X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne W jakim wieku zaszłyście w pierwszą ciążę ? :)
Odpowiedz

W jakim wieku zaszłyście w pierwszą ciążę ? :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Chciałam dowiedzieć się w jakim wieku zaszłyście w ciążę, ponieważ sama czuję, że już mogłabym zostać mamusią... ale jest jedno ALE ....
    Czy nie jestem za młoda ??? Mój partner pracuje za granicą .. mielibyśmy gdzie mieszkać .... a w tym roku bronię się z pracy licencjackiej, zostało mi 2 lata studiów, aby być magistrem... Sama nie wiem :( Doradźcie coś ... Podpowiedzcie ..
    Z koleżankami nie chcę rozmawiać na takie tematy, gdyż boję się, że pomyślą , że najzwyczajniej jestem niedojrzała ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2016, 15:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    18. Stwierdziłam, że teraz chcę być mamą i miesiąc przez 19 zostałam nią.

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 19 lutego 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Córkę urodziłam 3 miesiące przed 19 urodzinami a syna w wieku 31 lat.

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 19 lutego 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez chciałam wcześnie zostać mama. Udało sie dopiero w wieku 26 lat. żebym wiedziała ze tyle mi zejdzie zaczęlibyśmy starać sie duzo wczesniej.

  • niecierpliwaa Autorytet
    Postów: 1319 1619

    Wysłany: 19 lutego 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obecnie 21 lat. Termin porodu w marcu. Wraz z mężem ustaliliśmy że jesteśmy gotowi no i udało się.
    Najgorzej jednak właśnie na studiach. Teraz na końcówce już jest ciężko.

    Synuś Antoś - 23.03.2016r. :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak by nie było ...
    Wykształcenie zdobyte mam :) Może i licencjat, ale jednak. (Będzie :D)
    Cieszy mnie, to że odpowiadacie na moje pytanie :)
    Jestem bardzo wdzięczna ...
    Nie chciałabym pochopnie zaczynać tematu z moim partnerem, bo może pomyśleć, że jestem szalona hihi :)

    Dziękuję :*

  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 19 lutego 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zaszłam miałam 24 a rodze w maju mając już 25 :) dla mnie wiek idealny, studia zrobiony licencjat dalej nie szłam wiec luz, praca na umowę wiec mam gdzie wracać :)

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłosia wrote:
    Jak zaszłam miałam 24 a rodze w maju mając już 25 :) dla mnie wiek idealny, studia zrobiony licencjat dalej nie szłam wiec luz, praca na umowę wiec mam gdzie wracać :)

    No widzisz skonczylas na licencjacie ... czyli licencjat to nie koniec swiata pod wzgledem pracy ;)
    A licencjat można powiedzieć, że już mam :)

    Kłosia lubi tę wiadomość

  • Asia_30 Autorytet
    Postów: 361 248

    Wysłany: 19 lutego 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam 18 lat jak trafilo mi sie pierwsze 21 jak specjalnie zrobilam drugie a teraz 30 i jestem w ciazy z trzecim ;) Moja najstarsza ma zaraz 13 lat :o

    klz9df9hph2l42tn.png
  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 19 lutego 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    28, ale chciałam już 5 lat wcześniej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2016, 21:35

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • Baby Jaga Znajoma
    Postów: 22 3

    Wysłany: 19 lutego 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwszego urodziłam w wieku 32 a teraz z drugim mam termin na maj w wieku 38 lat.

    Aga
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    28 - przemyślana decyzja, najpierw studia, potem praca, małżeństwo i dopiero dziecko.

    Laurka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xmilkax33333 wrote:
    Nie chciałabym pochopnie zaczynać tematu z moim partnerem, bo może pomyśleć, że jestem szalona hihi :)
    Najważniejsze, żeby on czuł i chciał tego co ty. Bo patrząc na niektórych znajomych to widzę, że czasem lepiej facetowi dać czas, żeby dojrzał do dziecka niż go stawiać przed faktem prawie dokonanym.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2016, 21:44

  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 19 lutego 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark wrote:
    Najważniejsze, żeby on czuł i chciał tego co ty. Bo patrząc na niektórych znajomych to widzę, że czasem lepiej facetowi dać czas, żeby dojrzał do dziecka niż go stawiać przed faktem prawie dokonanym.


    Oj tak. Znam parę, która walczy z niepłodnością...a mąż do żony "to ty chciałaś tego dziecka"... szok

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • caffeelattee Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 19 lutego 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urodziłam w październiku ubiegłego roku, mając 21 lat.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja urodze mając nieskończone 24, stararalismy się ok 2 lat chciałam mieć 21 no ale nie wyszło... :(

  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 20 lutego 2016, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chciałam najpierw skończyć studia i wziąć ślub, wiec po ślubie zaczęliśmy sie starać i zaszłam jeszcze jak miałam 24lata, urodziłam mając 25. Wiedziałam, ze pózniej jak bedzie dziecko to bedzie mi cieżko i najpewniej magistra nie zrobię juz.

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wasze podpowiedzi były bardzo korzystne ...
    Stwierdziłam, iż chyba lepiej poczekać jeszcze te ponad dwa lata i skończyć tytuł magistra .. troszkę przykro, ale jednak nie robię tego tylko dla siebie :)

    Dziękuję jeszcze raz :)

  • baassiia Autorytet
    Postów: 2217 2191

    Wysłany: 20 lutego 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszlam jak mialam 27, urodze w wieku 28. Jestem 3lata po slubie, lacznie 10 lat razem. Zwlekalismy, bo wiadomo studia, praca itd. No ale teraz mamy ustabiluzowana sytuacje materialno-bytowa i czas przyszedl na dzidziusia. Zaszlam bardzo szybko, bo w 1 cyklu:)

    ckaik0s3cw5dk0ny.png
    l22nhdgepv6li19g.png
  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 20 lutego 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęliśmy się starać jak miałam 24, udało się po 1,5 roku. Rodzić będę mając 26. Uważam, że idealnie - studia mam już za sobą, stabilną pracę z umową na czas nieokreślony, odpowiednie warunki mieszkaniowe itp

    MEGI81 lubi tę wiadomość

    3i49p07w0kmpd0v3.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ