X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Cienkie endometrium
Odpowiedz

Cienkie endometrium

Oceń ten wątek:
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3590 1828

    Wysłany: 8 kwietnia 2022, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Ojej No to nie dobrze.. Przykro mi.. Jednak trzymam kciuki aby sytuacja się pomyślnie rozwinęła.

    No tak muszą powiadomić.. Nie raz płakałam przez takie wiadomości.. Bo strach duzy..

    Oby beta była jak najszybciej..
    A ta torbiel teraz jest zauważona? Czy była szybciej?

    No cóż.. widocznie tak miało być.
    Na poprzedniej wizycie torbieli nie było.
    Niestety strach i emocje spowodowały że pół popołudnia też przepłakałam więc doskonale Cię rozumiem.
    Nie potrzebnie się tylko zaczęłam po cichu cieszyć że już się udało. Załuję tylko że nie zrobiłam tej bety prędzej...
    Ale z antybiotykiem i tak kazał mi się wstrzymać do wyniku i mam się z nim zdzwonić jak będą wyniki.

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 9 kwietnia 2022, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    No cóż.. widocznie tak miało być.
    Na poprzedniej wizycie torbieli nie było.
    Niestety strach i emocje spowodowały że pół popołudnia też przepłakałam więc doskonale Cię rozumiem.
    Nie potrzebnie się tylko zaczęłam po cichu cieszyć że już się udało. Załuję tylko że nie zrobiłam tej bety prędzej...
    Ale z antybiotykiem i tak kazał mi się wstrzymać do wyniku i mam się z nim zdzwonić jak będą wyniki.
    Rozumiem cię i ściskam cie mocno 🥺
    Teraz nie obwiniaj się. Poczekamy na wynik bety i ja nadal trzymam kciuki że wszystko się obróci na dobrą drogę....
    Może u ciebie pomocna będzie heparyna i steryd..
    Trzymaj się Patisonku 😘

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3590 1828

    Wysłany: 9 kwietnia 2022, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Rozumiem cię i ściskam cie mocno 🥺
    Teraz nie obwiniaj się. Poczekamy na wynik bety i ja nadal trzymam kciuki że wszystko się obróci na dobrą drogę....
    Może u ciebie pomocna będzie heparyna i steryd..
    Trzymaj się Patisonku 😘

    Nic z tego nie będzie, dostałam miesiączkę. Także wykupuję dziś antybiotyk I stosuje później kapsułki na odbudowanie flory bakteryjnej i pojadę na kontrolny posiew I usg czy torbiel się wchłoneła a później to w zależności od tego czy coś jeszcze mi wyjdzie na posiewie. Jeżeli nie to leczymy męża profilaktycznie antybiotykiem na wypadek tych bakterii co ja miałam.

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 9 kwietnia 2022, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Nic z tego nie będzie, dostałam miesiączkę. Także wykupuję dziś antybiotyk I stosuje później kapsułki na odbudowanie flory bakteryjnej i pojadę na kontrolny posiew I usg czy torbiel się wchłoneła a później to w zależności od tego czy coś jeszcze mi wyjdzie na posiewie. Jeżeli nie to leczymy męża profilaktycznie antybiotykiem na wypadek tych bakterii co ja miałam.
    Ile trwa leczenie antybiotykiem? I co jaki czas kontrolny wymaz?
    Pytam bo za jakiś czas będę też brała antybiotyk.. Nie wiem tylko czy mąż też musi..
    Dobrze że macie plan i zobaczysz że się uda 😘
    Teraz można powiedzieć że to biochemiczna jest. Wyłapałas ją.. Dobrze że zachodzisz.. Ja też mialam 4 biochemiczne.

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3590 1828

    Wysłany: 9 kwietnia 2022, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Ile trwa leczenie antybiotykiem? I co jaki czas kontrolny wymaz?
    Pytam bo za jakiś czas będę też brała antybiotyk.. Nie wiem tylko czy mąż też musi..
    Dobrze że macie plan i zobaczysz że się uda 😘
    Teraz można powiedzieć że to biochemiczna jest. Wyłapałas ją.. Dobrze że zachodzisz.. Ja też mialam 4 biochemiczne.

    Zależy jaki antybiotyk dostaniesz i co wyjdzie w posiewie, tam jest wyszczególnione na co jest dana bakteria czy grzyb wrażliwa, pierwsze leczenie trwało u mnie 7 dni 2 razy dziennie tabletka plus globulki dopochwowe 6 dni bo miałam grzyba. Posiew po 3 dniach kazał mi docent zrobić, teraz mam iść antybiotyk na 5 dni 2 razy dziennie a po leczeniu kapsułki na odbudowanie flory bakteryjnej i po 5 dniach posiew. Kontrolny posiew robi się po leczeniu czy antybiotyk zwalczył bakterię. U mnie zwalczył a przyplątała się kolejna, więc jak mnie wyleczy to mąż profilaktycznie też ma dostać antybiotyk, ale może nic u Was nie wyjdzie. Bądź dobrej myśli.
    Wychodzi na to że testy mnie oszukały, przyszła beta.
    Także muszę wykupić receptę i zacząć brać antybiotyk.

    Ja miałam 1 biochemiczną ale i tak bardzo ją przeżyłam.

    Może nic Tobie nie wyjdzie na posiewie i nie będziesz musiała brać antybiotyku. Mi docent powiedział że dobrze żeby pozaleczac bakterie I grzyby bo one zwiększają ryzyko poronień i co najważniejsze wspolzycie podczas leczenia jest zabronione 😄😄

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 10 kwietnia 2022, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Zależy jaki antybiotyk dostaniesz i co wyjdzie w posiewie, tam jest wyszczególnione na co jest dana bakteria czy grzyb wrażliwa, pierwsze leczenie trwało u mnie 7 dni 2 razy dziennie tabletka plus globulki dopochwowe 6 dni bo miałam grzyba. Posiew po 3 dniach kazał mi docent zrobić, teraz mam iść antybiotyk na 5 dni 2 razy dziennie a po leczeniu kapsułki na odbudowanie flory bakteryjnej i po 5 dniach posiew. Kontrolny posiew robi się po leczeniu czy antybiotyk zwalczył bakterię. U mnie zwalczył a przyplątała się kolejna, więc jak mnie wyleczy to mąż profilaktycznie też ma dostać antybiotyk, ale może nic u Was nie wyjdzie. Bądź dobrej myśli.
    Wychodzi na to że testy mnie oszukały, przyszła beta.
    Także muszę wykupić receptę i zacząć brać antybiotyk.

    Ja miałam 1 biochemiczną ale i tak bardzo ją przeżyłam.

    Może nic Tobie nie wyjdzie na posiewie i nie będziesz musiała brać antybiotyku. Mi docent powiedział że dobrze żeby pozaleczac bakterie I grzyby bo one zwiększają ryzyko poronień i co najważniejsze wspolzycie podczas leczenia jest zabronione 😄😄

    O matko, to te testy z czego miałaś? Takie testy powinny być prawidłowe, a nie ze oszukują.. Mnie kiedyś też oszukał test.. Ale zrobiłam tego samego dnia bęte i było 0..
    To ale latania z tym posiewem i bakteriami.. Antybiotykami.. Ale jak trzeba to trzeba..
    Mi wyszło w beztlenowym i tlenowym że mam bakterie Vilionelia ratti i na to mykostatyk - antybiotyk mam brać... Ale to dopiero lekarz mi powie co i jak.. Bo będę brać po szpitalu.
    A w tlenowym lactobacillus liczny, Enterrococuss pojedynczy.. Ale nic nie pisze o leczeniu. Zastanawiam się ile potrwa to leczenie..
    Mi w badaniu immunologicznym z poronienia wyszło że mam do leczenia bakterie i stan zapalny. I powoli wszystko znajduje 🙈

    To teraz mam nadzieję, że weźmiesz antybiotyk i potem już czysto będzie bez tych bakterii 👍🍀


    Oj każda ciąża dla kobiety coś znaczy.. I to jest ciężkie przeżycie. Ja też każda przeszłam na swój sposób. Ale było ciężko. Lecz zawsze jest nadzieja - zachodzimy w ciążę. Będzie dobrze 😊

    Czytam książkę "Jak przestać się martwić i zacząć żyć" bardzo pomocna, poleciła mi ją dziewczyna po poronieniu.

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3590 1828

    Wysłany: 10 kwietnia 2022, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    O matko, to te testy z czego miałaś? Takie testy powinny być prawidłowe, a nie ze oszukują.. Mnie kiedyś też oszukał test.. Ale zrobiłam tego samego dnia bęte i było 0..
    To ale latania z tym posiewem i bakteriami.. Antybiotykami.. Ale jak trzeba to trzeba..
    Mi wyszło w beztlenowym i tlenowym że mam bakterie Vilionelia ratti i na to mykostatyk - antybiotyk mam brać... Ale to dopiero lekarz mi powie co i jak.. Bo będę brać po szpitalu.
    A w tlenowym lactobacillus liczny, Enterrococuss pojedynczy.. Ale nic nie pisze o leczeniu. Zastanawiam się ile potrwa to leczenie..
    Mi w badaniu immunologicznym z poronienia wyszło że mam do leczenia bakterie i stan zapalny. I powoli wszystko znajduje 🙈

    To teraz mam nadzieję, że weźmiesz antybiotyk i potem już czysto będzie bez tych bakterii 👍🍀


    Oj każda ciąża dla kobiety coś znaczy.. I to jest ciężkie przeżycie. Ja też każda przeszłam na swój sposób. Ale było ciężko. Lecz zawsze jest nadzieja - zachodzimy w ciążę. Będzie dobrze 😊

    Czytam książkę "Jak przestać się martwić i zacząć żyć" bardzo pomocna, poleciła mi ją dziewczyna po poronieniu.

    Z allegro z firmy testeo strumieniowe, pierwszy raz mnie zawiodły... Też żałuję że nie poszłam na betę No trudno mój błąd 😔 na przyszłość będę mądrzejsza. Latania z bakteriami i grzybami owszem ale lepiej wyleczyć bo docent mi mówił że bakterie I grzyby zwiększają ryzyko poronień więc wolę pozaleczac żeby spokój był.
    To mam nadzieję że obie pozaleczamy bakterie i będzie juz dobrze 🙂
    To prawda najważniejsze że udaje nam się zajść w ciążę to połowa sukcesu.
    Będzie dobrze wszystko się ułoży.

    Ja zaczęłam czytać poradnik nadzieja na nowe życie poradnik dla marzących o dziecku ale nie mam kiedy skończyć. Dopiero wróciliśmy do domu, kupiliśmy ogrodzenie na działkę powoli załatwiamy dokumenty na budowę, w tym roku chcemy zrobić przyłącza a w przyszłym ruszyć już z budową

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 11 kwietnia 2022, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Z allegro z firmy testeo strumieniowe, pierwszy raz mnie zawiodły... Też żałuję że nie poszłam na betę No trudno mój błąd 😔 na przyszłość będę mądrzejsza. Latania z bakteriami i grzybami owszem ale lepiej wyleczyć bo docent mi mówił że bakterie I grzyby zwiększają ryzyko poronień więc wolę pozaleczac żeby spokój był.
    To mam nadzieję że obie pozaleczamy bakterie i będzie juz dobrze 🙂
    To prawda najważniejsze że udaje nam się zajść w ciążę to połowa sukcesu.
    Będzie dobrze wszystko się ułoży.

    Ja zaczęłam czytać poradnik nadzieja na nowe życie poradnik dla marzących o dziecku ale nie mam kiedy skończyć. Dopiero wróciliśmy do domu, kupiliśmy ogrodzenie na działkę powoli załatwiamy dokumenty na budowę, w tym roku chcemy zrobić przyłącza a w przyszłym ruszyć już z budową

    Następnym razem będziesz wiedzieć że bęte trzeba zrobić od razu, nie przejmuj się 😊
    No ja też się dowiedziałam że grzyby i bakterie przyczyniają się do poronień.. Lepiej posprawdzać i mieć spokój 🙏

    Oo to ten poradnik ciekawy pewnie. Muszę kupić koniecznie 😁

    Ja dziś pierwszy dzień na oddziale i przygotowują mnie na zabieg. Jestem na sali z dziećmi 🙉 muszę mówić że nie ma się czego bać 🤣 muszę dać przykład 🤣 ogólnie to się boję trochę 😬

  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 11 kwietnia 2022, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie kupiłaś tą książkę dokładnie?

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3590 1828

    Wysłany: 11 kwietnia 2022, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Następnym razem będziesz wiedzieć że bęte trzeba zrobić od razu, nie przejmuj się 😊
    No ja też się dowiedziałam że grzyby i bakterie przyczyniają się do poronień.. Lepiej posprawdzać i mieć spokój 🙏

    Oo to ten poradnik ciekawy pewnie. Muszę kupić koniecznie 😁

    Ja dziś pierwszy dzień na oddziale i przygotowują mnie na zabieg. Jestem na sali z dziećmi 🙉 muszę mówić że nie ma się czego bać 🤣 muszę dać przykład 🤣 ogólnie to się boję trochę 😬


    Dokładnie lepiej wyleczyć i mam nadzieję że przy kolejnym posiewie już nic nie wyjdzie 🙂

    Zaczęłam czytać ale jakoś nie mam czasu kontynuować dalej ale faktycznie jest z życia wzięty. Więc polecam kupiłam go na allegro.

    Ha ha No to faktycznie musisz świecić przykładem. Jesteś już po zabiegu czy jutro?
    Przepraszam za zwłokę z odpisywanie ale miałam takie urwanie głowy dziś w pracy że szkoda słów, później rozmowa z diabetolog, zakupy i w zasadzie dopiero usiadłam a już czas się kłaść bo rano do pracy.

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 13 kwietnia 2022, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Dokładnie lepiej wyleczyć i mam nadzieję że przy kolejnym posiewie już nic nie wyjdzie 🙂

    Zaczęłam czytać ale jakoś nie mam czasu kontynuować dalej ale faktycznie jest z życia wzięty. Więc polecam kupiłam go na allegro.

    Ha ha No to faktycznie musisz świecić przykładem. Jesteś już po zabiegu czy jutro?
    Przepraszam za zwłokę z odpisywanie ale miałam takie urwanie głowy dziś w pracy że szkoda słów, później rozmowa z diabetolog, zakupy i w zasadzie dopiero usiadłam a już czas się kłaść bo rano do pracy.
    Wczoraj miałam zabieg... Naćpali mnie głupim Jasiem. I potem na siedząco był, miałam dużo znieczulenia. Teraz jestem na antybiotyku i na lekach przeciwbolowych. Ogólnie strasznie boli, i nie da się jesc. Przełamałam się i zjadłam zupę mleczną..Może wyjdę w sobotę albo w niedzielę tak mówią.. Panie miłe i opiekuńcze .

    Mój lekarz napisał mi na moje bakterie, że są egzotyczne i się je leczy. I że z mężem razem brać będziemy. Powiedział, też że będziemy walczyć jak z najlepszym wrogiem. Dał mi otuchy 😊

    Dzieciaczki były i takie słodkie i kochane. Musiałam im pokazać że nie ma się co bać. 😁

    A ty masz jakąś dietę tak?
    Nie przepraszaj, ja też nie zawsze szybko odpisuje.
    To miałaś zabiegany dzień. Czasami tak jest

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3590 1828

    Wysłany: 14 kwietnia 2022, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Wczoraj miałam zabieg... Naćpali mnie głupim Jasiem. I potem na siedząco był, miałam dużo znieczulenia. Teraz jestem na antybiotyku i na lekach przeciwbolowych. Ogólnie strasznie boli, i nie da się jesc. Przełamałam się i zjadłam zupę mleczną..Może wyjdę w sobotę albo w niedzielę tak mówią.. Panie miłe i opiekuńcze .

    Mój lekarz napisał mi na moje bakterie, że są egzotyczne i się je leczy. I że z mężem razem brać będziemy. Powiedział, też że będziemy walczyć jak z najlepszym wrogiem. Dał mi otuchy 😊

    Dzieciaczki były i takie słodkie i kochane. Musiałam im pokazać że nie ma się co bać. 😁

    A ty masz jakąś dietę tak?
    Nie przepraszaj, ja też nie zawsze szybko odpisuje.
    To miałaś zabiegany dzień. Czasami tak jest

    Ojej to współczuję bólu, wracaj szybko do zdrowia i mam nadzieję że na święta wypuszczą Ciebie do domu.
    No ja też myślałam że gładko pójdzie z tymi bakteriami a co się okazuje jedne się wyleczyły to się kolejna przypałętała więc życzę Tobie żebyś nie miała tak jak ja. Mi docent mówił że najpierw ja mam się wyleczyć i jak posiew wyjdzie ok to leczymy męża antybiotykiem tak profilaktycznie.

    No trzeba dawać przykład dzieciom 😁

    Diabetolog jest od cukrzycy, nie nie mam diety. Jedynie zastrzyk raz w tyg i codziennie wieczorem tabletkę na cukier. Dzwoniła zapytać jak się czuję po tym zastrzyku i zapisać mi kolejny.
    Kuruj się i wracaj szybko do zdrowia!

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 14 kwietnia 2022, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Ojej to współczuję bólu, wracaj szybko do zdrowia i mam nadzieję że na święta wypuszczą Ciebie do domu.
    No ja też myślałam że gładko pójdzie z tymi bakteriami a co się okazuje jedne się wyleczyły to się kolejna przypałętała więc życzę Tobie żebyś nie miała tak jak ja. Mi docent mówił że najpierw ja mam się wyleczyć i jak posiew wyjdzie ok to leczymy męża antybiotykiem tak profilaktycznie.

    No trzeba dawać przykład dzieciom 😁

    Diabetolog jest od cukrzycy, nie nie mam diety. Jedynie zastrzyk raz w tyg i codziennie wieczorem tabletkę na cukier. Dzwoniła zapytać jak się czuję po tym zastrzyku i zapisać mi kolejny.
    Kuruj się i wracaj szybko do zdrowia!

    Chcą mnie zostawić na święta.. Więc chyba tak zrobię. Jestem sama na sali więc mi pasuje, bo boli mnie.. I nikt mi nie przeszkadza.
    Cały czas śpię.
    Wczoraj przywieźli pacjenta ze schizofrenia i wchodził wszędzie.. Pluł, psikal sobie dezydorantem w gardło.. No cała noc nie spałam.
    Dziś przyjeżdżają po niego.

    O kurcze oby szybko tobie i nam znikły te bakterie..

    To fajna pani doktor, że dzwoni i pyta o zdrowie.
    Dziękuję za dobre słowo 😊
    Tobie życzę również, abys szybko mogła ujrzeć dwie kreseczki 😊

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3590 1828

    Wysłany: 14 kwietnia 2022, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Chcą mnie zostawić na święta.. Więc chyba tak zrobię. Jestem sama na sali więc mi pasuje, bo boli mnie.. I nikt mi nie przeszkadza.
    Cały czas śpię.
    Wczoraj przywieźli pacjenta ze schizofrenia i wchodził wszędzie.. Pluł, psikal sobie dezydorantem w gardło.. No cała noc nie spałam.
    Dziś przyjeżdżają po niego.

    O kurcze oby szybko tobie i nam znikły te bakterie..

    To fajna pani doktor, że dzwoni i pyta o zdrowie.
    Dziękuję za dobre słowo 😊
    Tobie życzę również, abys szybko mogła ujrzeć dwie kreseczki 😊

    Trochę kiepsko że zostaniesz na same święta w szpitalu ale z drugiej strony zdrowie ważniejsze.
    Mi babcia wczoraj trafiła do szpitala z dużą ilością wypłukanych płynów, dostała nagle biegunki i wymiotów, zrobiła się bardzo słaba. Nie miała siły wstać z łóżka do łazienki. Mam nadzieję że to nic poważnego. Ma już swoje lata, starość jest okropna.

    To jak jesteś sama na sali to masz spokój przynajmniej
    Mam nadzieję że szybko wyleczymy te bakterie I będzie już dobrze.
    Diabetolog dzwoniła bo mi się zastrzyk kończył i chciała wiedzieć przy okazji jak sie czuję po zastrzyku, jak mój cukier i czy coś schudłam bo dzięki temu zastrzykowi się chudnie i poszło mi 7 kg w dół 💪
    Nie dziękuję, najpierw muszę wyleczyć bakterie. Dziś rano wzięłam ostatnia tabletkę antybiotyku teraz czekam bo jeszcze miesiączkowej plamię i zacznę stosować invag i pojadę na posiew i usg czy torbiel się wchłoneła. Mam nadzieję że już nic nie złapię i od maja będziemy mogli się starać. Bo już mnie trochę wkorza to że ciągle coś wyskakuje i mamy wstrzymane starania a jeszcze mąż musi dostać antybiotyk.

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Tycia88 Koleżanka
    Postów: 75 18

    Wysłany: 14 kwietnia 2022, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam pytanie czy zawsze 14 dni po owulacji jest @ czy może być tak że duszy czas mija zanim przyjdzie @

  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Trochę kiepsko że zostaniesz na same święta w szpitalu ale z drugiej strony zdrowie ważniejsze.
    Mi babcia wczoraj trafiła do szpitala z dużą ilością wypłukanych płynów, dostała nagle biegunki i wymiotów, zrobiła się bardzo słaba. Nie miała siły wstać z łóżka do łazienki. Mam nadzieję że to nic poważnego. Ma już swoje lata, starość jest okropna.

    To jak jesteś sama na sali to masz spokój przynajmniej
    Mam nadzieję że szybko wyleczymy te bakterie I będzie już dobrze.
    Diabetolog dzwoniła bo mi się zastrzyk kończył i chciała wiedzieć przy okazji jak sie czuję po zastrzyku, jak mój cukier i czy coś schudłam bo dzięki temu zastrzykowi się chudnie i poszło mi 7 kg w dół 💪
    Nie dziękuję, najpierw muszę wyleczyć bakterie. Dziś rano wzięłam ostatnia tabletkę antybiotyku teraz czekam bo jeszcze miesiączkowej plamię i zacznę stosować invag i pojadę na posiew i usg czy torbiel się wchłoneła. Mam nadzieję że już nic nie złapię i od maja będziemy mogli się starać. Bo już mnie trochę wkorza to że ciągle coś wyskakuje i mamy wstrzymane starania a jeszcze mąż musi dostać antybiotyk.

    Możliwe że jutro już wyjdę. Dziś już lepiej się czuję, wiadomo boli cały czas ale dni po zabiegu.. Masakra 😔

    Przykro mi bardzo, że babcia trafiła do szpitala. Jestem dobrej myśli, że będzie wszystko dobrze i babcia ma dobrą opiekę napewno zadbają lekarze o nią. Dużo zdrówka dla babci 🙏
    Starość już taka jest, najważniejsze, że babcia ma was 😊

    Wow! Piękny wynik uzyskałaś, gratuluję. Do tego bez diety żadnej to już wogole super 🤗
    Teraz już będzie tylko lepiej. Rozumiem, że to denerwuje jak coś ciągle po drodze wyskakuje. Niestety wiem również jak to jest. Bo teraz też dowiedziałam się, że nasza bakteria jest egzotyczna 🤷‍♀️ i dwa miesiące oboje będziemy brać antybiotyki 🙉 lekarz mówi że poradzimy sobie z nią jak z najlepszym wrogiem.. Mamy dwa antybiotyki i jeszcze coś na grzyby. Możemy się bardzo źle czuć, nudności, metaliczny smak w ustach. Życzy nam abyśmy przetrwali i dali radę. Trochę się boję... Ale zobaczymy może nie będzie tak źle. Jeszcze probiotyk i lekkie jedzenie nam zlecił.

    Trzymam kciuki, aby torbiel się wchłoneła i żeby już teraz było gładko po bakteriach. A ile czasu przypomnij mi ty bierzesz antybiotyki?ile ich masz? I jak się po nich czujesz?

  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tycia88 wrote:
    Hej mam pytanie czy zawsze 14 dni po owulacji jest @ czy może być tak że duszy czas mija zanim przyjdzie @
    Hej. Tak, @ zawsze powinna być po 14 dniach od owulacji. Chociaż różnie, może się wachac z 2 dni jak u mnie to bywa.

  • Tycia88 Koleżanka
    Postów: 75 18

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dziękuję bardzo pozdrawiam...;)

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3590 1828

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Możliwe że jutro już wyjdę. Dziś już lepiej się czuję, wiadomo boli cały czas ale dni po zabiegu.. Masakra 😔

    Przykro mi bardzo, że babcia trafiła do szpitala. Jestem dobrej myśli, że będzie wszystko dobrze i babcia ma dobrą opiekę napewno zadbają lekarze o nią. Dużo zdrówka dla babci 🙏
    Starość już taka jest, najważniejsze, że babcia ma was 😊

    Wow! Piękny wynik uzyskałaś, gratuluję. Do tego bez diety żadnej to już wogole super 🤗
    Teraz już będzie tylko lepiej. Rozumiem, że to denerwuje jak coś ciągle po drodze wyskakuje. Niestety wiem również jak to jest. Bo teraz też dowiedziałam się, że nasza bakteria jest egzotyczna 🤷‍♀️ i dwa miesiące oboje będziemy brać antybiotyki 🙉 lekarz mówi że poradzimy sobie z nią jak z najlepszym wrogiem.. Mamy dwa antybiotyki i jeszcze coś na grzyby. Możemy się bardzo źle czuć, nudności, metaliczny smak w ustach. Życzy nam abyśmy przetrwali i dali radę. Trochę się boję... Ale zobaczymy może nie będzie tak źle. Jeszcze probiotyk i lekkie jedzenie nam zlecił.

    Trzymam kciuki, aby torbiel się wchłoneła i żeby już teraz było gładko po bakteriach. A ile czasu przypomnij mi ty bierzesz antybiotyki?ile ich masz? I jak się po nich czujesz?

    A dziękuję bardzo 😀 jedyne co to unikam cukru choć nie jest łatwo 😂😂 są dni że zjem cis slodkiego bo nie mogę się powstrzymać a organizm też się domaga a mimo to udało mi się schudnąc💪
    Dacie radę weźmiecie antybiotyki i powinno być dobrze ale ważne jest to żeby w trakcie leczenia nie współżyć tak mi lekarz mówił. Jaki macie antybiotyk że tak się źle czujecie?
    Ja na pierwszą bakterię I grzyba miałam Augumentin na 7 dni 2 razy dziennie i kapsułki dopochwowe na grzyba na 6 dni, po Augumentinie bardzo bolała mnie głowa niekiedy do tego stopnia że nie byłam w stanie normalnie funkcjonować.

    Antybiotyk na te pierwszą bakterię paciorkowca brałam 7 dni 2 razy dziennie plus miałam grzyba więc też dostalam dopochwowe tabletki na 6 dni i teraz na tą bakterię coli miałam na 5 dni wczoraj rano skonczylam brać i od wieczora zaczęłam stosowac bo docent zalecił INVAG przez 7 dni na noc i później jadę na kontrolny posiew I usg.
    Mam nadzieję że u Was po tym antybiotyku też będzie dobrze.

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    A dziękuję bardzo 😀 jedyne co to unikam cukru choć nie jest łatwo 😂😂 są dni że zjem cis slodkiego bo nie mogę się powstrzymać a organizm też się domaga a mimo to udało mi się schudnąc💪
    Dacie radę weźmiecie antybiotyki i powinno być dobrze ale ważne jest to żeby w trakcie leczenia nie współżyć tak mi lekarz mówił. Jaki macie antybiotyk że tak się źle czujecie?
    Ja na pierwszą bakterię I grzyba miałam Augumentin na 7 dni 2 razy dziennie i kapsułki dopochwowe na grzyba na 6 dni, po Augumentinie bardzo bolała mnie głowa niekiedy do tego stopnia że nie byłam w stanie normalnie funkcjonować.

    Antybiotyk na te pierwszą bakterię paciorkowca brałam 7 dni 2 razy dziennie plus miałam grzyba więc też dostalam dopochwowe tabletki na 6 dni i teraz na tą bakterię coli miałam na 5 dni wczoraj rano skonczylam brać i od wieczora zaczęłam stosowac bo docent zalecił INVAG przez 7 dni na noc i później jadę na kontrolny posiew I usg.
    Mam nadzieję że u Was po tym antybiotyku też będzie dobrze.

    Dopiero będziemy brać jak wyjdę ze szpitala. Ale lekarz uprzedził, że możemy tak się czuć. Mamy oboje po dwa antybiotyki Augumentin, Metronidazol i kapsułki przeciwgrzybicze Flumycon. Bierzemy raz dziennie, do końca opakowań, czyli na 58 dni. Bo to jest jakaś egzotyczna bakteria. Nic nie mówił o współżyciu 🤷‍♀️ dopytam koniecznie.
    Widzę, że masz krótkie leczenie. A to zależy od bakterii.
    Oj słodycze to też są moją zmorą.. Uwielbiam.. Też muszę się ograniczyć bardziej, bo słodyczami karmimy grzyby i pasożyty.. Niestety.. Super ze, udało Ci się schudnąć 😊
    Przeraża mnie ze tak długo ta antybiotykoterapia trwa i tym że są skutki uboczne 🙄 oby były lżejsze..

‹‹ 7 8 9 10 11
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ