Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Termin STYCZEŃ 2025
Odpowiedz

Termin STYCZEŃ 2025

Oceń ten wątek:
  • Iza. Autorytet
    Postów: 310 725

    Wysłany: 29 maja 2024, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim u mnie dziś ogromny stres przed wizytą z objawami też u mnie raczej na spokojnie tylko wieczorem delikatne mdłości

    Starania od stycznia 2023
    22.04 .2024⏸️
    23.04 beta 204.55
    25.04 beta 522.39 prg 19.1
    29.04 beta 3430.91
    2.05 pęcherzyk w macicy
    6.05 beta 27601.65 prg 31.2
    20.05 jest ❤️
    30.12.2024 Witaj synku 🩵
    Starania od września 2025
    20.05.2026 ⏸️
    10.06 mamy ❤️
  • Holibka Autorytet
    Postów: 2217 3244

    Wysłany: 29 maja 2024, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Iza @Yovelin to chyba normalne na tym etapie. Stresuje się razem z Wami 😰 przetrwamy dziewczyny. Nie ma co się nakręcać.

    age.png

    age.png
  • Nosa Autorytet
    Postów: 1365 1890

    Wysłany: 29 maja 2024, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nomeolvides wrote:
    Nosa miałam Ci napisać, że jest taka teoria że jeśli tętno płodu jest 140 lub mniejsze to wskazuje chłopaka a jeśli wyższe niż 140 to będzie dziewczynka. Wiadomo - 50% szans, ale może akurat u Was się sprawdzi ☺️ Jeśli chodzi o lekarza to mega ważne jest żeby złapać vibe i mieć poczucie że jesteś dobrze zaopiekowana. Mogę Ci na priv polecić moje dwie lekarki jeśli chcesz.
    Wolę wierzyć, że to tylko teoria 🤣 ale będzie co ma być przecież.

    Właśnie zapisałam się do babeczki, na którą już wcześniej się natknęłam na znany lekarz, ten dotychczasowy sprawia po prostu, że się czuje głupio i niekomfortowo. I tak, chętnie przyjmę nazwiska z polecenia @Nome, dzięki!

    @Iza @Yowelin myślę o Was i zaciskam kciuki! Niech wizyty przyniosą dobre wieści 🤞🍀

    Holibka lubi tę wiadomość

    Wituś 🩵 ur.19.06.2025 (40t0d) 3470g, 54cm
    age.png
  • Holibka Autorytet
    Postów: 2217 3244

    Wysłany: 29 maja 2024, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nosa wrote:
    Wolę wierzyć, że to tylko teoria 🤣 ale będzie co ma być przecież.

    Właśnie zapisałam się do babeczki, na którą już wcześniej się natknęłam na znany lekarz, ten dotychczasowy sprawia po prostu, że się czuje głupio i niekomfortowo. I tak, chętnie przyjmę nazwiska z polecenia @Nome, dzięki!

    @Iza @Yowelin myślę o Was i zaciskam kciuki! Niech wizyty przyniosą dobre wieści 🤞🍀

    Jak coś czujesz, że lekarz Ci nie pasuje to zmieniaj bez wahania. Intuicja jest bardzo dobrą pomocą w ciąży :)

    Ja też kciuki poproszę! Wizyta o 17 ;)

    Nosa, Jakasienka, Mamausia lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • kknn Autorytet
    Postów: 631 1203

    Wysłany: 29 maja 2024, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yowelin, same mdłości to już objaw ☺️ będzie dobrze - dasz radę do piątku 🫂

    Iza, o której masz wizytę? Czekam niecierpliwie na dobre wieści 🙏♥️

    Holibka lubi tę wiadomość

    04.2023: 8+2, triploidia 💔
    08.2023: 6+5 monoploidia 💔
    01.2024 & 03.2024: cb

    20.04.2024 beta 24,14; 22.04 beta 96,72; 24.04 beta 253,80; 29.04 beta 2362,2 🍀

    13.05 🩺 8,3 mm (6+5) ❤️
    27.05 🩺 2,17 cm (8+4)
    10.06 🩺 3,85 cm (10+4)
    24.06 🧬 6,30 cm (12+4)
    22.07 🩺 (16+4) 175 gramów małego kawalera 🩵
    19.08 II 🧬 (20+4) 376 gramów
    16.09 🩺 (24+4) 693 gramy
    14.10 🩺 (28+4) 1165 gramów wiercipięty
    15.11 🩺 (33+1) 2294 gramy
    29.11 🩺 (35+1) 2630 gramów
    13.12 🩺 (37+1) 3054 gramy
    30.12 🩺 (39+4) 3500 gramów


    Ja&On: 34 lata
    Kariotyp ✅
    Trombofilia: białko S 56%❌
    MTHFR A1298C w układzie heterozygotycznym❌
    ANA1: dodatni ❌
    ANA2: słabo dodatni: 1:160, ziarnisty z dodatnimi sferami chromosowymi❌

    age.png
  • Nomeolvides Autorytet
    Postów: 2003 5698

    Wysłany: 29 maja 2024, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już po wizycie. Dobrze że z rana bo czułam się koszmarnie i faktycznie miałam te „poranne” mdłości i nie tylko.

    Z bobasami wszystko okej, mają po 2,1 i 2,2 cm. Widać rączki, nóżki, jeden nam pomachał 🥺😍 Oba mocne serducha z tętnem 173.

    IMG-9888.jpg

    Trzymam kciuki za resztę!

    Iza., Md1610, Domi.Nika, Liyss🧚🏻, Potfforek, Nosa, Wiara Nadzieja Miłość, KINGA89, Sorpresa🎁, E_welka88, Aboa, Jakasienka, Holibka, Zuszek, kknn, Mamausia, ultramaryna_, luśka lubią tę wiadomość

    👧🏼+👱🏼‍♂️+👶🏼+👶🏼+🐕
    Starania od 06.2023
    Niedoczynność tarczycy / IO / PCOS / brak owulacji

    🍀21.04 ⏸ 🍀16.12 👶🏼🩷👶🏼🩵 SN

    age.png
  • Iza. Autorytet
    Postów: 310 725

    Wysłany: 29 maja 2024, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizytę mam na 11.45
    Nome slodziaki malutkie ❤️
    Również trzymam kciuki za resztę 🍀❤️

    Holibka, kknn lubią tę wiadomość

    Starania od stycznia 2023
    22.04 .2024⏸️
    23.04 beta 204.55
    25.04 beta 522.39 prg 19.1
    29.04 beta 3430.91
    2.05 pęcherzyk w macicy
    6.05 beta 27601.65 prg 31.2
    20.05 jest ❤️
    30.12.2024 Witaj synku 🩵
    Starania od września 2025
    20.05.2026 ⏸️
    10.06 mamy ❤️
  • Md1610 Autorytet
    Postów: 597 555

    Wysłany: 29 maja 2024, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia na wizytach 🤞🏼
    Ja dzisiaj też mam wizytę o 17, mam nadzieję że coś się dowiem, na serduszko chyba jeszcze trochę za wcześnie ale może akurat
    Plamienia u mnie ustąpiły jak na razie, ale za to męczą mnie straszne mdłości, nie mam ochoty nic jeść, jem w sumie na siłę

    Holibka, kknn, ultramaryna_ lubią tę wiadomość

  • Md1610 Autorytet
    Postów: 597 555

    Wysłany: 29 maja 2024, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nome jakie słodziaki, super zdjęcia wyszły 😍

  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5796 10986

    Wysłany: 29 maja 2024, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za wizyty ✊🏻

    Nome jakie słodziaki! W ogóle te machanie nóżkami i rączkami jest takie słodkie 🥹

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    Pierwszy bobas 11cs 🍀 👧 01/2025

    Drugi bobas 1cs 🍀:

    ⏸️ 7.12
    08.12 Beta 12dpo 105,60
    10.12 Beta 14dpo 423,40
    23.12 zarodek z serduszkiem ❣️
    13.01 2,17 cm bobaska 🥰
    04.02 5,28 cm szczęścia, wiemy kim jesteś 🥰
    12.02 7 cm skaczącego bejbika ❣️
    05.03 156 g dzidziusia 🥰
    25.03 292g kuleczki, widzieliśmy Twoją buźkę 🥰
    01.04 20cm i 344g malutkiego człowieczka 🫶🏻
    22.04 564g naszego cudu 🥰
    20.05 1197g ludzika 🥰




    preg.png
  • Potfforek Ekspertka
    Postów: 130 95

    Wysłany: 29 maja 2024, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nome ale już dzidziusie śliczne ❤
    Za wszystkie wizyty kciuki zaciśniete

    preg.png

    13.05. Beta 4788 mlU/ml
    20.05. ❤️ 7t5d
  • Wiara Nadzieja Miłość Autorytet
    Postów: 1055 2912

    Wysłany: 29 maja 2024, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim! 🤗 Po sugestii Mamausia spytam i tu - czy mogę przycupnąć? Przygarniecie? Ja dwie kreski zobaczyłam dopiero 17 maja, wiec to mocno świeży temat. Aplikacje wyliczają TP na 18.01 ☺️

    Nomeolvides, Holibka, Jakasienka, Zuszek, kknn, ultramaryna_, Liyss🧚🏻, Mamausia lubią tę wiadomość

    age.png
    👩🏼 31 🧑🏻 28
    2023r. - J. (22cs) 🩵
    01.2025 - M. (2cs) 💛
  • Nosa Autorytet
    Postów: 1365 1890

    Wysłany: 29 maja 2024, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczne bobaski 😍😍😍 wzrusza bierze! Szybko rosną Twoje szkraby 🤭

    🤞🤞 Za pozostałe wizyty!

    Wituś 🩵 ur.19.06.2025 (40t0d) 3470g, 54cm
    age.png
  • Sorpresa🎁 Ekspertka
    Postów: 138 139

    Wysłany: 29 maja 2024, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja...
    Po wczorajszym.incydencie z krwią, dziś byłam na wizycie. Pęcherzyk rośnie zgodnie z wiekiem, pojawiło się ciałko żółte i niestety wynaczyniona krew- tak to p.doktor określiła..Xostałam Duphaston, nakaz oszczędzania się i... przymusowe wolne 🫤

    Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące dziś

    Nome śliczne bobaski 😍 aż nie mogę się doczekać kiedy swojego zobaczę 🥹

    Wiara,nadzieja, miłość witam 👋

  • Jakasienka Autorytet
    Postów: 489 646

    Wysłany: 29 maja 2024, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yowelin wrote:
    Gratuluję Mamausia - super, że wszystko jest na dobrej drodze.

    Jakasienka - super, że takie wiadomości!

    Ja swoją pierwszą wizytę mam w ten piątek. Nie mogę się już doczekać. Jakoś jeszcze nie potrafię się cieszyć dopóki nie wiem, że wszystko jest ok.

    Jaka jest szansa, że w dniu 6+1 zobaczę już zarodek z akcją serca?

    U mnie wczoraj wyszło 6+1 i akcja serca była. W poprzedniej ciąży byłam 5+6 i też już było serduszko.

    Tylko pytanie na ile pewne jest Twoje obliczenie wieku ciąży, bo u mnie wyszło 2 dni mniej niż zakładałam, mimo tego, że jestem dość pewna dnia owulacji (a plemniki Starego to już ze 4 dni czekały, więc chyba całą dobę nie błądziły, no chyba, że jednak błądziły ;))

    pierwsza ciąża: córeczka - sierpień 2022

    druga ciąża:
    10.05 pozytywny test
    14.05 bHCG 663 (17 DPO)
    17.05 bHCG 3039
    28.05 jest serduszko! (6+1 z USG)

    preg.png
  • Jakasienka Autorytet
    Postów: 489 646

    Wysłany: 29 maja 2024, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nome śliczne zdjęcia 😍

    Sorpresa trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze. Oszczędzaj się i odpoczywaj

    Sorpresa🎁 lubi tę wiadomość

    pierwsza ciąża: córeczka - sierpień 2022

    druga ciąża:
    10.05 pozytywny test
    14.05 bHCG 663 (17 DPO)
    17.05 bHCG 3039
    28.05 jest serduszko! (6+1 z USG)

    preg.png
  • Holibka Autorytet
    Postów: 2217 3244

    Wysłany: 29 maja 2024, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Nome słodziaki! To u Ciebie dziewczynki wg tętna 🙃
    Kurczę, już widać, że to dzieciaczki!

    @Sorpresa trzymam kciuki, wypoczywaj ile możesz. Uhhh te stresy…

    Kciuki za wizytujące dziś!!!

    Sorpresa🎁 lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Jakasienka Autorytet
    Postów: 489 646

    Wysłany: 29 maja 2024, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Holibka wrote:
    Eh zatrzymanie ciąży to coś czego się obawiam i fiksuje na myśl o jutrzejszej wizycie. Dobrze że udało mi się ją przyspieszyć bo bym się dłużej stresowała.

    Dzisiejsze dawanie o sobie znać macicy, lekkie mdłości i czucie piersi nieco mnie uspokaja. Jeju jak ja już chciałabym mieć maluszka zdrowego, w terminie, po właściwej stronie brzucha.

    @Mamausia czemu cc 2 tyg przed terminem? Mała przerwa między cięciami? Z resztą o co ja pytam… nie ten etap ;)

    CC planowane z reguły robi się ok. 2 tygodnie przed terminem.

    Holibka lubi tę wiadomość

    pierwsza ciąża: córeczka - sierpień 2022

    druga ciąża:
    10.05 pozytywny test
    14.05 bHCG 663 (17 DPO)
    17.05 bHCG 3039
    28.05 jest serduszko! (6+1 z USG)

    preg.png
  • Jakasienka Autorytet
    Postów: 489 646

    Wysłany: 29 maja 2024, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmina wrote:
    Dziewczyny, proszę o usunięcie z pierwszej strony 😭 Brak serduszka, ciąża zatrzymana 😭😭 Dla formalności muszę zrobić dwa oznaczenia bhcg i będę miała zabieg 😭

    Bardzo mi przykro :( Przytulam. Trzymaj się i powodzenia następnym razem!

    pierwsza ciąża: córeczka - sierpień 2022

    druga ciąża:
    10.05 pozytywny test
    14.05 bHCG 663 (17 DPO)
    17.05 bHCG 3039
    28.05 jest serduszko! (6+1 z USG)

    preg.png
  • Sorpresa🎁 Ekspertka
    Postów: 138 139

    Wysłany: 29 maja 2024, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny 😘
    Leżę i odpoczywam, tylko ja z tych co wiecznie coś do zrobienia mają i ciężko tak nagle siąść na 4 literach i robić minimalne minimum 🫤

‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ