X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne W czym spicie?
Odpowiedz

W czym spicie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 248 56

    Wysłany: 11 lutego 2022, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam do mam x...l w czym śpicie? Ja osobiście nie lubię koszul nocnych a jak kupuje piżamę to często podwija mi się bluzka a spodnie są ok . Mam sporą nadwagę i duży biust jak urosnie mi brzuszek to chyba w nic nie wejdę

  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 11 lutego 2022, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wejdziesz. Ja śpię w starej podkoszulce. A pierwszej ciąży ważyłam do porodu 92 kg i nie byłam największą na porodówce. Teraz jest inna sytuacja, bo już prawie ważę 90kg. A jeśli nawet będziesz ważyła jeszcze więcej, w sklepach jest duży wybór piżamek oraz koszulek, również dla osób o rozmiarach nieco wiekszych niż te standardowe....

    Całkiem fajne piżamki ma obecnie Tutumi :D https://tutumi.pl/kigurumi/pizama-kigurumi.html

    O ile oczywiście lubisz takie śmieszne klimaty:
    2a63d35704c208af5ed171f2840fe1d8

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2022, 06:37

  • Anitka48244 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 15 marca 2022, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyznam szczerze, że nie byłam przekonana do koszul nocnych, ale jednak one okazały się najwygodniejsze i już przy tym zostałam

  • Nicka Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 29 marca 2022, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koszula nocna najlepsza

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ