Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2014
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa jestem czy jest roznica w cenie tych z uk a tych z pl :) zaraz sprawdze jak zjem grejfruta bo mi kapie po rekach :)
    A zupka kalafiorowa zrobiona na jutro :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Karolaaa91 Autorytet
    Postów: 835 857

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli do Polski tez moge zamówic? Kurcze pomóżcie, bo jak chce zobaczyć dostępność produktu to mi pokazuje czy jest w wielkiej Brytanii dostepny, a nie w Polsce...

    atdci09kamv7205a.png
  • Io Autorytet
    Postów: 1593 1729

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no chyba można zamawiać. Pisze, że dostawa na terenie UE, ale wysyłka z UK. Tylko płaci się z góry i kurcze jak teraz czytam to nie wiem czy nie tylko kartą kredytową. Niestety ja nie jestem za bardzo ogarnięta w takich zakupach.

    dqpr3e5ebayuirbn.png
  • Io Autorytet
    Postów: 1593 1729

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaa91 wrote:
    czyli do Polski tez moge zamówic? Kurcze pomóżcie, bo jak chce zobaczyć dostępność produktu to mi pokazuje czy jest w wielkiej Brytanii dostepny, a nie w Polsce...

    A to nie jest informacja o rozmiarówce w UK a nie dostępności? Kurde, teraz to sama zgłupiałam.

    dqpr3e5ebayuirbn.png
  • betinka Autorytet
    Postów: 1827 2128

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nosz cholera, wyszłam z domu nawet nie na godzinę, a naprodukowały tyle, że już nie pamiętam kto co!!!

    Karolina, rozwaliły mnie spodenki z tygryskiem, cudowne! I bardzo się cieszę, że ciśnienie odpuściło nareszcie!

    Lo - ja mam 18,5 kg na plusie ;) Bobo w 16 tyg i 1 dz. ważył 1100 g. Przed chwilą się widziałam z moimi uczniami (chyba w 3. mies sie ostatnio widzieliśmy) - pytali, czy zaraz rodzę :D

    Nie pamiętam która Mamuśka podlinkowała sklep nexta, ale chwała Ci za to :) Akurat wczoraj rozmawiałam z brzuchatą koleżanką i mi o tym sklepie mówiła, a ja go nie zdążyłam jeszcze obczaić :) Koleżanka mówiła, że zamawia się 'po polsku', ale dostawa jedzie prosto z UK.

    Co do laktatora, to ja kupuję ten: http://allegro.pl/tommee-tippee-laktator-wkladki-pojemnik-butelka-i4339660383.html Trochę poczytałam w necie i się wydaje spoko. Z elektrycznego zrezygnowałam, bo wyczytałam, że wcale nie jest dobry. A poza tym i tak od wielkiego dzwonu go będę używać :)

    Io, Kaarolina, magdzia26 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68923.png
  • Karolaaa91 Autorytet
    Postów: 835 857

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem właśnie bo zobacz tutaj:
    http://pl.nextdirect.com/pl/x533912s2#871902

    pokazuje,że rozmiar najmniejszy jest w Wielkiej Brytani a kolejne rozmiary wyprzedane... no ja to rozumiem, bo jak inaczej ?

    atdci09kamv7205a.png
  • Karolaaa91 Autorytet
    Postów: 835 857

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betinka a dostawa do Polski też jest czy koleżanka za granicą mieszka?

    atdci09kamv7205a.png
  • pralinka Autorytet
    Postów: 648 272

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, dobra cena tego laktatora:)
    Ja skłaniam się ku Medeli..

    Next ma śliczne ciuszki:)Jeśli tylko wysyłają poza UK, to warto się skusić:)
    Podobno jakość bdb:)

    Ja przytyłam prawie 10kg, niby tego nie widać po ciele ale dziwnie się z tym czuję:) Jeszcze 2kg maksimum chciałabym do porodu przytyć i nie więcejjjj
    Podobno po porodzie dużo wody 'schodzi' i jak się karmi piersią to kilogramy same lecą:)taką mam nadzieję hihihi

  • betinka Autorytet
    Postów: 1827 2128

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaa91 wrote:
    Betinka a dostawa do Polski też jest czy koleżanka za granicą mieszka?


    Ona z Polska :) I mówiła, że dostarczają bezpośrednio do PL z UK :)

    https://www.maluchy.pl/li-68923.png
  • betinka Autorytet
    Postów: 1827 2128

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z ich strony:
    "Darmowa dostawa jest dostępna przy zamówieniach na kwotę powyżej 75zł. Next zastrzega sobie prawo do zmiany oferty darmowej dostawy w każdym momencie.

    Twoje zamówienie zostanie dostarczone w specjalnym opakowaniu od Next.

    Do zamówień poniżej 75zł zostanie doliczona opłata w wysokości 10zł, bez względu na ilość artykułów w zamówieniu."

    https://www.maluchy.pl/li-68923.png
  • Karolaaa91 Autorytet
    Postów: 835 857

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Betinka jeżli kolezanka do Polski zamawiała to zakładam tam konto :-) i już nie długo zacznę kupować :-)

    betinka lubi tę wiadomość

    atdci09kamv7205a.png
  • Kaarolina Autorytet
    Postów: 2507 2789

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaa ja na chwile obecna zrobilam sobie zakladke nexta ale nie wchodze bo pewnie sie nie powstrzymam przed zamowieniem :P

    https://www.maluchy.pl/li-69187.png

    https://www.maluchy.pl/li-72300.png
  • Io Autorytet
    Postów: 1593 1729

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaa91 wrote:
    Nie wiem właśnie bo zobacz tutaj:
    http://pl.nextdirect.com/pl/x533912s2#871902

    pokazuje,że rozmiar najmniejszy jest w Wielkiej Brytani a kolejne rozmiary wyprzedane... no ja to rozumiem, bo jak inaczej ?

    Mnie się wydaje, że to jest informacja o tym, że rozmiar 50 to w UK dla noworodka, a 56 do 1 miesiąca. Ale mogę się mylić.

    Dostawa do Polski na pewno jest bo w regulaminie pisza, że jak wysyłają poza UE to są opłaty celne. Tylko wysyłka jakaś tania bo 10 zł i paczka w 3 dni to chyba rewelacja.

    Betinka - to Twój dzidziuś to istny gigant.

    dqpr3e5ebayuirbn.png
  • Io Autorytet
    Postów: 1593 1729

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola to jak rozgryziesz jak się za te zakupy płaci to daj znać. Też coś kupię bo nie wytrzymam. :P

    Musze się pochwalić, że już wrzuciłam truskawki do zlewu. Niestety musiałam zrobić przerwę na jogurt :P Może do jutra skończę.

    Karolaaa91, magdzia26 lubią tę wiadomość

    dqpr3e5ebayuirbn.png
  • pralinka Autorytet
    Postów: 648 272

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiem czy łykacie magnez, ale jeśli nie to polecam ten artykuł.
    Ja od jakiegoś czasu łykam, bo w witaminach tabletkowych mam go tylko 3% więc tyle co nic. Natomiast w jedzeniu nie zawsze dostarczam tyle ile powinnam, zwłaszcza że szybko się wypłukuje z organizmu.
    Podobno w przypadku nadciśnienia też jest super

    rozwhttp://www.roik.pl/niedobory-magnezu-sa-podlozem-wielu-stanow-patologicznych-w-czasie-ciazy/iązaniem.

  • betinka Autorytet
    Postów: 1827 2128

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lo - no właśnie gigant... I pewnie dlatego mam takie skurcze, bo moja macica nie wyrabia. Mój mąż się nie może nadziwić, że mam tak strasznie napiętą skórę na plecach i bokach. A największy wzrost przed nami :/

    https://www.maluchy.pl/li-68923.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pochwalcie sie jak cos bedziecie zamawiac bo ja sie nie moge zdecydowac :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Karolaaa91 Autorytet
    Postów: 835 857

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lo obawiam się, że zamim zamówię to jeszcze trochę czasu minie, wypłaty z zusu dalej nie mam, a na zwolnieniu jestem od 20tego kwietnia ;-/

    ale jak już bede zamawiać to dam znać :-) a te opłaty celne to ktoś się orientuje jakie koszta? nigdy z zagranicy nic nie zamawiałam

    Io wrote:
    Karola to jak rozgryziesz jak się za te zakupy płaci to daj znać. Też coś kupię bo nie wytrzymam. :P

    Musze się pochwalić, że już wrzuciłam truskawki do zlewu. Niestety musiałam zrobić przerwę na jogurt :P Może do jutra skończę.

    atdci09kamv7205a.png
  • Io Autorytet
    Postów: 1593 1729

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betinka - to życzę Ci, żeby trochę zwolnił z tym wzrostem. Faktycznie macica może nie wyrabiać.

    Karola - spoko, ja i tak mam zakaz kupowania czegokolwiek w czerwcu. Dopiero w lipcu mogę :P
    A z tym cłem to nie jest tak, że się je płaci przy wysyłce poza UE?

    dqpr3e5ebayuirbn.png
  • Mika 28 Autorytet
    Postów: 1206 914

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pralinka wrote:
    Dziewczyny nie wiem czy łykacie magnez, ale jeśli nie to polecam ten artykuł.
    Ja od jakiegoś czasu łykam, bo w witaminach tabletkowych mam go tylko 3% więc tyle co nic. Natomiast w jedzeniu nie zawsze dostarczam tyle ile powinnam, zwłaszcza że szybko się wypłukuje z organizmu.
    Podobno w przypadku nadciśnienia też jest super

    rozwhttp://www.roik.pl/niedobory-magnezu-sa-podlozem-wielu-stanow-patologicznych-w-czasie-ciazy/iązaniem.

    Ale szalejecie !! Dlatego Ja łykam magnez 2 tabsy i zajadam pestkami dyni wrzucam je wszędzie wystarczy garść żeby zaspokoić zapotrzebowanie na całodzienny magnez bo w tych pestkach jest go bardzo dużo :) i dużo nabiału żeby jakoś też przyswajać :)

    bhywkrhm4kro7bny.png
    relgio4pjw325a69.png
‹‹ 918 919 920 921 922 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ