🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
-
WIADOMOŚĆ
-
Najważniejsze żebyśmy wszystkie miały ciąże donoszone i wtedy to już możemy się rozpakowywać

Ounai współczuje przejść z tym formularzem - tradycyjnie coś uruchamiają, a działa średnio, albo w ogóle.
Ja dziś zaliczyłam wizytę w diagnostyce przed piątkową wizytą u mojej gin i zakupy. Powiem Wam że cieszę się że zebrałam sie po 7, bo już rano przypiekało. Jak lato nie odpuści trochę z temperaturami to będziemy mieć ciężkie ostatnie 2 miesiące. -
U mnie jest pochmurno, ale w domu nie ma czym oddychać. Ratuje sie wentylatorem w plafonie w sypialni. Na strychu mam dwa wiatraki ale nie bylo ich jeszcze komu znieść 🫣😄
Dziś mam wizyte po południu i aż sie boje jechac przez te upały. Coś czuję, że bede płynąć na poczekalni. Tam zawsze jest strasznie gorąco.👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Hej dziewczyny. Ja jestem przeziębiona. Podejrzewam, że przez klimę w samochodzie. Mam nadzieję, ze szybko mi przejdzie...
Ja ciągle myślę o wózkach. Nie mogę się na nic zdecydować, a mąż nie ma czasu jechać ze mna do większego miasta, żeby coś obejrzeć i już kupić 🙈 a czas tyka, tym bardziej, że na niektóre kolory się czeka długo. Może się uda pojechać w przyszłym tygodniu.
Ja bym chciała urodzić ciut wcześniej, oczywiście jak już ciaza będzie donoszona. Ale najważniejsze zeby zaczęło się naturalnie, bez indukcji. Może się uda, bo ja w tej ciąży średnią mam ta szyjke, cały czas jestem na progesteronie, no zobaczymy 😁
Ja upały to ciężko znosiłam, jak nie byłam w ciąży, a co dopiero teraz. Tez mi nogi puchną. Ja lubię lato jak jest max 25st, a upały mnie tak męczą 🙈 -
Ja Wam dziewczyny polecam założyć klimatyzację. Teraz mamy akurat w całym domu, ale w mieszkaniu jak mieliśmy mniejszy budżet to mieliśmy w salonie z aneksem i to i tak ratowało życie. Odķąd mamy klimę to w ogóle nie.odczywam tych upałów, bo u nas w domu mamy tak 24-25 stopni. Nie wiem ile teraz to koszguje, my do mieszkania placilismy chyba 3 tys plus 200zl serwis eaz w roku👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
U mnie w mieszkaniu jest chlodno nigdy nie ma wiecej niz 24 st, mamy klime ale orzez 5 lat uzylismy jej doslownke 2 razy, mieszkanie w starym budownictwie, nad piwnica. Więc to nie jest żaden problem, w pracy tez klima. Ale mimo tego jednak co chwilę gdzieś wyjść coś załatwić i na tym dworze sie przebywa, mi to wystarczy, zeby już nogi były jak balony.
Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 10:32
-





