X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Ból jajnika tuż po owulacji
Odpowiedz

Ból jajnika tuż po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • M5ilena Przyjaciółka
    Postów: 93 36

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według ovu friend owu była 20 dc, dziś mam 24 i wciąż boli mnie prawy jajnik. Nie tak jak przed i podczas owulacji ( zawsze mam ból prawego bądź lewego jajnika), ale wciąż odczuwam ból. Co to może być?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2018, 14:21

    Nela 02.08.2016 💜🥰 - 24 cykle starań

    💜 20 cykli starań - 10tc- serduszko przestalo bic 😭💔😩
  • M5ilena Przyjaciółka
    Postów: 93 36

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam, że dostałam też bólu w podbrzuszu Jak na @. Miałam go z 1-2h wieczorem

    Nela 02.08.2016 💜🥰 - 24 cykle starań

    💜 20 cykli starań - 10tc- serduszko przestalo bic 😭💔😩
  • Ika83 Autorytet
    Postów: 375 162

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie 2 cykle temu bolał jajnik od owu do następnego okresu. Cykle sa różne.

    mkwia
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bolal jajnik od owulacji przez 2 tygodnie...dzisiaj jestem w ciazy :) wiem wiem ze kazdy moze ogranizm inaczej reaguje ale ja.nie mialam w zadnym cyklu tak... dzisiaj jestem 3 dni po spodziewanym @ :) zycze powodzenia

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ