X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Woda do picia
Odpowiedz

Woda do picia

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • magdziunia111123 Autorytet
  Postów: 443 577

  Wysłany: 18 września 2013, 12:30

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  kranówka Faktycznie jest badana pare razy dziennie ale co z tego? Badana jest własciwie w jednym miejscu a co dociera do naszych kranów to juz inna sprawa. Nawet w wodzie przefiltrowanej nadale znajdują sie takie ilosci chloru, chemi i dodatkowo groznych bakterii które rozwijaja sie w tych rurach ze to naprawde nie jest dobry pomysł. Nie wiem nic własciwie o wodzie butelkowanej ale jestem przekonana ze jest zdrowsza niż zwykła kranówka, nawet ta filtrowana.

  jd7r1di.png
 • madzia123 Autorytet
  Postów: 669 398

  Wysłany: 18 września 2013, 15:49

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  z której strony by tego nie ugryźć to i tak nie unikniemy chemii itd nie w tych czasach

  relg3e5ejwatx9hx.png
 • saszka Autorytet
  Postów: 288 313

  Wysłany: 18 września 2013, 20:17

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  W większych miastach kranówka jest badana przynajmniej w kilkudziesięciu punktach porozrzucanych w całym mieście. Poza tym w sytuacji kiedy woda płynie, a nie stoi w rurach, bakterie nie maja szans, tym bardziej, że minimalne ilości chloru są dodawane do wody również poza stacjami uzdatniania wody, której można łatwo pozbyć się poprzez odstawienie wody na kilkanaście minut. Oczywiście zdarzają się wyjątkowe sytuacje, czy to skażenia, które zresztą dotyczą nie tylko kranówki, czy awarie po których woda nie wygląda apetycznie.

  Ale całe szczęście, że w naszych czasach są dostępne różne źródła wody i sposoby jej oczyszczania i każdy znajdzie coś dla siebie :)

  https://www.maluchy.pl/ci-71283.png
  https://www.maluchy.pl/li-71282.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ