Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2014
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 12 lipca 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polaczenie mleka ze sliwkami to chyba nie jest dobry pomysl...

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 12 lipca 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    betinka wrote:
    Ajjjjjjjjjj, meczyyyyyyyyyyyyk! Nie mam radlera, nie mam chipsów :( Mam borówki amerykańskie i ogórki małosolne. O!

    BRASIIIIIIIIIIIIIIL!

    A ja mam bavarie :) i ciastka haha. Niech dupsko rosnie a co :)
    Ale z ogorami dalas czadu :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    Polaczenie mleka ze sliwkami to chyba nie jest dobry pomysl...

    no niezły mix :) moze byc wizyta w wc ;)

  • hela Autorytet
    Postów: 1235 1102

    Wysłany: 12 lipca 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betinka moim zdaniem twoj brzusio wyglada duuuuzo lepiej niz wczesniej :) jakis gladszy, i faktycznie jakby sie podniosl! oj ewidentnie coraz lepiej wygladasz! :)

    a mi sie pojebalo ze dzis final, hehe uciekl mi mecz o 3 miejsce! :)
    piwko schlodzone, kupilam moja ulubiona bavarie jablkowa :) no to ogladamy! :)

    moj kochany synuś - Sebuś <3
    64xp62y.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 12 lipca 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam bavarie malinowo wisniowa :)
    Haha Hela przespala mecz :P
    I niech ktos powie ze kobita w ciazy ma gorzej bo piwa nie moze wypic!!! :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 12 lipca 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj u nasw domu goraco :)
    Ja kibicuje Brazylii a misiek Holandi :)
    I po karnym mowi do brzucha:
    Tiago przybij piatke za gola!!
    A ja mowie: nie nie Tiago kibicuje z mama poki co :P

    nick nieaktualny, betinka lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    Ja mam bavarie malinowo wisniowa :)
    Haha Hela przespala mecz :P
    I niech ktos powie ze kobita w ciazy ma gorzej bo piwa nie moze wypic!!! :)


    a gdzie ta bavarie kupujecie:) bo juz kilka razy wspominalyscie tutaj na tym forum,ze pyszna :) redler mi się już chyba przepił :) dziś wypiłam, w sumie nie dawno i jakoś tak dziwnie po nim mi się już zrobiło.
    A malinowe, czy jablkowe moze byc pyszne!

  • hela Autorytet
    Postów: 1235 1102

    Wysłany: 12 lipca 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzisiaj zrobilam 17 sloikow ogorkow, a to jeszcze nie koniec :) zapasy na zime robie :D kocham ogorasy!!!

    nick nieaktualny, Paula55, Karolaaa91 lubią tę wiadomość

    moj kochany synuś - Sebuś <3
    64xp62y.png
  • hela Autorytet
    Postów: 1235 1102

    Wysłany: 12 lipca 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczka ja kupilam teraz w intermarche ;) zawsze jak szukam cos czego nigdzie nie ma to jest wlasnie tam ;)

    moj kochany synuś - Sebuś <3
    64xp62y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hela wrote:
    ja dzisiaj zrobilam 17 sloikow ogorkow, a to jeszcze nie koniec :) zapasy na zime robie :D kocham ogorasy!!!


    to ja poprosze malosolnych kilka słoików :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hela wrote:
    Majeczka ja kupilam teraz w intermarche ;) zawsze jak szukam cos czego nigdzie nie ma to jest wlasnie tam ;)


    kurcze, nie mam intermarche..U mnie w poblizu to tylko biedronki, kaufland, tesco - z takich większych marketów

  • martusia86 Autorytet
    Postów: 273 249

    Wysłany: 12 lipca 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie żebym się cieszyła że macie celulit ale miło że nie jestem z tym problemem sama :) za to właśnie lubię te forum zawsze można się wyżalić a Wy zrozumiecie i pocieszycie :* :*

    Do dziewczyn które brały duphaston jakgo brałyście bo mi lekarz kazał 2 razy 2 tab. a to jak dla mnie trochę duża dawka

    Paula55 lubi tę wiadomość

    relgh3715xtq0i4d.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 12 lipca 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja kupilam w tesco w uk :) moge podeslac jak chcesz haha :)
    U nas jest jeszcze inne piwo duuuzo pyszniejsze niz wszystkie co do tej pory pilam.
    Ostatnio na meczu wam wyslalam focie :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martusia86 wrote:
    Dziewczyny nie żebym się cieszyła że macie celulit ale miło że nie jestem z tym problemem sama :) za to właśnie lubię te forum zawsze można się wyżalić a Wy zrozumiecie i pocieszycie :* :*

    Do dziewczyn które brały duphaston jakgo brałyście bo mi lekarz kazał 2 razy 2 tab. a to jak dla mnie trochę duża dawka


    Kochana ja tez mam celulit... niestety nic z tym nie zrobię na tą chwilę, chyba się pogodziłam z tym faktem :) został mi też po odchudzaniu + rozstepy - schudłam 30 kg. Nie wyglada to pieknie-fakt ale tez jakos nie mam swira na punkcie skory. Juz chyba bardziej doluja mnie dodatkowe kg i juz martwie czy uda mi sie je zrzucic :)

    Duphastonu nie brałam-brałam w 1 trymestrze luteine

  • betinka Autorytet
    Postów: 1827 2128

    Wysłany: 12 lipca 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martusia86 wrote:
    Dziewczyny nie żebym się cieszyła że macie celulit ale miło że nie jestem z tym problemem sama :) za to właśnie lubię te forum zawsze można się wyżalić a Wy zrozumiecie i pocieszycie :* :*

    Do dziewczyn które brały duphaston jakgo brałyście bo mi lekarz kazał 2 razy 2 tab. a to jak dla mnie trochę duża dawka

    To jakoś tak chyba mega dużo... Ja brałam 2x1. Po nim to dopiero woda się zatrzymuje!!!!!
    Ale mama mnie dzisiaj pocieszyła, że ze mną w ciąży też miała potworny celulit - przeszedł niedługo po porodzie :)


    Paula - chyba nasza Brazylia znowu z kretesem przegra :/ Chyba się załamali po ostatniej przegranej, grają jak cioty :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2014, 22:14

    https://www.maluchy.pl/li-68923.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jedynie narazie mogę pocieszyć się fotką :) a jak bede w Tesco to sobie zerkne, a moze gdzies tam czeka na mnie :)


    zdrówko!!!

    2qlg1fo.jpg

    betinka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ile dziewczyny tyjecie na miesiąc???

  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 12 lipca 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martusia86 wrote:
    Dziewczyny nie żebym się cieszyła że macie celulit ale miło że nie jestem z tym problemem sama :) za to właśnie lubię te forum zawsze można się wyżalić a Wy zrozumiecie i pocieszycie :* :*

    Do dziewczyn które brały duphaston jakgo brałyście bo mi lekarz kazał 2 razy 2 tab. a to jak dla mnie trochę duża dawka
    nie bierz tyle, 2x1 wystarczy :) mi kazała zwiększyć dawkę do 3x1 ale i tak biorę 2x1, a jak zapomnę to 1x1 :P

  • hela Autorytet
    Postów: 1235 1102

    Wysłany: 12 lipca 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martusia a robilas badania progesteronu czy skad on wzial taka dawke?

    pj brazylia to nawet 3 miejsca moze nie miec :/

    moj kochany synuś - Sebuś <3
    64xp62y.png
  • Karolaaa91 Autorytet
    Postów: 835 857

    Wysłany: 12 lipca 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już wciagnelam winogrona i truskawki i doprawiam krakersami cebulowymi:-)

    Mi położna mówiła ze zaraz po porodzie jest około 6 kilogramów mniej a pozniej w czasie pologu mamy przyspieszony metabolizm i jezeli wytrzymamy i bedziemy sie zdrowo odżywiać to dodatkowo kilogram miesięcznie co razem już daje 12 kg mniej :-) po okresie pologu organizm niby zaczyna kumac ze cos za szybko chudniemy i zwalnia:-)

    atdci09kamv7205a.png
‹‹ 1104 1105 1106 1107 1108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ