Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ❤️Wrzesień 2022❤️
Odpowiedz

❤️Wrzesień 2022❤️

Oceń ten wątek:
  • Mokka Autorytet
    Postów: 845 896

    Wysłany: 22 marca 2022, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellaa wrote:
    U nas trzeci chłopak 😱 nie ukrywam że liczylam na córkę 😉

    Będziesz miała trzech muszkieterów ;) !

    38 lat 👩, 38 lat 👨

    1 ciąża - Synek 03.2015 (starania w sumie 2 lata, naturals 👩‍👦 3 miesiące po HSG 🙏🏻 - 1 jajowód niedrożny)

    2 ciąża - Synek 09.2022 (starania w sumie 3 lata, usunięcie 1 jajowodu, 3x IVF - nieudane... , i nagle... naturals!!!)

    3 ciąża - (31.07.23 - II kreski!!! naturals!), Synek

    ❄️❄️- 1xcb, 1x słaby

    preg.png
    age.png
    age.png
  • Ellaa Ekspertka
    Postów: 195 193

    Wysłany: 22 marca 2022, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brygada :D mam nadzieje ze nie będę słyszeć od rodzinki "szkoda ze nie córka"

    3bd9e969c4.png
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 23 marca 2022, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellaa wrote:
    Brygada :D mam nadzieje ze nie będę słyszeć od rodzinki "szkoda ze nie córka"
    Z jednej strony fajnie, że taka gromadka chłopaków, z drugiej rozumiem lekki żal, że nie córka 😉 Przypomnisz w jakim wieku są Twoi synowie?

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 23 marca 2022, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dziś prenatalne, ale dopiero o 17.30. Czy któraś z Was jeszcze nie miała czy wszystkie już po?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2022, 09:08

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 23 marca 2022, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2022, 23:43

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • Maybe Ekspertka
    Postów: 192 198

    Wysłany: 23 marca 2022, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Ja mam dziś prenatalne, ale dopiero o 17.30. Czy któraś z Was jeszcze nie miała czy wszystkie już po?

    Kciuki zaciśnięte👊👊👊🍀🍀🍀

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    1474079d64.png
    15.01.22 - ⏸
    31.01- mamy 0.58cm Człowieka🥰🥰🥰❤❤❤
    21.03 - prenatalne
    09.05- zdrowa Dziewczynka💕Ania💕


    04.2021 - cb😪
    12.2021 - cb😪
  • Ellaa Ekspertka
    Postów: 195 193

    Wysłany: 23 marca 2022, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Z jednej strony fajnie, że taka gromadka chłopaków, z drugiej rozumiem lekki żal, że nie córka 😉 Przypomnisz w jakim wieku są Twoi synowie?
    2 lata, 4.5. I teraz będzie kolejny czyli co 2.5 roku różnica 😀

    Mokka, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    3bd9e969c4.png
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 23 marca 2022, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellaa wrote:
    2 lata, 4.5. I teraz będzie kolejny czyli co 2.5 roku różnica 😀
    Ale fajnie 😀 Jest duża szansa, że się będą dobrze dogadywać 🙂 Fajna ekipa będzie 😀
    U mnie między synem, a córka 2 lata bez dwóch miesięcy, a między córką, a najmłodszym będą 2 lata i 2 miesiące 😁

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 23 marca 2022, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2022, 23:43

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • Madisonie Autorytet
    Postów: 406 288

    Wysłany: 23 marca 2022, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już po wizycie. Nie ma już wątpliwości co do płci 😉 będzie chłopak. Maksio leżał sobie z rączkami zarzuconym i do tyłu 😃 20 kwietnia będę miała połówkowe.

    Maybelle, Marutka, problemik, Mokka, Daisy12, Mamusiagusia, agniecha2101, MartiMarti lubią tę wiadomość


    💙 Maksymilian 💙 urodzony 11/09/2022r.
  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 23 marca 2022, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2022, 23:43

    Madisonie lubi tę wiadomość

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • i_ka Autorytet
    Postów: 1850 1508

    Wysłany: 23 marca 2022, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madisonie wrote:
    Dziewczyny ja już po wizycie. Nie ma już wątpliwości co do płci 😉 będzie chłopak. Maksio leżał sobie z rączkami zarzuconym i do tyłu 😃 20 kwietnia będę miała połówkowe.
    Gratuluje :)

    Widzę, ze na razie przeważają chłopcy :)

    Madisonie lubi tę wiadomość

    f2w39n73dgdg4l6w.png

    klz99vvj720njnd5.png

    20.01.2022 mamy ❤️
    27.12.2021 FET❄️
    Beta7dpt83,1;9dpt212,2;11dpt464,8;14dpt1851,3
    —————————-————
    12.12.2019 mamy ❤️
    Beta7dpt61,21;9dpt177,4;11dpt465,05;14dpt1965,72
    18.11.2019 FET ❄️
    10.2019 II IVF
    —————————————-
    Zostały ❄️❄️❄️
    —————————————-
    7.2019 FETx2 - beta <0,1
    6.2019 I IVF ❄️❄️
    —————————————-
    9.17 - pocz. starań; 9.18 Invimed
    Endometrioza I st., AMH 1,91
    MTHFR_677C-T hetero, PAI-1 homo
    on: morf. 1% Kariotypy: ok
  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 23 marca 2022, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2022, 23:43

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • Mokka Autorytet
    Postów: 845 896

    Wysłany: 23 marca 2022, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj miałam wizytę u diabetologa. Na razie bez insuliny, bo moje wyniki się wahają. Za miesiąc kolejna wizyta i wtedy się okaże, czy trzeba będzie wprowadzić insulinę. Ucieszyłam się, bo myślałam, że już teraz będzie taka decyzja.

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    38 lat 👩, 38 lat 👨

    1 ciąża - Synek 03.2015 (starania w sumie 2 lata, naturals 👩‍👦 3 miesiące po HSG 🙏🏻 - 1 jajowód niedrożny)

    2 ciąża - Synek 09.2022 (starania w sumie 3 lata, usunięcie 1 jajowodu, 3x IVF - nieudane... , i nagle... naturals!!!)

    3 ciąża - (31.07.23 - II kreski!!! naturals!), Synek

    ❄️❄️- 1xcb, 1x słaby

    preg.png
    age.png
    age.png
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 23 marca 2022, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7238a3d45a15.jpg

    Zapowiada się kolejne co w miejscu nie usiedzi 🙈 Jakbym jakąś dyskotekę miała w brzuchu takie ruchy 😂
    Wszystko jest w porządku. Niecałe 7cm. Zarówno z pomiaru główki jak i CRL wychodził dziś 12+6. NT 1,9mm (z tym że to był najwyższy z pomiarów i taki się zakłada, ale z większości pomiarów wychodziło 1,6-1,7). Krew na PAPPA pobrana, czekamy na wyniki. Kolejna wizyta za 3 tygodnie przed samym wyjazdem do PL, a potem połówkowe u innej Pani doktor 10 maja.
    A no i na 55% chłopak 😂

    Maybelle, Mokka, Daisy12, problemik, Marutka lubią tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Madisonie Autorytet
    Postów: 406 288

    Wysłany: 23 marca 2022, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    7238a3d45a15.jpg

    Zapowiada się kolejne co w miejscu nie usiedzi 🙈 Jakbym jakąś dyskotekę miała w brzuchu takie ruchy 😂
    Wszystko jest w porządku. Niecałe 7cm. Zarówno z pomiaru główki jak i CRL wychodził dziś 12+6. NT 1,9mm (z tym że to był najwyższy z pomiarów i taki się zakłada, ale z większości pomiarów wychodziło 1,6-1,7). Krew na PAPPA pobrana, czekamy na wyniki. Kolejna wizyta za 3 tygodnie przed samym wyjazdem do PL, a potem połówkowe u innej Pani doktor 10 maja.
    A no i na 55% chłopak 😂


    Super dzidzia! 😊

    agniecha2101 lubi tę wiadomość


    💙 Maksymilian 💙 urodzony 11/09/2022r.
  • Madisonie Autorytet
    Postów: 406 288

    Wysłany: 23 marca 2022, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mokka wrote:
    Ja wczoraj miałam wizytę u diabetologa. Na razie bez insuliny, bo moje wyniki się wahają. Za miesiąc kolejna wizyta i wtedy się okaże, czy trzeba będzie wprowadzić insulinę. Ucieszyłam się, bo myślałam, że już teraz będzie taka decyzja.


    Może finalnie obędzie się bez insuliny 😊, a jak sobie radzisz z dietą?


    💙 Maksymilian 💙 urodzony 11/09/2022r.
  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 23 marca 2022, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2022, 23:43

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • Mokka Autorytet
    Postów: 845 896

    Wysłany: 24 marca 2022, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madisonie wrote:
    Może finalnie obędzie się bez insuliny 😊, a jak sobie radzisz z dietą?

    Dietę mam rozpisaną przez dietetyczkę i staram się ją cały czas stosować. Odstawilam wszystkie produkty pszenne, jem do każdego posiłku dużo warzyw. Musiałam też ograniczyć owoce- jak jem owoc to z czymś, np z jogurtem i płatkami, owsianką itp. Śmieję się, że tyle warzyw to ja przez całe życie chyba nie zjadłam ;)
    Najtrudniej jest wieczorem bo powinnam zjeść jeszcze II kolację tuż przed snem. A często zasypiam na kanapie o 20:00 i się budzę potem ok 24-1:00... Wczoraj właśnie tak miałam i musiałam wstać o tej 1:00 zjeść coś i się przenieść do sypialni. Upierdliwe jest to trochę...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2022, 08:37

    38 lat 👩, 38 lat 👨

    1 ciąża - Synek 03.2015 (starania w sumie 2 lata, naturals 👩‍👦 3 miesiące po HSG 🙏🏻 - 1 jajowód niedrożny)

    2 ciąża - Synek 09.2022 (starania w sumie 3 lata, usunięcie 1 jajowodu, 3x IVF - nieudane... , i nagle... naturals!!!)

    3 ciąża - (31.07.23 - II kreski!!! naturals!), Synek

    ❄️❄️- 1xcb, 1x słaby

    preg.png
    age.png
    age.png
  • Mokka Autorytet
    Postów: 845 896

    Wysłany: 24 marca 2022, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno największa insulinooporność jest ok 20-25 tygodnia ciąży. Więc wtedy zobaczymy jak poradzi sobie mój organizm...
    Diabetolog mi mówiła, że pracują nad zmianą norm dla cukru na czczo w ciąży. W Ameryce chcą wprowadzić max 95. Ale u nas w Europie na razie obowiązuje nadal max 90.

    38 lat 👩, 38 lat 👨

    1 ciąża - Synek 03.2015 (starania w sumie 2 lata, naturals 👩‍👦 3 miesiące po HSG 🙏🏻 - 1 jajowód niedrożny)

    2 ciąża - Synek 09.2022 (starania w sumie 3 lata, usunięcie 1 jajowodu, 3x IVF - nieudane... , i nagle... naturals!!!)

    3 ciąża - (31.07.23 - II kreski!!! naturals!), Synek

    ❄️❄️- 1xcb, 1x słaby

    preg.png
    age.png
    age.png
‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ