Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ❤️Wrzesień 2022❤️
Odpowiedz

❤️Wrzesień 2022❤️

Oceń ten wątek:
  • problemik Autorytet
    Postów: 2866 2515

    Wysłany: 29 marca 2022, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka ciekawostka jeśli chodzi o krwiaki nad łożyskiem.

    Bywa że w badaniu usg ginekologicznym pokazuje się krwiak. Natomiast w badaniu poprzez powłoki brzuszne ewidentnie widać, że to nie jest krwiak tylko taki jakby zakamarek/jamka zrobiła się. Na pierwszy rzut oka przypomina krwiaka. Jak się lekarz zbyt szybko wykona usg to diagnoza nie jest trafna.

    Ostatnio dowiedziałam się o tym.

    dr9Ip2.png[/url]
    07.2016 Crio :(
    II ICSI - ⛄⛄⛄⛄⛄⛄
    11.2016 et 4tc :(
    02;07;09.2017 crio :(
    11.2017 leczenie immuno
    12.2017 crio ☃☃4tc :(
    III ICSI ⛄⛄
    4.2018 crio :(
    07.2018 pożegnanie z Novum
    10.2018 telefon do OA (tylko tel...)
    07.2021 IV ICSI nowa nadzieja <3
    07.2021 💔🥺
    08.2021 💔🥺
    10.2021💔💔🥺
    12.2021 V ICSI ⛄⛄⛄
    01.2022 ET... czekamy
    7dpt - 27,5
    10dpt - 151
    16dpt - 1478
    27dpt <3
    04.2022 - poznaliśmy płeć - synek <3
    05.2022 - 21tc usg połówkowe 340g <3
    09.2022 💙🤱3500g 55cm zdrowy synek 🥰❤️🍼
  • problemik Autorytet
    Postów: 2866 2515

    Wysłany: 29 marca 2022, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I_ka najważniejsze, że z maluszkiem wszystko dobrze i nie ma krwawień.

    Marutka, i_ka lubią tę wiadomość

    dr9Ip2.png[/url]
    07.2016 Crio :(
    II ICSI - ⛄⛄⛄⛄⛄⛄
    11.2016 et 4tc :(
    02;07;09.2017 crio :(
    11.2017 leczenie immuno
    12.2017 crio ☃☃4tc :(
    III ICSI ⛄⛄
    4.2018 crio :(
    07.2018 pożegnanie z Novum
    10.2018 telefon do OA (tylko tel...)
    07.2021 IV ICSI nowa nadzieja <3
    07.2021 💔🥺
    08.2021 💔🥺
    10.2021💔💔🥺
    12.2021 V ICSI ⛄⛄⛄
    01.2022 ET... czekamy
    7dpt - 27,5
    10dpt - 151
    16dpt - 1478
    27dpt <3
    04.2022 - poznaliśmy płeć - synek <3
    05.2022 - 21tc usg połówkowe 340g <3
    09.2022 💙🤱3500g 55cm zdrowy synek 🥰❤️🍼
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 30 marca 2022, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anovi wrote:
    Tak, chłopcy mają większą szansę na przetrwanie i zdrowie
    Aha rozumiem. Miałaś już pobraną krew na NIFTY?

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • i_ka Autorytet
    Postów: 1850 1508

    Wysłany: 30 marca 2022, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    problemik wrote:
    Taka ciekawostka jeśli chodzi o krwiaki nad łożyskiem.

    Bywa że w badaniu usg ginekologicznym pokazuje się krwiak. Natomiast w badaniu poprzez powłoki brzuszne ewidentnie widać, że to nie jest krwiak tylko taki jakby zakamarek/jamka zrobiła się. Na pierwszy rzut oka przypomina krwiaka. Jak się lekarz zbyt szybko wykona usg to diagnoza nie jest trafna.

    Ostatnio dowiedziałam się o tym.
    Kurde chciałabym, ale badała dokładnie. Za tydzień idę znów na wizytę to zobaczymy jak sytuacja.

    f2w39n73dgdg4l6w.png

    klz99vvj720njnd5.png

    20.01.2022 mamy ❤️
    27.12.2021 FET❄️
    Beta7dpt83,1;9dpt212,2;11dpt464,8;14dpt1851,3
    —————————-————
    12.12.2019 mamy ❤️
    Beta7dpt61,21;9dpt177,4;11dpt465,05;14dpt1965,72
    18.11.2019 FET ❄️
    10.2019 II IVF
    —————————————-
    Zostały ❄️❄️❄️
    —————————————-
    7.2019 FETx2 - beta <0,1
    6.2019 I IVF ❄️❄️
    —————————————-
    9.17 - pocz. starań; 9.18 Invimed
    Endometrioza I st., AMH 1,91
    MTHFR_677C-T hetero, PAI-1 homo
    on: morf. 1% Kariotypy: ok
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 30 marca 2022, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i_ka wrote:
    Dziewczyny byłam dziś na wizycie i okazało się, ze mam dużego krwiaka nad łożyskiem (czy tam kosmowka jeszcze). Także od jutro zwolnienie lekarskie i póki co musze się oszczędzać. A najlepsze jest to, ze w pierwszej ciąży miałam identycznego krwiaka i pani doktor mówi, ze rzadko się zdążają takie krwiaki, bo on oddziela worek owodniowy o macicy. Widocznie mam jakaś tendencje… oby wszystko skończyło się jak za pierwszym razem, bo poprzednio tez cały drugi trymestr był niepewny.
    W ogóle apropos witaminy c przy krwiakach to sama dzis mowilam, ze pomaga, bo tak wyczytałam w pierwszej ciąży, a dzis lekarka powiedział mi, ze mam absolutnie nie brać i ze witaminy c w ogóle się w ciąży nie zaleca…
    Odpoczywaj ile wlezie, wszystko musi być dobrze ❤️
    Tak mi się właśnie wydawało, że nie można przesadzać z tą witaminą C w ciąży.

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Anovi Autorytet
    Postów: 3067 3392

    Wysłany: 30 marca 2022, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Aha rozumiem. Miałaś już pobraną krew na NIFTY?
    Tak, wczoraj.

    Starania od 09.20156cykli clo/letrozol 😕, 2 IUI 😕
    I ICSI : długi protokół start 30.09.18, XI 2018 punkcja
    3 ☃️ blastki - 1 z nami, ❄️❄️
    10.01.19 - FET - HCG 9dpt - 279mIu/ml; 11dpt - 779mIu/ml, 18dpt-11966,5; 25dpt - ❤️-synuś 🤰👶(09.2019)
    Od 10.2020 - 3x FET 😕😕😕
    06.2021 -II stymulacja- długi protokół, punkcja lipiec 2021, ❄️❄️❄️❄️
    09.2021 - FET - Bhcg 10dpt - 365,6 🙏
    Bhcg 12dpt - 924,1 🙏
    Bhcg 17dpt - 4150 🙏
    BCG 19dpt - 2171 💔
    09.12.2021 - FET nr 5. 😕
    12.01.2022 FET nr 6 HCG
    - 10dpt 454.8, 22 dpt - Bhcg 10840, mamy ❤️
    16 tydz. ciąży 💔 👼(megacystis u płodu)
    02.2023 - FET ostatniego ❄️ - 13dpt HCG 308, 15dpt 450, 17dpt 530 , 19dpt 680, 21dpt 200 :( 💔
    05.2023 zmiana kliniki
    06.2023 III ICSI ❄️❄️❄️❄️
    ET - 😓
    Lipiec 23' - FET 😓
    Sierpień 23 FET 👶córka
  • Marutka Przyjaciółka
    Postów: 105 107

    Wysłany: 30 marca 2022, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2022, 11:46

  • Anovi Autorytet
    Postów: 3067 3392

    Wysłany: 30 marca 2022, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marutka wrote:
    Wysokie wolne beta hcg i wiek
    Jesteś już po amnio? Opowiedz jak było? Gdzie robiłaś?

    Starania od 09.20156cykli clo/letrozol 😕, 2 IUI 😕
    I ICSI : długi protokół start 30.09.18, XI 2018 punkcja
    3 ☃️ blastki - 1 z nami, ❄️❄️
    10.01.19 - FET - HCG 9dpt - 279mIu/ml; 11dpt - 779mIu/ml, 18dpt-11966,5; 25dpt - ❤️-synuś 🤰👶(09.2019)
    Od 10.2020 - 3x FET 😕😕😕
    06.2021 -II stymulacja- długi protokół, punkcja lipiec 2021, ❄️❄️❄️❄️
    09.2021 - FET - Bhcg 10dpt - 365,6 🙏
    Bhcg 12dpt - 924,1 🙏
    Bhcg 17dpt - 4150 🙏
    BCG 19dpt - 2171 💔
    09.12.2021 - FET nr 5. 😕
    12.01.2022 FET nr 6 HCG
    - 10dpt 454.8, 22 dpt - Bhcg 10840, mamy ❤️
    16 tydz. ciąży 💔 👼(megacystis u płodu)
    02.2023 - FET ostatniego ❄️ - 13dpt HCG 308, 15dpt 450, 17dpt 530 , 19dpt 680, 21dpt 200 :( 💔
    05.2023 zmiana kliniki
    06.2023 III ICSI ❄️❄️❄️❄️
    ET - 😓
    Lipiec 23' - FET 😓
    Sierpień 23 FET 👶córka
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 30 marca 2022, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anovi wrote:
    Tak, wczoraj.
    Teraz pewnie około tygodnia czekania na wynik...? Trzymam mocno kciuki ❤️

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • problemik Autorytet
    Postów: 2866 2515

    Wysłany: 30 marca 2022, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marutka, jaką masz wartość wolnej bety i ile masz lat?

    dr9Ip2.png[/url]
    07.2016 Crio :(
    II ICSI - ⛄⛄⛄⛄⛄⛄
    11.2016 et 4tc :(
    02;07;09.2017 crio :(
    11.2017 leczenie immuno
    12.2017 crio ☃☃4tc :(
    III ICSI ⛄⛄
    4.2018 crio :(
    07.2018 pożegnanie z Novum
    10.2018 telefon do OA (tylko tel...)
    07.2021 IV ICSI nowa nadzieja <3
    07.2021 💔🥺
    08.2021 💔🥺
    10.2021💔💔🥺
    12.2021 V ICSI ⛄⛄⛄
    01.2022 ET... czekamy
    7dpt - 27,5
    10dpt - 151
    16dpt - 1478
    27dpt <3
    04.2022 - poznaliśmy płeć - synek <3
    05.2022 - 21tc usg połówkowe 340g <3
    09.2022 💙🤱3500g 55cm zdrowy synek 🥰❤️🍼
  • isabelll Ekspertka
    Postów: 177 219

    Wysłany: 30 marca 2022, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi czy was też jak dłużej pochodzicie boli pochwa tak jakbyście miały niedługo dostać okres? trochę się martwię właśnie tym, że te objawy kojarzą mi się właśnie z miesiączką...

    w4sqflw1oigl960n.png
  • pocahontas Ekspertka
    Postów: 121 127

    Wysłany: 30 marca 2022, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    isabelll wrote:
    Dziewczyny powiedzcie mi czy was też jak dłużej pochodzicie boli pochwa tak jakbyście miały niedługo dostać okres? trochę się martwię właśnie tym, że te objawy kojarzą mi się właśnie z miesiączką...

    Miałam takie bóle tak w 15-17 tygodniu, lekarka i fizjo obie powiedziały, że to więzadła zaczynaja się rozciągać, bo macica wędruje do góry. I tydzień po tych bólach pojawił się brzuszek tak trochę wyżej przy pępku :)
    Faktycznie to trochę niepokojące, bo ból przypomina taki przed okresem, ale to podobno normalne.
    No i u mnie jeśli nic nie ćwiczyłam i nie rozciągałam się to bolało częściej. Jak chodzę na pilates/zdrowy kręgosłup lub inne ćwiczenia dla ciężarnych regularnie to rzadko coś boli i bardzo delikatnie.

  • isabelll Ekspertka
    Postów: 177 219

    Wysłany: 30 marca 2022, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pocahontas wrote:
    Miałam takie bóle tak w 15-17 tygodniu, lekarka i fizjo obie powiedziały, że to więzadła zaczynaja się rozciągać, bo macica wędruje do góry. I tydzień po tych bólach pojawił się brzuszek tak trochę wyżej przy pępku :)
    Faktycznie to trochę niepokojące, bo ból przypomina taki przed okresem, ale to podobno normalne.
    No i u mnie jeśli nic nie ćwiczyłam i nie rozciągałam się to bolało częściej. Jak chodzę na pilates/zdrowy kręgosłup lub inne ćwiczenia dla ciężarnych regularnie to rzadko coś boli i bardzo delikatnie.

    oooo ja jestem teraz w 15 tygodniu wiec mnie mega uspokoiłaś :) dziękuję.

    w4sqflw1oigl960n.png
  • Anovi Autorytet
    Postów: 3067 3392

    Wysłany: 30 marca 2022, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Teraz pewnie około tygodnia czekania na wynik...? Trzymam mocno kciuki ❤️

    Do 2 tyg, mam nadzieję że będą szybciej

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    Starania od 09.20156cykli clo/letrozol 😕, 2 IUI 😕
    I ICSI : długi protokół start 30.09.18, XI 2018 punkcja
    3 ☃️ blastki - 1 z nami, ❄️❄️
    10.01.19 - FET - HCG 9dpt - 279mIu/ml; 11dpt - 779mIu/ml, 18dpt-11966,5; 25dpt - ❤️-synuś 🤰👶(09.2019)
    Od 10.2020 - 3x FET 😕😕😕
    06.2021 -II stymulacja- długi protokół, punkcja lipiec 2021, ❄️❄️❄️❄️
    09.2021 - FET - Bhcg 10dpt - 365,6 🙏
    Bhcg 12dpt - 924,1 🙏
    Bhcg 17dpt - 4150 🙏
    BCG 19dpt - 2171 💔
    09.12.2021 - FET nr 5. 😕
    12.01.2022 FET nr 6 HCG
    - 10dpt 454.8, 22 dpt - Bhcg 10840, mamy ❤️
    16 tydz. ciąży 💔 👼(megacystis u płodu)
    02.2023 - FET ostatniego ❄️ - 13dpt HCG 308, 15dpt 450, 17dpt 530 , 19dpt 680, 21dpt 200 :( 💔
    05.2023 zmiana kliniki
    06.2023 III ICSI ❄️❄️❄️❄️
    ET - 😓
    Lipiec 23' - FET 😓
    Sierpień 23 FET 👶córka
  • Marutka Przyjaciółka
    Postów: 105 107

    Wysłany: 30 marca 2022, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2022, 11:47

  • isabelll Ekspertka
    Postów: 177 219

    Wysłany: 30 marca 2022, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na L4 jak u was z wypłatami. Ja dostałam 300 zł więcej niż przed ciaza I noe wiem od czego to zależy. Czy od tego że mam ciągłość l4 z sobotami i niedzielami czy że liczone jest z 12 miesięcy z 13 pensja, wczasami po grusza itp... kurcze tak to ja mogę ciągle być w ciąży:D

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    w4sqflw1oigl960n.png
  • i_ka Autorytet
    Postów: 1850 1508

    Wysłany: 30 marca 2022, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    isabelll wrote:
    Dziewczyny na L4 jak u was z wypłatami. Ja dostałam 300 zł więcej niż przed ciaza I noe wiem od czego to zależy. Czy od tego że mam ciągłość l4 z sobotami i niedzielami czy że liczone jest z 12 miesięcy z 13 pensja, wczasami po grusza itp... kurcze tak to ja mogę ciągle być w ciąży:D
    Myśle, ze chodzi o te dodatki. Ja nie mam trzynastki itp. i dostawałam właściwie tyle samo, co jak pracowałam.
    W tej ciąży dopiero zaczęłam zwolnienie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2022, 21:32

    f2w39n73dgdg4l6w.png

    klz99vvj720njnd5.png

    20.01.2022 mamy ❤️
    27.12.2021 FET❄️
    Beta7dpt83,1;9dpt212,2;11dpt464,8;14dpt1851,3
    —————————-————
    12.12.2019 mamy ❤️
    Beta7dpt61,21;9dpt177,4;11dpt465,05;14dpt1965,72
    18.11.2019 FET ❄️
    10.2019 II IVF
    —————————————-
    Zostały ❄️❄️❄️
    —————————————-
    7.2019 FETx2 - beta <0,1
    6.2019 I IVF ❄️❄️
    —————————————-
    9.17 - pocz. starań; 9.18 Invimed
    Endometrioza I st., AMH 1,91
    MTHFR_677C-T hetero, PAI-1 homo
    on: morf. 1% Kariotypy: ok
  • problemik Autorytet
    Postów: 2866 2515

    Wysłany: 30 marca 2022, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marutka, jeszcze covida brakowało :(

    Jak się czujesz?

    dr9Ip2.png[/url]
    07.2016 Crio :(
    II ICSI - ⛄⛄⛄⛄⛄⛄
    11.2016 et 4tc :(
    02;07;09.2017 crio :(
    11.2017 leczenie immuno
    12.2017 crio ☃☃4tc :(
    III ICSI ⛄⛄
    4.2018 crio :(
    07.2018 pożegnanie z Novum
    10.2018 telefon do OA (tylko tel...)
    07.2021 IV ICSI nowa nadzieja <3
    07.2021 💔🥺
    08.2021 💔🥺
    10.2021💔💔🥺
    12.2021 V ICSI ⛄⛄⛄
    01.2022 ET... czekamy
    7dpt - 27,5
    10dpt - 151
    16dpt - 1478
    27dpt <3
    04.2022 - poznaliśmy płeć - synek <3
    05.2022 - 21tc usg połówkowe 340g <3
    09.2022 💙🤱3500g 55cm zdrowy synek 🥰❤️🍼
  • Anovi Autorytet
    Postów: 3067 3392

    Wysłany: 30 marca 2022, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marutka wrote:
    Okolo 6 MoM , 39 lat.

    Niestety dopadł mnie covid, wiec muszę zmienić termin amniopunkcji. Wcześniej miałam termin na 29.03.
    Robię u dr Roszkowskiego
    o , ja też u niego, dasz znać jak będziesz po? Na kiedy masz termin? Ja jadę 11.04 . Zgodził się mnie wcisnąć

    Starania od 09.20156cykli clo/letrozol 😕, 2 IUI 😕
    I ICSI : długi protokół start 30.09.18, XI 2018 punkcja
    3 ☃️ blastki - 1 z nami, ❄️❄️
    10.01.19 - FET - HCG 9dpt - 279mIu/ml; 11dpt - 779mIu/ml, 18dpt-11966,5; 25dpt - ❤️-synuś 🤰👶(09.2019)
    Od 10.2020 - 3x FET 😕😕😕
    06.2021 -II stymulacja- długi protokół, punkcja lipiec 2021, ❄️❄️❄️❄️
    09.2021 - FET - Bhcg 10dpt - 365,6 🙏
    Bhcg 12dpt - 924,1 🙏
    Bhcg 17dpt - 4150 🙏
    BCG 19dpt - 2171 💔
    09.12.2021 - FET nr 5. 😕
    12.01.2022 FET nr 6 HCG
    - 10dpt 454.8, 22 dpt - Bhcg 10840, mamy ❤️
    16 tydz. ciąży 💔 👼(megacystis u płodu)
    02.2023 - FET ostatniego ❄️ - 13dpt HCG 308, 15dpt 450, 17dpt 530 , 19dpt 680, 21dpt 200 :( 💔
    05.2023 zmiana kliniki
    06.2023 III ICSI ❄️❄️❄️❄️
    ET - 😓
    Lipiec 23' - FET 😓
    Sierpień 23 FET 👶córka
  • Marutka Przyjaciółka
    Postów: 105 107

    Wysłany: 30 marca 2022, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2022, 11:47

‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ