Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
Odpowiedz

🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡

Oceń ten wątek:
  • Yennefer# Autorytet
    Postów: 279 350

    Wysłany: 29 maja, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ja Cię Ounai, rzeczywiście będzie roboty..
    Do mnie też kurier przyjeżdża dokładnie wtedy kiedy wyjadę 🤦 co mogę to wciskam w paczkomat (ale nie takie gabaryty, wiadomo ).

    U mnie syn na szczęście na turnieje szachowe jeździ ze szkołą:D bo bym tam jajko zniosła tyle godzin

    38 lat
    🩵 2018
    🩵 2021

    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3097 3875

    Wysłany: 29 maja, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff ale ulga 🍀 mam wyniki krzywej
    88
    136
    106

    Kate3330, Trypcio, Paola2604, Ounai, Nutka15, FloristKa, Laurelli, Mamacita, Eggi, Olo323, Fox, kasia1518, Nati96De, Flora96 lubią tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17179 23901

    Wysłany: 29 maja, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yennefer# wrote:
    O ja Cię Ounai, rzeczywiście będzie roboty..
    Do mnie też kurier przyjeżdża dokładnie wtedy kiedy wyjadę 🤦 co mogę to wciskam w paczkomat (ale nie takie gabaryty, wiadomo ).

    U mnie syn na szczęście na turnieje szachowe jeździ ze szkołą:D bo bym tam jajko zniosła tyle godzin
    Ooo też masz szachistę :) u mojego nie ma szachow w szkole, chodzi do domu kultury. Teraz jedzie zawalczyć o IV kategorię, na razie ma V bo w zeszłym roku nie chciał jechac na zaden turniej. Ja juz mam system, pakujemy zarcie, koce, napoje, no generalnie wszystko co pomoże przetrwać jakoś. Od razu widać kto jest pierwszy raz. Rodzice tych dzieci, które jezdza od jakiegoś czasu od razu rezerwują najlepsze miejscówki, blisko okien i nie w przejściu :P

    A paczki to ledwo kropla w morzu. To zakupy za ledwo 4,5 tys netto a mam jeszcze do wydania 95 tys netto wiec to bedzie masakra!

    Yennefer#, Olo323 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • FloristKa Ekspertka
    Postów: 155 178

    Wysłany: 29 maja, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej melduje się po prenatalnych. Z usg wychodzi 22+3 511g. Wszystko git.

    ^^

    Ounai, Laurelli, Mamacita, Yennefer#, Paula., Eggi, Olo323, Fox, kasia1518, Kate3330, Nati96De, Nutka15, Trypcio, Paola2604, Flora96 lubią tę wiadomość

    Łódź '91
    1. 🩷 2020
    2. 🩷2023 💔24tydz
    3. 🩵 2026 ⬇️
    preg.png
  • Morphine Koleżanka
    Postów: 43 53

    Wysłany: 29 maja, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizyta z wczoraj - 595g szkraba, szyjka stabilnie…
    24+5 dzisiaj.

    Przeraża mnie ilość przyjmowanej przeze mnie insuliny :( już 42j.

    Dostałam wynik jeśli chodzi o antykoagulant toczniowy. Po raz kolejny na granicy, a biorę cały czas i heparynę i encorton oraz acard - nie szukam na razie więcej informacji. Przyjmujemy ze wynik negatywny, ale trzeba będzie pamiętać. Przed ciążą, po poronieniu miałam raz powtarzane wyniki, wcześniejszych nie dostałam, a powtórzone w górnej granicy normy.

    Pomału przełamuję się do tematu wyprawki, na razie totalnie nie podoba mi się żaden wózek który oglądałam :/ a to ma za małą amortyzację, a to za ciężki… dostawkę do łóżka odziedziczymy, łóżeczko też już czeka na złożenie, ale jeszcze w kartonie. Musze zaplanować wyjazd na jakieś targi, dopóki jeszcze jestem w miarę mobilna. Poszukać też wanienki i komody do przewijania. Pomału kompletuję najmniejsze rozmiary ciuszków, z racji planowanej na 37/38tc cesarki celuję w maleńkie rozmiary.
    No i najgorsze - w lipcu idziemy na wesele. Musze znaleźć sukienkę, a ja raczej jestem z tych zawsze bardziej na sportowo… już zaczynają mi puchnąć troszkę nogi, więc jakie buty do sukienki?

    Czy też macie skurcze łydek w nocy? Pomimo suplementacji magnezu i potasu w „końskich” dawkach prawie każdej nocy mnie wybudzają :(

    kasia1518, Kate3330, Trypcio lubią tę wiadomość

  • Olo323 Autorytet
    Postów: 1375 2545

    Wysłany: 29 maja, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai będzie można zaszaleć z zakupami 😀

    U nas prezenty niestety są, znaczy tak- jak mojemu bratu urodziły się dzieciaki to bardzo często obsypywałam ich prezentami, ale wiecie bardziej drobiazgi typu książeczka/puzzle, na urodziny i święta coś większego, na dzień dziecka raczej z mniejszego, symbolicznego. Natomiast u brata męża tam zawsze wielkie prezenty i „na grubo” (tak btw oni bardzo dziwnie dysponują budżetem, bo drogie i wielkie prezezenty dla dzieciaków bez okazji, a później jak chce się coś dzieciom kupiv to mówią, że nie wiedzą co, bo oni wszystko mają 🫠)
    No więc brat i bratowa męża wprowadzili „drogie prezenty” (kiedyś jak bratanicy męża kupiliśmy lalkę barbie to się popłakała czemu sama lalka a nie jakiś zestaw)
    No i oni dla naszego synka też zawsze z jakimś dużym prezentem… teściowa symbolicznie, moi rodzice niestety rozpieszczają wnuki 🙈
    My w tym roku w końcu (po 6 latach!) zrobiliśmy podwórko, mąż posadził trawę, więc moi rodzice kupili piaskownicę młodemu na dzień dziecka 😊

    👩‍❤️‍👨 31 lat
    👩- hashimoto, PCOS
    👨‍🦰- okaz zdrowia
    2019r - 19 tc 💔
    11.2022 - 💙👶 (12cs)

    06.2025- PROJEKT- RODZEŃSTWO ❤️

    24.12 - ⏸️🥹
    29.12- beta: 439 prog. 17,60
    31.12- beta: 841
    26.01- 2 cm fasolki 😍
    17.02- 4,98 cm dzidziorka 🥰
    20.02- I prenatalne idealnie, 5,46 cm dziewczynki (?) 💝🥹
    10.03- 180g zdrowej Dziewczynki 💖
    7.04- 280g Akrobatki 👧
    16.04- II prenatalne- 384g zdrowej Dziewczynki ♥️
    13.05- 780g Dziewczyny 😁
    2.06- 997g Dzidziulka 🌸

    preg.png
  • Olo323 Autorytet
    Postów: 1375 2545

    Wysłany: 29 maja, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już mam wyniki, ale nie wiem czy nie ma jakiegoś błędu bo:

    na czczo: 76,9 mg/dl (norma < 92)
    po 1 godzinie: 77,6 mg/dl (norma < 180)
    po 2 godzinach: 94,4 mg/dl (norma < 153)

    Strasznie mała różnica po godzinie?

    Trypcio lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 31 lat
    👩- hashimoto, PCOS
    👨‍🦰- okaz zdrowia
    2019r - 19 tc 💔
    11.2022 - 💙👶 (12cs)

    06.2025- PROJEKT- RODZEŃSTWO ❤️

    24.12 - ⏸️🥹
    29.12- beta: 439 prog. 17,60
    31.12- beta: 841
    26.01- 2 cm fasolki 😍
    17.02- 4,98 cm dzidziorka 🥰
    20.02- I prenatalne idealnie, 5,46 cm dziewczynki (?) 💝🥹
    10.03- 180g zdrowej Dziewczynki 💖
    7.04- 280g Akrobatki 👧
    16.04- II prenatalne- 384g zdrowej Dziewczynki ♥️
    13.05- 780g Dziewczyny 😁
    2.06- 997g Dzidziulka 🌸

    preg.png
  • Olo323 Autorytet
    Postów: 1375 2545

    Wysłany: 29 maja, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do wagi- ja chyba będę rekordzistką (jak i 4 lata temu) ja już jestem 15kg na plusie 🙈
    Bardzo się tego bałam, bo wiem jak było w poprzedniej ciąży…
    Lekarz mówi, że owszem, że dużo, ale też mi trochę tłumaczy, że muszę mieć taką tendencję od hormonów, bo w poprzedniej ciąży +30kg (zrzuciłam w sumie szybko, bo w 8 miesięcy a zaczęło lecieć jak przestałam karmić piersią) i każde moje zawirowania hormonalne wiążą się z wahaniami wagi..

    A ja diety pilnuję jak nie wiem- może zwiększyłam kaloryke o jakieś 200kcal teraz jak pozwalam sobie z większą ilością owoców, słodyczy, chipsów nie jem, bo nie mam ochoty, fastfoodow też nie (przez całą ciążę zjadłam dwa razy kupną pizze i raz makaron na mieście 😅)
    Ćwiczę 2x tygodniu na zajęciach dla kobiet w ciąży, 2x tygodniu chodzę na basen, a oprócz tego codziennie się rozciągam tak jak przykazał fizjo🤷‍♀️
    Więc no tyje z powietrza 🙈

    👩‍❤️‍👨 31 lat
    👩- hashimoto, PCOS
    👨‍🦰- okaz zdrowia
    2019r - 19 tc 💔
    11.2022 - 💙👶 (12cs)

    06.2025- PROJEKT- RODZEŃSTWO ❤️

    24.12 - ⏸️🥹
    29.12- beta: 439 prog. 17,60
    31.12- beta: 841
    26.01- 2 cm fasolki 😍
    17.02- 4,98 cm dzidziorka 🥰
    20.02- I prenatalne idealnie, 5,46 cm dziewczynki (?) 💝🥹
    10.03- 180g zdrowej Dziewczynki 💖
    7.04- 280g Akrobatki 👧
    16.04- II prenatalne- 384g zdrowej Dziewczynki ♥️
    13.05- 780g Dziewczyny 😁
    2.06- 997g Dzidziulka 🌸

    preg.png
  • Fox Autorytet
    Postów: 622 1136

    Wysłany: 29 maja, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na wadze wybiło 82kg 🫣 więc do stracenia juz 18kg minimum do wagi, którą mialam przed ciążami 🤣 natomiast licząc od wagi startowej w tej ciąży to aktualnie 8kg+
    Nie powiem, demotywuje to strasznie, czuję się okropnie... ale staram się sobie wytłumaczyć, że po ciąży wrzucę ostrą i solidną redukcję i ogarnę temat, ale jak to bedzie? 🤷‍♀️
    Kryzys ubraniowy już mam, bo praktycznie oprocz legginsów i sukienek nie wchodzę w nic 🤣

    91'
    10.2023⏸️->07.2024 🩵Synek

    07.2025 💔 7+2 (puste jajo)
    10.2025 💔 10+1 (chłopiec triploidia)

    21.12 ⏸️ 10 dpo
    27.12 beta 239,4 mIU/ml || Prog 26,70
    29.12 beta 339,0 mIU/ml 💔 || prog 25,64
    31.12 beta 569,8 mIU/ml || prog 19,58
    02.01.2026 beta 1281,7 mIU/ml 🤯 || prog 18,95

    23.02 I prenatalne - 6,25cm FHR: 151bpm - ryzyka niskie- 🩵
    15.04 II prenatalne - 346g chłopiec 🩵
    26.05 - 977g 🐻
    11.06 - 1309g 🐻
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17179 23901

    Wysłany: 29 maja, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fox wrote:
    U mnie na wadze wybiło 82kg 🫣 więc do stracenia juz 18kg minimum do wagi, którą mialam przed ciążami 🤣 natomiast licząc od wagi startowej w tej ciąży to aktualnie 8kg+
    Nie powiem, demotywuje to strasznie, czuję się okropnie... ale staram się sobie wytłumaczyć, że po ciąży wrzucę ostrą i solidną redukcję i ogarnę temat, ale jak to bedzie? 🤷‍♀️
    Kryzys ubraniowy już mam, bo praktycznie oprocz legginsów i sukienek nie wchodzę w nic 🤣
    To mamy podobnie, u mnie 81, przed ciążami było 59... po drugiej ciąży zamiast schudnąć jeszcze przytyłam, teraz moja pstatnia szansa żeby jakos na stare lata wygladac

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17179 23901

    Wysłany: 29 maja, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morphine, ja jak bylam na weselach w 7 miesiacu pierwszej ciazy to miałam balerinki. Mozesz tez jakies sandalki na plaskim. Ale balerinki to kupisz w jakims sinsay za 20zl i nje żal jeśli na codzień nie nosisz takich butów. Jesli dobrze dobierzesz sukienke to i trampki będą spoko. Np takie slip-on. Potem to do roznych stylizacji dobierzesz bez problemu. Albo zwykle trampy typu converse albo vans i wymien sznurowki na wstazke albo koronke (na temu mozna tez koronkowe albo wstazkowe sznurowki gotowe kupic).

    @Floristka, kawał dziecia tam masz!

    @Olo, dziwna ta Twoja krzywa

    Dziewczyby, bedziemy zrzucac po ciazy. Damy rade, bedziemy sie wzajemnie motywowac <3

    FloristKa, Olo323 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 29 maja, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas 806g chlopaka 🩵 - jest na 65 centylu i 4dni do przodu z usg.

    Wszystkie parametry w normie.

    Usteczka tak słodko zlozył:

    https://zapodaj.net/plik-E6RCoI7oYA

    Siostry zachwycone - Pani Doktor naprawę fajnie im wszystko pokazywała i omawiała.
    Młodsza mowi, że ona to sobie wyobrażała jasną buźkę, czerwone usta i niebieskie oczka, a nie takie cale we krwi i to czarne jej się lepiej oglądało niż kolorowe 🤣

    Kate3330, Eggi, Nati96De, Paula., Laurelli, Ounai, Paola2604, Trypcio, Olo323, Flora96 lubią tę wiadomość

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 29 maja, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluję dobrych wieści z wizyt 🍀💪

    Paula wyniki super.
    Olo jakiś niski ten wynik po godzinie 🤔 ale kurcze sie nie znam 🤷‍♀️

    Ja mam obecnie 5-6kg na plusie. Do zrzucenia juz 15kg po ciąży 🤦‍♀️ ale no nie powiem - apetyt mam - oranżada hellena nadal przoduje i chipsy do niej doszły 🙈 właśnie zjadłam pączka z pistacją

    A wiecie co mi profesor na wizycie powiedziała- ze absolutnie nie mogę jeść teraz truskawek, pić zielonej herbaty i coś tam jeszcze ... bo mają za duzo polifenoli 🤔🤔🤔 mowilam ze jakoś dużo tych truskawek nie jem a ona do nie ze wcale

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • Nati96De Przyjaciółka
    Postów: 112 179

    Wysłany: 29 maja, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż poczytałam o tych truskawkach, bo ja codziennie jem! Jak mam ograniczać truskawki w ich sezonie?🍓 niby dopiero w 3. trymestrze trzeba ograniczyć, ale to przecież za chwilę ☹️

  • Paula. Autorytet
    Postów: 3097 3875

    Wysłany: 29 maja, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo Kasia1518 to mnie dobiłaś tymi truskawkami. Mamy swoich 4 rządki, mąż z córką zbierali. Zebrali całą łubianke, wzięłam je oskubałam umyłam i troche podjadłam.

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1197 1463

    Wysłany: 29 maja, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zjadam truskawki. Codziennie po kilka 5-6 sztuk.
    O to tak z miesiąc już haha dawkuje sobie
    Bo jem do omleta albo robię shejka, truskawki szpinak jabłko i piję to jest rarytas z lodem. Orzeźwiające bardzo.

    U nas z prezentami to jest problem że ja jako bezdzietna ciotka za granicy to wiecznie te prezenty jakieś robiłam i to było przeważnie mówione na głos „ ciotkę stać”…po prostu zaciekawiło mnie jak u Was sytuacja wygląda. Chce żeby to zanikło.
    Wiem że moja malutka nie będzie tak miała z racji że mieszkamy za granicą.

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1197 1463

    Wysłany: 29 maja, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje badań 🥳 🥰
    Ja dopiero 10 idę podglądnąć co u naszej panny 😁
    Czy Wasi mężowi już czują ruchy waszych maluszków? Bo mój to tak dopiero zaczyna…wczoraj coś poczuł.

    FloristKa lubi tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Kate3330 Autorytet
    Postów: 257 254

    Wysłany: 29 maja, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam wesele na sam koniec lipca… nawet nie chce sobie wyobrażać jak będę wyglądać 😂🐳

    Co do ruchów to mój już wyraźnie czuje - choc czasem jest tak że ja czuje jak mały kopie, on przykłada rękę, a ten przestaje 😅 w ogóle fajnie że czujemy już te ruchy bo to jednak mocno uspokaja. W tych początkowych tygodniach to człowiek wyczekiwał tego usg jak zbawienia. A teraz chociaż dzidzie dają znać że u nich jest dobrze :)

    Ounai, Mamacita, Olo323 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Mamacita Autorytet
    Postów: 361 751

    Wysłany: 29 maja, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale czemu te polifenole mają zaszkodzić w ciąży? Ja jem codziennie truskawki i mam straszną fazę na nie 🫢
    Myślałam, że to zdrowe skoro sezonowe i pełne witaminy C.

    A co do ruchów to od jakiegoś tygodnia mój partner daje radę je poczuć, teraz to już mocne kopniaczki, nawet na filmiku mi się udało uchwycić. Ale ja mam łożysko z tyłu jak coś więc dość szybko je czułam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja, 21:32

    💃🏼33🕺🏻30
    Starania o 1 👶🏻od 08/25 - 6 cs
    💔​ 10/25 biochem

    IO, PCOS

    🌟 15.01 - 7mm z serduszkiem 💓​
    🌟 30.01 - 22 mm, FHR 184
    🌟 20.02 - 55 mm 🍓ryzyka niskie
    🌟 24.03 - 157 g 🩷👧​
    🌟 06.05 - 547 g 🩷

    preg.png
  • Nutka15 Autorytet
    Postów: 716 517

    Wysłany: 29 maja, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój syn jest za bardzo rozpieszczany i ja chyba jako jedyna próbuje to ukrócić, ale ciężko mi samej🙈 Więc oczywiście u nas prezenty są. Na święta i urodziny większe, na inne okazje mniejsze.

    Ja czuję bardzo ruchy. A łożysko mam na przedniej ścianie. Każdy już jak przyłoży rękę to czuję, brzuch to niekiedy po prostu faluje 🙈 ciężko mi niekiedy zasnąć, a często nad ranem mnie wybudza tymi kopniakami. Najbardziej aktywna jest właśnie od 21 dopóki nie zasnę i o 6 rano, często też w nocy jak idę na siku 🙈Oby tak nie było po porodzie 🙃 chociaż w ciągu dnia też sporo kopie. Ale ja się cieszę, bo to bardzo uspokaja.

    Co do wesela my idziemy też w lipcu. Teraz w czerwcu idziemy na chrzciny. Ja kupiłam ostatnio sandałki na takim 5cm słupku. Są tak wygodne, jakbym miała płaskie buty. A co do sukienek, to ja nie kupuje ciążowych, tylko zwykłe i biore rozmiar, dwa większy.

    ▫️'21 🧒🩵

    ▫️15.01.26 9dpo ⏸️🥹 Beta HCG 11.8 🫶
    ▫️17.01.26 11dpo Beta HCG 72.3 🫶
    ▫️19.01.26 13dpo Beta HCG 204 🫶
    ▫️9.02 CRL 9mm i ❤️
    ▫️23.03 I prenatalne ✅ dziewczynka👧🩷
    ▫️18.05 II prenatalne ✅ 21+1 391g💖

    preg.png
‹‹ 261 262 263 264 265 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ