X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ech...taka nostalgia na koniec dnia...dzis Emilka skończyłaby 4 latka...

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia tule nie dziwię się że nostalgia.... zapal jej świeczkę też od ciotek.

    Żabka ja dziś zalowalam że Igusia do żłobka nite posłałem haha ale zaszepiony oj jak on lamentowal że boli ma ala masakra dostał jajo i mu przeszło. Najgorsze ze wózek 2 w1 poszła dentka i musiałam z dostawka jechać a Igi nie ustoi na dostawcę więc musiałam biec cała drogę to wtedy się śmiał i stał ależ się spocilam masakra. Z Kosiem ok ma lekki katar osluchowo czysto on szczepienie na 17 ma.

    Natka no sądy niestety to i czasu nerwy trzeba brać wolne dni ciągnie się długo nic nie można ruszyć więc może i lepiej bez sądu.

    M jak wyjechał o 7:30 wrócił o 18:30 masakra będzie próbował jak komunikacja się jedzie. Dostał już wypasionego kompa jutro ma dostać telefon w styczniu jedzie na 3 tygodnie do Bukaresztu na szkolenie więc będę sama.
    Ależ mi dzieciaki do wiawtu dały Kosiu wszędzie wchodzi wsze na 5 schodów sam zabrałem oczywista.
    Wisiały na mnie non stop.

    A Igi tu kilka jego pomysłów jak kapalam Kosia
    Ale zjadł 2 miski rosołu zagryzajac kanapka że śniadania haha.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2018, 14:32

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamciu tule i zapal prosze swiatelko od ciotek.

    Ajrin normalnie buzi mi sie cieszy jak widze igusia jak wcina i ta miske przechyla sam! Cudowny widok.
    Ciotka caluje i jest dumna z niego.
    Zeby moj len rak miske chcial chociaz przechylic.:-(
    No wierze ci ze daly ci czadu.
    Cierpliwosci zycze.
    Ajrin wazne zeby m byl zadowolony z pracy a ty wracasz do swojej czy idziesz na wychowawczy? Czy nianie bedziesz brac?

    Ja bylam zaprowadzic werke do szkoly chlopakow zostawilam.
    Spia jeszcze.
    Zaplacilam za obiady , dalam kase klasowa na wyjscie do kina zjadlam sniadanie i pije ciepla kawe.
    Zyczenia urodzinowe i imieninowe poskladalam bo u nas od mojej strony mamy mc urodzinowo imieninowy.

    Pada deszcz pogoda straszna.
    Dzwonilam do zlobka kazalam zaznaczyc ze do srody go nie bedzie w czwartek mam go przyprowadzic bo nawet nalegaja mikolaj bedzie.
    Pytala czy z jedzeniem lepiej hahahah mowie ze nie bez zmian dlatego ciesze sie jak jest z dziecmi mowi ze mi wierzy bo to jest bardzo meczace z takim niejadkiem.

  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka Igi tak rok temu na wigilię już sam jadł i przechylal serio ę to żłobek i starsze dzieci zaczął po miesiącu w żłobku samodzielnie jeść a po 3 miesiacach prawie nie rozlewal od roku wszystko je sam nawet zupy bo nie daje się karmić. Ale on indywidualista on sam ją sam od zawsze i wszystko z ubieranie mamy to samo on sam musi się ubrać ma to swoje wady i zalety bo wiadomo ubiera odwrotnie i się wnerwia no ale jest bardzo samodzielny ale nasamodzielnosc stawia żłobek.
    Żabka za tem byle do czwartku haha.
    U nas też wczoraj i dziś pada.
    Co do pracy ja wracam w maju Kosiu do żłobka chyba tego co Igi ale zobaczymy no i będziemy szukać kogoś kto będzie mógł kilka razy odebrać dzieci i w razie choroby posoedzi z dziećmi. Prawda taka że ja nie mogę chodzić na zwolnienia nie często bo nie będę dostarczazc i po prostu będę out a wrócić do pracy muszę o to nadal moja pensja nas utrzymuje. M ma na obecną chwilę dwa razy tyle co mial i jak tak zostanie to bedzie super ale on będzie miał wyjazdów mocno pracę no i zawozic dzieci będzie ale odbierać dopiero po 18 to słabo. A u mnie jeszcze nie wiem czy pozwolą mi na pracę od 7 do 15:30 jeśli tak to ja będę odbierać dzieciaki ale niestety od zawsze mam pracę zejak się coś sypnie to dział IT trzeba zostać aż będzie system przywrócony do tego teleconferencje między regionami które z regoly są po 17 na których też co jakiś czas muszę być. Więc ktoś będzie konieczny do pomocy dziadkowie niestety pewniakami nie są też pracują.

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawo dla igusia .
    Serio jestem pelna podziwu.
    Ale ma to w genach hihi
    Wiem o czym mowisz moja werka tak robila zosia samosia ile to nerwow kosztuje , a ile razy poszla do przedszkola po swojemu panie ja pozniej jakos ogarnialy, ile razy poszla nie uczesana bo nie nawidzila spinek i czesania o matko
    Kiedys bedziesz sie z tego smiac.

    Ja wczoraj uprzedzilam meza i werke ze jesli robert w takim tempie bedzie sie rozwijal leniwie to w wakacje trzeba przycisnac pohdzie do przedszkola to nie moze sikac w gacie, musi umiec jesc sam lyzka widelcem i sciagac czy ubrac sie sam choc troche.
    Juz nie moge sie doczekac przedszkola chocby finansowo lzej bedzie.
    Ale jescze czas.....

    Kurcze tak myslalam bo kojarzylam ze ty do pozna w tej pracy bylas.
    Zostaje ci szukac niani takiej co chce dorobic.
    Pewnie na dobrej stawce sie nie obedzie.
    Moze by ich odbierala kolo 15 i siedziala do tej 18?
    Mam nadzieje ze uda ci sie taka znalezc bo u mnie to problem straszny.
    No i finansowo byloby super u was .
    Mozna by bylo cos odlozyc .
    Ostatnio wspominalam do meza jak to fajnie bylo miec 2 wyplaty a z jednej tylko zyc :-(
    Trzymam kciuki za was zeby sie ulozylo tak jak sobie tego zyczycie <3
    Bedzie dobrze .

    Robert wstal .
    To chlopak sobie pospal od 21;00-9:00 ;-)

  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka my też na przedszkole czekamy bo jednak połowa mniej kasy.
    Z Kosiem jest szansa nawet spora na państwowy żłobek choć nie liczę bo pewnie z 20 miejsca po nowym roku znowu trafimy na 80 jak nie 100 ale jednak szansa większą niż z Igim. Choć powiem że jeśli M dostanie na stałe pracę i będzie faktycznie mógł się rozwijać i szkolić to realne jest że dojdzie do moich zarobków w przeciągu 2 lat. A wtedy to i najlepsze placówki prywatne i niania będzie.
    Co do niani idzie znaleźć ale trzeba się ugadac na stałą pensje plus dodatkowo płacić od siedzenia np w domu z dziećmi jak chore no i sporo wyjdzie ale myślę że tyle co teraz za żłobek płacimy.
    Przedszkola bierzemy pod uwagę 3 będziemy oglądać jakoś luty marzec i myśleć czy posłać Igusia do przedszkola jako 2.5 latka czy dopiero jako 3 latka. Ma to swoje wady zalety bo jednak będzie z Kosiem w jednej placówce łatwiej odbierać niż z 2 różnych w inną stronę. Jeszcze czas wszystko się zobaczy póki co M musi 3 miesiące się wykazać i dostać stała pracę na stałą umowę.

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszę regał do Piotrusia kupić-tzn półki-bo nie jestem w stanie okiełznać tego jego zabawkowego bałaganu :D

    Dariah lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez kamciu dzis rzucilam to haslo.

    Barborka przyszla ide splacic kredyt, kupic pampersy i zostanie na oc jednego auta i po kasie :-(

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupilam :)

    I proszę o mocne kciuki przez najbliższe dni...

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamciu super.
    Oczywiscie ze trzymamy mocnoooooo.
    Powodzenia!

    kamciaelcia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tylko bylismy na zakupach
    Robert po zaplaceniu zrobil taka trzode ze szkoda gadac.
    Lezal na podlodze brzuchem i lizal ja.
    Ludzie patrzyli a moj maz myslalam ze wyjdzie z siebie .
    Mowie nie dotykaj zostaw przyjdzie sam a gdzie tam zero reakcji ze starzy ida.
    Potem do wozka wsadzilam jeszcze gorzej .

    Do banku jutto

  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia
    Kciuki &&

    Zabka
    O u nas takie zachowanie to też się zdarza. D też się denerwuje, bo co ludzie powiedzą, przecież widzą, że nie reaguje aż. A ja? Przecież jej błagać nie będę. Niech leży i liże. A innym gówno do tego.
    Kiedyś mnie babka jakaś zaczepiła, że Amelka biega po Rossmannie a powinna grzecznie czekac przy mnie i w ogóle. Zapytałam tylko czy ma własne dzieci. Powiedziała, że tak, że już dorosłe. To zmierzyłam ja od góry do dołu i stwierdziłam, ze swoją szansę już miała na wychowywanie to niech się tego trzyma a mnie pozwoli spokojnie zrobić zakupy.
    Dziecku minie a im bardziej będziemy prosić, błagać i mówić nie to tym gorzej.
    Nie ma zainteresowania, nie ma widowni to rezygnuje bo nie ma funu i robi się nudno ;)

    kamciaelcia lubi tę wiadomość

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przypomnijcie mi jaka to była kostka edukacyjna??

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka no babka siedziala na lawce i gadala przez telefon jak skonczyla moei do nas ze ma wnuczke i tak sie zachowuje a nawet gorzej bo sie drze jakby kroili na zywca.

    Ogolnie powiem wam ze ostatnio bardzo ciezko mi sie robi zakupy czy gdzies wychodzi z robertem .
    Jakby diabel w niego wstapil.

  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mieliśmy ta:

    https://www.gandalf.mobi/p/kostka-edukacyjna/?gclid=EAIaIQobChMIi4i22NSG3wIVmed3Ch1TZwUdEAQYAiABEgKlmvD_BwE

    kamciaelcia lubi tę wiadomość

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mobi
    Mi wyleciało (smoby chodZiło po glowie)

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow robert zjadl na kolacje pol kielbasy slaskiej na cieplo (w sklepie wpadlam na pomysl kielbasy dla niego) i pol banana zapil pol kubka herbaty!
    No to mi sie podoba.

    A na obiad zjadl pol bulki suchej nie do konca i sloiczek z gerbera!!
    W sklepie sobie musle moze zje sloiczek jakis wzielam te co jadl.
    Jakie bylo moje zdziwienie ze je!
    Wracamy do sloiczkow?;-)

    Jedyne co mnie martwi kaszel jeszcze ma .
    Jak kaszlnie to masakra.
    Jutro bedzie 6 dzien jak daje hederasal.
    Mam jeszcze fosidal.

    Natka-matka wariatka :) lubi tę wiadomość

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daj fosidal

    Natka-matka wariatka :), żabka04 lubią tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka my właśnie wracamy z m z marketu no byliśmy oddać parę rzeczy n dziś wrócił wcześniej z pracy

    Wczoraj zamówiłam materac bo kupiliśmy lozko także czekamy bo mamy 160

    Jutro idę z dziećmi do lekarza Szymek cały czas kaszle miał zapalenie spojowek i siedzę z dwójką w domu masakra

    Zdecydowałam się i pojadę z nim na tą konsultację do Krakowa do tego centrum metody krakowskiej czym się denerwuje no ale zobaczymy
    Ok odezwę się później

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajrin
    Piękne zdjęcia !!
    Matko ja bym umarła ze strachu gdybym nie miała barierki ki Mla by tak chodziła sama po schodach ;)
    Hehhe
    Wielkie gratulacje dla M za nowa prace !!
    Super ! No i fajnie ze na dobrych warunkach finansowych !!
    Dasz radę w styczniu ;)


    Kamcia
    Światełko dla Emilki od cioć ! ❤️❤️


    Żabka
    Wooo pięknie ze Robert zjadła kiełbasę ;)
    A zupy lubi Robert ? Czy nie ma opcji ?
    No zakupy z Spfcia to tez nie lada wyprawa ;) choć powiem ze ostatnio jak w weekendy D jest w domu i maluje a ja jestem sama zSofcia w domu to już dwa razy z rzędu byłam z nią na misji „zakupy” i bulo bardzo fajnie ;)
    Ale ! To były nie duże zakupy, wiec nie trwały godzinę ;)
    Na duże zakupy całotygodniowe jeździ D, sam.

    kamciaelcia lubi tę wiadomość

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
‹‹ 4327 4328 4329 4330 4331 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ