X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Termin STYCZEŃ 2025
Odpowiedz

Termin STYCZEŃ 2025

Oceń ten wątek:
  • SailorMoon Autorytet
    Postów: 601 1162

    Wysłany: 22 maja, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamausia wrote:
    Sailor ,a ja życzę Ci,że jeśli ma się udać to trzymam kciuki. Jeśli nie to lepiej,aby się wyklarowało na wczesnym etapie. Przy zatrzymaniu na takej becie możesz od razu wrócić do starań.
    Dokładnie taki jest plan 🌸 jeśli sie uda, to super.
    Jeśli nie tym razem, to od razu mamy zielone światło do starań ♥️
    Także mimo wszystko, będzie dobrze :) niezależnie od dzisiejszego wyniku.
    Najbardziej męczy mnie to zawieszenie 🥹

    05.24 cb
    07.24 ⏸️

    preg.png
  • Beza27 Autorytet
    Postów: 1024 1379

    Wysłany: 22 maja, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamausia
    SailorMoon
    Mocno trzymam kciuki za wizyty i badania 🤞🤞🤞💚

    8cs o drugiego maluszka ❤️
    14dpo beta-HCG 478,81 mIU/ml 🥹
    16dpo beta-HCG 994,05 mIU/ml 💚
    6+4 - zarodek 8,9mm i 💗
    9+2 - 2,33cm i 💗 190 ud/min
    12+6 - 6,68cm i 💗 158 ud/min

    preg.png

    👩🏼30l 👱🏼‍♂️32l

    Mały cud 2021 ❤️ (13cs)
  • Małpka Przyjaciółka
    Postów: 80 68

    Wysłany: 22 maja, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SailorMoon wrote:
    Dokładnie taki jest plan 🌸 jeśli sie uda, to super.
    Jeśli nie tym razem, to od razu mamy zielone światło do starań ♥️
    Także mimo wszystko, będzie dobrze :) niezależnie od dzisiejszego wyniku.
    Najbardziej męczy mnie to zawieszenie 🥹



    Trzymam mocno kciuki. Rozumiem Cię w 100% w ostatniej ciązy też wisiałam w takiej nicości.



    Mamausia mam podobnie do Szczecina i fo Gdańska😄 jeszcze się okaże, że blisko siebie mieszkamy. Może też mieszkasz nad morzem?😃

    08.04.2023 11 tydz💔
    15.07.2023 5 tydz💔

    08.05⏸️ ...i znów serca mam dwa...
    09.05 bhcg 12,3
    11.05 bhcg 46,9
    13.05 bhcg 128,9
    24.05 mamy❤ 5+5tyg 2,22mm...+krwiak 16,45mm
    06.06 7+4 z usg7+6, mamy już 14,52 mm+ krwiak 1cm
    20.06 9+3 26,94mm+1cm krwiak

    2010 córeczka🩷
    2011 synek🩵
  • Małpka Przyjaciółka
    Postów: 80 68

    Wysłany: 22 maja, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny szczęśliwych wizyt i bijących serduszek❤❤

    08.04.2023 11 tydz💔
    15.07.2023 5 tydz💔

    08.05⏸️ ...i znów serca mam dwa...
    09.05 bhcg 12,3
    11.05 bhcg 46,9
    13.05 bhcg 128,9
    24.05 mamy❤ 5+5tyg 2,22mm...+krwiak 16,45mm
    06.06 7+4 z usg7+6, mamy już 14,52 mm+ krwiak 1cm
    20.06 9+3 26,94mm+1cm krwiak

    2010 córeczka🩷
    2011 synek🩵
  • ultramaryna_ Autorytet
    Postów: 2061 4374

    Wysłany: 22 maja, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamausia, kciuki za wizytę i czekamy na fotki! 🤞❤️

    SailorMoon, kciuki za betę! 🤞

    Oliwka91, najważniejsze, że pod kontrola i lekarz nie widzi nic niepokojącego 😘

    Mamausia, Oliwka91 lubią tę wiadomość

    Starania o drugie 👶 od 12.2023 / 25.01. 💔cb

    16.05. ⏸️ beta 9(10dpo) - beta 43 (12dpo) - beta 134 (14dpo)
    💊 Euthyrox, Clexane
    6.06. 4mm i ❤️ (6+5)
    28.06. 3cm 🐨 (9+6)
    23.07. 8cm, ryzyka niskie i 90% 🩷 (13+3)
    20.08. 220g dziewczynki 💕 (17+3)
    17.09. Połówkowe, 490g klusi 🤭 (21+3)
    🩺 15.10.

    preg.png
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1714 1721

    Wysłany: 22 maja, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SailorMoon wrote:
    Dokładnie taki jest plan 🌸 jeśli sie uda, to super.
    Jeśli nie tym razem, to od razu mamy zielone światło do starań ♥️
    Także mimo wszystko, będzie dobrze :) niezależnie od dzisiejszego wyniku.
    Najbardziej męczy mnie to zawieszenie 🥹

    Mamausia powiedziała to, czego ja się obawiałam, ale mam całkowicie zbieżne zdanie. Dobrze, że masz takie podejście. Trzymam kciuki za zdrowo rozwijającą się ciążę!

    A ja się popisałam. Myślałam że baby brain objawi się na dalszym etapie, a pomyliłam daty wizyty syna u dentysty. No ale nie ma tego złego. 2 dni pracy zdalnej. Wizyta nie dziś, a jutro. Tylko odrobina niepotrzebnego zamieszania ;) nawet nie wiecie jak się zdziwiłam w gabinecie…

    Kupiłam dziś nowe suple. Po zjedzeniu opakowania femibion natal 1 przerzuciłam się na pueria uno. Niewiele droższe, a są w nim też kapsułki z dha dobrej jakości. Do tego actifolin i duphaston - oba „na wszelki wypadek”.

    Stresuje mnie cewa nerwowa maluszka. I ten kwas foliowy. To jest u mnie taki krytyczny strach teraz po poprzedniej ciąży z wadą cewy właśnie.

    SailorMoon lubi tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 37.
    👦🏼 7.11.2017 - zdrowy, kochany syn❣️4380 g, 62 cm, 10/10, CC - brak postępu porodu
    👼🏻 26.09.2019 - ur. 37 tc. Przepuklina mózgowa, CC planowa

    preg.png
  • SailorMoon Autorytet
    Postów: 601 1162

    Wysłany: 22 maja, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny… od rana mam takie mdłości, zgagę i do tego jeszcze biegunka 🤡🤡🤡 oszaleć można 😩

    05.24 cb
    07.24 ⏸️

    preg.png
  • kknn Autorytet
    Postów: 423 528

    Wysłany: 22 maja, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SailorMoon ta biegunka i mdłości na pewno ze stresu. Ja przed badaniem bety i w oczekiwaniu na wyniki miałam to samo. Nie powiem, żebyś się nie martwiła, bo tak się nie da. Zależy Ci i to dlatego. Przesyłam pozytywne wibracje 😘

    04.2023: 8+2, triploidia 💔
    08.2023: 6+5 monoploidia 💔
    01.2024 & 03.2024: cb

    20.04.2024 beta 24,14; 22.04 beta 96,72; 24.04 beta 253,80; 29.04 beta 2362,2 🍀

    13.05 🩺 8,3 mm (6+5) ❤️
    27.05 🩺 2,17 cm (8+4)
    10.06 🩺 3,85 cm (10+4)
    24.06 🧬 6,30 cm (12+4) USG prenatalne
    22.07 🩺 (16+4) 175 gramów małego kawalera 🩵
    19.08 II 🧬 (20+4) 376 gramów małego człowieka
    16.09 🩺 (24+4) 693 gramy maleństwa

    Ja&On: 33 lata
    Kariotyp ✅
    Trombofilia: białko S 56%❌
    MTHFR A1298C w układzie heterozygotycznym❌
    ANA1: dodatni ❌
    ANA2: słabo dodatni: 1:160, ziarnisty z dodatnimi sferami chromosowymi❌

    preg.png
  • SailorMoon Autorytet
    Postów: 601 1162

    Wysłany: 22 maja, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Holibka wrote:
    Mamausia powiedziała to, czego ja się obawiałam, ale mam całkowicie zbieżne zdanie. Dobrze, że masz takie podejście. Trzymam kciuki za zdrowo rozwijającą się ciążę!

    A ja się popisałam. Myślałam że baby brain objawi się na dalszym etapie, a pomyliłam daty wizyty syna u dentysty. No ale nie ma tego złego. 2 dni pracy zdalnej. Wizyta nie dziś, a jutro. Tylko odrobina niepotrzebnego zamieszania ;) nawet nie wiecie jak się zdziwiłam w gabinecie…

    Kupiłam dziś nowe suple. Po zjedzeniu opakowania femibion natal 1 przerzuciłam się na pueria uno. Niewiele droższe, a są w nim też kapsułki z dha dobrej jakości. Do tego actifolin i duphaston - oba „na wszelki wypadek”.

    Stresuje mnie cewa nerwowa maluszka. I ten kwas foliowy. To jest u mnie taki krytyczny strach teraz po poprzedniej ciąży z wadą cewy właśnie.
    Ja mam też bzika na punkcie supli. Obecnie biorę pregna start, ale zamówiłam teraz z health Labs little me 1 trymestr ( to jest również dla kobiet starających się o ciążę, jak i kobiety w 1 trymestrze) i omega prenatal

    05.24 cb
    07.24 ⏸️

    preg.png
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1714 1721

    Wysłany: 22 maja, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SailorMoon wrote:
    Jeny… od rana mam takie mdłości, zgagę i do tego jeszcze biegunka 🤡🤡🤡 oszaleć można 😩

    To może być stres, a może być efekt działania rosnącej bety. No może poza biegunką 😅 Oby mdłości to była zasługa tej drugiej przyczyny 🤞🤞🤞🤞

    Odnośnie health labs też obserwuję tę firmę, ale ceny supli wydają mi się mocno przesadzone w porównaniu z aptecznymi świetnej jakości preparatami. Patrząc okiem marketingowca to jak dla mnie trochę przerost formy nad treścią. Ale nie neguję jakości.

    🙋🏻‍♀️ 37.
    👦🏼 7.11.2017 - zdrowy, kochany syn❣️4380 g, 62 cm, 10/10, CC - brak postępu porodu
    👼🏻 26.09.2019 - ur. 37 tc. Przepuklina mózgowa, CC planowa

    preg.png
  • Domi.Nika Autorytet
    Postów: 478 724

    Wysłany: 22 maja, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luśka wrote:
    Hej, ja z okolic Warszawy, i też biorę ślub w lipcu! 🙈

    Niestety poczytuję ale mało się udzielam bo albo jestem w pracy albo śpię 🤷‍♀️ 😂

    O a skąd jesteś ja jestem z Konstancina :)

    Tez mam już uszyta sukienkę ale może do 27 lipca nie będzie widać 😂 mam ostatnia przymiarkę 15 lipca wiec da się to korygować jakoś. Panie z salonu powiedziały ze wybrałam na szczęście sobie łaskawy model do zmian :)

    SailorMoon trzymam kciuki 🥹

    Ja jestem bardzo nastawiona na poród SN, ćwiczę siłowo na siłowni i chodzę na jogę dbam bardzo o swoją sprawność. Ale wiadomo plany to ja se mogę mieć :p

    Co do supli tez zamówiłam sobie teraz z HelthLabs Little me trymestr 1 i omega prenatal.

    Wczoraj miałam mega zjazd zmęczenie spać mi sie chciało a dziś mam mega dużo energii 😂 to jest jakaś ruletka sampoczuciowa 😂

    Dziś tez bolały mnie piersi tak ze nie mogłam sie przytulać bokiem do narzeczonego bo mnie paliło, nie jestem w stanie założyć innego biustonosza niż sportowy 😳 i sie powiększyły i są takie hmmm jakby ktoś je napompował

    Holibka ja tak swojego starego wysłałam do fryzjera xd zapisałam go bo on nie ma booksy i chłop poszedł fryzjerka nic nie wie. A ja go zapisałam na tydzień później a kazałam iść tydzień wcześniej 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja, 10:23

    ona 28
    on 31

    preg.png
  • KINGA89 Ekspertka
    Postów: 156 257

    Wysłany: 22 maja, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @SailorMoon trzymam za Ciebie kciuki, żeby wszystko było ok.

    Ja dziś za to odleciałam na pobraniu krwi. Pielęgniarki musiały mnie cucić. Pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się coś takiego, a nie jestem na te tematy wrażliwa, bo jako honorowy dawca krwi oddawałam dużo więcej niż dwie małe fiolki. Jeszcze tydzień temu przy pobraniach nie miałam żadnej reakcji, a dzisiaj dosłownie fik i leżę na kozetce. :)

    preg.png
  • Nosa Autorytet
    Postów: 289 389

    Wysłany: 22 maja, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To DHA ciągle zastanawia. Bratowa też doradzała puerię ze względu na DHA (jest po dwóch ciążach), ale jak zapytałam gina to mi powiedział, ze dopiero w 2 trymestrze DHA będzie potrzebne, skrytykował też branie dodatkowych niepotrzebnych supli, ale to wiadomo, każdy według własnego rozumu już takie decyzje podejmuje. Nie zaszkodzi brać DHA, więc jak skończę opakowanie prenatal uno to chyba też się na puerię przerzucę.
    Z supli to biorę jeszcze dodatkową witaminę D (+4000/8000 jednostek jak nie zapomnę), ale to dla wsparcia choroby autoimmunologicznej bardziej.

    37👩& 36🧔
    PCOS, IO, SM, AMH: 8,68
    6 cs z KLN od 11.2023 (Aromek, Zivafert)

    28.04.24 11dpo ⏸️
    24.06.24 💔 12+1 poronienie chybione
  • Sorpresa🎁 Ekspertka
    Postów: 138 139

    Wysłany: 22 maja, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za wizytujące dziewczyny trzymam kciuki i życze dobrych wiadomości....

    Mnie dopadł dziś jakiś kryzys. Niby ciąża nieplanowana, ale jak rano poczułam, że piersi nie są takie nabrzmiałe jak wczoraj, brzuch nie boli i test drugi wyszedł jaśniejszy ( tak mi się bynajmniej wydaje) to mi smutno 🥺


    Ale nie smęce Wam tu już, bo Wy dalej niz ja i oczekujecie serduszek i samych dobrych wiadomości, a nie smęcenia 😉

  • Beza27 Autorytet
    Postów: 1024 1379

    Wysłany: 22 maja, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorpresa na początku (a Ty chyba masz dopiero termin miesiączki?) to te testy u mnie sie w ogóle nie różniły od siebie. Robiłam facelaki codziennie, ale po trzecim stwierdziłam, że to bez sensu bo nie widzę różnicy i tylko się stresuje że beta nie rośnie. 🙈
    Testy mają wykryć ciąże, a nie jakie jest stężenie hcg, a równie dobrze twoja beta może być dopiero na poziomie 20, jutro 30 i na teście nie będzie różnicy.
    Jak sie stresujesz to zrób beta dwa razy i będziesz wiedzieć :)

    Dodam że u mnie tym razem od razu po owulacji mnie piersi bolały i właśnie mniej więcej 14dpo czy 16dpo powoli zaczynały przestawać i już nie bolą.

    W poprzedniej ciąży w ogóle piersi mi się nie zmieniły/urosly (i dobrze😂) i mam nadzieję że tym razem też tak będzie

    Ja zamówiłam alliness prenacare complete i dha od nich.
    Do teraz stosowałam pregne start i dha z omegamed i własnej szukałam czegoś do zmiany bo Pregna start niezbyt dobra przez mieszane foliany z kwasem foliowym - podobno się wtedy gorzej przyswaja.
    A ten preparat o którym mówicie little me healthlabs ma inozytol, czytałam że nie jest zalecany w ciąży? Jak to w końcu jest? Nie znam się za bardzo, tylko właśnie tu gdzieś coś przeczytam, tam przeczytam, a potem błądzę 🙈
    Ja właśnie ze względu na inozytol przestałam brać prenacare start, który brałam przed ciążą

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja, 11:07

    8cs o drugiego maluszka ❤️
    14dpo beta-HCG 478,81 mIU/ml 🥹
    16dpo beta-HCG 994,05 mIU/ml 💚
    6+4 - zarodek 8,9mm i 💗
    9+2 - 2,33cm i 💗 190 ud/min
    12+6 - 6,68cm i 💗 158 ud/min

    preg.png

    👩🏼30l 👱🏼‍♂️32l

    Mały cud 2021 ❤️ (13cs)
  • KINGA89 Ekspertka
    Postów: 156 257

    Wysłany: 22 maja, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beza27 wrote:
    A ten preparat o którym mówicie little me healthlabs ma inozytol, czytałam że nie jest zalecany w ciąży? Jak to w końcu jest? Nie znam się za bardzo, tylko właśnie tu gdzieś coś przeczytam, tam przeczytam, a potem błądzę 🙈
    Ja właśnie ze względu na inozytol przestałam brać prenacare start, który brałam przed ciążą

    Nie strasz, ja nadal biorę inozytol. Przez pierwsze 2 tyg. brałam 2 kapsułki tak jak przed ciążą, teraz zeszłam do jednej i planowałam brać przynajmniej do ukończenia tego opakowania (więc jeszcze chyba ze 2 miesiące). Ja znowu czytałam, że inozytol w ciąży działa bardzo dobrze, bo wpływa pozytywnie na poziom cukru i pomaga uchronić się m.in. przed cukrzycą ciążową. Lekarz pytany o suplementację nie powiedział nic konkretnego - zresztą jego zdaniem wszystko oprócz folianów jest zbędne (z czym się nie zgadzam). Dziewczyny, ma któraś jakieś większe doświadczenie z inozytolem w ciąży lub info od swoich lekarzy, żeby nas oświecić?
    PS. Poza tym jak coś, co nie jest zalecane w ciąży mogłoby się znaleźć w składzie witamin prenatalnych? Ja rozumiem, że zasady odnośnie suplementów są inne, niż dla leków, ale racjonalnie myśląc - no chyba raczej nie znalazło by się tak coś powszechnie uważanego za szkodliwe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja, 11:14

    preg.png
  • Małpka Przyjaciółka
    Postów: 80 68

    Wysłany: 22 maja, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorpresa ja też mam takie wahania. Raz szczęśliwa i ze wszystko będzie dobrze a raz zatapiam się w smutku.
    Dzisiaj mam gorszy dzień. Piersi praktycznie mnie nie bolą, nic mnie nie mdli, nieam zachcianek, nie mam węchu wyostrzonego, brzuch tylko raz na jakiś czas zakluje, bardziej gdzieś tam ciągnie w pachwinach. Niby czuje spokój a niby go nie czuje.
    Więc wkręcam sobie, że nic z tego nie będzie.
    Zdecydowanie mam gorszy dzień. Im bliżej wizyty tym bardziej czuje strach i bardziej się stresuje😔

    08.04.2023 11 tydz💔
    15.07.2023 5 tydz💔

    08.05⏸️ ...i znów serca mam dwa...
    09.05 bhcg 12,3
    11.05 bhcg 46,9
    13.05 bhcg 128,9
    24.05 mamy❤ 5+5tyg 2,22mm...+krwiak 16,45mm
    06.06 7+4 z usg7+6, mamy już 14,52 mm+ krwiak 1cm
    20.06 9+3 26,94mm+1cm krwiak

    2010 córeczka🩷
    2011 synek🩵
  • Potfforek Ekspertka
    Postów: 130 95

    Wysłany: 22 maja, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam od swojego zalecenie żeby kupić sobie pragnę plus i pragnę dha ale wydaje mi się że moje witaminy mają dużo lepszy skład i teraz nie wiem co robić

    preg.png

    13.05. Beta 4788 mlU/ml
    20.05. ❤️ 7t5d
  • Beza27 Autorytet
    Postów: 1024 1379

    Wysłany: 22 maja, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KINGA89 wrote:
    Nie strasz, ja nadal biorę inozytol. Przez pierwsze 2 tyg. brałam 2 kapsułki tak jak przed ciążą, teraz zeszłam do jednej i planowałam brać przynajmniej do ukończenia tego opakowania (więc jeszcze chyba ze 2 miesiące). Ja znowu czytałam, że inozytol w ciąży działa bardzo dobrze, bo wpływa pozytywnie na poziom cukru i pomaga uchronić się m.in. przed cukrzycą ciążową. Lekarz pytany o suplementację nie powiedział nic konkretnego - zresztą jego zdaniem wszystko oprócz folianów jest zbędne (z czym się nie zgadzam). Dziewczyny, ma któraś jakieś większe doświadczenie z inozytolem w ciąży lub info od swoich lekarzy, żeby nas oświecić?
    PS. Poza tym jak coś, co nie jest zalecane w ciąży mogłoby się znaleźć w składzie witamin prenatalnych? Ja rozumiem, że zasady odnośnie suplementów są inne, niż dla leków, ale racjonalnie myśląc - no chyba raczej nie znalazło by się tak coś powszechnie uważanego za szkodliwe.
    Dlatego piszę że się nie znam, aboslutnie nie chcę straszyć 🙈
    Tu chyba bardziej chodzi o brak badań niż o potwierdzona szkodliwość
    A jeśli o cukrzycę chodzi, to ja i tak już widzę, że mam bo badam cukry, więc będę mieć powtórkę z poprzedniej ciąży niestety 😭

    Ale co do leków i ich składów. Jest tyle preparatów dla kobiet w ciąży które zawierają syntetyczny kwas foliowy, którego przyswajalność jest minimalna i nawet PTGiP zaleca stosowanie folianow, a jednak leki te i suplementy są sprzedawane 🤷🏻‍♀️ dlatego tak ciężko znaleźć coś co będzie naprawdę dobre

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja, 11:22

    8cs o drugiego maluszka ❤️
    14dpo beta-HCG 478,81 mIU/ml 🥹
    16dpo beta-HCG 994,05 mIU/ml 💚
    6+4 - zarodek 8,9mm i 💗
    9+2 - 2,33cm i 💗 190 ud/min
    12+6 - 6,68cm i 💗 158 ud/min

    preg.png

    👩🏼30l 👱🏼‍♂️32l

    Mały cud 2021 ❤️ (13cs)
  • KINGA89 Ekspertka
    Postów: 156 257

    Wysłany: 22 maja, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beza27 wrote:
    Dlatego piszę że się nie znam, aboslutnie nie chcę straszyć 🙈
    Tu chyba bardziej chodzi o brak badań niż o potwierdzona szkodliwość
    A jeśli o cukrzycę chodzi to ja i tak już widzę że mam bo badam cukry, więc będę mieć powtórkę z poprzedniej ciąży niestety 😭

    Ale co do leków i ich składów. Jest tyle preparatów dla kobiet w ciąży które zawierają syntetyczny kwas foliowy, którego przyswajalność jest minimalna i nawet PTGiP zaleca stosowanie folianow, a jednak leki te i suplementy są sprzedawane 🤷🏻‍♀️

    No właśnie ja cukrzycy nie mam, mam doskonałą glikemię, bo zdrowo się odżywiam, dbam o ruch i ogólnie szczęśliwie mnie to omija, ale tak sobie myślę, że skoro inozytol tak zbawiennie zadziałał na mnie w tym cyklu (bo jestem prawie pewna, że ciąża jest właśnie dzięki niemu), to dlaczego teraz nagle miałby już źle działać. Ja będę brała nadal i poszukam może na pubmedzie jakichś wiarygodnych informacji, a jak znajdę, to się podzielę.

    A co do kwasu foliowego, to masz racje, mnie też dziwi, że to nadal funkcjonuje na rynku.

    preg.png
‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ