X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 25 maja 2021, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze, ze forum troche odżyło.

    Verita gratulacje! Fajne nowe większe.

    Kuwejtonka to super, ze tak świetnie sobie radzisz.

    Ola ❤

    A ja ide do pracy od czerwca. 2.5 miesiaca zapieprzałam na kursie codziennie po 2h wykładów plus konsultacje, multum egzaminów i dostałam moja wymarzona pracę. Szymek albo pojdzie do żłobka albo teście zaoferowali pomoc. Jestem mega zadowolona, szczególnie, zw zaoferowali mi pieniadze takie, ze myślałam ze moze za 10 lat tyle bede zarabiać. Troche sie boje tej organizacji jednak z trójka dzieci jest co robić. Mam nadzieję, ze sobie poradze i w pracy i w domu.

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 27 maja 2021, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia wrote:
    Widze, ze forum troche odżyło.

    Verita gratulacje! Fajne nowe większe.

    Kuwejtonka to super, ze tak świetnie sobie radzisz.

    Ola ❤

    A ja ide do pracy od czerwca. 2.5 miesiaca zapieprzałam na kursie codziennie po 2h wykładów plus konsultacje, multum egzaminów i dostałam moja wymarzona pracę. Szymek albo pojdzie do żłobka albo teście zaoferowali pomoc. Jestem mega zadowolona, szczególnie, zw zaoferowali mi pieniadze takie, ze myślałam ze moze za 10 lat tyle bede zarabiać. Troche sie boje tej organizacji jednak z trójka dzieci jest co robić. Mam nadzieję, ze sobie poradze i w pracy i w domu.

    Ekstra! Dobrze pamiętam, że się przebranżowiłaś? Będziesz programować?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2021, 20:48

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 29 maja 2021, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuwejtonka wrote:
    Ekstra! Dobrze pamiętam, że się przebranżowiłaś? Będziesz programować?

    Testować oprogramowanie 😉

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 29 maja 2021, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia wrote:
    Testować oprogramowanie 😉

    Z testera do programisty już niedaleko ☺

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 29 maja 2021, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo dzięki, nawet nie wiesz jak takie słowa mnie budują❤ bo ile ja się jadu nasłuchałam, ze po takim czasie siedzenia w domu kto mnie zatrudni, ze zaczynam od 0, ze biorę się za takie cos z trójka dzieci...

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 30 maja 2021, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia wrote:
    Ooo dzięki, nawet nie wiesz jak takie słowa mnie budują❤ bo ile ja się jadu nasłuchałam, ze po takim czasie siedzenia w domu kto mnie zatrudni, ze zaczynam od 0, ze biorę się za takie cos z trójka dzieci...
    Nie słuchaj głupot, jak będziesz dobra to się będą o Ciebie bić 😊

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2114 1811

    Wysłany: 9 czerwca 2021, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alunia gratuluje! Bardzo fajnie, na pewno będzie ciezko ale dasz sobie rade z wszystkim. Fajnie ze tez pensja dla Ciebie satysfakcjonujaca :)

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) czy któraś z Was zna się dobrze na prawie pracy?

    Pisałam w ostatnim poście, ze nie mogę się doczekac powrotu do pracy. Właśnie mi się odechciało 😀 z nieoficjalnych źródeł wiem, ze przenoszą mnie do innej jednostki na drugim końcu miasta. Zaznaczę, ze swoją obecna prace mam 5 minut od domu i pod nią ogarnialam żłobek i przedszkole dla dziewczyn. Jestem wściekła na sytuacje, bo oczywiście wszyscy już wiedza tylko nie ja. Zastanawiam się, czy maja prawo to zrobić skoro po macierzyńskim jest gwarancja powrotu na swoje stanowisko... wiec skoro musza mnie przywrócić na moje stanowisko pracy, to myśle ze tym bardziej do mojego miejsca pracy.

    Mam w planach telefon do inspekcji pracy żeby się upewnić co i jak, ale kojarzy mi się, ze któraś z Was na forum ogarniała takie tematy :) będę wdzięczna za informacje :)

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 18 czerwca 2021, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola, nie ma gwarancji powrotu na swoje stanowisko- jest gwarancja utrzymania stosunku pracy przez rok. Mogą Cię przenieść do innego działu, na inne stanowisko, jeśli jest to w tym samym mieście, to już w ogóle nie ma żadnych przeszkód. Jedynie dogadanie się zostaje.

    U mnie w strukturze firmy zlikwidowali moje stanowisko i wróciłam na niższe. Jestem teraz kierownikiem, tyle że pensji mi nie zmienili , ale to też mogliby zrobić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2021, 21:41

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 20 czerwca 2021, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola, nie zachowali się jakoś ekstra, ale też myślę,że nic nie zrobisz. Pracodawca ma Ci zapewnić miejsce pracy i już 😔

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2114 1811

    Wysłany: 1 lipca 2021, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak tam u Was? jak sobie radzicie?

    Alunia jak tam roczniak Szymek no i jak Ty w pracy? Zaraz tez Ala od Oli bedzie miala roczek.. . Szok jak ten czas leci.

    My dzisiaj będziemy miec wyniki odnosnie dostania sie do zlobka. W szoku jestem ze moj synio zaraz skonczy pol roku. Jest naszym promykiem totalne przeciwienstwo Ani :D po prostu to aniol w meskiej skorze hehhe.

    ola_g89 lubi tę wiadomość

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 1 lipca 2021, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj ma roczek właśnie ❤ śmiejemy się z mężem, ze nie wiemy jak ten rok przetrwalismy. Ze spaniem jest lepiej, ale jest taka maruda. Ciężko mu dogodzić niestety. Także zazdroszczę, ale widać rodzice muszą odpracować swoje hehe. Mój Szymek się dostał a jak u Ciebie?

    W pracy ok, na szczęście pracuje zdalnie. Raptem 4 razy byłam w biurze. Więc jest łatwiej. Dzisiaj akurat byłam i padam na twarz więc doceniam.

    veritaa lubi tę wiadomość

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2114 1811

    Wysłany: 1 lipca 2021, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bartek tez sie dostal :) cieszę sie strasznie. Mam zamiar juz od grudnia go dawac na 2h,poznidj powolna adaptacja. A ja od marca do pracy.

    100 lat dla Szymka!!! 🎂 Bedzie tylko lepiej.

    Moj Bartus naprawdę jest taki pogodny... Po wiecznie naburmuszonej Ani to mila odmiana haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2021, 21:30

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 1 lipca 2021, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo to super. Ja az żałuję, że wcześniej tak nie próbowałam. No ale nie wiedziałam, ze tak wyjdzie z praca. Teraz od poniedziałku jest u dziadków, mój mąż u nich pracuje. Wraca i my w czwartek jeździmy juz do nich. Żal mi go, że najwiecej on na tym cierpi. Ale nam jest troche lżej. No i teście nie musza jeździć, a maja ogród to łatwiej. Nawet wczoraj poszliśmy na spacer i moja starsza córka powiedziała, ze dobrze ze go nie ma bo jest spokojniej, może z nami porozmawiać itd. Także tak to wygląda, że nas pochłania w 100%. Niestety przykra prawda.

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2114 1811

    Wysłany: 1 lipca 2021, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alunia nie martw sie, cos za cos. Ja mam tes wyrzuty ze juz 10 miesieczniaka oddam do żłobka... Ale nie mam wyjscia. Na wychowawczy nie moge sobie pozwolić, jeszcze teraz gdzie po prostu no kasy potrzebujemy na mieszkanie, wykończenie itp. Taka prawda.
    No i druga sprawa ze Ani zlobek tez na dobre wyszedł. Wiem ze nie ma co porownywad dziedi ale staram sie byc dobrej myśli :)
    Na pewno córki sa spokojniejsze bez niego. Nie ma sie co oszukiwać. Ja jak mam czasami dni ze jestem z 2 sama to mam non stop Ryki Ani (bo nie moge sie nia zajac 100 %) a k Bartek lepiej mi spi jak jej nie ma bo jest po prostu cisza.. .

    Ale w sensie ze Szymek jest kilka dni bez Ciebie u dziadkow? Na to bym sie szczerze nie zdecydowala. Przyznam ze dopiero kilka dni temu Ania byla pierwszy raz gdzies sama na nox beze nas. W sensie u moich rodzicow pierwszy raz. Bylo ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2021, 22:45

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 2 lipca 2021, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jest bez nas. No nie ma wyjścia. Przez tydzień była moja mama to był koszmar. On nie chciał z nią być, płakał nam pod drzwiami, jak nas widział to histeria była. Jeszcze bardziej było go żal. Ogólnie był rozdrażniony, mało spał. Typowo nie zrozumiała sytuacja dla niego. Może byłoby inaczej jakbyśmy do biura chodzili. A dziadka tak kocha i on jego, ze nawet jak my jesteśmy to i tak do dziadka go ciągnie. Dziadek to nam nawet mówi, żebyśmy go do żłobka nie dawali i nie brali na wakacje bo on sie nim zajmie.

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2114 1811

    Wysłany: 2 lipca 2021, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem. Najważniejsze że mu jest dobrze oraz ze Wam takie rozwiazanie pasuje. Ja przyznam ze na ten moment w mojej głowie nie wyobrażam sobie takiej sytuacji u nas. Ale tez nie bierz tego do siebie, ja to troche taka matka kwoka jestem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2021, 14:03

    aLunia lubi tę wiadomość

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 2 lipca 2021, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alunia, 100 lat dla Szymka ❤️ ale ten rok zleciał szybko. Przy drugim i kolejnym dziecku to mam wrażenie, ze ten urlop macierzyński to taki trochę roczny niewidoczny 🙈😀 pociesze Cię, ze nasza Alicja to tez maruda. Wszystko musi być tak jak panienka sobie życzy, bo inaczej ryk. Sasiedzi z klatki obok już mnie zaczepiają i mówią, ze Alicja taka drobna, ale potrafi zrobić niezły koncert 🙈

    Verita, super, ze malutki taki grzeczny. Wynagradza Wam faktycznie ciężkie czasy z Ania :) dobrze, ze Ania chodziła już gdzieś do placówki to tez będzie Ci łatwiej oddać Bartka gdzieś pod opiekę. Dla mnie to wszystko od września będzie takie nowe, bo przecież dzieci cały czas tylko ze mną. Ale myśle, ze Pola na spokojnie poradzi sobie w przedszkolu. Co do Alicji w żłobku to trochę się martwię, bo ona taka mamusi córeczka, wiecznie na rękach, jak wyjdę z pokoju to płacz… 🙈 ale musimy dać rade. Innej opcji nie ma.

    aLunia lubi tę wiadomość

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2114 1811

    Wysłany: 2 lipca 2021, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola będzie mi łatwiej na pewno, tym bardziej ze Bartus pójdzie do tego żłobka gdzie Ania chodzila. Wiec "znam" placówkę, dyrektorkę,opiekunki. No ale tak czy siak się martwię jak każda mama chyba :) jak to bedzie z adaptacja itp.

    Twoje dziewczyny też na pewno sobie świetnie poradzą :)

    U nas to Ania byla taka marudna, nieufna, rzadko sie do kogos uśmiechała tak po prostu,
    Na wszystkich patrzy spod byka 😅
    Bartek zupelnie inny usmiecha sie do wszystkich, nie marudzi praktycznie w ogóle. MOJ mąż to w ogóle sie smieje ze mial go może z 6 razy na rekach, kurde serio on tego po proetu nie wymaga.

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 5 lipca 2021, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verita, ja też jestem matka kwoka, więc piątka 😃

    Czas bardzo szybko leci, to prawda, więc staram się jak najwięcej czerpać z każdego dnia, bo zaraz mi dziewczyny będą na obozy jeździły i paznokcie malowały 😌

    U nas mała Ania skończyła 3 miesiące, jest bardzo pogodna chociaż w dzień lubi na rękach dużo. Starsza pomaga, ale też ma swoje akcje zazdrości. Teraz jak jest ciepło to super, bo siedzimy cały dzień na balkonie albo na placu zabaw. W weekendy staramy się pojechać za miasto na piknik albo jakąś wycieczkę, bo ten mój chłop też ukiszony i przez zdalną pracę prawie w ogóle się nie rusza.

    Ogólnie jest cudnie, czasem wieczorem padam na ryj, ale bardzo się cieszę, że mogę to wszystko przeżywać. No ale trzeciego to już nie będziemy chcieli, chociaż kiedyś mi się wydawało, że bardzo bym chciała gromadkę.

    Teraz w wakacje jedziemy na chwilę do Warszawy i do Czech ☺

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
‹‹ 1795 1796 1797 1798 1799 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ