X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Brak śluzu
Odpowiedz

Brak śluzu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 3 marca 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Co można pić, łykać na poprawę śluzu, a właściwie na to aby w ogóle się pojawił ? Bo ja go nie mam wcale .. :(

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 3 marca 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie również podobnie z tym że brakuje tego rozciągliwego. Podobno wiesiołek jest dobry brałam jeden cykl i nic może jeszcze raz spróbuje

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 3 marca 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też brałam jeden cykl i nic. U mnie brakuje śluzu ogólnie, nie tylko tego płodnego ...

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 3 marca 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wam powiem, że ja miałam ostatnio straszne zajady. W związku z tym faktem zakupiłam w aptece witaminkę B. I tak sobie brałam ostatnie trzy miesiące i powiem wam, że szok: śluzu tyle, że masakra, ilości 3 razy takie jak wcześniej!
    Więc polecam spróbować, bo tylko to zmieniłam w diecie/lekach, więc jeśli to efekt czegoś, to właśnie witaminy B. Brałam 2 tabletki dziennie.

    Fasia lubi tę wiadomość

    48f411ed51.png
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 4 marca 2014, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę zestaw witamin Femibion Natal Classic, tam ogólnie też jest witamina B myślicie, że powinnam dokupić osobno ? nie będę jej łykać za dużo ?

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 4 marca 2014, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na śluz ogólnie polecany jest wiesiołek (najlepszy Oeparol conajmniej 3 kapsułki, tylko do owulacji!). Mnie osobiście wiesiołek nie służy.
    W tym cyklu testuję siemię lniane - na razie wydaje się działać, ale to początek cyklu. W kazdym razie sluzu niepłodnego mam sporo i nie mam takich skórczy brzucha jak po wiesiołku.
    Poza tym dużo, dużo wody - tak z 1.5litra conajmniej. Na poprawę ph śluzu - ocet jablkowy (ale dobry, nie najtanszy z marketu!).
    Nic więcej mi nie przychodzi do głowy, ale spróbuj poszukać na forum, temat śluzu pojawia się czesto :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2014, 08:12

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 4 marca 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, miałam ten sam problem - prowadzę obserwacje dopiero drugi miesiąc i w zeszłym cyklu ze śluzem było kiepsko. Od tego cyklu parzę siemię lniane (zalewam wrzątkiem w dużym kubku i gdy wystygnie wypiję płyn, czasem zjadam też ziarenka), biorę także Oeparol (czyli olej z wiesiołka, 4 lub 6 kapsułek dziennie, bo czasem zapomnę :) Owulacja dopiero się zbliża ale już teraz widzę, że śluzu jest znacznie więcej, niż przed miesiącem. Poza tym siemię lniane wspaniale wpływa na włosy :)

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam:-)
    U mnie jest ten sam problem i jakiś czas temu zaczęłam pić ocet jabłkowy i widzę pozytywną poprawę, może jeszcze nie rewelacja, ale jest lepiej niż było...do octu również dołączyłam olej lniany i/lub siemię lniane....

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 5 marca 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez chcailam zasugerowac ocet jablkowy oraz duze ilosci wody niegazowanej do owulacji. Brak sluzu jest z odwodnienia organizmu.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 5 marca 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesli jest odwodniony to ani siemie lniane ani wiesiolek nie pomoga. Kzday z tych produktow poprawi sluz jesli bedziesz wypijala minimum 2l czystej wody. Jesli nie przejdzie ci ocet jablkowy z woda to chociaz do butelki wody wcisnij cytryne, chodzi o wyrownanie h w organizmie i dostrczenie wystraczjacej ilosci wody do produkcji sluzu. Jesli organizm ma za malo wody, nie bedzie produkowal sluzu tylko zajmie sie bardziej waznymi dla zycia funkcjami. Dla organizmu rozmnazanie jest na ostatnim miejscu

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 5 marca 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ostatnio koleżanka poleciła Linocomplex (nie wiem jeszcze czy działa). Mam tez zapisane globulki przez gin. Ovestin, które mam brać w 9,11 i 13 dc.
    Wcześniej łykałam wiesiołek,ale po dłuższym czasie rozrzedzil mi śluz.

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • kurka Przyjaciółka
    Postów: 106 32

    Wysłany: 5 marca 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zaczęłam jeść len mielony-co najciekawsze nie rozpuszczam go w wodzie, tylko posypuję kanapkę ( bo dla mnie ta glutkowata konsystencja, to koszmar nie do przejścia niestety)i chyba działa, śluzu mam więcej i ładniejszego niż cykl wcześniej, a biorę go dopiero od 5 dc, a jestem w 12, możliwe że to jego zasługa? Biorę też magnez +B6.

    Weronika, czy jak bym chciała również popijać ocet jabłk. to nie było by tego wszystkiego za dużo? Tzn i wit, i len i jeszcze ocet?

    Dawidek czeka na rodzeństwo...
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 8 marca 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika, może zadam głupie pytanie - a czy gazowana woda z plasterkami cytryny może być. Staram się własnie taką dziennie butelkę 1,5l wypijać :) Dlaczego niegazowana?

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja brałam w tym cyklu wiesiołek (oeparol femina) ale nie zauwazylam nic nadzwyczajnego :( Nie widze sluzu rozciagliwego tylko taki mokry a i tego jest nie za wiele. Przyznam sie szczerze ze aczynam juz łapać doła :(

    p19uskjohisr6juh.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dodam od siebie tyle (może już to padło tutaj) że jeżeli przyczyną braku śluzu są niskie estrogeny to żadne wiesiołki, picie wody nie pomoże bo problem nie leży np. złym nawodnieniu organizmu tylko w zaburzeniach hormonalnych.
    Moim zdaniem jeżeli wymienione już wcześniej wspomagacze nie pomogą to trzeba zbadać hormony.
    Po niektórych lekach śluz może też zniknąć na jakiś czas.

    kapturnica lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • mini_19 Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę, że firma przy wiesiołku nie ma znaczenia tylko raczej jego zawartość. A próbowałyście zwiększać dawkę wiesiołka? Bo na moim jest np. napisane, żeby brać 2-6 kapsułek dziennie, z tego co pamiętam na oeparolu też tak jest ;)

    A może warto spróbować czegoś innego jeszcze do tego? Może występują u Was jakieś niedobory?

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 31 marca 2014, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłam w tym cyklu brać Oeparol Wiesiołek i nie zauważyłam różnicy.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałam tu już raz miesiąc temu, dziś update: to mój drugi cykl z Oeparolem i siemieniem lnianym, i o ile w poprzednim wydawało mi się, że śluzu jest trochę więcej, to tym razem muszę potwierdzić - to działa! Jest go znacznie, znacznie więcej, wreszcie widzę ten mityczny śluz rozciągliwy!!! Do tego wypijam także spore ilości wody. Zatem dziewczyny, nie zniechęcajcie się, jeśli przy pierwszym cyklu wydaje Wam się, że efekty są mizerne. Widocznie organizm potrzebuje czasu, żeby zacząć działanie na całego :) Także trzymajcie za mnie kciuki w tym cyklu :)

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi ani oeparol ani siemię nie poprawiło śluzu przez 4 miesiące jak ocet jabłkowy i duża ilośc wody:) no 1.5l około w różnej postaci płynów:) też cieszę sie ze śluzu w płodne:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, woda jest BARDZO ważna dla całego organizmu.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ