Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
Odpowiedz

🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡

Oceń ten wątek:
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17179 23901

    Wysłany: 30 maja, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Laurelli ja mam kurtke z bonprix. Jest ciepla ale.. ona powyzej glowy dziecka nic nie ma. Te lepsze kurtki sa uszyte tak, ze jest dziura na glowe dziecka i kurtke mozesz zapiac pod sama szyje wiec nic ani Tobie ani dzidcku nie wieje. A w tej musisz, jakis szal tam poupychac co jest bardzo niewygodne. Ja ja kupilam na vinted za 100zl i tyle jest warta. Teraz, jesli mala tez bedzie tak lubic chustonoszenie jak jej starsza kupie z funtobemum. Kupilam tam bluze dla meza na dzien ojca do noszenia i jakosc super. Mam tez bluze z Greyse i tez genialna, ale ni kolory printow na Greyse nie pasuja. Jestem chlodnym latem a tam wszystko dla innych typow.

    Maz mi wzial materac taki z sali gimnastycznej do cwiczen i spalam chyba z godzine na tym turnieju. Co najgorsze podobno chrapałam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja, 17:44

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Fox Autorytet
    Postów: 622 1136

    Wysłany: 30 maja, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yenefer o właśnie! Zawroty glowy to juz znak, że cokolwiek dziala ❤️ aa szwagierka nawet zawrotów glowy nie miala 😅
    Mi tez się mega kręciło w głowie, ale ja to sama powiedziałam, ze się czuje jak nawalona i czekałam na to 9 miesięcy 🤣 Niemniej nie jest to na pewno żadna cudowna metoda łagodzenia bólu.

    Chcieliśmy dzisiaj jechać na festyn i cały czas leje 😔 smutno mi, że cały tydzień bylo słońce, a akurat dzisiaj taka do kitu pogoda... dobrze, że cały tydzień ciągnęłam małego albo na place zabaw, albo na działkę, bo mialabym wyrzuty sumienia, że nawet dzisiaj nie wyszedł.

    91'
    10.2023⏸️->07.2024 🩵Synek

    07.2025 💔 7+2 (puste jajo)
    10.2025 💔 10+1 (chłopiec triploidia)

    21.12 ⏸️ 10 dpo
    27.12 beta 239,4 mIU/ml || Prog 26,70
    29.12 beta 339,0 mIU/ml 💔 || prog 25,64
    31.12 beta 569,8 mIU/ml || prog 19,58
    02.01.2026 beta 1281,7 mIU/ml 🤯 || prog 18,95

    23.02 I prenatalne - 6,25cm FHR: 151bpm - ryzyka niskie- 🩵
    15.04 II prenatalne - 346g chłopiec 🩵
    26.05 - 977g 🐻
    11.06 - 1309g 🐻
    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1197 1463

    Wysłany: 30 maja, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Ouani o dobrze że wspominasz o tym zapięciu pod samą szyję bo widziałam na bon prix że i takie są. Więc wezmę to pod uwagę :)
    A jak maluszek się tam czuje wtedy ? Bezpiecznie? Jak z oddychaniem jakoś mam dziwne wrażenie że może mu być bardzo ciasno

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17179 23901

    Wysłany: 30 maja, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli wrote:
    @Ouani o dobrze że wspominasz o tym zapięciu pod samą szyję bo widziałam na bon prix że i takie są. Więc wezmę to pod uwagę :)
    A jak maluszek się tam czuje wtedy ? Bezpiecznie? Jak z oddychaniem jakoś mam dziwne wrażenie że może mu być bardzo ciasno
    Nie jest mu ciasno. Moja corka nienawidzila wozka i uwielbiala chuste. Tobie tez nie jest przeciez niewygodnie jak jest zimno i zapinasz kurtke pod szyje ;)

    My utknęliśmy na srodku drogi, udalo sie zjechac na stacje benzynowa. Wypadek, poki co 1 woz strazacki, 2 wozy policyjne, 4 karetki i helikopter.

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Paola2604 Autorytet
    Postów: 383 474

    Wysłany: 30 maja, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w 1 ciąży korzystałam tylko z prysznica.
    W 2 z prysznica i gazu.
    Raczej nie złagodziło to bólu, pamiętam że po gazie byłam w dziwnej euforii, rozanielona 😆
    Na szczęście szybko zapomina się o bólu tuląc maluszka i to jest pocieszające 🥰

    All_in_one, Fox lubią tę wiadomość

    2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
    2010- syn👶duphaston
    2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
    2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
    2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
    2024-ciaza zatrzymana,
    poronienie 11 tydz, duphaston
    2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin

    Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo

    Po 7 ciąży
    HLAC C1 grupa *07 *12

    Kir AA
    Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm

    Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var

    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1197 1463

    Wysłany: 30 maja, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ouani zapomniałam dopisać aż buchnęłam śmiechem jak napisałaś że chrapusiałaś 🥰 słodkie to

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17179 23901

    Wysłany: 30 maja, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gazem trzeba umiec oddychac, nie mozna doprowadzic do zawrotow glowy i do uczucia takiego naćpania. Ja przy pierwszym porodzie nie umiałam niestety.

    Laurelli, jak mi maz powuedzial to wcale nie bylo ki do smiechu. Nie wiwm czemu mnie nie obudził, chociaz z drugiej strony mnie to uratowało, bo nie przetrwałabym tego korku. A mąż pytał czy odbić na wioski to mu powiedziałam, że nie, bo bokiem puszczają. Ale musiało być poważnie, jeden z samochodów miał miejsce kierowcy całkowicie zgniecione. Obstawiam, że ten helikopter po tego kierowcę lądował.

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1197 1463

    Wysłany: 30 maja, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem wiem ale widzisz na dobre drzemka wyszła ;)

    A dziewczyny takie wachania nastroju że taż mogę góry przenosić bo taka jestem happy a raz po prostu zmęczenie smutek jaki się wkrada to normalne przy ciąży nie?

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Olo323 Autorytet
    Postów: 1375 2545

    Wysłany: 30 maja, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Laurelii mnie też już waga pokazała 90kg do pierwszego porodu szłam z wagą 95 kg 🙈 więc niestety myślę, że do 100 kg tym razem dobiję ( tą ciążę zaczynałam z wagą 75kg, poprzednia z wagą 65kg 🙈)
    Zrzuci się gdy przyjdzie na to czas 😊
    Chociaż tym razem mam wrażenie, że z 10 kg to u mnie poszło w cycki, bo tak ogromnych to jeszcze w życiu nie miałam, średnio co miesiąc muszę zmieniać staniki na większe 🙈
    Ostatnio się śmiałam do męża, że muszę zacząć odkładać kasę na operację zmniejszenia biustu po porodzie😅

    U nas też pół dnia lało, więc byliśmy w bajkolandzie z synkiem i na pizzy 😀 (mąż akurat musiał być w pracy dziś) ale o godzinie 16 wjechałam do rodziców i musiałam zaliczyć drzemkę, bo bałam się że zasnę na stojąco 🙈

    Ja mam mocny problem z plecami 🫤
    Mam ogólnie dość duże przepukliny w odcinku lędźwiowym, miałam mieć na początku roku w sumie operację 🙈 no i nie wiem czy w czwartek przy rozmasowywaniu mi fizjo czegoś nie ruszyła, bo walczę z bólem przy chodzeniu nawet 🫤 ehh nie wiem jak dam radę do końca 🙈

    👩‍❤️‍👨 31 lat
    👩- hashimoto, PCOS
    👨‍🦰- okaz zdrowia
    2019r - 19 tc 💔
    11.2022 - 💙👶 (12cs)

    06.2025- PROJEKT- RODZEŃSTWO ❤️

    24.12 - ⏸️🥹
    29.12- beta: 439 prog. 17,60
    31.12- beta: 841
    26.01- 2 cm fasolki 😍
    17.02- 4,98 cm dzidziorka 🥰
    20.02- I prenatalne idealnie, 5,46 cm dziewczynki (?) 💝🥹
    10.03- 180g zdrowej Dziewczynki 💖
    7.04- 280g Akrobatki 👧
    16.04- II prenatalne- 384g zdrowej Dziewczynki ♥️
    13.05- 780g Dziewczyny 😁
    2.06- 997g Dzidziulka 🌸

    preg.png
  • Olo323 Autorytet
    Postów: 1375 2545

    Wysłany: 31 maja, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli wrote:
    Ja wiem wiem ale widzisz na dobre drzemka wyszła ;)

    A dziewczyny takie wachania nastroju że taż mogę góry przenosić bo taka jestem happy a raz po prostu zmęczenie smutek jaki się wkrada to normalne przy ciąży nie?


    Ja w tej ciąży mam ogromne wahania nastroju 🙈 albo płaczę ze wzruszenia z byle czego albo ze smutku (chociaż ja zawsze byłam taki mięczak😅) ale mam straszne napady złości 🙈 wstyd mi strasznie, ale z byle pierdoły odpalam się ekstremalnie i sama nie wierzę czasem nad swoim zachowaniem 🙈 aż wstyd 🙈
    Ja ogólnie niegdy miałam cierpliwości do rzeczy, ale teraz to jest apogeum 🙈
    Zbiłam talerz, bo się wkurzyłam o to, że wyjmując ze zmywarki nie mogłam domknąć szafki i czułam potrzebę, że muszę „coś zrobić” bo mnie rozniesie, więc rzuciłam talerzem o podloge 🙈 a hitem jest jak chowałam patelnię do lodówki z sosem i przez rączkę mi się wiecznie otwierała lodówka (no parokrotnie), no i jakoś z nerwami na siłę wepchnęłam do środka a lodówka się otworzyła i wypadł mi pomidor z lodówki, no i byłam już tak wkurzona i w takim amoku, że podniosłam ten pomidor i rzuciłam nim przed siebie (przez drzwi na korytarz) aż tak ze ten pomidor się aż się wbił w ścianę (mamy baranka na korytarzu) 🙈🤡
    Wariatka normalnie….
    Jedyne co mnie jeszcze ratuje, że wszystkie rzeczy w samotności 🙈 no pomidor był przy mężu 🙈

    👩‍❤️‍👨 31 lat
    👩- hashimoto, PCOS
    👨‍🦰- okaz zdrowia
    2019r - 19 tc 💔
    11.2022 - 💙👶 (12cs)

    06.2025- PROJEKT- RODZEŃSTWO ❤️

    24.12 - ⏸️🥹
    29.12- beta: 439 prog. 17,60
    31.12- beta: 841
    26.01- 2 cm fasolki 😍
    17.02- 4,98 cm dzidziorka 🥰
    20.02- I prenatalne idealnie, 5,46 cm dziewczynki (?) 💝🥹
    10.03- 180g zdrowej Dziewczynki 💖
    7.04- 280g Akrobatki 👧
    16.04- II prenatalne- 384g zdrowej Dziewczynki ♥️
    13.05- 780g Dziewczyny 😁
    2.06- 997g Dzidziulka 🌸

    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17179 23901

    Wysłany: 31 maja, 02:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje mlodsze dziecko wymiotuje więc czuję, że ja już mam nieprzespaną noc, bo już się stresuję, że nie zdążę z miską. A widzę, że już zmęczona jest i na nieprzytomnego rzyga. Nienawidzę wymiotów u dzieci.

    Olo wspolczuje, najgorzej jesli nie panujesz nad emocjami, wiesz o tym i nie wiesz co z tym zrobic. U nas zlosnikiem jest maz. Ale ja tez mam straszne hustawki nastrojow i ten bol spojenia. Kregoslupa tez ale to az tak mnie nie meczy. I miedzy innymi dlatego juz nie chce wiecej dzieci bo bardzo mnie meczy to, ze ta ciaza wymaga ode mnie zeby byc coagle w ruchu, ze nie mam czasu odpoczac, zajac sie soba. Z jednej strony marzylam zeby ponownie przezyc te pieluszki, tulaski i to wszystko a z drugiej jak sobie przypominam np tal jak tera,, ze znowu bede miec dziecko wymagajace pelnej obslugi, nawet wlasnie z wymiotami, czy biegunka, ktore nie bedzie ogarniac miski, ktore nie powie co go boli to wiem, ze to juz na pewno ostatni raz.

    Ale za to moj najstarszy to taki super slodziak. Pytalam go czy dlugo spalam na turnieju. Nowi mi ze 2 albo 3 rundy. Mowie mu "bo wiesz, Marysia wysysa ze mnie energie, bo ona sobie rosnie zabierajac energie ode mnie". A on na to "noooo, Marysia wysysa z Ciebie energie od wewnatrz a my z Marta od zewnatrz" ;)

    W ogole moj maz znowu, kolejny weekend idzie do pracy. Dzis byl, poklocilismy sie bo ja musialam sama ogarnac nas na ten turniej, chociaz wiem, ze w sumie nie jego wina ale juz zmeczenie wzielo górę. A jutro znowu go sciagaja, juz cale popoludbie wydzwaniali do niego. Pytalam czy zblizaja sie chociaz do rozwiazania ale mowi ze konca nie widac. On tez ma dosc, bo przeciez ileż mozna ciagnac bez odpoczynku.

    A ja w koncu sie dzis zebralam i wykupilam karnet na pilates. Ale np za 2 tyg juz nie ma miejsc. Jutro musze joge jeszcze ogarnac.

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Eggi Znajoma
    Postów: 30 77

    Wysłany: 31 maja, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Wracam z wynikami po piciu Floradixu: mam skok hemoglobiny z 12,1 na 13! Co prawda żelazo spadło że 152 na 80, ale tak podobno może być po rozpoczęciu suplementacji żelazem (?), no i ferrytyna z 6,1 na 8,8 - drgnęło 😁 jak się cieszę 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja, 08:40

    Paula., Nutka15, Kate3330, Paola2604, kasia1518, Flora96, Laurelli, Mamacita, Trypcio, Olo323 lubią tę wiadomość

    👩32🧔‍♂️38 + 🐈🐈🐈
    09.01 ⏸️ (2cs)
    12.01 maleństwo CRL 2,4mm, TSH 3,4 (Euthyrox 50ug)
    26.01 mamy 💗 (FHR 167), CRL 14mm
    23.02 maleństwo CRL 53mm
    27.02 wyniki NIFTY prawidłowe🎉 czekamy na Synka 💙
    02.03 USG prenatalne, Maluszek 6,78cm 💙
    23.03 149g Chłopczyka 🥰 1,5🍫😁
    20.04 348g Synka 😍 3,5🍫☺️
    04.05 459g - rośniemy! ☀️😊
    18.05 675g Mikołajka 🥰🌱
    16.06 1086g Maluszka 👶😊

    preg.png
  • Nutka15 Autorytet
    Postów: 716 517

    Wysłany: 31 maja, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eggi wrote:
    Dziewczyny! Wracam z wynikami po piciu Floradixu: mam skok hemoglobiny z 12,1 na 13! Co prawda żelazo spadło że 152 na 80, ale tak podobno może być po rozpoczęciu suplementacji żelazem (?), no i ferrytyna z 6,1 na 8,8 - drgnęło 😁 jak się cieszę 🥰

    Super 😍Ja chyba też wrócę do floradixu, bo mimo że jest bez recepty na mnie działał dużo lepiej, niż tardyferon, który przepisała mi pani doktor. Na floradixie miałam hemoglobinę powyżej 11, a miesiąc na tardyferonie sprawił, że mam 10.5. Ferrytyny nie badałam.

    Eggi, Olo323 lubią tę wiadomość

    ▫️'21 🧒🩵

    ▫️15.01.26 9dpo ⏸️🥹 Beta HCG 11.8 🫶
    ▫️17.01.26 11dpo Beta HCG 72.3 🫶
    ▫️19.01.26 13dpo Beta HCG 204 🫶
    ▫️9.02 CRL 9mm i ❤️
    ▫️23.03 I prenatalne ✅ dziewczynka👧🩷
    ▫️18.05 II prenatalne ✅ 21+1 391g💖

    preg.png
  • Nutka15 Autorytet
    Postów: 716 517

    Wysłany: 31 maja, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mieliśmy wczoraj piknik rodzinny w przedszkolu, synek się wyszalał, ale mnie tak bolał i nadal boli kręgosłup od siedzenia na tych ławkach bez oparcia, że dramat 🫣 dopiero jak założyłam sukienkę, to ludzie podchodzili do mnie i gratulowali ciąży 😅 na codzień jak chodzę w legginsach i luźniej koszulce, to słabo widać 😅 dzisiaj odpoczywamy, może skoczymy na trochę do moich rodziców po obiedzie.

    ▫️'21 🧒🩵

    ▫️15.01.26 9dpo ⏸️🥹 Beta HCG 11.8 🫶
    ▫️17.01.26 11dpo Beta HCG 72.3 🫶
    ▫️19.01.26 13dpo Beta HCG 204 🫶
    ▫️9.02 CRL 9mm i ❤️
    ▫️23.03 I prenatalne ✅ dziewczynka👧🩷
    ▫️18.05 II prenatalne ✅ 21+1 391g💖

    preg.png
  • Paola2604 Autorytet
    Postów: 383 474

    Wysłany: 31 maja, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja problemu z hemoglobiną nie miałam nigdy. Na początku ciąży 14 z kawałkiem, obecnie czekam na wyniki morfologii. Za to mam problem z ferrytyna. 2 lata temu podniosłam z poziomu 12 do 70 sorbiferem i laktoferyna. Przed ciążą miałam 60 z hakiem , w tej ciąży jeszcze nie badałam.

    Dziś due zwazylam , jestem +3,5 kg, koniec 23 tygodnia.
    Zawsze ważyłam 67-68 kg, przy tych moich długich staraniach mocno przybrałam, oszczędzałam się otd. Startuję od mojej największej wagi w życiu 82 kg, obecnie 85,5 kg. Przy wzroście 175 jeszcze nie ma takiej tragedii 🙈Pozytywnie się nastawiam że kiedyś wrócę do mojej wagi ☺️ Aoetytu w tej ciąży nie mam wielkiego, ostatnie 2 tyg zjadam więcej przeważnie warzyw ale i zaczęło też kusić mnie na słodkie. Oszczędzam się, nie ćwiczę tylko odpoczywam i troszkę spaceruję.

    Eggi, Olo323 lubią tę wiadomość

    2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
    2010- syn👶duphaston
    2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
    2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
    2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
    2024-ciaza zatrzymana,
    poronienie 11 tydz, duphaston
    2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin

    Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo

    Po 7 ciąży
    HLAC C1 grupa *07 *12

    Kir AA
    Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm

    Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var

    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17179 23901

    Wysłany: 31 maja, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze ze dużo nas tu z wagą w okolicy 80-85kg. Będxie co robić po porodzie.

    Ja jestem wykończona, nie spałam ze stresu do 4:00 chociaz corka juz nie wymiotowala. Zawsze sie boje ze nie zdaze dobiec i bede zmieniac cala posciel. A ona w ogole nie pamieta ze wymiotowała.

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3097 3875

    Wysłany: 31 maja, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie składanie szafy. Poprzednie meble pojechały z rana do nowej właścielki. Mąż z moim tatą składają szafe. Juz im zostały drzwi i szuflady. A przede mna kilka dni układania i przebierania rzeczy corki co zostawić a co wyrzucić 🙈 ale mimo komplikacji ciesze sie bo wreszcie mam nadzieje ze z tymi ubraniami sie pomieszcze 😀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja, 13:33

    Ounai, Olo323 lubią tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3097 3875

    Wysłany: 31 maja, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z córką do porodu szłam z wagą 83kg przy 175cm wzrostu. Juz wtedy wydawało mi się że jestem klocek . Obecnie 105kg az sie boje ile bedzie do porodu 🙈🫣 mnie to dopiero czeka wyzwanie po porodzie 🤯🤯

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1197 1463

    Wysłany: 31 maja, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ouani to wymiotowanie w nocy to zawsze ma jakiś inny wymiar. Ja pamiętam jak byłam dzieckiem jakie to było męczące, jakby noc trwała 18 h co najmniej, za dnia całkiem inne było postrzeganie “chorób”

    Ciekawe ile spadnie nam od porodu. Ja właśnie się zastanawiam jak to będzie.
    Mam bieżnię i planuje z niej korzystać, przed ciążą lubiałam na niech chodzić. Jak zaszłam w ciążę to miałam stres ze względu na poronienie wcześniejsze bałam się jakkolwiek się nadwyrężać. Ale bieżnię lubię i mam nadzieję mieć kopa do niej po połogu. Akurat zima będzie, na Islandii prawie całe dnie noce więc będzie co robić 😁 mała w koszu Mojżesza lub wózku a ja dreptanko

    Czy u któreś z Was jest jeszcze zachowana tradycja że dzień święty święcić i się nie sprząta, nie pierze itp?
    U nas już to zanikło dawno i ja lubię właśnie w niedziele poogarniac sobie sprawy.

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3097 3875

    Wysłany: 31 maja, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli z tym sprzątaniem to różnie. Dzis składają szafe bo w tygodniu nie ma kiedy. Jak by sobie odpuścili to by czekała pewnie do następnej niedzieli. U mnie w domu dopóki mama nie poszla do pracy to niedziela była dniem odpoczynku. Pozniej juz nie miala czasu i różnie to bywało
    Sama wiem po sobie jak zaczelam pracować w sobotę czasem się nie wyrobiłam z ogarnianiem albo sobotę potrzebowałam na odpoczynek i w niedziele wszystko ogarniałam.

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
‹‹ 263 264 265 266 267 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ