Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Byla owulacja czy nie ???
Odpowiedz

Byla owulacja czy nie ???

Oceń ten wątek:
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3033 548

    Wysłany: 3 lipca 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze :)pójdziesz do giną to Ci wszystko wyreguluje

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Ahata Znajoma
    Postów: 26 16

    Wysłany: 11 lipca 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Czytam Was od pewnego czasu i w końcu się odzywam, może uspokoicie moją głowę ;)
    Mam 30 lat, staramy się od 4 cykli, piję wiesiołka, biorę Prenatal Uno, prowadzę kalendarzyk w telefonie, robiłam kilka testów owulacyjnych, ale nigdy nie miałam pozytywnego. No i o ten test chciałam właśnie zapytać...

    Od kilku miesięcy plamię przed okresem. Ostatnio dodatkowo fatalnie się czułam (wzdęcia, mdłości, biegunka, nerwowość), być może to efekt stresu, bo braliśmy ślub (szukam powodu). W ciążę nie udało mi się zajść.
    Byłam więc 7 lipca u ginekologa, żeby dowiedzieć się, czy w ogóle jajeczkuję. Na szczęście na ekranie był 16mm pęcherzyk, to był 12. dzień cyklu. Lekarz powiedział więc, że w ciągu 1-2 dni powinna być owulacja. Cykl mam ok. 24-26 dniowy. Następnego dnia i przez dwa kolejne robiłam testy owulacyjne - wszystkie wyszły negatywnie. Znów się więc zmartwiłam. Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to to, że może skok przepowiadający owulację był w dniu wizyty, kiedy nie robiłam testu. Test przewiduje przecież owulację w ciągu 24-36 godzin... Co o tym myślicie? Martwi mnie to tym bardziej, że cykl mam dość krótki. Jeśli tej owulacji nadal nie mam, to druga faza cyklu wychodzi bardzo krótka :( Dodam, że nie mierzę temperatury.

  • Ahata Znajoma
    Postów: 26 16

    Wysłany: 11 lipca 2016, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia262626 wrote:
    A ja postanowiłam nie zapisywać temp nie prowadzić wykresu kochać się co dwa dni i w końcu kiedyś trafimy na TEN dzień bo ja za dużo myślę o tym codzienne obserwacje nie pozwalają mi nie myśleć o tym...znajdę inne zajęcie:) zablokować się psychicznie... Można.... I wtedy nawet najlepsza owulacja nam nie pomoże zajść

    Udało Ci się? Mam takie samo postanowienie, ale mi nie wychodzi ;)

  • Figulina Autorytet
    Postów: 1159 553

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahata wrote:
    Hej! Czytam Was od pewnego czasu i w końcu się odzywam, może uspokoicie moją głowę ;)
    Mam 30 lat, staramy się od 4 cykli, piję wiesiołka, biorę Prenatal Uno, prowadzę kalendarzyk w telefonie, robiłam kilka testów owulacyjnych, ale nigdy nie miałam pozytywnego. No i o ten test chciałam właśnie zapytać...

    Od kilku miesięcy plamię przed okresem. Ostatnio dodatkowo fatalnie się czułam (wzdęcia, mdłości, biegunka, nerwowość), być może to efekt stresu, bo braliśmy ślub (szukam powodu). W ciążę nie udało mi się zajść.
    Byłam więc 7 lipca u ginekologa, żeby dowiedzieć się, czy w ogóle jajeczkuję. Na szczęście na ekranie był 16mm pęcherzyk, to był 12. dzień cyklu. Lekarz powiedział więc, że w ciągu 1-2 dni powinna być owulacja. Cykl mam ok. 24-26 dniowy. Następnego dnia i przez dwa kolejne robiłam testy owulacyjne - wszystkie wyszły negatywnie. Znów się więc zmartwiłam. Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to to, że może skok przepowiadający owulację był w dniu wizyty, kiedy nie robiłam testu. Test przewiduje przecież owulację w ciągu 24-36 godzin... Co o tym myślicie? Martwi mnie to tym bardziej, że cykl mam dość krótki. Jeśli tej owulacji nadal nie mam, to druga faza cyklu wychodzi bardzo krótka :( Dodam, że nie mierzę temperatury.


    Może tak być, że test owulacyjny mógł być pozytywny w dniu wizyty u ginekologa lub nawet dzień wcześniej. A może to też być wina testów owulacyjnych. Mam w domu 3 rodzaje. Kiedy testy owulacyjne Domowe Laboratorium i testy z Allegro, ale kasetowe wskazywały owulację, testy paskowe także z Allegro prawie w ogóle nie pokazały drugiej kreski. Jeśli w tym cyklu się nie uda, w przyszłym zacznij robić testy wcześniej, a najlepiej abyś miała dwa różne dla porównania.

    Insulinooporność
    Niedoczynność tarczycy, hashimoto

    03.02.2018 - trzecia inseminacja :)
    iv09bd3mz2x39jc3.png
  • Ahata Znajoma
    Postów: 26 16

    Wysłany: 13 lipca 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki. Korzystałam z Domowego Laboratorium. Odpuściłam już testowanie w tym cyklu, trzymam się nadziei, że owulacja była i druga faza będzie przyzwoicie długa. O innych myślach już nie wspomnę ;) Pozdrawiam!

  • asiak1985 Przyjaciółka
    Postów: 158 34

    Wysłany: 26 września 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy byla owulacja ? Jajniki od kilku dni bolą temperatura dziwna

    80474c2576c69546ee6771d86c5a3501.png

    niedoczynnosc tarczycy
    amh 0,68
    11.06.16 iui :(
    25.10.16 iui :(
    23.11.16 iui stymulacja :(
    30.06.17 iui stymulacja :(
    04/2019 brak komórek jajowych
    01/2020 przerwany długi protokół
    07/2020 nieudana procedura z jednym zarodkiem
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ