X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne zespół Barlowa a poród naturalny
Odpowiedz

zespół Barlowa a poród naturalny

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Miru Autorytet
  Postów: 2039 4149

  Wysłany: 16 maja 2015, 20:07

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witajcie
  podejrzewam ze nie tylko ja z tego forum zmagam się z wadą serca...mianowicie z wypadaniem płatka zastawki mitralnej.
  Do tej pory chciałam rodzic naturalnie. W ostatnich 3 tygodniach zmagam się ze zwiększonym kolataniem serca i brakiem tlenu. Moja lekarka uważa że prawdopodobnie poród siłami natury będzie niemożliwy. .. niestety do tej pory uważałam ze cc będzie niemozliwym bo nawet u dentysty dostaje znieczulenie dla dzieci pojedyncze aby nie działało na serce.
  czy któraś z Was ma cosik takiego i chce rodzic SN lub rodziła?

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2015, 20:11

  Nath <3 27.07.2015
  (*) mama 5 aniołków
  w4sqflw1dflkbldc.png
  6 cykl starań
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ