Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Warszawa
Odpowiedz

Warszawa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AnnS Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 3 listopada 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy są tu dziewczyny z Warszawy? Poszukuję zwłaszcza tych które korzystały ze szkoły rodzenia w stolicy :)

    www.rodzice.pl
  • Brunetka Autorytet
    Postów: 368 142

    Wysłany: 4 listopada 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem :) Uczeszczam do szkoły rodzenia przy Orlowskiego

    AnnS lubi tę wiadomość

    w4sqdqk37ek35kuj.png
  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1866

    Wysłany: 4 listopada 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja :) szkoła przy Madalińskiego

    AnnS lubi tę wiadomość

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • Totoja Autorytet
    Postów: 579 282

    Wysłany: 4 listopada 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ja na Karowej

    AnnS lubi tę wiadomość

    0d1ylqxwgj8ci0pf.png
    k0kdanli3ifomssb.png
  • AnnS Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 4 listopada 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedzcie kobietki jak to jest z tym meldunku i szkoła rodzenia bo podobno trzeba mieć Warszawski meldunek żeby móc bezpłatnie z nich korzystać? Sytuacja u nas wygląda tak ze kupiliśmy z mężem dom pod Minskiem Mazowieckim i ja się tam przemeldowalam ale mąż nadal ma warszawski meldunek i moje pytanie brzmi czy w takiej sytuacji możemy korzystać bezpłatnie w stolicy ze szkół rodzenia?

    www.rodzice.pl
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak jest teraz ale jak ja chciałam chodzić do szkoły rodzenia przy szpitalu w którym rodziłam musiała bym za nią płacić bo nie jestem zameldowana w Warszawie.

    AnnS lubi tę wiadomość

  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1866

    Wysłany: 4 listopada 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do bezpłatnego uczestnictwa w szkole rodzenia uprawnia nie tylko meldunek w Warszawie, ale też fakt rozliczania tutaj podatku. Może to Cię ratuje? :)

    AnnS lubi tę wiadomość

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • Paragonik_93 Przyjaciółka
    Postów: 118 32

    Wysłany: 4 listopada 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chodziłam na bielanach i tam sprawdzali dowody i adres zamieszkania.

    AnnS lubi tę wiadomość

  • atat Autorytet
    Postów: 1337 937

    Wysłany: 4 listopada 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w ogóle wygląda zapisanie się do niej i która najlepsza?
    Najbliżej mam do Orłowskiego, na Karową.
    Wystarczy zadzwonić czy trzeba iść?
    Ile to trwa, zdradzicie jakieś szczegóły?

    ponad 5 lat starań
    2 poronienia
    MTHFR, BRCA1

    dqpri09kk3ufcjua.png
  • Totoja Autorytet
    Postów: 579 282

    Wysłany: 4 listopada 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapis na Karowa ok 20 tc i czeka sie ok 2 miechy. Ale tej szkoly Ci nie pokecam. Zajecia w malej salce, same wyklady. Dla mnie jak na ten szpital to porazka

    0d1ylqxwgj8ci0pf.png
    k0kdanli3ifomssb.png
  • mada87 Autorytet
    Postów: 275 205

    Wysłany: 4 listopada 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A była któraś z Was na szkole rodzenia w Praskim albo się wybiera?

    atdcqps62brd8znj.png
  • Brunetka Autorytet
    Postów: 368 142

    Wysłany: 4 listopada 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Orlowskiego od 25 tygodnia. Jak nie meldunek to podatki musisz tu placic. Ja poki co jestem zadowolona. Na ich stronce jest plan i numer telefonu do poloznej ( dzwon na komórkę). Sorki ze nie wklejam linka ale pisze z telefonu. Jak nie znajdziesz to potem Ci wysle ;)

    AnnS lubi tę wiadomość

    w4sqdqk37ek35kuj.png
  • rybka33 Ekspertka
    Postów: 205 208

    Wysłany: 8 listopada 2016, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie odnośnie szkoły rodzenia.Czy mogę chodzić bezpłatnie skoro nie jestem zameldowana w stolicy a mąż jest zameldowany?

    AnnS lubi tę wiadomość

    :(
  • AnnS Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 10 listopada 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka33 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie odnośnie szkoły rodzenia.Czy mogę chodzić bezpłatnie skoro nie jestem zameldowana w stolicy a mąż jest zameldowany?

    Dokładnie jestem w takiej samej sytuacji. Zastanawiam się czy nie będzie prościej zadzwonić do wybranych szkół i się dopytac, chociaż liczyłam ze może kgoras z dziewczyn była w podobnej sytuacji i może coś powiedzieć

    www.rodzice.pl
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ