X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Ach Ci mężowie
Odpowiedz

Ach Ci mężowie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julka_kulka wrote:
    Ja od kilku miesięcy próbuje mojego M. namówić na badanie, ale on jest przekonany, że z nasieniem wszystko ok, bo już mamy jedno dziecko. Nie dociera do niego, że parametry nasienia się zmieniają, pogarszają itd.
    jesu mój też miał już jedno dziecko.....i co? i azoospermia wyszla w pierwszym badaniu. ani pół żywego czy martwego plemnika. mogliśmy sie tak bzykac do smierci :)
    choć szwagierka właśnie była tego h.ujowego zdania że jak ma jedno już dziecko to z drugim nie bedzie problemu...co za zaściankowe myślenie;/

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój M ma już 13 letnią córkę, robiliśmy badania nasienia to wyszły raczej kiepskie. przez 3 miesiące zażywał Ferti Man z polecenia dietetyczki.Za miesiąc znów robimy wyniki mam nadzieję,że będzie lepiej. Niby suplementacja daje bardzo dobre wyniki. trzeba mieć nadzieję;)

    bom bom, cocosowa lubią tę wiadomość

  • Malina81 Autorytet
    Postów: 261 270

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach ta męska duma u niektórych panów.
    Mojej przyjacióki mąż, też nie chciał się zbadać... ba nawet jego mama uświadomiła go, że " moje syn jest zdrowy... to z synową coś nie ta:(
    Koniec końców, pan cierpiał na " słabą ruchliwość plemników... a jednak.
    Po leczeniu mają już 2 dzieci:) więc nadzieja jest.:)

    kita lubi tę wiadomość

    nzjds65gub4su1ev.png
    w4sqdqk3vntd2f9j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak nadzieja jest zawsze:) mój się na szczęście zbadał, ale jak czekaliśmy w kolejce do oddania próbki powiedział" Kto by przypuszczał, że skończę w takim miejscu", nie wiem tylko czy to był żart czy serio. Tak się zastanawiałam, że to musi być jednak ciężki temat dla mężczyzn, ale jak najbardziej do przejścia. Gdyby nie to badanie nie wiedzielibyśmy o tych słabych parametrach, a ja szukałabym dziury w całym!! Z jednej strony ciężko, ale z drugiej.. już wiadomo co w trawie piszczy i można coś z tym robić! Mojego np. zmotywowało to do rzucenia fajek na dobre.. wcześniej tylko ograniczał.

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WielkieMarzenie wrote:
    Ech już nie wiem co robić, z trzy lata temu postanowilismy starać się o dziecko. Za pierwszym razem poszło niesamowicie szybko niestety tak samo szybko zakończyło się poronieniem. Od tamtej pory "starmy się" o dziecko lecz z coraz mniejszym zapałem.
    Ostatnio popadam w coraz większe przygnębienie, od niedawna zaczełam jeszcze analizować temperaturę ciała, zaczęłam się odchudzać, a mój mąz coraz bardziej zaczyna "uciekać". Czasami wydaje mi się że współżycie jest dla niego koszmarem. Pewnie pomyślicie, że siedze z termometrem i mówię kochanie - czas na seks. Nie! Próbuje go podejść, ale ciągle się czymś tłumaczy... I nie nie zdradza mnie o to jestem pewna w 100% - po pracy całymi dniami siedzi w domu...
    Czy też tak się u Was zdarza, że mężczyźni stronią od współżycia?
    moze po takim czasie po porstu boi sie ze to u niego cos nie gra .. porozmawiaj z nim

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • WielkieMarzenie Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,
    nawet nie sądziłam, że ten wątek aż tak się rozwinie. W zeszłym miesiacu miałam dwie kreski i znowu poroniłam, z obserwacji wykresu wyszło, że mąż musi mieć żywotne plemniki - przeżyły 6 dni - nawet nie podejrzewałam, że przy 28 dniowym cyklu mam owulację około 19 dnia a nie 14.
    Poszłam do lekarza i dostałam luteinę50 postanowiliśmy, że będziemy dalej obserwować mój cykl i jak nadal maleństwo do nas nie zawita - przez najbliższe pół roku to zgłosimy się na badania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2014, 13:13

    ann
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WielkieMarzenie wrote:
    hej,
    nawet nie sądziłam, że ten wątek aż tak się rozwinie. W zeszłym miesiacu miałam dwie kreski i znowu poroniłam, z obserwacji wykresu wyszło, że mąż musi mieć żywotne plemniki - przeżyły 6 dni - nawet nie podejrzewałam, że przy 28 dniowym cyklu mam owulację około 19 dnia a nie 14.
    Poszłam do lekarza i dostałam luteinę50 postanowiliśmy, że będziemy dalej obserwować mój cykl i jak nadal maleństwo do nas nie zawita - przez najbliższe pół roku to zgłosimy się na badania.

    Bardzo mądra decyzja, lepiej wiedzieć i zacząć leczenie niż się zastanawiać co jest nie tak. Zwłaszcza że problemy z płodnością dają się leczyć, więc warto próbować niż później żałować, że nie zrobiło się nic. Będę trzymać za Was kciuki :)

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj maz tez nie mial problemow z badaniem nasienia a pokoik mu sie podobal, byl juz tam dwa razy i bez problemu w razie potrzeb wroci ;) powiedzial nawet , ze musze zobaczyc jak tam przytulnie i ze mozna sobie dupke podmyc, bo jest bidet :D my uwielbiamy bidety niestety w obecnym mieszkaniu nie mamy, ale kiedy bedziemy juz na swoim na pewno wcisniemy gdzies bidet :)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ