Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
Odpowiedz

🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡

Oceń ten wątek:
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1197 1463

    Wysłany: 31 maja, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie, jakoś za dziecka jak byłam mała te tradycje były bardzo zakorzenione. Piątek-post itp.

    Teraz już w dorosłości jak pracowałam w święta nie święta, Boże narodzenie,Wielkanoc straciło to “urok”

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17179 23901

    Wysłany: 31 maja, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli wrote:
    Ouani to wymiotowanie w nocy to zawsze ma jakiś inny wymiar. Ja pamiętam jak byłam dzieckiem jakie to było męczące, jakby noc trwała 18 h co najmniej, za dnia całkiem inne było postrzeganie “chorób”

    Ciekawe ile spadnie nam od porodu. Ja właśnie się zastanawiam jak to będzie.
    Mam bieżnię i planuje z niej korzystać, przed ciążą lubiałam na niech chodzić. Jak zaszłam w ciążę to miałam stres ze względu na poronienie wcześniejsze bałam się jakkolwiek się nadwyrężać. Ale bieżnię lubię i mam nadzieję mieć kopa do niej po połogu. Akurat zima będzie, na Islandii prawie całe dnie noce więc będzie co robić 😁 mała w koszu Mojżesza lub wózku a ja dreptanko

    Czy u któreś z Was jest jeszcze zachowana tradycja że dzień święty święcić i się nie sprząta, nie pierze itp?
    U nas już to zanikło dawno i ja lubię właśnie w niedziele poogarniac sobie sprawy.
    Mi w 1 ciazy w pierwszym tygodniu od porodu zeszło 9kg ale syn ważył 4,6kg. A w drugiej ciąży w dniu porodu zeszło 7kg. Najczęściej to właśnie tak 6-8kg leci, a reszte trzeba już dietą. Niestety nie na co się nastawiać ze spektakularnie poleci 10kg.

    Ja bym bardzo chciała zupełnie nic nie robić w niedzielę, ale jakoś zawsze coś tam wleci. Tyle, że to jakieś małe ilości jeśli pranie puszczam to takie którego np nie prasuję (dziś np piorę buty, kurtkę bo totylko wyciągam i zostawiam do wyschnięcia więc nie wymaga to ode mnie zaangażowania). Ogarniam kuchnię czy dziś rozpakowałam 2 kartony które wybieśliśmy do salonu z garażu ale tak z doskoku. Staram się wypoczywać w niedzielę, bo naprawdę brakuje mi na to czasu.

    @Paula, super ze Wam tata pomaga. U nas ostatnio komodę , mężem skręcał syn, ale biurko już ja musialam. Jaka szafe kupiliscie? Ja ostatnio tez sie zebralam w sobie i zrobilam u corki w szafie niejsce na chusty i kocyki dla małej.

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 31 maja, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wczoraj intwnstyny dzień - caly praktycznie poza domem - a moje stopy - po prostu BANIE 🙈
    Ale polecam ten Bałtów dla osob z lubelskiego czy nawet Mazowieckiego- fajna atrkacja i mozna coś zobaczyć, sie dowiedzieć i pooglądać i jest tez miejsce zabaw z dmuchancami, karuzelami itp gdzie dzieci mogą poszaleć.
    Wpadliśmy do domu na 30min - ja szybko ogarnęłam salatke i szparagi i jechaliśmy do znajomych na grilla. W domu bylismy po 23. Ale byl to super dzien.
    Rano wstałam, stopy wydawały się ok, ale balerinek do kościoła nie moglam włożyć - poszlam w adidasach bo na klapki za zimno.
    Teściowa właśnie zabrała mi dzieci bo 7km od nas jest jakas impreza dla dzieci z okazji Dnia Dziecka.
    Mąż na zawodach strzeleckich, to odpocznę sobie chwile. Ale umówiłam się ze po 16 podjadę do parku i zabiorę mlodsza córkę, bo mamy w Lublinie urodziny na 17. A Teściowa weźmie starszą do siebie.

    U nas w rodzinie niedziela dniem odpoczynku, nie ma sprzątania, prania i całej reszty. Jest to tez jedyny dzień kiedy mamy okazję zjeść wspólnie śniadanie wszyscy razem i tak tez sie dzieje, potem na 12 do kościoła a pozniej to różnie albo robie obiad i odpoczywamy w domu albo gdzieś jedziemy i wtedy przy wyjeździe obiad gdzies w restauracji.

    Ja tez w 2 ciążach szlam do porodu z wagą 81kg i 83kg, a teraz startowa to byla 82kg 🙉 ( ale przez rok przy tych 2 ciążach co poronilam mialam +7kg nie wiadomo skąd - puchłam dosłownie od powietrza. Obecnie mi pokazuje 87-88kg, juz sie pogodzilam z tym ze niestety ale do 90kg sie nie uda pójść do porodu.
    Az mnie to przeraża, bo bedzie duzo do zgubienia zeby wrócić do takiej wagi 70-72kg i jeszcze 3tyg od terminu porodu wesele brata 🤦‍♀️ kazdy sie pewnie bedzie zastanawial czy ja juz po porodzie czy jeszcze przed 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja, 14:53

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 31 maja, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai kurde to duzo kilogramów Ci poleciało w szybkim czasie. Ja nie pamietam ile mi poleciało ale na pewno nie takie ilosci - moze dlatego, ze też duzo nie przytyłam w tamtych ciążach. To liczę ze teraz tez mi poleciało jakas większą ilość tych kilogramów 😁 nadzieja umiera ostatnia 🙃

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • Fox Autorytet
    Postów: 622 1136

    Wysłany: 31 maja, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po tygodniu w szpitalu po porodzie wrocilam do domu z waga minimum 12kg mniej (Licząc od 90kg). Ale nie oszukujmy się, dieta szpitalna, stres związany z leczeniem małego i walka o laktację na pewno się przyczyniły do takiego spadku 🫣

    91'
    10.2023⏸️->07.2024 🩵Synek

    07.2025 💔 7+2 (puste jajo)
    10.2025 💔 10+1 (chłopiec triploidia)

    21.12 ⏸️ 10 dpo
    27.12 beta 239,4 mIU/ml || Prog 26,70
    29.12 beta 339,0 mIU/ml 💔 || prog 25,64
    31.12 beta 569,8 mIU/ml || prog 19,58
    02.01.2026 beta 1281,7 mIU/ml 🤯 || prog 18,95

    23.02 I prenatalne - 6,25cm FHR: 151bpm - ryzyka niskie- 🩵
    15.04 II prenatalne - 346g chłopiec 🩵
    26.05 - 977g 🐻
    11.06 - 1309g 🐻
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3098 3875

    Wysłany: 31 maja, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai taką . Zgrubsza ogarnęłam to co chcialam zrobic. Corka moze spać juz dzis w swoim pokoju ale jeszcze takie dobre ponad pół dnia mnie czeka u niej w pokoju


    20260531-181525.jpg

    Laurelli, Ounai, Olo323, kasia1518, Kate3330, Nutka15, Eggi lubią tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1197 1463

    Wysłany: 31 maja, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku fajny pokój różowy 🥰 ja mam jakieś swoje nie spełnione marzenia z dziecięcych pokoi i tak lubię grzebać w takich pokojach 🤣 u mojej siostrzenicy to końca nie było jak tam siedziałam a ona jeszcze fanką decupaż (jak to się pisze 🙉🙈) - to ja byłam w raju.

    No ciekawe jak będziemy z waga, ciekawe.
    My dziś pyszny obiadek -ziemniaczki mielone mizeria oh pyszności. Zdecydowanie mam apetyt i cieszy mnie brak zgagi oby tak zostało 🤭

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17179 23901

    Wysłany: 31 maja, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1518 wrote:
    Ounai kurde to duzo kilogramów Ci poleciało w szybkim czasie. Ja nie pamietam ile mi poleciało ale na pewno nie takie ilosci - moze dlatego, ze też duzo nie przytyłam w tamtych ciążach. To liczę ze teraz tez mi poleciało jakas większą ilość tych kilogramów 😁 nadzieja umiera ostatnia 🙃
    U mnie w 1 ciazy +23kg a w drugiej +12kg.

    Paula wow, piękna, duża szafa! I jeszcze ma się gdzie przeglądać, chyba zadowolona, nie? Moja córa też ma różowy pokój ;)

    kasia1518 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3098 3875

    Wysłany: 31 maja, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowy pokój to takie moje niespełnione skryte marzenie. Jak byłam mała to mialam śliczny pokój w tapetę z misiami i na suficie świecące gwiazdki. Pozniej marzyl mi sie rozowy pokoj wle wszyscy negowali ten róż i krytykowali wiec padło na niebieski. Pozniej przez chwile z mezem mieliśmy nawet różową sypialnie. Trochę u corki wyszedl za ciemny ten kolor ale jak juz sie nakupilo farb i wymieszało z brokatem to szkoda bylo kupować drugiej farby.


    Ounai przeszczesliwa 😊 tym bardziej ze ma jeszcze szufladę wolną i jedną półkę dla siebie. Bo od poczatku byla mowa ze pol na pół z Helenką. Chociaz miejsce na wieszaki zajęła wszystkie ale wkoncu nie misze trzymać jej kurtek ze swoimi tylko wszystko w jednym miejscu ma

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja, 20:18

    Ounai lubi tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Olo323 Autorytet
    Postów: 1375 2545

    Wysłany: 31 maja, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai, ale zleciałaś po tym pierwszym porodzie 😱 ja pamiętam, że byłam taka zdziwiona, bo syn ważył 4,2kg a ja wyszłam tylko 3kg lżejsza ze szpitala (gdzie przez cały pobyt po cesarce nie dostałam nic do zjedzenia😅) i czułam się tak ogromnie rozczarowana, że jak to możliwe 🤣
    Ja mimo że przytyłam 30 kg to po około 5 miesiącach już wchodziłam w niektóre spodnie sprzed ciąży (jakoś po 3-4 miesiącach po porodzie zaczęłam delikatne ćwiczenia) a jak tylko przestałam karmić (po 6 miesiącu) to waga zaczęła tak lecieć, że dwa miesiące później to już waga sprzed ciąży 65 kg i niektóre rzeczy sprzed były nawet luźnawe 😀 (wiadomo była dieta i ćwiczenia wtedy)
    Więc teraz jestem naprawdę dobrej myśli, tym bardziej że będzie już straszak więc z automatu więcej ruchu i biegania za nim 😊
    Będziemy się Dziewczyny motywować ze zrzuceniem! 😀

    Co do ferrytyny to ja też niestety walczę z niska i na mnie najlepiej działa FeMe Complex z Health Labs Care, mam lepsze wyniki i przyrosty niż po Sorbifer lub feroplexie 😊 wiadomo dodatkowo laktoferyna i ten probiotyk czerwony z sanrobi.
    Ja robię też co drugi dzień koktajl- pietruszka, kiwi, sok pomarańczowy i trochę pasty tahini 😊

    All_in_one, Eggi lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 31 lat
    👩- hashimoto, PCOS
    👨‍🦰- okaz zdrowia
    2019r - 19 tc 💔
    11.2022 - 💙👶 (12cs)

    06.2025- PROJEKT- RODZEŃSTWO ❤️

    24.12 - ⏸️🥹
    29.12- beta: 439 prog. 17,60
    31.12- beta: 841
    26.01- 2 cm fasolki 😍
    17.02- 4,98 cm dzidziorka 🥰
    20.02- I prenatalne idealnie, 5,46 cm dziewczynki (?) 💝🥹
    10.03- 180g zdrowej Dziewczynki 💖
    7.04- 280g Akrobatki 👧
    16.04- II prenatalne- 384g zdrowej Dziewczynki ♥️
    13.05- 780g Dziewczyny 😁
    2.06- 997g Dzidziulka 🌸

    preg.png
  • Olo323 Autorytet
    Postów: 1375 2545

    Wysłany: 31 maja, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dziś na komuni, padam ze zmęczenia…
    Nie mogłam żadnych sandałek ani balerinek założyć, bo tak mi popuchly więc poszłam w klapkach birkenstockach, mąż się śmiał że jak na pielgrzymkę 😅

    A jak pomyślę, że w poprzedniej ciąży byliśmy na trzech weselach z czego dwa w upałach po ponad 30 stopni i ja w szpilkach 8 cm 🤣 oczywiście szalałam pół nocy, nad ranem przebrałam na sandałki na słupku 6cm to nie wiem jak ja to robiłam 🤣🤣

    Paula., Laurelli, Flora96 lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 31 lat
    👩- hashimoto, PCOS
    👨‍🦰- okaz zdrowia
    2019r - 19 tc 💔
    11.2022 - 💙👶 (12cs)

    06.2025- PROJEKT- RODZEŃSTWO ❤️

    24.12 - ⏸️🥹
    29.12- beta: 439 prog. 17,60
    31.12- beta: 841
    26.01- 2 cm fasolki 😍
    17.02- 4,98 cm dzidziorka 🥰
    20.02- I prenatalne idealnie, 5,46 cm dziewczynki (?) 💝🥹
    10.03- 180g zdrowej Dziewczynki 💖
    7.04- 280g Akrobatki 👧
    16.04- II prenatalne- 384g zdrowej Dziewczynki ♥️
    13.05- 780g Dziewczyny 😁
    2.06- 997g Dzidziulka 🌸

    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3098 3875

    Wysłany: 31 maja, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukałam lepszego zdjęcia z poprzednimi meblami i tapetą jaką musieliśmy zasłonić ale widze ze na tym telefonie mam tylko fotkę w trakcie sprzątania i jest bałagan no ale pokaze . Trochę szkoda mi tej tapety ale przez skosy nie mieliśmy gdzie tej szafy wstawić. Biurko tymczasowo zostało te samo

    Screenshot-20260531-202303-Gallery.jpg

    Ounai, Olo323, Eggi lubią tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Kate3330 Autorytet
    Postów: 258 254

    Wysłany: 31 maja, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula śliczny pokój!

    Za mną 3 dni z glukometrem i nie jest tak zle ;) cukier na czczo wzorowy, dalsze pomiary też. Raz dobiłam do 140 (ale nie przekroczyłam), ale to byłam z mamą w knajpie i zjadłam mega porcję która popiłam lemoniadą (która okazała się mega słodka). Muszę jeszcze przetestować jak zachowa się mój organizm jak zjem sobie coś deserowego 😅

    Paula., Olo323 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1197 1463

    Wysłany: 31 maja, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olo232 Tobie to też ładnie poleciało po ciąży 🤗 i ciekawe z tym że jak przestałaś karmić to poszło w dół. Jak widać każdy organizm inny.
    A to puchnięcie to przez upały? Już zaczynam doceniać naszą rześką pogodę 🤭

    Piękna tapeta Paula.
    Ja miałam swój fioletowy pokój i nawet napisane teksty piosenek markerem, i takie duże drzewo i latarnie. Ale różowy i brokat to mój klimat haha

    Kate3330 te lemoniady to zdradliwe, oglądam nieraz przepisy na tik toku lemoniad i ile w nich cukru to za głowę się człowiek łapie. Ja sobie robię ala kompot. Ale wiadomo…taka słod sza najlepsza 🥰

    Paula., Olo323 lubią tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17179 23901

    Wysłany: 1 czerwca, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas mąż uruchomił drukarkę 3d, którą kupiłam sobie do firmy. Dzieci zachwycone

    20260531-210511.jpg

    Laurelli, Nutka15, Paula., kasia1518, Olo323, Paola2604 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Nutka15 Autorytet
    Postów: 717 517

    Wysłany: 1 czerwca, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaką ja miałam ciezką noc😞😞😞 Wybudził mnie taki ból podbrzusza i pleców jak na najmocniejszy okres w życiu chyba... Od razu poleciałam po nospe i dopiero po godzinie przeszło. Chciałam już jechać do szpitala nawet... Teraz obudziłam się obolała, ale już takiego bólu nie odczuwam... Dobrze, że jutro wizyta. Mieliśmy gdzieś pojechać na ten długi weekend, a boje się, że ja to się będę pakować, ale do szpitala... Ciekawa jestem jak moja szyjka. Mega się tym zestresowałam.

    ▫️'21 🧒🩵

    ▫️15.01.26 9dpo ⏸️🥹 Beta HCG 11.8 🫶
    ▫️17.01.26 11dpo Beta HCG 72.3 🫶
    ▫️19.01.26 13dpo Beta HCG 204 🫶
    ▫️9.02 CRL 9mm i ❤️
    ▫️23.03 I prenatalne ✅ dziewczynka👧🩷
    ▫️18.05 II prenatalne ✅ 21+1 391g💖

    preg.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 1 czerwca, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże dziewczyny z palca mi 104 wybiło 🙈
    W 10 tyg mialam 94 z palca. Coś czuje ze dołączę do Was cukrzycowe Mamusie - przeraża mnie to bo nie wiem co z czym i do czego.

    A mi sie śniło że urodziłam 🙉 ale Jaś byl taki spokojny, grzeczniutki i tak pięknie jadł z piersi - to był piękny sen.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca, 08:33

    Olo323, Paola2604, Ounai, Eggi, Flora96 lubią tę wiadomość

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3098 3875

    Wysłany: 1 czerwca, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka15 wspolczuje stresu oby już te bóle sie nie powtórzyły 😊

    Kasia1518 dziś robisz krzywą ? Może nie będzie tak źle 🤞🍀

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 1 czerwca, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Nutka15 wspolczuje stresu oby już te bóle sie nie powtórzyły 😊

    Kasia1518 dziś robisz krzywą ? Może nie będzie tak źle 🤞🍀

    Tak juz jestem po wypiciu tego cholerstwa. Z ciepłą wodą dala... myslalam ze nie dam rady wypić.
    Jaś już szaleje- dyskoteka w brzuchu.

    Trochę mnie ten wynik z palca przeraził.

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 1 czerwca, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka15 wrote:
    Jaką ja miałam ciezką noc😞😞😞 Wybudził mnie taki ból podbrzusza i pleców jak na najmocniejszy okres w życiu chyba... Od razu poleciałam po nospe i dopiero po godzinie przeszło. Chciałam już jechać do szpitala nawet... Teraz obudziłam się obolała, ale już takiego bólu nie odczuwam... Dobrze, że jutro wizyta. Mieliśmy gdzieś pojechać na ten długi weekend, a boje się, że ja to się będę pakować, ale do szpitala... Ciekawa jestem jak moja szyjka. Mega się tym zestresowałam.

    A może z jakiegoś przeciążenia ?
    Oby nic poważnego i dobrze, że wizyta tak blisko, to się jutro wyjaśni. Mysl pozytywnie 🤞🤞🤞

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
‹‹ 264 265 266 267 268 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ