Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Brak Owulacji !!
Odpowiedz

Brak Owulacji !!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niunia2222 Przyjaciółka
    Postów: 106 24

    Wysłany: 3 lutego 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny mam do Was pare pytań odnośnie owulacji. Wiem, że żadne z Nas nie są ekspertami, ale może macie podobne doswiadczenia i możecie się nimi podzielić.
    Staram się o dzidziusiavod czerwca 2014r. W lipcu beta hcg - 12,92. Niby poronienie. Sierpien, wrzesnien pazdziernik i listopad nic. W listopadzie zrobilam badania. TSH-3,94, PROLAKTYNA-36. Dostałam bromergon na zbicie, zbiłam go do 24 czyli w górnej normie. W grudniu beta HCG- 8,7 po dwoch dniach zaczelo spadac 8,2 idt. Teraz w styczniu jeszcze brałam Bromergon ale od lutego juz go nie biore bo... Nie zaobserwowalam wogóle sluzu płodnego. i niewiem czy mam tą owulacje czy nie. Ale skoro w grudniu beta hcg wyszła na to, że ciąza, czyli powyżej 5,6 to owulka musiala być. Niewiem co mysleć. Mój ginekolog twierdzi, że to nie ciąża itd. Ja juz niewiem co mam robic..

  • Niunia2222 Przyjaciółka
    Postów: 106 24

    Wysłany: 3 lutego 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam jeszcze że biore duphaston przez 10 dni x1

  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 3 lutego 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunia2222 wrote:
    Hej Dziewczyny mam do Was pare pytań odnośnie owulacji. Wiem, że żadne z Nas nie są ekspertami, ale może macie podobne doswiadczenia i możecie się nimi podzielić.
    Staram się o dzidziusiavod czerwca 2014r. W lipcu beta hcg - 12,92. Niby poronienie. Sierpien, wrzesnien pazdziernik i listopad nic. W listopadzie zrobilam badania. TSH-3,94, PROLAKTYNA-36. Dostałam bromergon na zbicie, zbiłam go do 24 czyli w górnej normie. W grudniu beta HCG- 8,7 po dwoch dniach zaczelo spadac 8,2 idt. Teraz w styczniu jeszcze brałam Bromergon ale od lutego juz go nie biore bo... Nie zaobserwowalam wogóle sluzu płodnego. i niewiem czy mam tą owulacje czy nie. Ale skoro w grudniu beta hcg wyszła na to, że ciąza, czyli powyżej 5,6 to owulka musiala być. Niewiem co mysleć. Mój ginekolog twierdzi, że to nie ciąża itd. Ja juz niewiem co mam robic..


    Chodzisz na monitoringi owulacji?

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Niunia2222 Przyjaciółka
    Postów: 106 24

    Wysłany: 3 lutego 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie chodzę. Ostanio zapytalam mojego gin. o monitoringi, to mnie wyśmiał i powiedział, że chyba nie bede przychodzic do niego codzinnie a dwa to napewno nie na kase chorych.

  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 3 lutego 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunia2222 wrote:
    Nie, nie chodzę. Ostanio zapytalam mojego gin. o monitoringi, to mnie wyśmiał i powiedział, że chyba nie bede przychodzic do niego codzinnie a dwa to napewno nie na kase chorych.


    To po pierwsze radzę zmienić ginekologa :) a po drugie pójdź sobie do ginekologa jak będziesz przed owulacją, ilu dniowe masz cykle? Mi moja ginka kazała przyjść tak od 13 dc do 16 dc żeby sprawdzić czy jest owulacja.

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Niunia2222 Przyjaciółka
    Postów: 106 24

    Wysłany: 3 lutego 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam co 24, 25 albo co 26 dni

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 3 lutego 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niektórzy lekarze nie uznają pojęcia "ciąża biochemiczna", więc nie sugeruj się jego opinią. Ja też radzę zmienić ginekologa.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • Caroline Ekspertka
    Postów: 132 50

    Wysłany: 3 lutego 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak się czyta takie wiadomości to można się wkurzyć... dlaczego w naszym kraju podejście lekarza w przychodni publicznej jest zupełnie inne niż w prywatnej. Przecież my za to wszystko płacimy... eh..
    ja też polecam zmienić lekarza.

    34bw6vgct4x5p7xj.png

    f2wlanli70ba512s.png

    05.2013 [*]
  • Ewela87 Ekspertka
    Postów: 180 70

    Wysłany: 5 lutego 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmień doktora, bo z takim daleko nie zajdziesz. Nie da się oszacować czy owulka była na oko. Ja mam długie cykle, ale na pierwszy monitoring chodziłam 10 dc i tak co 2-3 dni aż do stwierdzenia owulacji. Niestety chodziłam prywatnie, ale przynajmniej miałam pewność, że lekarz mnie przyjmie nawet bez wcześniejszej rejestracji, co w wypadku mojej zmianowej pracy było na prawdę ważne. Zasługujesz na to, by ktoś się zajął Tobą profesjonalnie a nie na odczepne.

    f2w3rjjgkoi890wn.png
  • Niunia2222 Przyjaciółka
    Postów: 106 24

    Wysłany: 6 lutego 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz zmieniłam. Ide 10- tego lutego na pierwszą wizytę.Zobaczymy co bedzie dalej.

  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 6 lutego 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunia2222 wrote:
    Juz zmieniłam. Ide 10- tego lutego na pierwszą wizytę.Zobaczymy co bedzie dalej.


    Daj nać :) :) :)

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ