X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Brak śluzu
Odpowiedz

Brak śluzu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po jednym cyklu z oeparolem nie zauważyłam aby jakikolwiek śluz się u mnie pojawił. Od następnego cyklu chyba spróbuję pić siemienie lniane. Może pomoże. Wypijam dość dużo płynów w ciągu dnia, hormony mam wszystkie w normie więc nie wiem czym ten brak śluzu może być spowodowany ...

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia, może spróbuj kontynuować ten oeparol (do owulacji ofkors:) ) dla przykładu u mnie poprawiło się dopiero w drugim cyklu. Po świętach będzie trzeci, napiszę potem co i jak, ale już po dwóch widzę, że organizm potrzebował trochę czasu. Z każdym cyklem powinno być lepiej.

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia słoneczko u mnie ani oeparol ani siemię nie pomogło....a brałam ponad 3 cykle....rzuciłam to wszystko i sobie kupiłam ocet jabłkowy....
    no mówię Ci nie mogę się nadziwić jaki mam śliczny śluz...nigdy takiego nie widziałam, no chyba że za małolaty:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Mała Mi 1 Autorytet
    Postów: 501 524

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko pamiętajcie o stosowaniu wiesiołka tylko do owulacji... o ja stosowałam cały czas i bardzo mi się popieprzył cały cykl.. ale ogólnie śluz miałam dobry nawet bardzo..

    Mała Mi
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, ja w ogóle nie mam śluzu płodnego, cały cykl tylko kremowy ale to z powodu braku owulacji, odstawiłam już wiesiołek i siemię bo nie ma sensu łykać..
    Poczekam aż zacznie Mnie stymulować tabletkami to wtedy znowu zacznę brać ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2014, 15:10

  • Lolusia Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak pić ten ocet jabłkowy????

    :)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja piję dwie łyżki stołowe na szklankę wody:) wypijam na jeden raz:) i to piję rano zanim wyjdę z domu, wieczorem piję jak sobie przypomnę ale dodaję jedynie łyżeczkę małą do wody

    Elfik lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ocet mozna pić cały cykl????

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak

  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1527

    Wysłany: 30 maja 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę teraz claritine na alergię i nie mam totalnie śluzu, ogólnie to zawsze mnie zalewało! W owulkę ciągle miałam "pełne gacie"... a teraz masakra. Trochę widzę wiesiołek pomaga. Leki na alergię niestety muszę brać bo nie jestem w stanie funkcjonować, mam mega duszności.

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 30 maja 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi 1 wrote:
    tylko pamiętajcie o stosowaniu wiesiołka tylko do owulacji... o ja stosowałam cały czas i bardzo mi się popieprzył cały cykl.. ale ogólnie śluz miałam dobry nawet bardzo..
    Mnie lekarz zlecił wiesiołek tylko do owulki 6 kapsułek dziennie i zobaczę jaki będzie efekt.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiesiołek biorę 2 cykl, 5 kapsułek dziennie i prawdę mówiąc szału nie ma jedynie lekka poprawa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 12:50

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ