Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2014
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 12 lipca 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    259zok9.jpg

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • martusia86 Autorytet
    Postów: 273 249

    Wysłany: 12 lipca 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mi rośnie nie tylko brzuch ale i zwiększa sie w ekspresowym tempie celulit chyba sie załamię nie wiem jak pokaże się na plaży bo chyba będę straszyć :(:(

    relgh3715xtq0i4d.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 12 lipca 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wogole tak na chlopski rozum to wg pomiarow brzucha moj syn moze wazyc juz kolo 2 kg sle nie wydaje mi sie :)

    I t,am na dole jest obrazek jak sie to mierzy ale nie wiem czy widac w miare?

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 12 lipca 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martusia86 wrote:
    Dziewczyny mi rośnie nie tylko brzuch ale i zwiększa sie w ekspresowym tempie celulit chyba sie załamię nie wiem jak pokaże się na plaży bo chyba będę straszyć :(:(

    Martusia nie mow nic bo ja to jestem chodzacym cellulitem :/
    Zalamac sie mozna... Ale pociesz sie tym ze to na 90% cellulit wodny i po porodzie odpusci :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4036

    Wysłany: 12 lipca 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelus wrote:
    Paula jej chodzilo o to ze dziecko jest nie przypiete pasami I ze podczas spaceru bedzie latac po calym wozku.... I zaczelam sie zastanawiac czy ona nie ma racji?:/ fakt jest taki ze tutaj gondoli uzywa sie tylko do Spania w domu I ona nie przywykla do jej widoku na spacerze
    Ja tam nie wiem, ale chyba jeszcze nie słyszałam o przypadku, żeby dziecko z gondoli wyleciało. No chyba, że w przypadku np. potrącenia przez samochód, ale nie wiem czy wtedy pasy z fotelika wiele by pomogły.. ciekawe, że co kraj to obyczaj :)

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Karolaaa91 Autorytet
    Postów: 835 857

    Wysłany: 12 lipca 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia i ty jestes w 32 tygodniu?! Masakra jaki fajny malutki brzuch:-)

    Jejkuuu dziewczyny zeby tu codziennie tyle zdjeć było! Uwielbiam!

    Tysia87, verynice lubią tę wiadomość

    atdci09kamv7205a.png
  • betinka Autorytet
    Postów: 1827 2128

    Wysłany: 12 lipca 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martusia86 wrote:
    Dziewczyny mi rośnie nie tylko brzuch ale i zwiększa sie w ekspresowym tempie celulit chyba sie załamię nie wiem jak pokaże się na plaży bo chyba będę straszyć :(:(

    Ja mam na całych nogach już, to jest kwestia zatrzymywania wody głównie. Moje nogi są poorane od góry do dołu, a pośladki to już w ogóle tragedia. Ja teraz na plaży obwiązywałam się pareo do kolan i nawet w nim leżałam. Nie chciałam ludziom dnia obrzydzać ;)
    Ale pocieszyło mnie to, że była masa kobiet, które w ciąży nie były, a ich celulit był jeszcze gorszy od mojego, a mimo to sobie paradowały po plaży w gaciach :D

    Paula55, stardust87 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68923.png
  • verynice Autorytet
    Postów: 1207 1842

    Wysłany: 12 lipca 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda, dziękuję bardzo ;* ale przecież Wam mówiłam, ze nie ważny kształt brzuszka, najważniejsze ze dzieciaczki w nich zdrowo się rozwijają :) a właśnie, ile wazy Twoja księżniczka? :-)

    JagoodkaK lubi tę wiadomość

    dqprpx9ikjqhrova.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula super widać, dzięki, jutro będę się mierzyć z mężem :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2014, 21:53

    Paula55 lubi tę wiadomość

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 12 lipca 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha betinka grunt to sie pocieszyc że nam to zejdzie a im zostanie :)

    verynice, betinka lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sliczne wszystkie brzuszki!

  • verynice Autorytet
    Postów: 1207 1842

    Wysłany: 12 lipca 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do zdjęć to też jestem za tym, aby codziennie ich tyle było tu u nas na forum :) a teraz uciekam meczyk z mężem obejrzeć :) do jutra dziewczynki!

    Aaaa i jeszcze wam chciałam powiedzieć ze ta moja przyjaciolka co urodziła w środę to mi dziś napisała ze jej ubylo 11kg po porodzie :-) śmiałam się ze normalnie dieta cud hihi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2014, 21:57

    nick nieaktualny, stardust87 lubią tę wiadomość

    dqprpx9ikjqhrova.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, czekaj... BMI 19,1, waga 52kg, a wzrost? Nie przypadkiem 165cm? Bo jak tak, to mam identyczne wymiary sprzed ciąży i też mi tabelka pasuje :) I mogłabym się pobawić :D

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 12 lipca 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    verynice wrote:
    Jagoda, dziękuję bardzo ;* ale przecież Wam mówiłam, ze nie ważny kształt brzuszka, najważniejsze ze dzieciaczki w nich zdrowo się rozwijają :) a właśnie, ile wazy Twoja księżniczka? :-)
    We wtorek miala 1350 a dziś 1680

    verynice, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • Tysia87 Autorytet
    Postów: 1052 1018

    Wysłany: 12 lipca 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaa91 wrote:
    Tysia i ty jestes w 32 tygodniu?! Masakra jaki fajny malutki brzuch:-)

    Jejkuuu dziewczyny zeby tu codziennie tyle zdjeć było! Uwielbiam!
    No pani w warzywniaku do mnie za ile pani rodzi? Więc mówię, że za 2 miesiące.to się za głowę złapała bo myslała, że za pare dni....więc chyba jednak nie taki malutki:-) każda z nas ma inny i kazda ma tak samo fajniutki, czy maly czy duzy:-)

    https://www.maluchy.pl/li-69041.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak wszystkie to wszystkie :)
    to my- zdjęcie robione 4 dni temu - 29 tc

    zix1lx.jpg

    verynice, Paula55, nick nieaktualny, stardust87, Karolaaa91, nick nieaktualny, Ewi25, anulka81, doti77 lubią tę wiadomość

  • betinka Autorytet
    Postów: 1827 2128

    Wysłany: 12 lipca 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajjjjjjjjjj, meczyyyyyyyyyyyyk! Nie mam radlera, nie mam chipsów :( Mam borówki amerykańskie i ogórki małosolne. O!

    BRASIIIIIIIIIIIIIIL!

    verynice lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68923.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 12 lipca 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark wrote:
    Paula, czekaj... BMI 19,1, waga 52kg, a wzrost? Nie przypadkiem 165cm? Bo jak tak, to mam identyczne wymiary sprzed ciąży i też mi tabelka pasuje :) I mogłabym się pobawić :D

    Dokladnie tak :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie też meczyk leci. Redlerka miałam,ale wypiłam :)

  • verynice Autorytet
    Postów: 1207 1842

    Wysłany: 12 lipca 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    We wtorek miala 1350 a dziś 1680

    No to pięknie rośnie!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dqprpx9ikjqhrova.png
‹‹ 1103 1104 1105 1106 1107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ