X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Aromek stymulacja
Odpowiedz

Aromek stymulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nosa Przyjaciółka
    Postów: 84 106

    Wysłany: 3 marca, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, tak, to mój 4 cykl, biorę 3-7 dzień 🤔 może upewnij się u niej jakoś?

    Myszak lubi tę wiadomość

    37👩
    PCOS, IO, SM
    AMH: 8,68
    starania z KLN od 11.2023 (Aromek, Zivafert)
    witamina D3, C, kwas foliowy 800, olej rybi, koenzym Q10

    36🧔
    Nasienie: ok
    witamina D, C, olej rybi

    28.04.24 ⏸️ 👀
  • Nosa Przyjaciółka
    Postów: 84 106

    Wysłany: 3 marca, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wszystko zależy gdzie chodzisz, do jakiego giną itd. Ja jestem w klinice leczenia niepłodności. Reaguje dobrze, pęcherzyki ladnie rosną, czasem po dwa w jednym jajniku, endometrium mam zawsze ok na okres okoloowulacyjny. Nie mialam dodatkowego monitoringu żeby sprawdzic czy pekaja, chodzę do mojego gina zawsze 15-16 dc, owulacje mam 18-19 dc - poznaje po samopoczuciu, zreszta tak, biore za kazdym razem zastrzyk Zivafert na pęknięcie. Po owulacji przez zastrzykiem robie testy owulacyjne zeby sobie sprawdzić czy dobrze czuje zbliżająca sie owulke. Lekarz uwaza, ze wszystko cacy, bo po 14-15 dniach dosje miesiaczke, cykle 30-31 dni.

    Bądź dobrej myśli 🙂 poczytaj sobie na innych wątkach co suplementuja dziewczyny itd. Możesz też opisać troszkę swoją historię staran, coś więcej o cyklach. Mierzysz temperaturę? Robisz testy owulacyjne? Itd, takie info w stopce dużo daje 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca, 21:34

    Myszak lubi tę wiadomość

    37👩
    PCOS, IO, SM
    AMH: 8,68
    starania z KLN od 11.2023 (Aromek, Zivafert)
    witamina D3, C, kwas foliowy 800, olej rybi, koenzym Q10

    36🧔
    Nasienie: ok
    witamina D, C, olej rybi

    28.04.24 ⏸️ 👀
  • Nosa Przyjaciółka
    Postów: 84 106

    Wysłany: 4 marca, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi uderzeniami gorąca ciekawe, nic takiego się nie dzieje, może kazdy organizm inaczej. U mnie to bardziej bóle i ciągnięcia jajnikow, trochę puchnięcie brzucha, wzdęcia to bardziej. Samo branie aromka nie ma na mnie efektu- w dniach, w których go biorę.

    Zapraszam też na wątek marcowy w sekcji Oczekiwanie na testowanie, polecam przeczytać 1. post 🙂

    Powodzenia, trzymam za Ciebie kciuki! 🍀

    Myszak lubi tę wiadomość

    37👩
    PCOS, IO, SM
    AMH: 8,68
    starania z KLN od 11.2023 (Aromek, Zivafert)
    witamina D3, C, kwas foliowy 800, olej rybi, koenzym Q10

    36🧔
    Nasienie: ok
    witamina D, C, olej rybi

    28.04.24 ⏸️ 👀
  • all Debiutantka
    Postów: 15 6

    Wysłany: 6 marca, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja w pierwszą ciążę zaszłam na Aromku. A brałam 5-9 dc.

    Myszak lubi tę wiadomość

  • all Debiutantka
    Postów: 15 6

    Wysłany: 6 marca, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy był testowy, jak zareaguję na aromka (na clo było słabo). I w drugim się udało.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ