X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne UBRANIA CIĄŻOWE - kupię/sprzedam
Odpowiedz

UBRANIA CIĄŻOWE - kupię/sprzedam

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • foxylady Autorytet
    Postów: 483 331

    Wysłany: 1 lipca 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny :) zaczynam powoli rozglądać się za odzieżą ciążową i trochę mam z tym kłopot. Nowe ubrania ciążowe są dla mnie trochę zbyt drogie, a na tych stronach, które ja przeglądam, nie ma za bardzo w czym wybierać w ubraniach używanych. Jest tu nas spora ekipa, również mam, które już urodziły :) może macie coś w swoich szafach co chciałybyście sprzedać? Być może nie jestem sama i inne przyszłe mamy tez skorzystają.. :) ja jestem zainteresowana rozmiarem 38/40

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2016, 09:29

    Nikoludek <3
    27.12.2016 r., 4180g
  • Migotkaa Autorytet
    Postów: 4522 7694

    Wysłany: 1 lipca 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e2d7a9e5c6e1ae27med.jpg
    sukienka ciązowa, kolor limonka, rozmiar 38/40, z tyłu zameczek, rozciąga się i dopasowywuje do brzuszka:)

    Dł całkowita - 85cm
    szer pod pachami- 43 cm
    szer na dole- 45cm

    Cena 20 zł:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2016, 11:20

    foxylady lubi tę wiadomość

    gwig1q1.png

    8e44aa0d87.png
  • GRANAT Autorytet
    Postów: 458 404

    Wysłany: 1 lipca 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foxy zerknij na Bazarek, dziewczyny założyły taki temat gdzie sprzedają sobie różne rzeczy związane z ciążą i dzieciaczkami. A zaglądałaś do secondhandów ja mam wiele bardzo fajnych rzeczy z takich sklepów, HM ma teraz też wyprzedaże w tym odzieży ciążowej.

    Tym razem udało się!!!
    niemowle.gif
    Gabriel ur.16.11.16 56 cm. 4240 g. ;D
  • foxylady Autorytet
    Postów: 483 331

    Wysłany: 1 lipca 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam parę razy w secondhandach ale zawsze po pracy, a o tej godzinie zazwyczaj wszystko poprzebierane i ciężko trafić na coś fajnego. Dzięki Granatku, idę pobuszować na bazarku :)

    Nikoludek <3
    27.12.2016 r., 4180g
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ