X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne zespół Barlowa a poród naturalny
Odpowiedz

zespół Barlowa a poród naturalny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Miru Autorytet
    Postów: 2039 4149

    Wysłany: 16 maja 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    podejrzewam ze nie tylko ja z tego forum zmagam się z wadą serca...mianowicie z wypadaniem płatka zastawki mitralnej.
    Do tej pory chciałam rodzic naturalnie. W ostatnich 3 tygodniach zmagam się ze zwiększonym kolataniem serca i brakiem tlenu. Moja lekarka uważa że prawdopodobnie poród siłami natury będzie niemożliwy. .. niestety do tej pory uważałam ze cc będzie niemozliwym bo nawet u dentysty dostaje znieczulenie dla dzieci pojedyncze aby nie działało na serce.
    czy któraś z Was ma cosik takiego i chce rodzic SN lub rodziła?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2015, 20:11

    Nath <3 27.07.2015
    (*) mama 5 aniołków
    w4sqflw1dflkbldc.png
    6 cykl starań
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ