Forum W oczekiwaniu na owulację Brak śluzu
Odpowiedz

Brak śluzu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Fasia Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2014, 09:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po jednym cyklu z oeparolem nie zauważyłam aby jakikolwiek śluz się u mnie pojawił. Od następnego cyklu chyba spróbuję pić siemienie lniane. Może pomoże. Wypijam dość dużo płynów w ciągu dnia, hormony mam wszystkie w normie więc nie wiem czym ten brak śluzu może być spowodowany ...

7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

Aniołek - 26.06.2013r
  • lulu_ovufriend Autorytet

Wysłany: 14 kwietnia 2014, 14:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia, może spróbuj kontynuować ten oeparol (do owulacji ofkors:) ) dla przykładu u mnie poprawiło się dopiero w drugim cyklu. Po świętach będzie trzeci, napiszę potem co i jak, ale już po dwóch widzę, że organizm potrzebował trochę czasu. Z każdym cyklem powinno być lepiej.

qdkk3e5e8pqfcpg2.png

n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • Robotka1 Autorytet

Wysłany: 14 kwietnia 2014, 14:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia słoneczko u mnie ani oeparol ani siemię nie pomogło....a brałam ponad 3 cykle....rzuciłam to wszystko i sobie kupiłam ocet jabłkowy....
    no mówię Ci nie mogę się nadziwić jaki mam śliczny śluz...nigdy takiego nie widziałam, no chyba że za małolaty:)

qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Mała Mi 1 Autorytet

Wysłany: 14 kwietnia 2014, 14:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko pamiętajcie o stosowaniu wiesiołka tylko do owulacji... o ja stosowałam cały czas i bardzo mi się popieprzył cały cykl.. ale ogólnie śluz miałam dobry nawet bardzo..

Mała Mi
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 kwietnia 2014, 15:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, ja w ogóle nie mam śluzu płodnego, cały cykl tylko kremowy ale to z powodu braku owulacji, odstawiłam już wiesiołek i siemię bo nie ma sensu łykać..
    Poczekam aż zacznie Mnie stymulować tabletkami to wtedy znowu zacznę brać ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2014, 15:10

• Lolusia Debiutantka

Wysłany: 15 kwietnia 2014, 10:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak pić ten ocet jabłkowy????

:)
  • Robotka1 Autorytet

Wysłany: 15 kwietnia 2014, 10:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja piję dwie łyżki stołowe na szklankę wody:) wypijam na jeden raz:) i to piję rano zanim wyjdę z domu, wieczorem piję jak sobie przypomnę ale dodaję jedynie łyżeczkę małą do wody

Elfik lubi tę wiadomość

qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 maja 2014, 13:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ocet mozna pić cały cykl????

• nick nieaktualny

Wysłany: 30 maja 2014, 13:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak

• takasobieja Autorytet

Wysłany: 30 maja 2014, 14:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę teraz claritine na alergię i nie mam totalnie śluzu, ogólnie to zawsze mnie zalewało! W owulkę ciągle miałam "pełne gacie"... a teraz masakra. Trochę widzę wiesiołek pomaga. Leki na alergię niestety muszę brać bo nie jestem w stanie funkcjonować, mam mega duszności.

Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • vanessa Autorytet

Wysłany: 30 maja 2014, 14:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi 1 wrote:
    tylko pamiętajcie o stosowaniu wiesiołka tylko do owulacji... o ja stosowałam cały czas i bardzo mi się popieprzył cały cykl.. ale ogólnie śluz miałam dobry nawet bardzo..
    Mnie lekarz zlecił wiesiołek tylko do owulki 6 kapsułek dziennie i zobaczę jaki będzie efekt.

7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

201701271765.png

(*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 czerwca 2014, 18:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiesiołek biorę 2 cykl, 5 kapsułek dziennie i prawdę mówiąc szału nie ma jedynie lekka poprawa

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 czerwca 2014, 22:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 12:50

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego