X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki co na noc zostaniemy przy jednorazówkach ;) nie będę kombinować ;)

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem w ciąży! W niedziele u znajomych wypiłam dwa małe drinki, po powrocie do domu zaczęłam wymiotować, w nocy myślałam że umrę. W poniedziałek zaliczyłam zjazd, dosłownie zasnęłam na siedząco bez kontroli. Wczoraj poprosiłam męża żeby kupił test. Jakie było nasze zdziwienie! Dziś beta potwierdziła 5-6 tydzień. Nie mogę określić precyzyjnie bo okres mam nieregularny. Domyślam się tylko kiedy. Nawet do męża mówiłam jakoś w okolicy 10 maja że mój organizm chyba uczy się prawidłowo pracować bo równo po miesiącu zaczęło się plamienie, ale po jednym dniu nie było śladu. Na usg za radą lekarza umówiłam się na za 2 tygodnie. Nie mogę ciągle wyjść z szoku biorąc pod uwagę ile przeszliśmy starając się o pierwsza ciążę.

    kasia1518, Minns, Izabelle, ola_g89, susełek, JustynaG, aLunia, KATARZYNACarm, kuwejtonka, p_tt lubią tę wiadomość

  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla gratulacje ☺ no i cieszę się ze nie będę juz sama ☺ odpoczywaj ile się i się oszczędzaj ☺ dbaj o maleństwo ♡

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2019, 22:29

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1518 wrote:
    Camilla gratulacje ☺ no i cieszę się ze nie będę juz sama ☺ odpoczywaj ile się i się oszczędzaj ☺ dbaj o maleństwo ♡
    Dziękuję 😊 Szkoda, że szybciej Cię nie dogonilam. Teraz dwa tygodnie będę się pewnie denerwować do tego usg.
    Dziś pół dnia spędziliśmy w basenie, uczę małego pływać, postawiliśmy nad basenem parasol bo póki co nie mamy drzew nawet malutkich, no ale cóż, tak jest jak się buduje dom na pustej działce. W domu można oszalec z gorąca chociaż 25-26 To jeszcze nie dramat. Synek je tylko lekko schłodzone posiłki. Ja teraz siedzę i szukam klimatyzacji 😋

  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla13 wrote:
    Dziękuję 😊 Szkoda, że szybciej Cię nie dogonilam. Teraz dwa tygodnie będę się pewnie denerwować do tego usg.
    Dziś pół dnia spędziliśmy w basenie, uczę małego pływać, postawiliśmy nad basenem parasol bo póki co nie mamy drzew nawet malutkich, no ale cóż, tak jest jak się buduje dom na pustej działce. W domu można oszalec z gorąca chociaż 25-26 To jeszcze nie dramat. Synek je tylko lekko schłodzone posiłki. Ja teraz siedzę i szukam klimatyzacji 😋

    Znam to doskonale, my mamy jakieś drzewa ale to bardziej u sąsiadów i na gospodarstwie obok które też kupiliśmy, a dom stoi na pustej działce- tyle zw trawa póki co posiana. Weź mi nic nie mów o klimatyzacji- zapłaciliśmy w zeszłym tyg za 2 klimatyzatory do salonu i sypialni , a gościa z montażem jak nie było tak nie ma. Dziś mąż dzwonił to nie odebrał, ponoć on taki dziwny do kontaktu jest, ja czekam na montaż jak na zbawienie. Na dole jeszcze jest ok, da się wytrzymać, ale w sypialni masakra- wszyscy śpimy niczym nie przykryci, a ja dodatkowo z tyłkiem na wierzchu ( dosłownie ☺) bo te upały mnie męczą

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla13 wrote:
    Dziewczyny jestem w ciąży! W niedziele u znajomych wypiłam dwa małe drinki, po powrocie do domu zaczęłam wymiotować, w nocy myślałam że umrę. W poniedziałek zaliczyłam zjazd, dosłownie zasnęłam na siedząco bez kontroli. Wczoraj poprosiłam męża żeby kupił test. Jakie było nasze zdziwienie! Dziś beta potwierdziła 5-6 tydzień. Nie mogę określić precyzyjnie bo okres mam nieregularny. Domyślam się tylko kiedy. Nawet do męża mówiłam jakoś w okolicy 10 maja że mój organizm chyba uczy się prawidłowo pracować bo równo po miesiącu zaczęło się plamienie, ale po jednym dniu nie było śladu. Na usg za radą lekarza umówiłam się na za 2 tygodnie. Nie mogę ciągle wyjść z szoku biorąc pod uwagę ile przeszliśmy starając się o pierwsza ciążę.

    gratulacje! Życzę spokojnej i nudnej ciąży

    Camilla13 lubi tę wiadomość

  • Moll Ekspertka
    Postów: 355 81

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie jestem zadowolona z mojej spacerówki. Jakie macie i polecacie? Chciałabym żeby byla:
    - wygodna i szeroka dla dziecka, rozkładana na płasko,żeby dziecko miało gdzie oprzrc nóżki
    - z przekładana rączka tak żeby dziecko było w moim kierunku
    - lekka, łatwo się składa, zajmuje mało miejsca po złożeniu, nie trzeba odkręcać kółek
    -latwo prowadząca się na wybojach, na trawie, piasku

    Proszę poradzicie cos :-)

    km5si09kuaztknwb.png
  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moll wrote:
    Dziewczyny, nie jestem zadowolona z mojej spacerówki. Jakie macie i polecacie? Chciałabym żeby byla:
    - wygodna i szeroka dla dziecka, rozkładana na płasko,żeby dziecko miało gdzie oprzrc nóżki
    - z przekładana rączka tak żeby dziecko było w moim kierunku
    - lekka, łatwo się składa, zajmuje mało miejsca po złożeniu, nie trzeba odkręcać kółek
    -latwo prowadząca się na wybojach, na trawie, piasku

    Proszę poradzicie cos :-)

    No idealnie spełniającej wszystkie warunki ciężko będzie. Bo jak ma szybko się składać to ciężko żeby koła były dobre na wszystkie nawierzchnie. Plastikowe kółka których osobiście nie znoszę to raczej na deptaki,proste drogi i galerie. a jaka masz aktualnie? Z przekładana rączka też mały wybór. Ja mam joie i jestem zachwycona. Koła się zdejmuje i zakłada w 10 sek ale to pompowane. No i tylko jeden kierunek jazdy.

  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valco snap chyba jedna z najlżejszych

  • Moll Ekspertka
    Postów: 355 81

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    86monia wrote:
    No idealnie spełniającej wszystkie warunki ciężko będzie. Bo jak ma szybko się składać to ciężko żeby koła były dobre na wszystkie nawierzchnie. Plastikowe kółka których osobiście nie znoszę to raczej na deptaki,proste drogi i galerie. a jaka masz aktualnie? Z przekładana rączka też mały wybór. Ja mam joie i jestem zachwycona. Koła się zdejmuje i zakłada w 10 sek ale to pompowane. No i tylko jeden kierunek jazdy.
    Mam popularna w Anglii out n about i łatwo się prowadzi ale dziecku w niej na płasko niewygodnie, jest mało miejsca do leżenia, pozostałych moich kryteriów tez nie spełnia. Ma rewelacyjne opinię ale nam nie ppdpasowala.

    km5si09kuaztknwb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1518 wrote:
    Znam to doskonale, my mamy jakieś drzewa ale to bardziej u sąsiadów i na gospodarstwie obok które też kupiliśmy, a dom stoi na pustej działce- tyle zw trawa póki co posiana. Weź mi nic nie mów o klimatyzacji- zapłaciliśmy w zeszłym tyg za 2 klimatyzatory do salonu i sypialni , a gościa z montażem jak nie było tak nie ma. Dziś mąż dzwonił to nie odebrał, ponoć on taki dziwny do kontaktu jest, ja czekam na montaż jak na zbawienie. Na dole jeszcze jest ok, da się wytrzymać, ale w sypialni masakra- wszyscy śpimy niczym nie przykryci, a ja dodatkowo z tyłkiem na wierzchu ( dosłownie ☺) bo te upały mnie męczą
    Ooo jeśli możesz to podeślij link, siedziałam do 2 w nocy i wybierałam ale nie możemy się zdecydować. Ile za montaż ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla serdeczne gratulacje i rosnijcie zdrowo ! ;)

    My spędzamy czas nad morzem. Wczoraj mega upał a dzisiaj zdecydowane ochłodzenie, ale nie narzekam. Od rana zaliczylysmy spacer w nosidle brzegiem morza a teraz Ania śpi ;)

    Camilla13 lubi tę wiadomość

  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla13 wrote:
    Ooo jeśli możesz to podeślij link, siedziałam do 2 w nocy i wybierałam ale nie możemy się zdecydować. Ile za montaż ?
    Muszę męża dopytać bo to on zamawiał. Wiem tyle że 6.5tys za wszystko ( montaż był wyszczególniony za 1.6 tys) tylko my podczas budowy wyprowadzilismy kable i cała instalacja jest przygotowana ( póki co mam takie wiszące kable i rurki w ścianach w salonie i sypialni) . Nawet na zewnątrz domu też jakieś grube kable wystają do tego i x tego co pamiętam to to też był koszt kilka tyś. Od razu się nastawialiśmy że chcemy klimatyzacje w domu tylko wtedy nie było kasy żeby to skończyć więc 1.5 roku mam "ozdoby " na ścianach i zawsze pada pytanie... A to do czego? Coś nie wyszło i musielisvie kuć ściany ☺

    Camilla13 lubi tę wiadomość

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla,cudownie,gratulacje !
    Udało sie bez niczego,a jeszcze niedawno pisałaś,że raczej kończycie na jednym Osesku ;)
    Oby ta ciąża była zdrowa,spokojna i bez problemów :)

    Camilla13 lubi tę wiadomość

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla ogromne gratulacje!!! :) najnudniejszej ciąży życzę! :)

    Camilla13 lubi tę wiadomość

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla gratulacje :* ale super. Dbaj o siebie na ile możesz! To już nie to samo co w pierwszej ciąży hehe, pewnie szybciej zleci.

    Jeśli chodzi o spacerówkę z przekładaniem strony to Cyba balios s chyba tak ma. My mamy mutsy nexo i jest super choć brakuje mi paru rzeczy że spacerówki 2w1 ale coś za coś. Jest bardzo mała ale siedzisko jest duże, super się prowadzi jedną ręka, po złożeniu i łatwym wyjęciu kółek zajmuje bardzo mało miejsca w bagażniku A na tym nam bardzo zależało. Tylko najnowsze 3 wersje kolorystyczne mają wizjer więc trzeba dopytać które.

    Noc u nas w miarę Oki, siedzimy w parku, mały śpi A ja popijam kawę. Fajnie zawiewa.

    Veritaserum A gdzie jesteście dokładnie? My w sierpniu też jedziemy nad polskie morze, ale nasze nie zdecydowaliśmy gdzie dokładnie.

    Camilla13 lubi tę wiadomość

    wrzesień 2018 - synek <3
  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabelle wrote:
    Camilla,cudownie,gratulacje !
    Udało sie bez niczego,a jeszcze niedawno pisałaś,że raczej kończycie na jednym Osesku ;)
    Oby ta ciąża była zdrowa,spokojna i bez problemów :)
    Camilia to chyba trójkę planuje hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla13 wrote:
    Dziewczyny jestem w ciąży! W niedziele u znajomych wypiłam dwa małe drinki, po powrocie do domu zaczęłam wymiotować, w nocy myślałam że umrę. W poniedziałek zaliczyłam zjazd, dosłownie zasnęłam na siedząco bez kontroli. Wczoraj poprosiłam męża żeby kupił test. Jakie było nasze zdziwienie! Dziś beta potwierdziła 5-6 tydzień. Nie mogę określić precyzyjnie bo okres mam nieregularny. Domyślam się tylko kiedy. Nawet do męża mówiłam jakoś w okolicy 10 maja że mój organizm chyba uczy się prawidłowo pracować bo równo po miesiącu zaczęło się plamienie, ale po jednym dniu nie było śladu. Na usg za radą lekarza umówiłam się na za 2 tygodnie. Nie mogę ciągle wyjść z szoku biorąc pod uwagę ile przeszliśmy starając się o pierwsza ciążę.
    Super gratulacje, spokojnej ciąży życzę :)

    Camilla13 lubi tę wiadomość

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla, gratuluję ciąży! :)

    Camilla13 lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minns my jesteśmy w Sarbinowie ;) generalnie jestem w szoku jak duZo już jest osób. Nie wyobrażam sobie tu być w sezonie szczerze mówiąc.

‹‹ 1545 1546 1547 1548 1549 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ