X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne zespół Barlowa a poród naturalny
Odpowiedz

zespół Barlowa a poród naturalny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Miru Autorytet
    Postów: 2039 4149

    Wysłany: 16 maja 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    podejrzewam ze nie tylko ja z tego forum zmagam się z wadą serca...mianowicie z wypadaniem płatka zastawki mitralnej.
    Do tej pory chciałam rodzic naturalnie. W ostatnich 3 tygodniach zmagam się ze zwiększonym kolataniem serca i brakiem tlenu. Moja lekarka uważa że prawdopodobnie poród siłami natury będzie niemożliwy. .. niestety do tej pory uważałam ze cc będzie niemozliwym bo nawet u dentysty dostaje znieczulenie dla dzieci pojedyncze aby nie działało na serce.
    czy któraś z Was ma cosik takiego i chce rodzic SN lub rodziła?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2015, 20:11

    Nath <3 27.07.2015
    (*) mama 5 aniołków
    w4sqflw1dflkbldc.png
    6 cykl starań
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ