X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
Odpowiedz

🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡

Oceń ten wątek:
  • Monikaa1311 Koleżanka
    Postów: 47 66

    Wysłany: 23 marca, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja już czekam na prenatalne. Małe opóźnienie jest, miałam na 17:20. Pomimo dobrego wyniku felii i tak się jakoś stresuję. Nutka trzymam też za Ciebie kciuki i czekam na informację 🙂

    Laurelli, Paula. lubią tę wiadomość

    👩 36 🧑43

    *3 dzieci: 💙17 lat,💗15 lat, 💙3lata
    * 5 poronień do 10 tyg. po drodze,
    * poronienie w 15 tyg. (aniołek z wadą letalną),
    *11 cs od ostaniego poronienia- 01'26 ⏸️ 😊
    17.01 (11dpo)- beta 80,6 U/l, progesteron 32,600 ng/ml
    19.01 (13dpo)- beta 246 U/l, progesteron 28,700 ng/ml
    23.01 (17dpo)- beta 1834 U/l

    *wizyta 27.01.2026r.
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 907 1131

    Wysłany: 23 marca, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikaa1311 wrote:
    Hej. Ja już czekam na prenatalne. Małe opóźnienie jest, miałam na 17:20. Pomimo dobrego wyniku felii i tak się jakoś stresuję. Nutka trzymam też za Ciebie kciuki i czekam na informację 🙂
    Powodzenia i dawaj znać odrazu po wizycie 🥰✨

    💃🏻 35 ✨
    🦋 Niedoczynność tarczycy – leczona
    🧬 PAI‑1 4G/4G homo

    🧔🏻‍♂️ 39- zdrowy
    📄 Kariotyp OK ✅

    🌍 Ciąża i życie za granicą

    🍬 first baby
    💔👼 Poronienie X.2025 (9/7 tc) 🕊️ Poronienie zabiera marzenie, nie odbiera nadziei ✨🤍


    12.01.2026 – ⏸️ + Acard 💊
    03.02- 0,74 cm maluszka i mamy 💖
    25.02-2,6 cm maluszka wszystko dobrze💖
    02.03- 3,85 maluszka
    06.03- NIPT niskie ryzyka i dziewczynka pod moim serduszkiem 💖👧🏻
    18.03 prenatalne-wszystko OK 🌸✨

    preg.png
  • Nutka15 Autorytet
    Postów: 615 398

    Wysłany: 23 marca, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na USG wszystko ok ❤️ dzidzia ma 6,7cm, wychodzi 13+1, serduszko 170 uderzeń, lekarz powiedział, że ciut za szybko bije, ale mieści się w normie i że może to mój stres, bo ja sama tętno miałam 120 przy mierzeniu ciśnienia 🙈 ale tak ogólnie nie miał się do czego przyczepić😊 jutro muszę jechać na krew na Pappe.
    Termin porodu na 27.09, możesz mi zmienić Mamacita, bo ja właśnie najbardziej czekałam na określenie terminu porodu z prenatalnych.

    No i płeć.... DZIEWCZYNKA 🩷🩷🩷🩷🩷
    Gdzieś w głębi serca chciałam bardzo tą dziewczynkę, mimo, że najbardziej liczyło się, żeby tylko było zdrowe.
    Popłakałam się ze szczęścia, jak wyszłam z gabinetu 😭
    Weszliśmy szybko do sklepu i właśnie wracamy z różowym pajacykiem do synka i mojej mamy. Ale się ucieszą 🩷😭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca, 19:42

    Ounai, Nati96De, kasia1518, Kate3330, Flora96, Fox, Mamacita, Paula., Eggi, Laurelli, Haloes, Flaszi lubią tę wiadomość

    ▫️'21 🧒🩵 1CS

    ▫️15.01.26 10CS 9dpo ⏸️🥹 Beta HCG 11.8 🫶
    ▫️17.01.26 11dpo Beta HCG 72.3 🫶
    ▫️19.01.26 13dpo Beta HCG 204 🫶
    ▫️9.02 CRL 9mm i ❤️
    ▫️23.03 I prenatalne ✅ dziewczynka?🥹🩷🌷

    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 16620 23373

    Wysłany: 23 marca, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już nie chcę zostawiać wyprawki na ostatni moment. Boję się, że coś zaplanuję a potem nagle coś wypadnie. Np w tamtym tygodniu miałam ogarnąć dom i co? Choroba mnie totalnie skasowała. Z córką jak zaplanowałam pranie i prasowanie to wylądowałam na tydzień na patologii ciąży. I tak właśnie można planować, a życie pokaże swoje i zaśmieje nam się w twarz.

    Dziś ledwo żyję. Rano wstaliśmy wcześniej bo syn miał wycieczkę a córka dzień otwarty w przedszkolu. Poszliśmy z mężem na śniadanie a potem na te zajęcia otwarte. Młoda chciała z nami iść do domu, zostawiłam ich w domu (bo teraz mąż się zaraził i ledwo żyje) i pojechałam załatwiać wodę. Okazało się, że Pani mnie wprowadziła w błąd i w punkcie załatwię tylko scieki, a za scieki juz maz wczesniej podpisal unowe. Wiec wrpcilam do domu, zabralam meza z corka i pojechalismy do wodociagow. A ze obok jest gielda kwiatowa to jeszcze meza na wianek na drzwi namowilam (woanek z bazi, mchu i bukszpanu za 30zl, zal nie brac). Corka akurat sie obudzila zupelnie nie w humorze i jak na zlosc jeszcze uderzylam ja drzwiami. Na pocieszenie musialam jej kupic jajko i spinki :P
    Pojechalismy po syna, po drodze wskoczylismy do warzywniaka (kupilam sobie botwinke, bedzie zupka mniam) i pdebralisny syna. Podjechalismy do jednego baru na obiad ale juz prawie nic im nie zostalo, wiec podjechalisny do drugiego. Wzielam tylko zupe krem z bialych warzyw ale i tak mi wybilo cuory ponad norme. Wrpcilismy do domu, planowalam sie na godzine polozyc ale corka wypatrzyla przez okno, ze wlasnie corka sasiadow wrocila z przedszkola i zaczela jeczec ze chce ja zaprosic. 10 min pozniej sasiad pisze, ze ich corka tez jeczy ze chce do nas isc wiec mialam pospane. Tzn nadal probowalam zasnac ale ilosc ich prosb sprawila ze bylo to niemozliwe.

    A jutro wyjezdzamy o 5 do notariusza, 300km, zalatwic zabezpieczenie finansowania mojej firmy. Wiec znowu dluuugi dzien bedzie.

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml

    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Nati96De Koleżanka
    Postów: 59 88

    Wysłany: 23 marca, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wixa🌸 wrote:
    Dziewczyny jak wy to robicie że tak na luzie powolutku szykujecie już wyprawkę🙈 ja żyję od wizyty do wizyty i dopiero po prawidłowym usg trochę mnie stres opuszcza. Cały czas czekam na jakiś przełomowy moment kiedy wyluzuje, ale to chyba nastapi dopiero jak będę mieć przy sobie zdrowe dzieciątko 💓

    Trypcio aż dziwne że przy niskich ryzykach kazała Ci pogłębiać dalszą diagnostykę. Mi przy wysokim ryzyku t21 1:276 wynikającym z biochemi lekarz prowadzący powiedział że nie ma aż takiej tragedi i żeby sobie przemyśleć czy chcemy robić amnio czy test dna i czy wogóle iść w dalszą diagnostykę. Na razie zdecydowałam się na felia plus, niby amnio ma znikome powikłania ale nawet te mikro % mnie przerażają.

    Ja też nie mam nic z wyprawki. Mówiłam sobie, że po prenatalnych będę spokojna i zacznę się cieszyć pełnią serca, ale stres mnie nie dopuszcza do tego. Teraz z kolei czekam na pierwsze ruchy dziecka. I tak sobie żyje właśnie

    Wixa🌸 lubi tę wiadomość

  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3401 2293

    Wysłany: 23 marca, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pamietam jak przy pierwszej córce prawie wszystko ogarnęliśmy 1 dnia i to był lipiec ( termin mialam na 28 września a że urodzilam 8tyg wcześniej to inna sprawa) - mialam liste- zajechaliśmy do sklepu z wózkami i tam też nosidło kupiliśmy, a pozniej do takiego ogromnego sklepu ( chyba baby fant sie nazywał- wydaje mi się ze już go zamknęli niestety ) szłam z listą i tylko skreślałam. Mężowi powiedzialam że to wszystko w tym sklepie z 10tys bedzie kosztować, a finalnie wydaliśmy niecałe 3tys łacznie z łozeczkiem drewnianym) na koniec była Ikea i przewijak bo tam mieli taki jak chcialam. A później zamowilam na Gemini tylko te rzeczy kosmetyczno-apteczne i trochę ciuszków przez internet - naprawde szybko to ogarnęłam. Teraz też bym tak chciala - rach ciach załatwić.

    Ja dziś mam gorszy dzień...od rana boli mnie głowa, do wieczora bylo jako tako, ale po 18 już mi rozsadzało głowę. Zaczęłam wymiotować...już 2 tyg miałam spokój i powrotu nie nie spodziewałam- zjadłam kotleta w restauracji ... a ogólnie mam wstręt do mięsa - jem tak na siłę i chyba młodemu sie nie spodobało 🙂 wyciągnęłam też swoją poduszkę ( mam w kształcie C) i liczę, że dziś się wyśpię, bo ostatnie 2noce mialam słabe. Wzięłam paracetamol i leżę juz. Jutro idziemy do szkoły, bo córka bierze udział w przedstawieniu bajki po angielsku Królowa Śnieżka i 7 krasnoludków- w szoku byłam, że dzieci w 1 klasie takie rzeczy robią, ale ćwiczą od października i robią to w ramach jakiegoś projektu z kółka z angielskiego.

    Ounai powodzenia jutro- oby wszystko udalo się sprawnie załatwić.

    I gratulacje dobrych wiadomości na wizytach 💫

    Ounai lubi tę wiadomość

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Wg badania z krwi - chlopiec 💙
  • Nutka15 Autorytet
    Postów: 615 398

    Wysłany: 23 marca, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny też mieliście mierzone ciśnienie 2 razy na jednej i na drugiej ręce ? 😳 Mega mnie to zdziwiło, bo nigdy tak nie miałam, na prenatalnych z synem też nie. A jeszcze bardziej mnie zaskoczył wynik, bo na lewej ręce, czyli na tej co zazwyczaj się mierzy miałam około 110/70 2 razy, a na prawej 145/80 2 razy 😳 lekarz nic nie mówił na ten temat, że źle, czy coś. Ja ogólnie jestem niskociśnieniowcem, przed ciążą standardem było cieśninie 90/60.

    ▫️'21 🧒🩵 1CS

    ▫️15.01.26 10CS 9dpo ⏸️🥹 Beta HCG 11.8 🫶
    ▫️17.01.26 11dpo Beta HCG 72.3 🫶
    ▫️19.01.26 13dpo Beta HCG 204 🫶
    ▫️9.02 CRL 9mm i ❤️
    ▫️23.03 I prenatalne ✅ dziewczynka?🥹🩷🌷

    preg.png
  • Fox Autorytet
    Postów: 539 952

    Wysłany: 23 marca, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka15 wrote:
    Dziewczyny też mieliście mierzone ciśnienie 2 razy na jednej i na drugiej ręce ? 😳 Mega mnie to zdziwiło, bo nigdy tak nie miałam, na prenatalnych z synem też nie. A jeszcze bardziej mnie zaskoczył wynik, bo na lewej ręce, czyli na tej co zazwyczaj się mierzy miałam około 110/70 2 razy, a na prawej 145/80 2 razy 😳 lekarz nic nie mówił na ten temat, że źle, czy coś. Ja ogólnie jestem niskociśnieniowcem, przed ciążą standardem było cieśninie 90/60.

    Taaak, też tak teraz mialam. Pierwszy raz totalnie nie. Też byłam w szoku 😅 podobno wyciągają jakies średnie z tego

    91'
    10.2023⏸️->07.2024 🩵Synek

    07.2025 💔 7+2 (puste jajo)
    10.2025 💔 10+1 (chłopiec triploidia)

    21.12 ⏸️ 10 dpo
    27.12 beta 239,4 mIU/ml || Prog 26,70
    29.12 beta 339,0 mIU/ml 💔 || prog 25,64
    31.12 beta 569,8 mIU/ml || prog 19,58
    02.01.2026 beta 1281,7 mIU/ml 🤯 || prog 18,95

    23.02 I prenatalne - 6,25cm FHR: 151bpm - ryzyka niskie- 🩵?
    15.04 II prenatalne - 346g potwierdzony chłopiec 🩵
    preg.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3401 2293

    Wysłany: 23 marca, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka15 wrote:
    Dziewczyny też mieliście mierzone ciśnienie 2 razy na jednej i na drugiej ręce ? 😳 Mega mnie to zdziwiło, bo nigdy tak nie miałam, na prenatalnych z synem też nie. A jeszcze bardziej mnie zaskoczył wynik, bo na lewej ręce, czyli na tej co zazwyczaj się mierzy miałam około 110/70 2 razy, a na prawej 145/80 2 razy 😳 lekarz nic nie mówił na ten temat, że źle, czy coś. Ja ogólnie jestem niskociśnieniowcem, przed ciążą standardem było cieśninie 90/60.

    Ja nie spotkałam się z taką sytuacją, zawsze daje do ciśnienia prawą rękę. Też jestem niskociśnieniowcem, ale na wizytach tego nie widać 😁

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Wg badania z krwi - chlopiec 💙
  • Ounai Autorytet
    Postów: 16620 23373

    Wysłany: 23 marca, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez mierzyli 2x z jednej i 2x z drugiej i tez mialam ogromna roznice w pomiarze miedzy rekami

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml

    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Nati96De Koleżanka
    Postów: 59 88

    Wysłany: 23 marca, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi nikt nie badał ciśnienia 😳

  • Flora96 Autorytet
    Postów: 274 509

    Wysłany: 23 marca, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez nie 😅 tylko lekarz na moich standardowych wizytach mierzy mi cisnienie

    08.24 6tc 💔
    11.25 cb 💔
    12.25 ⏸️🥹


    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 2591 3154

    Wysłany: 23 marca, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi położona tez mierzy na dwóch. Ile ja bym dala zeby na wizycie miec 120 😃 poniżej 150 nie schodzi nawet na prawym ręku . No ale najwazniejsze ze w domu ok .

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Starania od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️może 🩵???
    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 907 1131

    Wysłany: 23 marca, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny prenatalnych i@Nutka15 córeczki 🩷 co za nowina 🌸🌸🌸

    @Ouani ale miałaś zabiegany dzień, i jeszcze ta pobudka o 5 rano, i taka długa droga. Ojej współczuję.

    @Kasia1518 to ja tak planuję zrobić wyprawkę też na rach ciach, ale u mnie z tej opcji że zamówię wszystko do PL i mąż poleci i mi przywiezie z dwie trzy walizki tego 🙈😁
    A tu na miejscu to z tych większych tylko wózek, fotelik, wanienka i no i fotel do mnie pewnie hmm…nie wiem chyba tyle. 😁
    Pewnie jakieś ciuszki małe kupie ale to tak z racji że mi się spodoba jak będziemy na zakupach i żeby już coś mieć dla malutkiej 🌸

    Ja mam fazy na zupy, była po kolei jarzynowa, teraz barszcz czerwony taki ukraiński jak to się mowi, i dzisiaj ogórkowa na parę dni 😁 i już kolejna mam w planach - cebulowa 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca, 23:36

    Nutka15, kasia1518, Paula., Mamacita lubią tę wiadomość

    💃🏻 35 ✨
    🦋 Niedoczynność tarczycy – leczona
    🧬 PAI‑1 4G/4G homo

    🧔🏻‍♂️ 39- zdrowy
    📄 Kariotyp OK ✅

    🌍 Ciąża i życie za granicą

    🍬 first baby
    💔👼 Poronienie X.2025 (9/7 tc) 🕊️ Poronienie zabiera marzenie, nie odbiera nadziei ✨🤍


    12.01.2026 – ⏸️ + Acard 💊
    03.02- 0,74 cm maluszka i mamy 💖
    25.02-2,6 cm maluszka wszystko dobrze💖
    02.03- 3,85 maluszka
    06.03- NIPT niskie ryzyka i dziewczynka pod moim serduszkiem 💖👧🏻
    18.03 prenatalne-wszystko OK 🌸✨

    preg.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3401 2293

    Wysłany: 24 marca, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli wrote:
    Gratulacje dziewczyny prenatalnych i@Nutka15 córeczki 🩷 co za nowina 🌸🌸🌸

    @Ouani ale miałaś zabiegany dzień, i jeszcze ta pobudka o 5 rano, i taka długa droga. Ojej współczuję.

    @Kasia1518 to ja tak planuję zrobić wyprawkę też na rach ciach, ale u mnie z tej opcji że zamówię wszystko do PL i mąż poleci i mi przywiezie z dwie trzy walizki tego 🙈😁
    A tu na miejscu to z tych większych tylko wózek, fotelik, wanienka i no i fotel do mnie pewnie hmm…nie wiem chyba tyle. 😁
    Pewnie jakieś ciuszki małe kupie ale to tak z racji że mi się spodoba jak będziemy na zakupach i żeby już coś mieć dla malutkiej 🌸

    Ja mam fazy na zupy, była po kolei jarzynowa, teraz barszcz czerwony taki ukraiński jak to się mowi, i dzisiaj ogórkowa na parę dni 😁 i już kolejna mam w planach - cebulowa 😁

    Za mną chodzi botwinka z jajkiem ... no ale nie wiem czy do świąt będę miała tą kuchnie i okazję sobie ją ugotować 😃 jak nie, to Mamę poproszę czy mogłaby ugotować w czwartek jak przyjedziemy 😉

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Wg badania z krwi - chlopiec 💙
  • Paula. Autorytet
    Postów: 2591 3154

    Wysłany: 24 marca, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamacita kciuki za wizyte 🍀 przypomnij mi kiedy ruszacie na urlop ? Teraz jakos po wizycie nie ? 😊😊

    Moj maz z corka planują krotki wypad w lato, żeby dziecko miało namiastkę wakacji. Ja sie boje gdzies jechac. Raz z racji tego, że znając zycie i mnie coś sie przydarzy albo dostanę plamienia albo szyjka po wakacjach zacznie mi sie skracać 😂 a dwa to jednak troche tej kontroli z zusu tez sie obawiam. Bede siedziec całą ciąże w domu i kontroli miec nie bede a gdzies pojadę i bach przyjadą 😃

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Starania od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️może 🩵???
    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Ninia Autorytet
    Postów: 824 1051

    Wysłany: 24 marca, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj dostałam wynik Panoramy i czekamy na chłopca. Wszystkie ryzyka niskie. Musieliśmy z mężem przetrawić wiadomość bo byliśmy nastawieni na dziewczynę ale już pierwsze bodziaki zamówione. Teraz tylko wymyślić pokoik 🙂 styl dżunglowy ma starsza córka więc musimy kombinować coś innego i sprzedać różowe meble i akcesoria, które zostawiliśmy po niej.

    Kate3330, Paula., Flora96, Ounai, Laurelli, Wixa🌸, kasia1518, Haloes, Flaszi lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 91
    Kariotypy ✅
    17.10.2025 💔🩷👼 Rita 16tc, triploidia matczyna
    12.2025 start starań o drugą ciążę 🥹
    1.2026⏸️ 2 cs
    03.2026 Panorama ok, czekamy na zdrowego 🩵

    preg.png
  • Monikaa1311 Koleżanka
    Postów: 47 66

    Wysłany: 24 marca, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, u nas prenatalne wszystko spoko, mały ma 7,8 cm, wychodzilo 13+6 wczoraj, a byłam 13+1 według OM. Też miałam ciśnienie 2 razy jednocześnie na dwóch rękach. Teraz jestem w drodze do genetyka, bo to on wylicza u nas ryzyka, ale jakoś nie martwię się, bo test felia wyszedł spoko. Zmieniam lekarza prowadzącego na panią doktor która robiła mi wczoraj prenatalne, anioł kobieta. Czy któraś z Was tak zmieniała i była to dobra decyzja?? Swojego znam od lat ale jest starszym człowiekiem, na pewno wie co robi, ale ta młoda pani doktor ma naprawdę super podejście i jakoś wzbudziła moje zaufanie. Waham się i nie wiem czy dobrze robią

    Paula., Ounai, Nutka15, kasia1518, Haloes, Flaszi lubią tę wiadomość

    👩 36 🧑43

    *3 dzieci: 💙17 lat,💗15 lat, 💙3lata
    * 5 poronień do 10 tyg. po drodze,
    * poronienie w 15 tyg. (aniołek z wadą letalną),
    *11 cs od ostaniego poronienia- 01'26 ⏸️ 😊
    17.01 (11dpo)- beta 80,6 U/l, progesteron 32,600 ng/ml
    19.01 (13dpo)- beta 246 U/l, progesteron 28,700 ng/ml
    23.01 (17dpo)- beta 1834 U/l

    *wizyta 27.01.2026r.
  • Paula. Autorytet
    Postów: 2591 3154

    Wysłany: 24 marca, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybor lekarza jest zawsze trudny. Ja caly czas sie zastanawiam czy dobrze zrobiłam ze zostałam u młodego lekarza z kliniki (nie ma jeszcze 30-stki) czy nie powinnam wrocic do swojego lekarza do ktorego chodzilam 10 lat (stary nie jest bo nie ma jeszcze 50-tki a został juz ordynatorem w szpitalu w ktorym chce rodzic ) . Pewnie bym wrocila do niego ale on przyjmuje tylko raz w tygodniu ma duzo pacjentek. Ciężko sie dostać do niego. A ten obecny lekarz tez pracuje w tym szpitalu. Tylko ma mniejsze doświadczenie no ale na kimś uczyć sie musi 😃 poza tym mam nadzieje, ze jednak jak by było cos złego to zawsze skonsultuje sie z ojcem do ktorego chodzilam przed transferem .

    Monikaa1311, kasia1518 lubią tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Starania od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️może 🩵???
    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Yennefer# Ekspertka
    Postów: 143 137

    Wysłany: 24 marca, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem psychicznie rozjechana, ryczę od wczoraj, moja przyjaciółka urodziła synka w 23 tc. Próbuje się ogarnąć bo siedzę w pracy. Może gdybym sama w ciąży nie była to bym tego nie przeżywała aż tak.

    38 lat
    🩵 2018
    🩵 2021

    preg.png
‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ