X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    86monia wrote:
    Camilia to chyba trójkę planuje hehe
    Tak 3 😋 Ostatnio pytałam jak to jest z crio, ale jak widać obejdzie się bez 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mamy 9 miesięcy 😊 Szok jak synek szybko rośnie. Tak szybko chodzi na czworaka że ciężko go złapać, na wszystko się wdrapuje. Pojawił się nam mały krwiak na dziąsle, dolna dwójka ma trudności z przebiciem się, dzwoniłam do lekarza to jest to częste, za kilka dni zniknie i będzie 7 ząbek 😊 Zmieniliśmy fotelik bo w skprupie ciągle siada ale jest ciężko i się wkurza. W nowym siedzi jak król 😊 I kąpiemy się w dorosłej wannie, jak tata polewa go z prysznica to smiech słychać chyba na całym osiedlu 😋

    Minns, Izabelle, kasia1518, ola_g89, KATARZYNACarm, kuwejtonka, p_tt lubią tę wiadomość

  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla13 wrote:
    No i mamy 9 miesięcy 😊 Szok jak synek szybko rośnie. Tak szybko chodzi na czworaka że ciężko go złapać, na wszystko się wdrapuje. Pojawił się nam mały krwiak na dziąsle, dolna dwójka ma trudności z przebiciem się, dzwoniłam do lekarza to jest to częste, za kilka dni zniknie i będzie 7 ząbek 😊 Zmieniliśmy fotelik bo w skprupie ciągle siada ale jest ciężko i się wkurza. W nowym siedzi jak król 😊 I kąpiemy się w dorosłej wannie, jak tata polewa go z prysznica to smiech słychać chyba na całym osiedlu 😋
    Jaki fotelik nr 2 macie?

  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla gratuluję i życzę spokojnej i nudnej ciąży oraz żeby synuś był łaskawy dla mamusi :)
    Jak tak piszecie to coraz bardziej chce trzecie ale mój mąż chyba potrzebuje czasu.

    Camilla13 lubi tę wiadomość

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    86monia wrote:
    Jaki fotelik nr 2 macie?
    lionelo bastiaan, spełnia wszystkie obowiązujące normy bezpieczeństwa, ma zrobione testy, cena dla zwykłego Kowalskiego. Fajny materiał, synek się nie poci, ma bazę 😊

  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku chwilę mnie tutaj nie było A tutaj takie zmiany Camilla serdecznie gratuluję i życzę cudownej i wspaniałej ciąży, teraz to wiem że to było coś najpiękniejszego w moim życiu nosić moje serduszko 9 miesięcy i 5 dni , więc ciesz się chwilami . Gratulacje oczywiście 9 miesięcy Miskowi ma już tyle ząbków A moja Natalka ani jednego dosłownie szok A już tyle razy mówiłam że może zęby A do dnia dzisiejszego ani jednego.

    201809135365.png
  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wybaczcie mi że już się nie za wiele udzielam , ale jak wiecie jestem w trakcie rozkładania mojego mini biznesu z A to pochłania mega dużo czasu , staram się czytać Was nabierzaco, u Natalki skończyła 9 miesięcy , bez żadnych zmian czasem wydaje mi się że stanęła znowu chwilę w czasie , nie raczkuje , nie ma zębów, siedzi sama ale jak się ja posadzić i to doslownie chwile pozniej przexhodzi do pozycji do pelzania , staram sie jej dawac codziennie 500 ml mleka dotego je chleb z maselkiem , jajeczniczke przyjmuje pozycję do czworakowania lecz dalej n iz nie rusza się. , próbuje wstawać tzn szxzebelki jak ma przed soba to się podnosi . Nie wiem ile wazy ani ile ma wzrostu , bo ide dopiero 25 na kontrolę. Dopiero zaczynamy ubranka 74 68 jeszcze jakieś pojedyncze
    To chyba na tyle .❤😉

    201809135365.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla klimatyzacja firmy COOPER&HUNTER Alpha (jakieś modele IW09AA oraz IW12AA) - pewnie trzeba by mieć ich katalogi żeby zobaczyć - średnio się orientuje w temacie bo mąż się tym zajmował

    Camilla13 lubi tę wiadomość

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KATARZYNACarm wrote:
    Dziewczyny wybaczcie mi że już się nie za wiele udzielam , ale jak wiecie jestem w trakcie rozkładania mojego mini biznesu z A to pochłania mega dużo czasu , staram się czytać Was nabierzaco, u Natalki skończyła 9 miesięcy , bez żadnych zmian czasem wydaje mi się że stanęła znowu chwilę w czasie , nie raczkuje , nie ma zębów, siedzi sama ale jak się ja posadzić i to doslownie chwile pozniej przexhodzi do pozycji do pelzania , staram sie jej dawac codziennie 500 ml mleka dotego je chleb z maselkiem , jajeczniczke przyjmuje pozycję do czworakowania lecz dalej n iz nie rusza się. , próbuje wstawać tzn szxzebelki jak ma przed soba to się podnosi . Nie wiem ile wazy ani ile ma wzrostu , bo ide dopiero 25 na kontrolę. Dopiero zaczynamy ubranka 74 68 jeszcze jakieś pojedyncze
    To chyba na tyle .❤😉


    Kasia ja też ostatnio mam wrażenie, że Zosia stanęła w czasie ... nie raczkuje, nie staje (nawet nie próbuje). Od jakiegoś czasu już siedzi sama stabilnie no i ma 2 zęby. Z nowości to tyle, że zaczęła tyć - robi teraz 1-2 kupy dziennie i waga ruszyła, bo jak się z nią ważę, to pokazuje mi 7600-7700g, a wcześniej 7200-7300g, ale dokładnie sprawdzimy ok 20lipca jak na IIdawkę meningokoków pójdziemy. A i gada więcej ... coś mi się wydaje, że będzie późno chodzić a dużo gadać :) ( po chrzestnej- ta poszła mając 1rok 9mcy, ale już mówiła pełnymi zdaniami)

    KATARZYNACarm lubi tę wiadomość

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia A Ty już masz połowę ciąży za sobą, jak to szybko zleciało A wydaje mi się że niedawno co pisałaś że jesteś w ciąży OMG co się dzieje że tak szybko to leci , tak jest jak człowiek jest zalatany ,oby druga połowa zleciało Ci też tak szybko i żeby obyło się bez takich upałów. Jak to w Polsce macie u mnie tylko 19 stopni 😁🤣🤣

    kasia1518 lubi tę wiadomość

    201809135365.png
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nastał cięższy okres. Nie wiem czy to przez upały, zęby (których jeszcze nie ma) czy skok? Wczoraj przez godzinę go usypialiśmy I całą godzinę się dosłownie darł. Masakra jakaś, nie przypominam sobie czegoś takiego. W nocy znowu milion pobudek, sutki mnie zaczęły mocno boleć także maść poszła w ruch. Dzisiaj znowu maruda więc jesteśmy już na spacerze na szczęście jest chłodniej. A ja nawet nie mam sobie kiedy nóg ogolić i zadbać o siebie, jak dobrze że już weekend.

    wrzesień 2018 - synek <3
  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minns wrote:
    U nas nastał cięższy okres. Nie wiem czy to przez upały, zęby (których jeszcze nie ma) czy skok? Wczoraj przez godzinę go usypialiśmy I całą godzinę się dosłownie darł. Masakra jakaś, nie przypominam sobie czegoś takiego. W nocy znowu milion pobudek, sutki mnie zaczęły mocno boleć także maść poszła w ruch. Dzisiaj znowu maruda więc jesteśmy już na spacerze na szczęście jest chłodniej. A ja nawet nie mam sobie kiedy nóg ogolić i zadbać o siebie, jak dobrze że już weekend.
    My mamy dolne jedynki zajrzyj do paszczy czy ma takie pęknięcie albo palcem czy czujesz igiełki. U nas idą kolejne bo znowu noce płaczliwe

  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla super wiadomość! Gratuluję :)

    Camilla13 lubi tę wiadomość

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KATARZYNACarm wrote:
    Kasia A Ty już masz połowę ciąży za sobą, jak to szybko zleciało A wydaje mi się że niedawno co pisałaś że jesteś w ciąży OMG co się dzieje że tak szybko to leci , tak jest jak człowiek jest zalatany ,oby druga połowa zleciało Ci też tak szybko i żeby obyło się bez takich upałów. Jak to w Polsce macie u mnie tylko 19 stopni 😁🤣🤣

    Prawda czas zapierdziela jak szalony, a jak się ma jeszcze dziecko w domu to już w ogóle. Teraz planuje zostać październikowa mama- mam nadzieję że donoszę ta ciążę- oszczędzam się ile mogę- ten 32tc będzie dla mnie przełomowy, bo wtedy do 28tc szyjka była piękna 3.5cm A jak zaczęła lecieć to z dnia na dzień. Póki co teraz od początku trzyma się 3.2cm, córeczka duża nie jest więc liczę że nie będzie mocno uciskac na szyjke - no i teraz leży poprzecznie miednicowo, a Zosia od początku główka w dół i walila w szyjke ☺

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minns u nas podobnie, nie wiem co się dzieje. Dzisiaj miałam z 10 pobudek w nocy, wczoraj to samo , rzuca się po łóżeczku, placze przez sen. Masakra totalna. Myślałam że to może nadmiar wrażeń bo jesteśmy na tych wakacjach, dużo ludzi widzi na plaży itp ale chyba to coś innego :/

  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Minns u nas podobnie, nie wiem co się dzieje. Dzisiaj miałam z 10 pobudek w nocy, wczoraj to samo , rzuca się po łóżeczku, placze przez sen. Masakra totalna. Myślałam że to może nadmiar wrażeń bo jesteśmy na tych wakacjach, dużo ludzi widzi na plaży itp ale chyba to coś innego :/

    U nas to rzucanie przez sen i poplakiwanie to już od dawna. Są lepsze i gorsze noce z przewagą tych gorszych.

  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też noce średnie,po 5-6 pobudek, rzuca się-często ląduje na brzuchu i potem się sama nie odwróci, ahh tęskno mi za tymi nocami, kiedy spała od 20 do 6 bez żadnej pobudki ☺ Na szczęście organizm już przywykl do takiego trybu i funkcjonuje normalnie ☺

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moll wrote:
    Dziewczyny, nie jestem zadowolona z mojej spacerówki. Jakie macie i polecacie? Chciałabym żeby byla:
    - wygodna i szeroka dla dziecka, rozkładana na płasko,żeby dziecko miało gdzie oprzrc nóżki
    - z przekładana rączka tak żeby dziecko było w moim kierunku
    - lekka, łatwo się składa, zajmuje mało miejsca po złożeniu, nie trzeba odkręcać kółek
    -latwo prowadząca się na wybojach, na trawie, piasku

    Proszę poradzicie cos :-)

    Ja korzystam z britaxa b-motion 4 plus i póki co jestem zadowolona, ma naprawdę duże siedzisko, rozkładana na płasko i nóżki mają podpórkę , lekko się prowadzi, jak dla mnie jest mała po złożeniu - większa niż parasolki mniejsza niż nasz 2 w 1, nie mam do czego wiecej porównać, fajnie koła nie z pianki, nawet po plaży go ciągałam teraz i nawet jako tako dawał radę. Minus brak dwóch kierunków jazdy, i ma tylko okienko do podglądania bombelka w budce, nie ma całego panela z siatki.

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My pozdrawiamy z Dźwirzyna, fakt ludzi pełno. Chcieliśmy do jechać do Mielenka, jednak dawno nie byliśmy po tej "drugiej" stronie wybrzeża. I w sumie trochę żałuję bo mamy dość daleko do plaży i musimy się przebijać przez wydmę.

    Na montaż klimy musimy czekać 4 tygodnie, taki ruch w interesie teraz, a już rok temu chciałam montować i w sumie nie wiem dlaczego nie zrobiłam tego.

    Mamy nową formę rozrywki - jeździmy rowerem, Polka przeszczęśliwa, robi papa wszystkim ;) Ma okularki, kas i gwiazdorzy na rowerze. Muszę zdjęcie zrobić następnym razem.

    U nas noce paskudne, płacze przez sen, krzyczy, rzuca się, zwalałam winę na temperaturę i wrażenia, ale to może faktycznie jakiś skok.

    Mamy KP gryzą Was dzieci? Moja póki co nie ale ma tylko dolne jedynki, wszyscy straszą tym gryzieniem.

    Camilla13, kasia1518, Izabelle lubią tę wiadomość

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla gratuluję!

    My w przyszłym roku zaczniemy się starać, niech się młodzież nauczy dobrze chodzić :)

    Camilla13 lubi tę wiadomość

    km5scwa1k0ojmmea.png
‹‹ 1546 1547 1548 1549 1550 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ