X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Cienkie endometrium
Odpowiedz

Cienkie endometrium

Oceń ten wątek:
  • Chrupka Autorytet
    Postów: 307 879

    Wysłany: 1 kwietnia 2022, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Okres wypowiedzenia mam miesiąc.. Wgl strasznie się pozmieniało u nas i mają pracowników za nic..teraz zatrudnili Ukrainki co mają więcej od nas 😐 każdy się burzy. Ja im mówiłam że mnie nie będzie kilka razy, wiedzą czemu i teraz mi wypomnieli to..

    No to widzisz sama.. I ciebie też nie najlepiej

    Ja nie będę czekać w nieskończoność aż zajdę w ciążę. Już mam dość. W dodatku dźwigam i wdycham chemię. Na co mi to 🥴 chyba dorosłam dopiero teraz do tej decyzji..

    Teraz badania i leczenie. Potem się zobaczy

    W tych czasach to ludziom nie da się ufać.. Nie dość, że powiesz, wytłumaczysz to i tak się spotkasz z krytyką 😕

    Bardzo się cieszę, że masz swój plan 🥰

    Ja dalej czekam na okres, dziś 33 dzień cyklu - 8 dni po odstawieniu duphastonu... bolą mnie jajniki od 5 dni, już się martwię, że coś jest nie tak 😕 masz może jakieś doświadczenie z tym lekiem? 🙏 jak pisałaś to wybacz, ale moja pamięć jest bardzo kiepska..

    Starania od 08.2021
    ♀️26 ✅ Posiewy, hormony, biopsja endometrium ❌Hiperprolaktynemia czynnościowa
    ♂️29✅ Badanie nasienia, przewlekły stan zapalny prostaty wyleczony

    🍀10cs
    25.05.2022 ⏸ 10dpo

    04.02.2023 Laura 💖 3370g 51cm
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 3 kwietnia 2022, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chrupka wrote:
    W tych czasach to ludziom nie da się ufać.. Nie dość, że powiesz, wytłumaczysz to i tak się spotkasz z krytyką 😕

    Bardzo się cieszę, że masz swój plan 🥰

    Ja dalej czekam na okres, dziś 33 dzień cyklu - 8 dni po odstawieniu duphastonu... bolą mnie jajniki od 5 dni, już się martwię, że coś jest nie tak 😕 masz może jakieś doświadczenie z tym lekiem? 🙏 jak pisałaś to wybacz, ale moja pamięć jest bardzo kiepska..
    Oj z duphastonem nie mam doświadczenia. Kiedyś brałam w ciąży tylko,wiec nie pomogę 😔

    A dostałaś okres? Jak się czujesz? Mam nadzieję, że już okres jest 😘
    Eh nie ciekawie jak tak ciągle coś z cyklem się dzieje.
    Spokojnie.. Tutaj na forum to też nie mam dobrej pamięci 🙈

    Oj teraz trzeba patrzeć na siebie.. Bo nie można ufać ludziom niestety 🥴

    Ciężki weekend. Mąż obchodził w sobotę i dziś swoje 27 urodziny 😊 Oj padnięta jestem 😇

  • Chrupka Autorytet
    Postów: 307 879

    Wysłany: 4 kwietnia 2022, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Oj z duphastonem nie mam doświadczenia. Kiedyś brałam w ciąży tylko,wiec nie pomogę 😔

    A dostałaś okres? Jak się czujesz? Mam nadzieję, że już okres jest 😘
    Eh nie ciekawie jak tak ciągle coś z cyklem się dzieje.
    Spokojnie.. Tutaj na forum to też nie mam dobrej pamięci 🙈

    Oj teraz trzeba patrzeć na siebie.. Bo nie można ufać ludziom niestety 🥴

    Ciężki weekend. Mąż obchodził w sobotę i dziś swoje 27 urodziny 😊 Oj padnięta jestem 😇

    Właśnie dostałam dzisiaj rano, ból ogromny i nie wiem czy wytrzymam cały dzień w pracy 😕

    To wszystkiego dobrego dla męża ❤ mam nadzieję, że prezent mu sprawiłaś nieziemski 😅😍

    Ja uciekam na jakiś czas od forum, tak jak pisałam, muszę zająć się trochę sobą i znaleźć czas na swoje plany, a forum pochłania mi bardzo bardzo dużo czasu (jestem też na paru innych tematach).

    Życzę Ci oczywiście wspaniałego bobasa, żeby w pracy było lepiej, chyba że faktycznie będziesz ją zmieniać to dużo sił w nowej pracy 💗 i wszystkiego co sobie wymarzysz 😊😊

    Jak tylko u mnie zawitają jakieś zmiany to na pewno się odezwę ❤ do miłego! 😊😊

    Starania od 08.2021
    ♀️26 ✅ Posiewy, hormony, biopsja endometrium ❌Hiperprolaktynemia czynnościowa
    ♂️29✅ Badanie nasienia, przewlekły stan zapalny prostaty wyleczony

    🍀10cs
    25.05.2022 ⏸ 10dpo

    04.02.2023 Laura 💖 3370g 51cm
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 5 kwietnia 2022, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chrupka wrote:
    Właśnie dostałam dzisiaj rano, ból ogromny i nie wiem czy wytrzymam cały dzień w pracy 😕

    To wszystkiego dobrego dla męża ❤ mam nadzieję, że prezent mu sprawiłaś nieziemski 😅😍

    Ja uciekam na jakiś czas od forum, tak jak pisałam, muszę zająć się trochę sobą i znaleźć czas na swoje plany, a forum pochłania mi bardzo bardzo dużo czasu (jestem też na paru innych tematach).

    Życzę Ci oczywiście wspaniałego bobasa, żeby w pracy było lepiej, chyba że faktycznie będziesz ją zmieniać to dużo sił w nowej pracy 💗 i wszystkiego co sobie wymarzysz 😊😊

    Jak tylko u mnie zawitają jakieś zmiany to na pewno się odezwę ❤ do miłego! 😊😊

    Dziękuję w imieniu męża za życzenia 😊
    Oj niespodzianka była i bardzo zadowolony 👍 dwa dni impreza 🙉

    Mam nadzieję że juzz lepiej się czujesz i okres nie daje w kość 😐

    Przerwa dobrze Ci zrobi od forum. Teraz czas abyś pomyślała o sobie i psychicznie odpoczęła 😊
    Życzę Ci dużo spokoju, spełnienia wszystkich marzeń i planów 😊 oczywiście dzidziusia jak najszybciej 😍

    Bardzo Ci dziękuję za miłe słowa i wsparcie 😊 to forum jest pomocne i kobietki prze cudowne 😍 ty jesteś bardzo ciepła osoba, czuje to. Szczęście do ciebie się uśmiechnie 😊

    Ja się zwolniłam i szukam nowej pracy 😁 to bardzo dobry krok i jestem mega zadowolona 🙈

    Czekam tutaj na wiadomości od ciebie! Powodzenia! 🤭🍀

    Chrupka lubi tę wiadomość

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3610 1843

    Wysłany: 6 kwietnia 2022, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny trochę mnie tutaj nie było ale przy chwili wpadam i nadrabiam czytanie. Co u Was ?

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    histeroskopia -polipowate endo ❌️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 6 kwietnia 2022, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Hej, dziewczyny trochę mnie tutaj nie było ale przy chwili wpadam i nadrabiam czytanie. Co u Was ?
    Patisonek cały czas myślę o tobie
    U mnie dobrze. Właśnie zwolniłam się zvpracy i szukam nowej-mega ulga.
    W poniedziałek idę na zabieg usunięcia migdałek i będę niby 5 dni w szpitalu 😱
    Dziś byliśmy na badaniach immunologicznych i 15 dni czekać musimy za wynikami,które wszystko wyjaśnią.
    Muszę brać antybiotyk bo w beztlenowych mam bakterie..

    A co u ciebie? Opowiadaj 😊

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3610 1843

    Wysłany: 6 kwietnia 2022, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Patisonek cały czas myślę o tobie
    U mnie dobrze. Właśnie zwolniłam się zvpracy i szukam nowej-mega ulga.
    W poniedziałek idę na zabieg usunięcia migdałek i będę niby 5 dni w szpitalu 😱
    Dziś byliśmy na badaniach immunologicznych i 15 dni czekać musimy za wynikami,które wszystko wyjaśnią.
    Muszę brać antybiotyk bo w beztlenowych mam bakterie..

    A co u ciebie? Opowiadaj 😊


    A to mogłaś napisać kochana, też myślałam o Tobie🙂
    U nas wyszła bakteria paciorkowiec i grzybica, dostałam antybiotyk i globulki dopochwowe. Później kontrolny posiew. Bakterię I grzyba pożegnaliśmy ale wyszła mi echisteria coli. Resztę badań mam dobrych, no ale na tą chwilę bakterii coli nie leczymy mimo że mam przepisany antybiotyk, ale po konsultacji z lekarzem do wizyty piątkowej mam się wstrzymać.

    To dobrze ze zmieniasz pracę, trzymam kciuki żebyś znalazła coś spokojniejszego.

    Mam nadzieję że po wycięciu migdałków i wyleczeniu bakterii dostaniecie zielone światło.

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    histeroskopia -polipowate endo ❌️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 6 kwietnia 2022, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    A to mogłaś napisać kochana, też myślałam o Tobie🙂
    U nas wyszła bakteria paciorkowiec i grzybica, dostałam antybiotyk i globulki dopochwowe. Później kontrolny posiew. Bakterię I grzyba pożegnaliśmy ale wyszła mi echisteria coli. Resztę badań mam dobrych, no ale na tą chwilę bakterii coli nie leczymy mimo że mam przepisany antybiotyk, ale po konsultacji z lekarzem do wizyty piątkowej mam się wstrzymać.

    To dobrze ze zmieniasz pracę, trzymam kciuki żebyś znalazła coś spokojniejszego.

    Mam nadzieję że po wycięciu migdałków i wyleczeniu bakterii dostaniecie zielone światło.
    To miłe że też myślałaś o mnie 😊 myślę masz pewnie przerwę od forum i dlatego nie pisałam.
    Ale fajnie ze juz jesteś 😊
    Oj no to ciągle coś Ci wychodzi, ważne że udało wyleczyć się te grzyby i paciorkowiec.. Teraz oby już było dobrze po tym antybiotyku. A z tą echisteria coli nicnie robicie tak?
    Coś jeszcze musisz zbadać?
    Jeszcze trochę to będziecie mogli się starac, super 😊


    Oj w pracy wiele się zmieniło i moi znajomi odeszli teraz też. Stres był duży w tej pracy. Teraz się cieszę, że to sie kończy.

    Też mam nadzieję, że latem będziemy mogli się starac.. Jeszcze ta immunologia.. Ciekawe czy trzeba znowu robić szczepienia.. Oby nie bo to koszt i czas się wydłuża.

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3610 1843

    Wysłany: 6 kwietnia 2022, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    To miłe że też myślałaś o mnie 😊 myślę masz pewnie przerwę od forum i dlatego nie pisałam.
    Ale fajnie ze juz jesteś 😊
    Oj no to ciągle coś Ci wychodzi, ważne że udało wyleczyć się te grzyby i paciorkowiec.. Teraz oby już było dobrze po tym antybiotyku. A z tą echisteria coli nicnie robicie tak?
    Coś jeszcze musisz zbadać?
    Jeszcze trochę to będziecie mogli się starac, super 😊


    Oj w pracy wiele się zmieniło i moi znajomi odeszli teraz też. Stres był duży w tej pracy. Teraz się cieszę, że to sie kończy.

    Też mam nadzieję, że latem będziemy mogli się starac.. Jeszcze ta immunologia.. Ciekawe czy trzeba znowu robić szczepienia.. Oby nie bo to koszt i czas się wydłuża.


    Wiesz co mam zapisany antybiotyk na tą bakterię coli ale muszę się wstrzymać do piątkowej wizyty z racji takiej że będąc na poprzedniej wizycie w 13 dniu cyklu miałam pęcherzyk 20 mm w prawym jajniku i lekarz mówił że może mogli byśmy spróbować w tym cyklu ale za chwilę szybko zmienił zdanie że jednak nie I mamy poczekać na kontrolny posiew. A że wyszło jak wyszło i od 9 dnia po owulacji testy zaczęły mi wychodzić pozytywne bo miałam objawy jak w ciąży poronionej to skonsultowałam się z nim i kazał się wstrzymać bo ten antybiotyk nie jest bezpieczny w ciąży. W piątek mam wizytę i się okaże czy się kropek zadomawia, na tą chwilę docent powiedział że mogę być spokojna że ta bakteria dziecku nie zagraża ale boję się mimo to.


    Dobrze ze zmieniasz pracę bo stres i późniejsze starania to nie dobrze. Ja odpuściłam całkiem po tym poronieniu wyluzowalam głowę i wychodzi na to że zabronione smakuje najlepiej i chyba się udało 🤭🤭

    Daj spokój każde dodatkowe badania leki czy cokolwiek tak ciągną kasę że szkoda słów.

    Ja się bardziej denerwuje że jeżeli w piątek lekarz potwierdzi ciążę a wszystko na to wskazuje to idę odrazu na L4 i nie wiem jak w pracy znów na to zareagują że tak z dnia na dzień

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    histeroskopia -polipowate endo ❌️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 6 kwietnia 2022, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Wiesz co mam zapisany antybiotyk na tą bakterię coli ale muszę się wstrzymać do piątkowej wizyty z racji takiej że będąc na poprzedniej wizycie w 13 dniu cyklu miałam pęcherzyk 20 mm w prawym jajniku i lekarz mówił że może mogli byśmy spróbować w tym cyklu ale za chwilę szybko zmienił zdanie że jednak nie I mamy poczekać na kontrolny posiew. A że wyszło jak wyszło i od 9 dnia po owulacji testy zaczęły mi wychodzić pozytywne bo miałam objawy jak w ciąży poronionej to skonsultowałam się z nim i kazał się wstrzymać bo ten antybiotyk nie jest bezpieczny w ciąży. W piątek mam wizytę i się okaże czy się kropek zadomawia, na tą chwilę docent powiedział że mogę być spokojna że ta bakteria dziecku nie zagraża ale boję się mimo to.


    Dobrze ze zmieniasz pracę bo stres i późniejsze starania to nie dobrze. Ja odpuściłam całkiem po tym poronieniu wyluzowalam głowę i wychodzi na to że zabronione smakuje najlepiej i chyba się udało 🤭🤭

    Daj spokój każde dodatkowe badania leki czy cokolwiek tak ciągną kasę że szkoda słów.

    Ja się bardziej denerwuje że jeżeli w piątek lekarz potwierdzi ciążę a wszystko na to wskazuje to idę odrazu na L4 i nie wiem jak w pracy znów na to zareagują że tak z dnia na dzień

    Jejku cudownie! Jesteś w ciąży 😍 trzymam kciuki za pomyślne rozwinięcie się sytuacji 😊

    Na początku czytam i.. Musiałam dwa razy przeczytać 🤣 nie zaczaiłam.
    . No to czekam na wiadomości! I czuje to że teraz u was się uda i będzie dobrze

    Pracą się nie przejmuj. Nie ważne w tym momencie co powiedzą. Teraz ty i dziecko na pierwszym miejscu. Choć cie bardzo rozumiem. To wiem że nie warto ludźmi się przejmować. Ja teraz się cieszę No już nie długo nie będę musiała z tymi ludźmi w pracy przebywać - Szefowa zołza

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3610 1843

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 05:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Jejku cudownie! Jesteś w ciąży 😍 trzymam kciuki za pomyślne rozwinięcie się sytuacji 😊

    Na początku czytam i.. Musiałam dwa razy przeczytać 🤣 nie zaczaiłam.
    . No to czekam na wiadomości! I czuje to że teraz u was się uda i będzie dobrze

    Pracą się nie przejmuj. Nie ważne w tym momencie co powiedzą. Teraz ty i dziecko na pierwszym miejscu. Choć cie bardzo rozumiem. To wiem że nie warto ludźmi się przejmować. Ja teraz się cieszę No już nie długo nie będę musiała z tymi ludźmi w pracy przebywać - Szefowa zołza


    Trzymaj mocno kciuki 😘
    Jeszcze nie jest potwierdzona , jutro będę miała pewność ale temp utrzymuje się dość wysoko bo 37.4 więc jestem prawie pewna. Chociaż do końca nie mogę w to uwierzyć jeszcze 😘 trochę się martwię tą bakterią ale zobaczymy co powie docent na wizycie. Także na razie antybiotyku nie biorę

    To fakt ludzie są różni i trzeba czasem bardzo uważać co się mówi. A to jesteś na wypowiedzeniu teraz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2022, 06:53

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    histeroskopia -polipowate endo ❌️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Trzymaj mocno kciuki 😘
    Jeszcze nie jest potwierdzona , jutro będę miała pewność ale temp utrzymuje się dość wysoko bo 37.4 więc jestem prawie pewna. Chociaż do końca nie mogę w to uwierzyć jeszcze 😘 trochę się martwię tą bakterią ale zobaczymy co powie docent na wizycie. Także na razie antybiotyku nie biorę

    To fakt ludzie są różni i trzeba czasem bardzo uważać co się mówi. A to jesteś na wypowiedzeniu teraz?
    Mocno trzymam kciuki 🍀😍
    Wierzę że teraz będzie dobrze... Tego wam życzę z całego serca 🙂
    Jak bylo na wizycie? Czekam z niecierpliwością na wieści 🙏
    Ja też od następnego cyklu zacznę mierzyć temperaturę.

    Tak jestem teraz na wypowiedzeniu i szukam pracy. Już mam na oku. W poniedziałek idę do szpitala.. Tak to bym była na rozmowie o pracę. Może ta praca poczeka na mnie 🍀

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3610 1843

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Mocno trzymam kciuki 🍀😍
    Wierzę że teraz będzie dobrze... Tego wam życzę z całego serca 🙂
    Jak bylo na wizycie? Czekam z niecierpliwością na wieści 🙏
    Ja też od następnego cyklu zacznę mierzyć temperaturę.

    Tak jestem teraz na wypowiedzeniu i szukam pracy. Już mam na oku. W poniedziałek idę do szpitala.. Tak to bym była na rozmowie o pracę. Może ta praca poczeka na mnie 🍀


    Nie dziękujemy, zaczęłam plamić jestem przerażona to nawet za wcześnie niż na miesiączkę, myslę ze to moze byc implantacja 🤔wizytę mam jutro ale bardzo się boję 🙄

    Strach jest silniejszy
    Trzymam kciuki za wycięcie migdałków żeby wszystko poszło dobrze i żebyś szybko wróciła do zdrowia. Mam nadzieję że tym razem praca poczeka i nikt inny nie sprzątnie Ci jej sprzed nosa. Trzeba wierzyć że w końcu wszystko się ułoży.

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    histeroskopia -polipowate endo ❌️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Nie dziękujemy, zaczęłam plamić jestem przerażona to nawet za wcześnie niż na miesiączkę, myslę ze to moze byc implantacja 🤔wizytę mam jutro ale bardzo się boję 🙄

    Strach jest silniejszy
    Trzymam kciuki za wycięcie migdałków żeby wszystko poszło dobrze i żebyś szybko wróciła do zdrowia. Mam nadzieję że tym razem praca poczeka i nikt inny nie sprzątnie Ci jej sprzed nosa. Trzeba wierzyć że w końcu wszystko się ułoży.
    Ojej to koniecznie bierz luteinę luz duphaston. Chyba że bierzesz już. A bęte robiłaś? Jakieś leki bierzesz? Typu heparyna? 🙂
    Nie martw Sie na zapas kochana choć wiem że to silniejsze.. Bądź dobrej myśli. Teraz będzie dobrze.
    Plamienie jakiego koloru jest? I delikatnie? Wszystko też może wskazywać na implantację. I tak napewno jest.
    Trzymam kciuki i czekam na wieści jutrzejsze 🍀🙏 jutro akurat jest ósmy dzień miesiąca. Odbywa się msza z intencją dla małżeństw starających się o potomstwo w Matemblewie. Na fejsie jest ich strona i można oglądać msze.. Ja oglądam od ponad roku i odmawiam z mężem róże różańcową 🙂 polecam bo dodaje siły... Rok temu 8 sierpnia byliśmy na mszy osobiście w Matemblewie. Niech ten dzień jutro przyniesie wam szczęście 🙏

    Ja wybieram się jutro na msze, obok nas w miejscowości jest msza połączona z Matemblewa. Pomodlę się za Ciebie

    Oj tak bardzo bym chciała by wszystko się ułożyło i aby teraz nam się udało. Zobaczymy, trzeba przez wszystko w życiu przejść. Dziękuję za dobre słowo 😊


  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3610 1843

    Wysłany: 8 kwietnia 2022, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Ojej to koniecznie bierz luteinę luz duphaston. Chyba że bierzesz już. A bęte robiłaś? Jakieś leki bierzesz? Typu heparyna? 🙂
    Nie martw Sie na zapas kochana choć wiem że to silniejsze.. Bądź dobrej myśli. Teraz będzie dobrze.
    Plamienie jakiego koloru jest? I delikatnie? Wszystko też może wskazywać na implantację. I tak napewno jest.
    Trzymam kciuki i czekam na wieści jutrzejsze 🍀🙏 jutro akurat jest ósmy dzień miesiąca. Odbywa się msza z intencją dla małżeństw starających się o potomstwo w Matemblewie. Na fejsie jest ich strona i można oglądać msze.. Ja oglądam od ponad roku i odmawiam z mężem róże różańcową 🙂 polecam bo dodaje siły... Rok temu 8 sierpnia byliśmy na mszy osobiście w Matemblewie. Niech ten dzień jutro przyniesie wam szczęście 🙏

    Ja wybieram się jutro na msze, obok nas w miejscowości jest msza połączona z Matemblewa. Pomodlę się za Ciebie

    Oj tak bardzo bym chciała by wszystko się ułożyło i aby teraz nam się udało. Zobaczymy, trzeba przez wszystko w życiu przejść. Dziękuję za dobre słowo 😊

    Nie biorę luteiny ani duphastonu, niech lekarz zadecyduje na wizycie. Nie zdążyłam zrobić bety przez pracę a nie mam możliwości wyrwać się z pracy, testy są pozytywne. Ja to leki biorę na cukier i nadciśnienie plus wiadomo witaminy i kwas foliowy. Plamienie jest jasnoróżowe beż skrzepow jak na razie. Czytałam że może to być plamienie implantacyjne ale i tak się boję.

    Dziękuję za modlitwę, może to coś da.. oby bo o niczym innym nie potrafię myśleć 🙄 jak o tym że coś znów poszło nie tak

    Musi się ułożyć, nie może być ciągle pod górkę. Trzymam kciuki

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    histeroskopia -polipowate endo ❌️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 8 kwietnia 2022, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Nie biorę luteiny ani duphastonu, niech lekarz zadecyduje na wizycie. Nie zdążyłam zrobić bety przez pracę a nie mam możliwości wyrwać się z pracy, testy są pozytywne. Ja to leki biorę na cukier i nadciśnienie plus wiadomo witaminy i kwas foliowy. Plamienie jest jasnoróżowe beż skrzepow jak na razie. Czytałam że może to być plamienie implantacyjne ale i tak się boję.

    Dziękuję za modlitwę, może to coś da.. oby bo o niczym innym nie potrafię myśleć 🙄 jak o tym że coś znów poszło nie tak

    Musi się ułożyć, nie może być ciągle pod górkę. Trzymam kciuki

    Rozumiem.. Eh ta praca.. Kobiety ciągle muszą kombinowac 🥴
    Czekam na wieści 🙏
    Będzie dobrze 😊

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3610 1843

    Wysłany: 8 kwietnia 2022, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Rozumiem.. Eh ta praca.. Kobiety ciągle muszą kombinowac 🥴
    Czekam na wieści 🙏
    Będzie dobrze 😊


    Nie jest dobrze pobrali mi krew na betę, docent nie widzi ciąży na usg, za to mam torbiel i cieńkie endometrium będąc przed miesiączką gdzie to zawsze po miesiączce jest cieńkie. Mam dola bo testy wyszły pozytywne. Nic z tego nie rozumiem. Jeśli beta wyjdzie tzn ze jest ciaza pozamaciczna 😭😱 mam serdecznie dość. W styczniu poroniłam ledwo co się pozbierałam i jeszcze dziś takie informacje... wszystkiego się odechciewa.

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    histeroskopia -polipowate endo ❌️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 8 kwietnia 2022, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Nie jest dobrze pobrali mi krew na betę, docent nie widzi ciąży na usg, za to mam torbiel i cieńkie endometrium będąc przed miesiączką gdzie to zawsze po miesiączce jest cieńkie. Mam dola bo testy wyszły pozytywne. Nic z tego nie rozumiem. Jeśli beta wyjdzie tzn ze jest ciaza pozamaciczna 😭😱 mam serdecznie dość. W styczniu poroniłam ledwo co się pozbierałam i jeszcze dziś takie informacje... wszystkiego się odechciewa.
    To wczesna ciąża. Zrób bęte i porównaj. Jeszcze za szybko na to by coś było widać.. To nie oznacza od razu że to ciąża pozamaciczna..
    Ci lekarze aby potrafią nastraszyć..🤦‍♀️ Po co tak gadają głupio... Aby stres większy który też ma wpływ.. Jesteś przed miesiączką i wszystko się zmieni. Torbiel też się zdarza że jest.. Wszystko jest naturalne.
    Kochana rozumiem cię... Ze znowu masz taką sytuację z ciążą 😔 znam to bardzo dobrze... Jednak postaraj się myśleć pozytywnie..

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3610 1843

    Wysłany: 8 kwietnia 2022, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    To wczesna ciąża. Zrób bęte i porównaj. Jeszcze za szybko na to by coś było widać.. To nie oznacza od razu że to ciąża pozamaciczna..
    Ci lekarze aby potrafią nastraszyć..🤦‍♀️ Po co tak gadają głupio... Aby stres większy który też ma wpływ.. Jesteś przed miesiączką i wszystko się zmieni. Torbiel też się zdarza że jest.. Wszystko jest naturalne.
    Kochana rozumiem cię... Ze znowu masz taką sytuację z ciążą 😔 znam to bardzo dobrze... Jednak postaraj się myśleć pozytywnie..


    Na razie czekam na wyniki bety nie wiadomo czy w ogóle dziś będą, może jutro a jak nie to w poniedziałek i później będzie wiadomo co dalej. Lekarz twierdzi że gdybym hyla w ciąży to bym miała grube endometrium a nie cieńkie dlatego poprosił o zrobienie bety żeby była pewność. Raczej ma rację że nic z tego mam jakby bardzo ciemne brązowe krwawienie. Jestem zrezygnowana wiesz, już nastawiam się na najgorsze. Mam dopiero 26 dzień cyklu dziś teoretycznie na miesiączkę za wcześnie i nawet na nią nie wyhląda. Chyba że to ten torbiel tak mi krwawi. On musi mnie powiadomić że to ciąża pozamaciczna może być, takie mają procedury ponoć. Bratowa też do niego chodziła i też jej tak mówił a teraz ma zdrowego synka mimo że na początku miała krwiaka i krwawiła.

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    histeroskopia -polipowate endo ❌️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 8 kwietnia 2022, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Na razie czekam na wyniki bety nie wiadomo czy w ogóle dziś będą, może jutro a jak nie to w poniedziałek i później będzie wiadomo co dalej. Lekarz twierdzi że gdybym hyla w ciąży to bym miała grube endometrium a nie cieńkie dlatego poprosił o zrobienie bety żeby była pewność. Raczej ma rację że nic z tego mam jakby bardzo ciemne brązowe krwawienie. Jestem zrezygnowana wiesz, już nastawiam się na najgorsze. Mam dopiero 26 dzień cyklu dziś teoretycznie na miesiączkę za wcześnie i nawet na nią nie wyhląda. Chyba że to ten torbiel tak mi krwawi. On musi mnie powiadomić że to ciąża pozamaciczna może być, takie mają procedury ponoć. Bratowa też do niego chodziła i też jej tak mówił a teraz ma zdrowego synka mimo że na początku miała krwiaka i krwawiła.

    Ojej No to nie dobrze.. Przykro mi.. Jednak trzymam kciuki aby sytuacja się pomyślnie rozwinęła.

    No tak muszą powiadomić.. Nie raz płakałam przez takie wiadomości.. Bo strach duzy..

    Oby beta była jak najszybciej..
    A ta torbiel teraz jest zauważona? Czy była szybciej?

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ