, acard

    preg.png
  • Domi.Nika Autorytet
    Postów: 456 695

    Wysłany: 4 września, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znać, ogólnie to chyba te lniane to Kattalina mówiła żeby kupić używane. Kołowe pewnie tez :)
    Może potem kupię sobie taka co mi się bardziej podoba wizualnie. Ale na początek musi styknać żebyśmy nie zbankrutowali 😅 zakończyliśmy wczoraj misje komoda, nie udało się używanej kupić. W okolicy nie było nic ciekawego na olx a chciałam poukładać trochę te ubranka bo leży taki stos w sypialni.

    ona 28
    on 31

    preg.png
  • Md1610 Autorytet
    Postów: 588 546

    Wysłany: 4 września, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny widzę tu sporo cennych rad, ja tylko wszystko notuję bo nie mam w ogóle doświadczenia, ostatnio noworodka trzymałam 5 lat temu i to na chwilę bo się bałam że coś mu zrobię 🙈

    Ja nadal nie mam nic kupione, tzn przepraszam kupiłam dzisiaj body całe 2 szt 😅

    Super tez że większość ma same dobre informacje z wizyt, a za resztę trzymam kciuki 🤞🏼

    Ja dzisiaj miałam połówkowe i z dzieckiem wszystko idealnie jak to pan doktor powiedział i w końcu wiemy że będzie dziewczynka 🩷 mam nadzieję że już to się nie zmieni

    Jedynie w dolnej granicy jest długość szyjki, w przyszłym tygodniu muszę skontrolować u prowadzącego co i jak, mam nadzieję że będzie dobrze

    Domi.Nika, Holibka, Zaqwsx, Rocky, kknn, kattalinna, Wiara Nadzieja Miłość, Ottioli, Tigra, Podkoszulka lubią tę wiadomość

    Starania od 03.2020

    🧔🏻‍♂️ 1996

    Wyniki wszystkie okej 👏🏼

    👩🏼 1997

    PCOS - brak owulacji
    Cykle z lamettą od 10.2021
    10.02.2022 - drożność jajowodów (lewy jajowód udrożniony, prawy drożny) + biopsja endometrium (przewlekły stan zapalny endometrium -cd138)
    09.05.2022 - kontrolna biopsja (stan zapalny wyleczony)
    06.2022 - ponowne stymulację z lamettą
    18.11.2022 mini histeroskopia (usunięte 2 polipy)
    06.05.2024 - Transfer mrożony na cyklu sztucznym
    13.05.2024 - ⏸️
    15.05.2024 - Beta 186,60 😍
    17.05.2024 - Beta 456,90 😍
    29.05.2024 - Mamy ❤️
    13.06.2024 - 1,51 cm 🥹 (7+6)
    10.07.2024 - 5,14 cm małego człowieczka 🥹 (11+5) I prenatalne
    16.07.2024 - 6,29 cm 🥹
    04.09.2024 - II prenatalne ⏳

    Cudzie trwaj ❤️

    preg.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6357 2515

    Wysłany: 4 września, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi ja mam taką otwarta szafkę na razie i tam część poskładałam a czwsc zajęła mężowi szafę bo i tak miał miejsce to co mu tam zależy. Komodę zamówimy po urlopie.
    Wasze dzieci też potrafią całe dni spędzać na kopaniu?? Mój od wczoraj szaleje a już rano potrafi mnie wybudzić tymi kopami

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
    13.05 Beta 4788
    20.05 7t5d mamy ❤️

    17.07 15 t 120g dzidziusia💙
    01.08 16t5d 160g synek💙
    29.08 21t3d 350g 💙
    Leoś
    preg.png
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1681 1685

    Wysłany: 4 września, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się kolejnymi dobrymi newsami z wizyt 🥹 brawo dla Was i maluszków!

    Ja ogarniam nazwy ciuszków, ale nie ogarniam ile czego mam. Składuje to w dostawce i w torbach wokół. Powoli robi się niezły składzik, a nie mam weny żeby to uporządkować i jakoś przeliczyć. Niech te upały się skończą… serio na nie zrzucam winę, bo mam wszystko w pokoju na piętrze, a teraz po południu jest tam jak w saunie.

    Też polecam na początek pajace, szczególnie te na zamek błyskawiczny! A spodenki z szerokim pasem na brzuszku są bardzo długo przydatne i wygodne dla dziecka bo nie cisną brzuszka. Właśnie i z hm i lidowe lupilu u nas się sprawdziły :) bardzo lubiłam lidlowe z serii organic cotton. Przyjemna i miękka bawełna.

    Ja dziś mam dzień dekompresji. Schodzi ze mnie napięcie ostatnich tygodni i kumulacja wczorajszego dnia. Nie mogłam spać od 3 lub 4. Z nudów wstałam o 6. Popracowałam tyle ile mogłam, ogarnęłam minimum w domu, a od 13 jestem zwłokami i przysypiam. W tle czuję migrenę.

    🙋🏻‍♀️ 37.
    👦🏼 7.11.2017 - zdrowy, kochany syn❣️4380 g, 62 cm, 10/10, CC - brak postępu porodu
    👼🏻 26.09.2019 - ur. 37 tc. Przepuklina mózgowa, CC planowa

    preg.png
  • Domi.Nika Autorytet
    Postów: 456 695

    Wysłany: 4 września, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potforzasta my mamy całe 47 metrów kwadratowych. Wiec nie mamy niestety za dużo wolnych miejsc jakaś szuflada się znalazła ale jest za mała.
    No i tak potrafi prawie cały dzień kopać, dziś nawet kopał rano a zazwyczaj czułam go od południa. I są takie przerwy a ciągu dnia.

    Holibko nic dziwnego, codziennie byłaś w stresie, że twojemu bobasowi może coś się dziać. A masz trudne doświadczenia z poprzedniej ciąży jak pisałaś. Należy Ci się jakiś odpoczynek, żeby się zregenerować.
    Też chciałabym się zorganizować ale jest strasznie gorąco i czekam aż trochę się ochłodzi. Może w wekeend coś się wydarzy.

    ona 28
    on 31

    preg.png
  • Zaqwsx Autorytet
    Postów: 423 431

    Wysłany: 4 września, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie trochę więcej miejsca ale nie lubię się zagracać i jakoś boję się ciagle podejmować decyzje o rzeczach, szczególnie nowych meblach. Wiem że jak się odblokuje to kupię wszystko w 1 dzień, ale narazie to tak ostrożnie podchodzę do tego. Chciałabym już łóżeczko kupić żeby sonie w pokoju ustawić i wyobrazić gdzie co jeszcze zmieszczę ale boję się że kot z niego zrobi legowisko zafutrzone.
    Ja umieram w upały ale zaraz może pójdę na grzyby to trochę mi przejdzie. Na dolnoslaskim wysyp borowikow i już oszaleć z nimi można. Kończę też właśnie ostatnia partie pomidorów. Jak się posadzi za dużo to nawet w 30 stopni trzeba sobie zagrzewać mieszkanie bo głupio wyrzucić... 😪 To tak żeby się powyżalać bo mam podły humor. Przy chłopczyku miał być brak nastroju a czuje się jak na dzień przed okresem. Wściekła, opuchnięta i głodna. Marzy mi się tort czekoladowy polany czekoladą....

    👩26🧔26
    3x inseminacje
    4x IVF
    12 transferowanych zarodków

    preg.png
  • Wiara Nadzieja Miłość Autorytet
    Postów: 949 2516

    Wysłany: 4 września, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    340g zdrowej pannicy na ten moment, ufff 😮‍💨🥹🥰

    IMG-1615.jpg

    Zaqwsx, Domi.Nika, Liyss🧚🏻, Holibka, Aleale, Nomeolvides, kattalinna, Rocky, Ilona.., Sarst, Ottioli, KINGA89, potforzasta, Murilega, Faelwen90, kknn, Tigra, Podkoszulka lubią tę wiadomość

    preg.png
    👩🏼 30 🧑🏻 28
    2023r. - rodzi się wyczekany J. (22cs) 🩵
    01.2025 - czekamy na drugi Cud 🩷⏳👶
  • Zaqwsx Autorytet
    Postów: 423 431

    Wysłany: 4 września, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiara Nadzieja Miłość wrote:
    340g zdrowej pannicy na ten moment, ufff 😮‍💨🥹🥰

    IMG-1615.jpg
    Kolejne dobre wieści. Niech zdrowo rośnie 🥰Ciekawie się ustawiła bardzo 😀 Ja wczoraj na ustawienie mojego się zastanowiłam jakim cudem mu tak wygodnie i się nie dusi a później sobie uświadomiłam jakie to głupie co pomyślałam 😀

    Wiara Nadzieja Miłość lubi tę wiadomość

    👩26🧔26
    3x inseminacje
    4x IVF
    12 transferowanych zarodków

    preg.png
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1681 1685

    Wysłany: 4 września, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @WNM gratki! :)

    @Zaqwsx tort czekoladowy polany czekoladą dla mnie brzmi… obrzydliwie 🤣 Poza czekoladą nie przepadam za czekoladowymi przetworami 🤣

    🙋🏻‍♀️ 37.
    👦🏼 7.11.2017 - zdrowy, kochany syn❣️4380 g, 62 cm, 10/10, CC - brak postępu porodu
    👼🏻 26.09.2019 - ur. 37 tc. Przepuklina mózgowa, CC planowa

    preg.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8932 7736

    Wysłany: 4 września, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bym mogła jeść taki tort 😀 ale nie mam, zajadam od rana za to blok czekoladowy 😀 wczoraj zrobiłyśmy z córką bo chodził za mną od dawna. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się rano, że ona jednak tego nie lubi. Jestem przeszczęśliwa, bo jej tata też nie przepada, zatem cały dla mnie i Stefana 😂

    Rocky, Wiara Nadzieja Miłość, Ottioli, Holibka, Zaqwsx, Liyss🧚🏻, Faelwen90 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Wiara Nadzieja Miłość Autorytet
    Postów: 949 2516

    Wysłany: 4 września, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaqwsx, nie potwierdzę z mojego doświadczenia - w ciąży z synkiem czułam się piękna, zdrowa, świeża i gotowa podbijać świat. A teraz z córką pod sercem jest dokładnie odwrotnie - 🙌🏻 za wściekła, opuchnięta i głodna. Wpadaj do mnie z tym tortem, brzmi bosko. Odwdzięczę się jakimś boskim fast foodem 😂

    preg.png
    👩🏼 30 🧑🏻 28
    2023r. - rodzi się wyczekany J. (22cs) 🩵
    01.2025 - czekamy na drugi Cud 🩷⏳👶
  • Domi.Nika Autorytet
    Postów: 456 695

    Wysłany: 4 września, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki teraz ja mam ochotę na tort czekoladowy i blok czekoladowy 😅 i pieguski

    Liyss🧚🏻, kattalinna lubią tę wiadomość

    ona 28
    on 31

    preg.png
  • Nomeolvides Autorytet
    Postów: 1626 4306

    Wysłany: 4 września, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju i ja bym coś czekoladowego teraz wciągnęła 🙈 13.09 idę na glukozę i trochę się boję że będzie musiała wjechać dieta i mnie ominą takie przyjemności

    WNM super zdjęcie! 🥺

    Ja dzisiaj zrobiłam trochę porządek w dotychczasowym biurze, bo tam w szafie zbieram rzeczy da bąbli. Spisałam co mam. I to była ta przyjemniejsza część, bo u rodziców w domu czeka na nas cały pokój rzeczy 😳 Mama pracuje w branży ubraniowej / dzieciowej i mnóstwo rzeczy nam odlklada. Ja co prawda za każdym razem robiłam segregację, ale teraz jest tego już tyle, że pora na ostateczna selekcję. Muszę to ogarnąć, na szczęście mają w domu Klimę więc może nie umrę 😅

    👧🏼25 👱🏼‍♂️26
    Starania od 06.2023
    Niedoczynność tarczycy / IO / PCOS

    🍀21.04 ⏸
    🍀 22.04 beta 49 / 199 / 608 / 5739
    🍀 02.05 Dwa pęcherzyki w macicy
    🍀 15.05 Mamy dwa serduszka ♥️♥️
    🍀 27.06 NIFTY niskie ryzyka 🥺
    🍀 19.07 Synek 🩵 i Córeczka 🩷


    💊Euthyrox 100, acard

    preg.png
  • Sarst Przyjaciółka
    Postów: 75 59

    Wysłany: 4 września, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    To w końcu po połówkowych zaczynam się naprawdę cieszyć ciążą :)
    Będzie chłopak 💙 380 gramów, wszystko dobrze na badaniach, chociaż nie powiem trwały ponad 40 minut, ale lekarz z każdej strony się upewnił że wszystko dobrze. Nawet zapozowal do zdjęcia ;)

    Prośba przypomnicie proszę kod na laktatory i czy zamawiacie bezpośrednio ze strony momcozy?

    Ottioli, Rocky, Holibka, Md1610, Liyss🧚🏻, kattalinna, Ilona.., kknn, Tigra, luśka lubią tę wiadomość

  • Ottioli Koleżanka
    Postów: 33 62

    Wysłany: 4 września, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiara Nadzieja Miłość wrote:
    340g zdrowej pannicy na ten moment, ufff 😮‍💨🥹🥰

    IMG-1615.jpg

    Oo to u mnie dzisiaj 340g zdrowego chłopczyka (dalej lekarz utrzymuje tą wersję) 🥹

    Po dzisiejszej wizycie wiem, że jest wszystko dobrze i mam się nie przejmować wagą póki mały rośnie. Natomiast odczuwałam ostatnio ból nóg i takie uczucie ciężkości, więc dostałam skierowanie do chirurga naczyniowego. Jestem ciekawa czy coś więcej wyniknie. Na razie czekam czy znajdą gdzieś dla mnie miejsce. Podobno do 4 dni mają się odezwać.

    A w poniedziałek połówkowe, więc liczę, że tam lekarz potwierdzi mi płeć i może zrobi jakieś zdjęcia, bo dziś wyszłam bez 😅 Prawie nawet zapomniałam się umówić na kolejną wizytę 🤦🏻‍♀️

    Co do ciuszków to ja najwięcej na razie mam na 56 i kilka na 62. Ale to kupiłam używane od jednej osoby. Pewnie będę dokupywać więcej 62 i kilka na 50 w razie czego 😊

    @WNM jejku dzięki za tyle wiedzy 💕 zdecydowanie przydaje się, kiedy się jest w pierwszej ciąży!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września, 17:38

    Holibka, Wiara Nadzieja Miłość, kattalinna, luśka lubią tę wiadomość

    2022 💔 8 tc

    22.05.2024 ⏸️
    11.07 I prenatalne: niskie ryzyka 🩺
    9.09 II prenatalne/połówkowe 🩺

    preg.png
‹‹ 255 256 257 258 259 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ