X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne zimowe mamusie poradzcie
Odpowiedz

zimowe mamusie poradzcie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej witam mamy ktore rodziły w chłodne dni ale także wszystkie inne mamy które po prostu uzywaly wózka w zime/jesien.
    Bedziemy rodzic w zime i wlasnie wybralismy wózek i jeszcze nie zamowilismy, jedyne czego mu brakuje to uchwyt na kubek bo goraca herbata na spacerze to cos co by mnie uszczesliwiło, jednak to bedzie nasze pierwsze dziecko wiec tak naprawde nie wiem co bedzie wazniejsze, stąd pytanie do was doswiadczone mamy : czy na chlodnych spacerach żalujecie ze nie macie uchwytu na kubek z ciepłą herbatą, czy może wrecz przeciwnie wasz wózek ma uchwyt ktory lezy nieuzywany w szafie?

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie da sie tego uchwytu dokupić osobno? Wiem ze niektóre firmy maja taka ofertę?

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • didi31 Autorytet
    Postów: 368 209

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uważam, że uchwyt na kubek to ost rzecz, na która zwracać uwagę. Tak jak koleżanka piszę na pewno można osobno dokupić.
    Dla mnie najważniejsze duże pompowanie koła, które maja sobie radzić w różnych warunkach.

    szczęście x2 : ) 2k2o
    21.12.2017 ! Zośka i Jaś
    (ur. 37+6)
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jak piszą dziewczyny. a uchwyt na kubek dokupuje się osobno ;)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • magda_lena86 Ekspertka
    Postów: 201 86

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uchwyt na kubek możesz kupić nawet uniwersalny w każdym momencie.
    Najważniejsze koła i budka. Ja rodzilam w lutym.

    gy02c45.png

    [*] grudzień 2017
  • marta258 Autorytet
    Postów: 2292 1669

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodziłam we wrześniu ale całą zimę jeździłam wózkiem i dla mnie najważniejsze były duże pompowane koła żeby poradziły sobie ze śniegiem i właśnie taki wózek kupiłam. Uchwyt na kubek w ogóle dla mnie nie miał znaczenia, w moim wózku go nie było i nawet nie pomyślałam żeby go dokupić bo był zbędny.

    kataloza lubi tę wiadomość

    f2wl3e5eeh69r9ad.png
    l22ncwa1wnquuzg4.png
  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kubek leży nie używany.......marta ma rację pompowane koła.....

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
  • Migotkaa Autorytet
    Postów: 4522 7694

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja rodziłam w lipcu, więc do stycznia jezdziliśmy gondolą, potem musiałam zmienić na wersje sportowa z wózka 2w1 bo mały był duzy i w kombinezonie się nie miescił w gondoli, jak dla mnie uchwyt na kubek był zbedny, bardziej uzywałam go w lecie na butelkę z wodą, takie uchwyty mozna dokupic osobno
    Zwróc uwagę jak zapina się ta osłonka na gondoli, żeby dobrze chroniła dziecko, dla mnie ratunkiem była też duza przedłuzana buda w spacerówce, dzięki temu mogliśmy spacerować z młodym bo nic mu nie wiało:) noi pompowane koła podstawa

    gwig1q1.png

    8e44aa0d87.png
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo wam dziekuje dziewczyny za opinie, wlasnie to chcialam usłyszec bo wybralam wozek który wydaje sie ze ma warunki jezdne super nawet zimą, ma dosyc duze pompowane koła tak jak wspominalyscie i jest sredniej wagi ok 14 kg, a ten kubek mnie martwil ale mąż tez mi powiedzial ze kupimy jakis uniwersalny jesli bedzie potrzeba. Dzieki za odpowiedzi teraz jestem spokojna ze to dobry wybor ze wzgledu na warunki jezdne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2017, 22:21

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ