X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Udało sie Wam dzięki naprotechnologii?
Odpowiedz

Udało sie Wam dzięki naprotechnologii?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 12 lipca 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Tak jak w temacie czy są wśród nas dziewczyny, które są w ciąży lub mają upragnionego dzidziusia dzięki naprotechnologii? Jeśli tak to ile się staraliscie zanim trafiliście na specjalistę z dziedziny naprotechnologii? I po jakim czasie udało się Wam? My mamy około 10 cykli bezowocnych za sobą (póki co robiliśmy wszystkie badania na własną rękę)... Mamy oboje 29 lat. U mnie z podstawowych badań wynika ze wszystko jest super :) i miesiaczkuje regularnie a mąż nie dawno odebrał wynik z badania nasienia i trochę poniżej normy ma ruchliwość a dokładnie to musi lekarz nam te wyniki zinterpretować i nie długo uda się do tego lekarza. Pomyśleliśmy ze chyba spróbujemy tej naprotechnoligii :)

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • Zajączek Koleżanka
    Postów: 33 9

    Wysłany: 12 lipca 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, my mamy dziecko dzięki naprotechnologii. Wcześniej staraliśmy się 3 lata. W zeszłym roku w kwietniu zaczeliśmy spotkania z instruktorką i obserwacje. Pierwsza wizyta u doktora napro była 24 czerwca a synek urodził się równy rok później 25 czerwca. Więcej o leczeniu mam napisane w pamiętniku.

    Dominisia883 lubi tę wiadomość

    dqprh371sk5fqglu.png
    Niepłodność idiopatyczna
    1 IUI nieudana
    2 IUI nieudana
    Naprotechnologia-kwiecień 2016
    Endometrioza
    Hiperprolaktynemia
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 12 lipca 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba też się z mężem wybiorę :). Przed ślubem poszliśmy do poradni rodzinnej i spotkania mieliśmy z Panią, która zajmuje się naprotechnologią i uczyła mnie prowadzić ten model cre... cos tam hehe i tak jakoś zainteresowałam się tym i chyba spróbujemy.

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • Irma1983 Ekspertka
    Postów: 127 50

    Wysłany: 12 lipca 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja też polecam naprotechnologie. Dzięki tej metodzie mam cudowna córeczkę i synka w brzuszku. O pierwsze dziecko staraliśmy się około 5 lat, inni lekarze w klinikach leczenia niepłodności mówili że w naszym przypadku jedynie in vitro, że względu na słabe parametry nasienia męża. W 19 cyklu u naprotechnologa zaszłam w ciążę. W druga ciążę zaszłam w 29 cyklu leczenia u naprotechnologa, w drugim cyklu po laparoskopii i histeroskopii.

    Dominisia883, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    qb3c3e5eoa3zzsun.png

    l22n8u69paqv8s1o.png
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 13 lipca 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju dziewczyny dajecie mnóstwo nadziei :) dzięki :*

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 13 lipca 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    również polecam napro!
    udało nam sie zajść w 53 cyklu starań, 5 po laparoskopii, która chyba okazała się kluczowa
    jakieś dwa lata nam zeszło na diagnostykę napro i diety... na pierwszy rzut oka wszystko było ok, nasienie bardzo ok ;)
    opróćz napro polecam nowennę pompejańską :)
    powodzenia!

    Dominisia883 lubi tę wiadomość

  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 13 lipca 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie słyszałam o nowennie pompejańskiej :) Na pewno będę się modlić ;*. We wrześniu skorzystam z naprotechnologii. W tym cyklu będziemy jeszcze na spokojnie próbować i w następnym również bo płodne wypadną mi akurat na urlopie więc chcemy się wyluzować i jeszcze na spokojnie spróbować ;) i jak te dwa cykle okażą się kolejną klapą to we wrześniu na 100% naprotechnologia.

    KasiaQ lubi tę wiadomość

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 23 lipca 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktoś jeszcze? :)

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • KasiaQ Znajoma
    Postów: 22 13

    Wysłany: 25 lipca 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteśmy młodym małżeństwem, tez mieliśmy spotkania w poradni i zalecenia, jak obserwować płodność: śluz, temperatury.. Przy moich obserwacjach od stycznia, w ostatnim cyklu się udało. Także od czerwca mąż i żona a od lipca- czekamy na maleństwo :)

    Dominisia883 lubi tę wiadomość

    f2w3ol2adqogtcff.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ