X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne W jakim wieku zaszłyście w pierwszą ciążę ? :)
Odpowiedz

W jakim wieku zaszłyście w pierwszą ciążę ? :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z mężem zaczęliśmy się starać chwilę przed ślubem i na koncowce mojego licencjata :) Starania trwały ponad 2 lata :p zaszłam jak miałam 24 a urodzę w kwietniu tego robi mając 25 lat ;) i uwaga właśnie robię magistra :) także urodzę i jeszcze bede sie uczyć do lipca az sie obronię :) wszystko się da :) Pozdrawiam :)
    Edit: mam prace na umowę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2016, 22:28

    Asia_30, kark lubią tę wiadomość

  • mamZofija Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 22 lutego 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja długo byłam gotowa na dziecko, gdzieś od 20r.ż., jednak partner nie. Jak miałam 26 lat, zaczęłam m.in z tego względu planować rozstanie i... wpadliśmy. Córa ma 8 miesiecy.

    http://szambo-eko-betonowe.pl/podlaskie/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 12:50

    mamZofija
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas bylo wiadomo, ze najpierw studia, kilka wycieczek i ślub. Po slubie nie udalo sie od razu ake tez za specjalnie sie nie staralismy. Zaszlam w ciaze majac 31 lat, urodzilam majac 32 rocznikowo. Jestem zadowolona.

  • Mama84 Autorytet
    Postów: 390 229

    Wysłany: 22 lutego 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19 lat pierwsza córka, 32 lata druga córka:)

    klz9mg7y5m6gti11.png
    km5suay35zp2gug7.png
    Aniołek 11.01.2015 [*] 7 tc
  • Ashley86 Koleżanka
    Postów: 48 4

    Wysłany: 1 maja 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaszłam mając 29 lat. Najpierw studia i znalezienie męża ;)

    mhsv3e5e1p7hrrhi.png
  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 13 października 2016, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz po studiach 23 lata miałam dostałam ledwo co pracę.....:-)mam licencjat.....teraz mam 34 i czekam na syna:-) żałuję że wcześniej nie zdecydowałam się na drugie dziecko.....chciała bym mieć troje ale nie wiem czy się że tak powiem wyrobię:-)

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w czerwcu tego roku obroniłam tytuł mgr.Ale starania o dziecko zaczelismy troszke wczesniej- w lutym, udalo mi się zajsc w ciąże na koniec maja, więc w lutym 2017 nasza córeczka przyjdzie na swiat. Ja mam skonczone 25 lat, mąz 32 ;)

  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 15 listopada 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wychodzi na to, że obrotna jestem. Za mąż wyszłam w wieku 21lat, w ciąże zaszłam na 22 lata, urodziłam przed 23 urodzinami, zrobiłam mgr i jestem na drugim roku doktoratu, mając dziecko z orzeczeniem, walczymy o zdrowie. Do tego oboje z mężem jesteśmy zapisani na dodatkowe zajęcia, kupiliśmy mieszkanie w zeszłym roku, nie korzystamy z pomocy babć, bo nam córkę rozpieszczają. ;P zajęcia mamy tak ustawione, że jak jedno kończy to drugie zaczyna. Młoda przyzwyczajona od zawsze, że w ruchu, bo częste szpitale i moc terapeutów robią jednak swoje. Da się dziewczyny, trzeba chcieć, mieć wiarę i wspierać się wzajemnie.

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • m@rtynka Autorytet
    Postów: 676 494

    Wysłany: 15 listopada 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    22 jak zaszłam w ciążę ;-)

    17u93e5ep5g57u5f.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 15 listopada 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie poerwsza ciaza pol roku po ślubie (miałam 19 lat) niestety stracona.
    Potem po długich problemach i kilkuletnich staraniach szczęśliwa ciaza i córka urodzona w wieku 24 lat. Teraz spodziewamy sie drugiego maleństwa, urodzę mając 25 lat :)
    Mamy bardzo dobrą sytuacje finansową, mieszkaniową, zawodową.
    Moim zdaniem wiek nie jest istotny. Znam wiele osób 30+ czy 35+ które są życiowo nieogarnięte i z kotem by sobie nie poradziły organizacyjnie.
    Dodam ze mieszkamy setki km od jakiejkolwiek rodziny czy kogos kto moze pomoc, wiec nie ma babci czy siostry która posiedzi z dzieckiem jak mama chce wyjsć :) a miedzy moimi dziećmi bedzie roznica 1 rok i 4 miesiace :)
    Wierze, ze podołam

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • alijas1 Koleżanka
    Postów: 38 15

    Wysłany: 16 listopada 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Razem z mężem zaczęliśmy starania w zeszłym roku w listopadzie. Chciałam zdążyć przed 30 rokiem życia, niestety nie udało się ;P Za rok w czerwcu zostanę mamą po raz pierwszy i zdążę przed 31 ;)

    ckaiyx8dhj0c2lym.png

  • ivi Autorytet
    Postów: 383 398

    Wysłany: 17 listopada 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja podwyzsze troszke ... pierwsza ciaza 35 lat druga 36:))

    VeRa77 lubi tę wiadomość

  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 18 listopada 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kilka dni po skończeniu 29 lat :D Chcieliśmy szybciej, ale nie udawało się. I tak myślę, że to dość dobry wiek (skończone studia, podyplomówki zrobione, kilka lat doświadczenia zawodowego). W sumie nigdy nie jest idealna pora, bo albo studia albo praca;) Zawsze jest wtedy jakaś przerwa.

    oar8yx8d9fawxkqt.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ