Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrzesień 2019
Odpowiedz

Wrzesień 2019

Oceń ten wątek:
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w trzech ciazach nie miałam tego badania zleconego, może warto poczytać o tym...

    Wykrywa się przeciwciała także w przypadku chorób brucelozy i listeriozy. Tego nie wiedziałam, ciekawe czemu nie zawsze to zlecają

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2019, 17:23

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • pola0909 Autorytet
    Postów: 661 800

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mOnika gratuluję !!! Bardzo się cieszę i trzymam kciuki za drugą fasolkę :) ja już w poczekalni :)

    speakyourmind93 lubi tę wiadomość

    uwo93e3ke9z66nbe.png

    ug378u69d0saxxaq.png
  • MOJE Autorytet
    Postów: 1240 1135

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    Odczyn coombsa
    To jest to co widzę zaraz za grupa krwi? Nie mogę tego znaleźć jak teraz wykupuje badania
    Wpisuje:
    odczyn coombsa
    Odczyn antyglobulinowy Coombsa
    test DAT

    Takie wpisywałam.nie ma nic. Znacie inną wersję ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2019, 17:45

    Czekamy na Oliwcie
    Termin 23.01.2026

    11 lat starań o dzieciątko.

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(

    👰 39 LAT

    🧑40 LAT

    Rośnij maluszku 😍
    preg.png
  • m0nika Autorytet
    Postów: 452 374

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane,
    Nie przeczytam teraz wszystkiego co naprodukowyście, bo siedzimy juz u mamy.
    Widać drugie maleństwo ale jest mniejsze. I stąd mam wizytę za tydzień w ramach dzisiejszej (uff nie będę musiała płacić następne 240 zł) i wszystko będzie wiadomo. Pęcherzyk zoltkowy bardzo ładny. Jestem prze szczęśliwa ale w jeszcze większym szoku :*

    speakyourmind93, Arashe, nick nieaktualny, aannkka, Mama_Zuzia, k878, Juusti69 lubią tę wiadomość

    ckaidqk31r0w29jw.png
    4.03. 6,67 cm szczęścia, 175u/min <3
    BhCG:
    31.12.2018 | 12 dpo 179,50
    02.01.2019 | 14 dpo 693,20
    04.01.2019 | 16 dpo 2028,00
    08.01.2019 | 20 dpo 11931,00
  • m0nika Autorytet
    Postów: 452 374

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola trzymam kciuki kochana ❤️

    ckaidqk31r0w29jw.png
    4.03. 6,67 cm szczęścia, 175u/min <3
    BhCG:
    31.12.2018 | 12 dpo 179,50
    02.01.2019 | 14 dpo 693,20
    04.01.2019 | 16 dpo 2028,00
    08.01.2019 | 20 dpo 11931,00
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    Mnie belly obliczyło termin na 24 września :)
    Beta zrobiona w 14 dpo - 139,6
    Jutro powtórka, zobaczymy jak wyjdzie.
    Jakieś sugestie jakie jeszcze badanie oprócz powtórzenia bety powinnam jutro zrobić?
    :)

    Lami, MOJE, speakyourmind93, Arashe, nick nieaktualny, aannkka, Mama_Zuzia lubią tę wiadomość

  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zajrzyj do nas wieczorkiem i wszystko odpowiedz :) i pamiętaj o terminie!

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć VianEthel :) piękna beta. To zależy czy miałaś problemy przed zajściem z niedoborem progesteronu i czy brałaś dużo wcześniej kwas foliowy.
    Spokojnej i nudnej ciąży :)

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami wrote:
    Cześć VianEthel :) piękna beta. To zależy czy miałaś problemy przed zajściem z niedoborem progesteronu i czy brałaś dużo wcześniej kwas foliowy.
    Spokojnej i nudnej ciąży :)
    Lami nie miałam badanego progesteronu wcześniej. Kwas foliowy hmm....Gdzieś od 8 miesięcy już biorę :) A i dziękuję za życzenia, póki co mam wesoło z objawami :D

  • MOJE Autorytet
    Postów: 1240 1135

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie Monia jaki to czas jest i kiedy termin ;) my chyba jakoś podobnie na początku wrześnie ;) chyba że coś mi się pomyliło ;)

    Czekamy na Oliwcie
    Termin 23.01.2026

    11 lat starań o dzieciątko.

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(

    👰 39 LAT

    🧑40 LAT

    Rośnij maluszku 😍
    preg.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak bierzesz tak długo to nie ma sensu badać, będzie prawidłowy :). Możesz raz zrobić progesteron przy następnej becie, najlepiej o 7 rano.

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami wrote:
    Jak bierzesz tak długo to nie ma sensu badać, będzie prawidłowy :). Możesz raz zrobić progesteron przy następnej becie, najlepiej o 7 rano.

    Czyli tej jutrzejszej, czy jeszcze później? Super stopka :)

  • Mamadwojki Autorytet
    Postów: 333 522

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia gratulacje i trzymam kciuki za drugie maleństwo :)
    Pola czekamy na wieści :)

    Victoria 10.11.2013r
    Pola 08.11.2015r
    27.01.2018 aniołek 5tc (*)
    27.09.2018 aniołki 6tc(*)
    Franuś 💙
    74dipiqvv0x8l1oc.png
  • Mamadwojki Autorytet
    Postów: 333 522

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam arh- i po każdym poronieniu musze przyjmować zastrzyk z anty rh :)

    Victoria 10.11.2013r
    Pola 08.11.2015r
    27.01.2018 aniołek 5tc (*)
    27.09.2018 aniołki 6tc(*)
    Franuś 💙
    74dipiqvv0x8l1oc.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz jutro :) bo tak powinno się sprawdzić przyrost bety, co 48 h. U mnie było pokręcone, bo były święta i sylwester, a dwa ostatnie robiłam już kontrolnie (i nadgorliwie hehe).
    Może ciebie uspokoją tylko dwa badania bety. Zależy jak silne masz nerwy i jakie podejście do wszystkiego:)

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami wrote:
    Możesz jutro :) bo tak powinno się sprawdzić przyrost bety, co 48 h. U mnie było pokręcone, bo były święta i sylwester, a dwa ostatnie robiłam już kontrolnie (i nadgorliwie hehe).
    Może ciebie uspokoją tylko dwa badania bety. Zależy jak silne masz nerwy i jakie podejście do wszystkiego:)

    No to pół litra krwi nie moje ;) Żartuje, oczywiście, ale kiedyś 2 fiolki mnie przerażały, a przy 4 zjeżdżałam z fotela.
    Ja to z tych nadgorliwych, najchętniej w jeden dzień bym wszystko sprawdziła gdyby się dało. Już mi wybijali z głowy zbyt szybką wizytę u ginka. Mam nadzieję, że po jutrzejszym wyniku będę trochę spokojniejsza :)

  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje, a w laboratorium da się zapytać? Czy jakoś inaczej to robisz? Zobacz jeszcze pod hasłem : przeciwciała odpornosciowe, moja teściowa mówi, że teraz tak się na to mówi

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • 89_infinity Debiutantka
    Postów: 12 5

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszłam dzis do innego lekarza powiedział, ze wszystko ok skomentował, że widocznie pani doktor zle klikneła wynik. Jak powiedziałam, że w pierwszej ciązy od poczatku brałam luteine to mi przepisał profilaktycznie duphaston 2*1 tabl. i teraz nie wiem brac czy nie brać? Plamien nie mam tylko ciagniecie no i podnosze starszą córkę (11kg)

    nzjdvkcbbfm3ju3m.png

    nzjdvkcbsamgxa32.png
  • MOJE Autorytet
    Postów: 1240 1135

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykupiłam całą resztę ( taniej i szybciej jak się to robi przez neta wcześniej) , a to jedno zostawię na miejscu. Dziękuję za pomoc ;)
    Właśnie kończę 7 tydzień ;) jutro zaczynamy 8 ;) jeszcze 4 tygodnie i się trochę uspokoję ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2019, 18:45

    Arashe, speakyourmind93, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Czekamy na Oliwcie
    Termin 23.01.2026

    11 lat starań o dzieciątko.

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(

    👰 39 LAT

    🧑40 LAT

    Rośnij maluszku 😍
    preg.png
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VianEthel gratulacje! Czy to znaczy że jesteś w 15dpo teraz? :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ