X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Cienkie endometrium
Odpowiedz

Cienkie endometrium

Oceń ten wątek:
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 7 marca 2022, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chrupka wrote:
    U mnie chciał po dwóch miesiącach zmienić na zastrzyki Puregon, ale zmienił zdanie i kazał się zgłosić do kliniki 🤷‍♀️
    Będę w czwartek u innego ginekologa na konsultacji to podpytam o te globulki, bo jak się mam faszerować tabletkami, które mi nie pomagają to po co to wszystko 🤦‍♀️
    Jadłam orzechy i piłam wino, ale efektów wielkich nie było widać, jedyne co to po orzechach później już mi było niedobrze 😕
    Zapalenie endometrium wychodzi w histeroskopi. Wizytę mam dopiero pod koniec kwietnia 🙂
    Warto zrobić histeroskopie. Jestem po dwóch i wykryto zrosty oraz polipy.
    Nie zawsze właśnie leki dobrze działają.
    A ile czasu Sie staracie o dzidziusia? ☺️

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3652 1873

    Wysłany: 7 marca 2022, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Noo nie źle z tymi lekarzami... Pomylili zawody 🙈
    U tego akurat byłam na fundusz bo w szpitalu przyjmuje.. Ale i tak masakra jak się zachowywał... Wiedziałabym to bym nie poszła

    Czy na fundusz czy prywatnie nie powinni się tak zachowywać 🤦🏼‍♀️Ja dziś dostałam maila że posiew z szyjki wyszedł dodatni i od razu dostałam receptę na antybiotyk i tabletki dopochwowe bo wyszło ze to jakiś grzyb pasożytniczy który atakuje tez moje jelita i układ moczowo-płciowy. Po leczeniu muszę zrobić kontrolny posiew z szyjki i docent pisał że jak będzie ok to leki dostanie też mąż.

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    histeroskopia -polipowate endo ❌️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3652 1873

    Wysłany: 7 marca 2022, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na endo dobre są migdały wystarczy codziennie po trochu jeść. Ja jem i nigdy problemów z endo nie miałam a wręcz zawsze lekarz mówił że piękne jest 😁

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    histeroskopia -polipowate endo ❌️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Chrupka Autorytet
    Postów: 307 880

    Wysłany: 7 marca 2022, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Warto zrobić histeroskopie. Jestem po dwóch i wykryto zrosty oraz polipy.
    Nie zawsze właśnie leki dobrze działają.
    A ile czasu Sie staracie o dzidziusia? ☺️

    A samo badanie jak wspominasz? 🙂
    To nasz 8 cykl starań, dzisiaj 8 dzień cyklu 😊
    Reszta info w stopce 😊

    Starania od 08.2021
    ♀️26 ✅ Posiewy, hormony, biopsja endometrium ❌Hiperprolaktynemia czynnościowa
    ♂️29✅ Badanie nasienia, przewlekły stan zapalny prostaty wyleczony

    🍀10cs
    25.05.2022 ⏸ 10dpo

    04.02.2023 Laura 💖 3370g 51cm
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 10 marca 2022, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chrupka wrote:
    A samo badanie jak wspominasz? 🙂
    To nasz 8 cykl starań, dzisiaj 8 dzień cyklu 😊
    Reszta info w stopce 😊

    Histeroskopię miałam w znieczuleniu ogólnym. Po zabiegu bolał mnie brzuch i ok 3 dni plamiłam. Czułam się dobrze ☺️
    No to spokojnie. Do roku czasu starania mogą być wydłużone

  • Chrupka Autorytet
    Postów: 307 880

    Wysłany: 10 marca 2022, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Histeroskopię miałam w znieczuleniu ogólnym. Po zabiegu bolał mnie brzuch i ok 3 dni plamiłam. Czułam się dobrze ☺️
    No to spokojnie. Do roku czasu starania mogą być wydłużone

    Dzisiaj miałam wizytę u innego ginekologa. Sprawdził wszystko co mu przyniosłam ze zrobionych badań (w stopce). Nie podobał mu się głównie wynik lh i fsh, mam powtórzyć w następnym cyklu.
    Jak na 11 dzień cyklu i pierwszy cykl z Aromkiem nie ma pęcherzyka dominującego 😥 endometrium 6mm.
    Miałam możliwość zrobić u niego biopsje endometrium i zdziwiło mnie, że kazał poczekać godzinę i zrobił z tego względu, że mam do niego prawie godzinę drogi 😊
    Jego zalecenia:
    - odstawienie Aromka i Estrofemu ze względu na brak działania, zostawienie Dostinexu i zbadanie prolaktyny 3dc razem z estradiolem, lh, fsh
    - włączenie Duphastonu od 19 do 24 dnia cyklu
    - zdiagnozowanie nadżerki i stosowanie globulek Albothyl przez 5 dni oraz zakup Solcogyn na szyjkę - on mi to zaaplikuje, jeżeli uda mi się to kupić -braki w hurtowni
    - wykonanie hsg w następnym cyklu - ma kolegów, którzy mi zrobią to badanie za darmo.
    Ma dwa podejrzenia co do endometrium, ale powiedział że dojdziemy do tego. Miał kobiety z takim problemem i im się udało. Daje mi 2 miesiące na leczenie 😊
    Wydane 880 zł, ale zaufanie i zadowolenie na 100% 💪
    Czekam na wyniki biopsji jakieś 2-3 tygodnie, doplacilam do oznaczenia cd-138.
    Samo badanie tragedia, bez znieczulenia, ale dałam radę 💪

    Starania od 08.2021
    ♀️26 ✅ Posiewy, hormony, biopsja endometrium ❌Hiperprolaktynemia czynnościowa
    ♂️29✅ Badanie nasienia, przewlekły stan zapalny prostaty wyleczony

    🍀10cs
    25.05.2022 ⏸ 10dpo

    04.02.2023 Laura 💖 3370g 51cm
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 11 marca 2022, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chrupka wrote:
    Dzisiaj miałam wizytę u innego ginekologa. Sprawdził wszystko co mu przyniosłam ze zrobionych badań (w stopce). Nie podobał mu się głównie wynik lh i fsh, mam powtórzyć w następnym cyklu.
    Jak na 11 dzień cyklu i pierwszy cykl z Aromkiem nie ma pęcherzyka dominującego 😥 endometrium 6mm.
    Miałam możliwość zrobić u niego biopsje endometrium i zdziwiło mnie, że kazał poczekać godzinę i zrobił z tego względu, że mam do niego prawie godzinę drogi 😊
    Jego zalecenia:
    - odstawienie Aromka i Estrofemu ze względu na brak działania, zostawienie Dostinexu i zbadanie prolaktyny 3dc razem z estradiolem, lh, fsh
    - włączenie Duphastonu od 19 do 24 dnia cyklu
    - zdiagnozowanie nadżerki i stosowanie globulek Albothyl przez 5 dni oraz zakup Solcogyn na szyjkę - on mi to zaaplikuje, jeżeli uda mi się to kupić -braki w hurtowni
    - wykonanie hsg w następnym cyklu - ma kolegów, którzy mi zrobią to badanie za darmo.
    Ma dwa podejrzenia co do endometrium, ale powiedział że dojdziemy do tego. Miał kobiety z takim problemem i im się udało. Daje mi 2 miesiące na leczenie 😊
    Wydane 880 zł, ale zaufanie i zadowolenie na 100% 💪
    Czekam na wyniki biopsji jakieś 2-3 tygodnie, doplacilam do oznaczenia cd-138.
    Samo badanie tragedia, bez znieczulenia, ale dałam radę 💪
    Ojej aż mam ciarki, że zniosłaś to badanie ☺️
    Super, że masz tyle porobione i teraz tylko czekać na wyniki.. Najważniejsze to lekarz który się zna i pomoże ☺️
    Widzę, że masz Ładny plan leczenia! Napewno się uda z takim podejściem lekarza 😁

  • Chrupka Autorytet
    Postów: 307 880

    Wysłany: 11 marca 2022, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Ojej aż mam ciarki, że zniosłaś to badanie ☺️
    Super, że masz tyle porobione i teraz tylko czekać na wyniki.. Najważniejsze to lekarz który się zna i pomoże ☺️
    Widzę, że masz Ładny plan leczenia! Napewno się uda z takim podejściem lekarza 😁

    No muszę powiedzieć, że jestem zachwycona lekarzem. Poświęcił mi dużo czasu, przeanalizował każdy wynik i każde usg. Z drugiej strony czuje się trochę jakbym zdradzała mojego poprzedniego ginekologa 😂
    Zawsze mi pomagał i jest uznawany jako najlepszy w okolicy, ale chyba od nadmiaru pacjentek trochę już zlewa niektóre rzeczy..

    Mam nadzieję, że znajdzie u mnie przyczynę tego endometrium i będziemy dalej działać 😊

    Starania od 08.2021
    ♀️26 ✅ Posiewy, hormony, biopsja endometrium ❌Hiperprolaktynemia czynnościowa
    ♂️29✅ Badanie nasienia, przewlekły stan zapalny prostaty wyleczony

    🍀10cs
    25.05.2022 ⏸ 10dpo

    04.02.2023 Laura 💖 3370g 51cm
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 12 marca 2022, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chrupka wrote:
    No muszę powiedzieć, że jestem zachwycona lekarzem. Poświęcił mi dużo czasu, przeanalizował każdy wynik i każde usg. Z drugiej strony czuje się trochę jakbym zdradzała mojego poprzedniego ginekologa 😂
    Zawsze mi pomagał i jest uznawany jako najlepszy w okolicy, ale chyba od nadmiaru pacjentek trochę już zlewa niektóre rzeczy..

    Mam nadzieję, że znajdzie u mnie przyczynę tego endometrium i będziemy dalej działać 😊
    Właśnie tak jest z lekarzami.. Są dobrzy. Ale ilość pacjentek za duża i wtedy czujemy, że lekarz nas olewa 🥴
    Nie przejmuj się, ja chodzę do dwóch 🤣 na miejscu mam swojego lekarza, ale od wizyt typu jak mój nie może mnie przyjąć i daje mi recepty i skierowania i zawsze mi pomoże.
    A z Wrocławia to Naprotechnolog który pomaga i szuka przyczyn nie powodzeń. Jestem pod kontrolą. W sumie mam fajnych lekarzy.
    Właśnie przyszły wyniki Chlamydia, Ureaplazma i Mycoplasma.. Nie mam tych bakterii ☺️ w sumie to dobrze. Bo narazie mam już co leczyć 🤣 ja teraz poświęcam czas sobie. W czerwcu może będziemy mogli się starać.. Ale teraz staram się zająć czymś innym. Oczywiście wagą bo przytyłam i chce zdrowo jesc 😁😁😁

  • Chrupka Autorytet
    Postów: 307 880

    Wysłany: 12 marca 2022, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Właśnie tak jest z lekarzami.. Są dobrzy. Ale ilość pacjentek za duża i wtedy czujemy, że lekarz nas olewa 🥴
    Nie przejmuj się, ja chodzę do dwóch 🤣 na miejscu mam swojego lekarza, ale od wizyt typu jak mój nie może mnie przyjąć i daje mi recepty i skierowania i zawsze mi pomoże.
    A z Wrocławia to Naprotechnolog który pomaga i szuka przyczyn nie powodzeń. Jestem pod kontrolą. W sumie mam fajnych lekarzy.
    Właśnie przyszły wyniki Chlamydia, Ureaplazma i Mycoplasma.. Nie mam tych bakterii ☺️ w sumie to dobrze. Bo narazie mam już co leczyć 🤣 ja teraz poświęcam czas sobie. W czerwcu może będziemy mogli się starać.. Ale teraz staram się zająć czymś innym. Oczywiście wagą bo przytyłam i chce zdrowo jesc 😁😁😁

    A wiedzą, że chodzisz raz do jednego, raz do drugiego? 😃
    Mi ten drugi zmienił formę leczenia, więc jakbym poszła do pierwszego teraz to nie wiedzialabym co mu powiedzieć w związku z odstawieniem jego leków 😂
    A znają się, bo pracują razem w szpitalu 😃

    No to bardzo się cieszę, że nie wyszły Ci te bakterie 😊 u mnie podejrzewał ginekolog, że mogę mieć chlamydie, bo jeździłam parę razy w roku na termy, ale też nic nie wyszło 😊

    Mam jeszcze pytanko odnośnie biopsji. Mówił Ci coś lekarz, żeby się oszczędzać z wysikiem fizycznym po biopsji? Ja sobie nie przypominam nic o czymś takim, a jestem na wyjeździe. Wczoraj plamienia już były niewielkie, a dziś po jeździe na nartach żywa krew... 😕

    Starania od 08.2021
    ♀️26 ✅ Posiewy, hormony, biopsja endometrium ❌Hiperprolaktynemia czynnościowa
    ♂️29✅ Badanie nasienia, przewlekły stan zapalny prostaty wyleczony

    🍀10cs
    25.05.2022 ⏸ 10dpo

    04.02.2023 Laura 💖 3370g 51cm
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 12 marca 2022, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chrupka wrote:
    A wiedzą, że chodzisz raz do jednego, raz do drugiego? 😃
    Mi ten drugi zmienił formę leczenia, więc jakbym poszła do pierwszego teraz to nie wiedzialabym co mu powiedzieć w związku z odstawieniem jego leków 😂
    A znają się, bo pracują razem w szpitalu 😃

    No to bardzo się cieszę, że nie wyszły Ci te bakterie 😊 u mnie podejrzewał ginekolog, że mogę mieć chlamydie, bo jeździłam parę razy w roku na termy, ale też nic nie wyszło 😊

    Mam jeszcze pytanko odnośnie biopsji. Mówił Ci coś lekarz, żeby się oszczędzać z wysikiem fizycznym po biopsji? Ja sobie nie przypominam nic o czymś takim, a jestem na wyjeździe. Wczoraj plamienia już były niewielkie, a dziś po jeździe na nartach żywa krew... 😕
    Mój lekarz na miejscu co chodzę zna mnie długo.. Chodziłam teraz na monitoring bo mój był chory i kazał zrobić u kogoś innego. Wie że man innego lekarza.. Wręcz pokierował mnie też do Immunologa Paśnika.. Zalecenia zostają od lekarza naprotechnologa i nikt problemu nie ma...tak jak mówię ten jest od sytuacji że np nie mam recepty, albo monitoring gdy trzeba.. ☺️
    Po zabiegu miałam kilka dni wolnego i kazał uważać na siebie... Więc chyba też powinnaś mniej być aktywna.w każdym razie Teraz się oszczędzaj ☺️

  • Chrupka Autorytet
    Postów: 307 880

    Wysłany: 13 marca 2022, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Mój lekarz na miejscu co chodzę zna mnie długo.. Chodziłam teraz na monitoring bo mój był chory i kazał zrobić u kogoś innego. Wie że man innego lekarza.. Wręcz pokierował mnie też do Immunologa Paśnika.. Zalecenia zostają od lekarza naprotechnologa i nikt problemu nie ma...tak jak mówię ten jest od sytuacji że np nie mam recepty, albo monitoring gdy trzeba.. ☺️
    Po zabiegu miałam kilka dni wolnego i kazał uważać na siebie... Więc chyba też powinnaś mniej być aktywna.w każdym razie Teraz się oszczędzaj ☺️

    No to pięknie się oszczędzam.. dwa dni z rzędu narty + sauna i jacuzzi 🤦‍♀️
    Mam nadzieję, że sobie nie zaszkodze w ten sposób..

    Starania od 08.2021
    ♀️26 ✅ Posiewy, hormony, biopsja endometrium ❌Hiperprolaktynemia czynnościowa
    ♂️29✅ Badanie nasienia, przewlekły stan zapalny prostaty wyleczony

    🍀10cs
    25.05.2022 ⏸ 10dpo

    04.02.2023 Laura 💖 3370g 51cm
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 13 marca 2022, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chrupka wrote:
    No to pięknie się oszczędzam.. dwa dni z rzędu narty + sauna i jacuzzi 🤦‍♀️
    Mam nadzieję, że sobie nie zaszkodze w ten sposób..
    Nic nie stanie się. Ale lepiej odpuścić wysiłek jak się krwawi

    A32 lubi tę wiadomość

  • Chrupka Autorytet
    Postów: 307 880

    Wysłany: 14 marca 2022, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Nic nie stanie się. Ale lepiej odpuścić wysiłek jak się krwawi

    No właśnie jak byłam pierwszy dzień na nartach to dopiero jak wróciłam na hotel to widziałam krwawienie. Następnego dnia po nartach było takie plamienie jak wcześniej.
    No nic, dzisiaj wracam wypoczęta, więc jedynym wysiłkiem będzie moja praca 😂

    Pisałaś, że w histeroskopi wyszły Ci zrosty i polipy. Czy na normalnym usg nie było tego widać? Koleżanka miała raz polipa i było go widać na usg 🤔

    Starania od 08.2021
    ♀️26 ✅ Posiewy, hormony, biopsja endometrium ❌Hiperprolaktynemia czynnościowa
    ♂️29✅ Badanie nasienia, przewlekły stan zapalny prostaty wyleczony

    🍀10cs
    25.05.2022 ⏸ 10dpo

    04.02.2023 Laura 💖 3370g 51cm
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 15 marca 2022, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chrupka wrote:
    No właśnie jak byłam pierwszy dzień na nartach to dopiero jak wróciłam na hotel to widziałam krwawienie. Następnego dnia po nartach było takie plamienie jak wcześniej.
    No nic, dzisiaj wracam wypoczęta, więc jedynym wysiłkiem będzie moja praca 😂

    Pisałaś, że w histeroskopi wyszły Ci zrosty i polipy. Czy na normalnym usg nie było tego widać? Koleżanka miała raz polipa i było go widać na usg 🤔
    No najważniejsze, że wypoczęłaś 😊
    Zrosty było widać, a polipa nie. Nosiłam kształtke do maciczna by nie było już zrostów i po dwóch miesiącach ją wyjęłam

  • Chrupka Autorytet
    Postów: 307 880

    Wysłany: 16 marca 2022, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    No najważniejsze, że wypoczęłaś 😊
    Zrosty było widać, a polipa nie. Nosiłam kształtke do maciczna by nie było już zrostów i po dwóch miesiącach ją wyjęłam

    No to też już trochę przeszłaś 😕
    Nie wiem czy już pytałam, jak tak to wybacz, ale jestem na innych forach i czasami mi się miesza 🤦‍♀️
    Ile się już staracie o dzidzi? 😊

    Starania od 08.2021
    ♀️26 ✅ Posiewy, hormony, biopsja endometrium ❌Hiperprolaktynemia czynnościowa
    ♂️29✅ Badanie nasienia, przewlekły stan zapalny prostaty wyleczony

    🍀10cs
    25.05.2022 ⏸ 10dpo

    04.02.2023 Laura 💖 3370g 51cm
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 18 marca 2022, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chrupka wrote:
    No to też już trochę przeszłaś 😕
    Nie wiem czy już pytałam, jak tak to wybacz, ale jestem na innych forach i czasami mi się miesza 🤦‍♀️
    Ile się już staracie o dzidzi? 😊
    Nic nie szkodzi 😊 staramy się ponad 3 lata.
    Najważniejsze że za mną te zabiegi i ta Diagnostyka. Teraz sprawdzania ciąg dalszy..
    Ja znowu chora jestem.. Gardło mnie boli i katar mam 🤧🤧
    A co u ciebie?

  • Chrupka Autorytet
    Postów: 307 880

    Wysłany: 18 marca 2022, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Nic nie szkodzi 😊 staramy się ponad 3 lata.
    Najważniejsze że za mną te zabiegi i ta Diagnostyka. Teraz sprawdzania ciąg dalszy..
    Ja znowu chora jestem.. Gardło mnie boli i katar mam 🤧🤧
    A co u ciebie?

    Jejku, podziwiam, że jesteś taka silna w staraniach 😊
    Teraz to non stop ktoś chory, ja nie wiem co to się dzieje 😕
    Ja miałam wczoraj biopsje mammotomiczną piersi wraz z wycinkiem włókniaka, więc jak nie jedno to drugie..
    Teraz czekam na biopsje endometrium i biopsje włókniaka 🤷‍♀️

    Starania od 08.2021
    ♀️26 ✅ Posiewy, hormony, biopsja endometrium ❌Hiperprolaktynemia czynnościowa
    ♂️29✅ Badanie nasienia, przewlekły stan zapalny prostaty wyleczony

    🍀10cs
    25.05.2022 ⏸ 10dpo

    04.02.2023 Laura 💖 3370g 51cm
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 22 marca 2022, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chrupka wrote:
    Jejku, podziwiam, że jesteś taka silna w staraniach 😊
    Teraz to non stop ktoś chory, ja nie wiem co to się dzieje 😕
    Ja miałam wczoraj biopsje mammotomiczną piersi wraz z wycinkiem włókniaka, więc jak nie jedno to drugie..
    Teraz czekam na biopsje endometrium i biopsje włókniaka 🤷‍♀️
    Jestem silna? Oj czasami są upadki.. Przeszłam nerwice lękową. Wiele innych. Jednak nie będę w pełni żyć jeśli nie będę mamą i będę mogła tulić maleństwo. 🥺
    Jestem w domu na l4 bo siadło mi całkiem gardło..
    Trzymam kciuki aby Twoje wyniki wyszły dobrze..
    A wy ile czasu się staracie? Ile strat za wami?

  • Chrupka Autorytet
    Postów: 307 880

    Wysłany: 22 marca 2022, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Jestem silna? Oj czasami są upadki.. Przeszłam nerwice lękową. Wiele innych. Jednak nie będę w pełni żyć jeśli nie będę mamą i będę mogła tulić maleństwo. 🥺
    Jestem w domu na l4 bo siadło mi całkiem gardło..
    Trzymam kciuki aby Twoje wyniki wyszły dobrze..
    A wy ile czasu się staracie? Ile strat za wami?

    Wybacz, nie miałam pojęcia, że tak to przeszłaś 😥 też miałam swój kryzys już na samym początku jak się nie udawało, ale trzeba było się otrząsnąć bo nie można mieć od razu wszystkiego (mówię tutaj o mojej sytuacji oczywiście).
    Ja kocham dzieci, więc tak jak Ty nie wyobrażam sobie życia bez nich 😕
    My staramy się od sierpnia 2021, więc stosunkowo krótko. Nigdy nie byłam w ciąży, dlatego czekam co wyjdzie w biopsji, bo nie chce coś to moje endo rosnąć. Następny etap to hsg. U męża wyszło przewlekłe zapalenie prostaty, więc tak leczymy się oboje. Ostatnio jeszcze ginekolog znalazł przyczynę infekcji w postaci nadżerki, więc starania chwilowo zawieszone 🙂

    To kuruj się i wracaj do zdrowia w takim razie 😊

    Starania od 08.2021
    ♀️26 ✅ Posiewy, hormony, biopsja endometrium ❌Hiperprolaktynemia czynnościowa
    ♂️29✅ Badanie nasienia, przewlekły stan zapalny prostaty wyleczony

    🍀10cs
    25.05.2022 ⏸ 10dpo

    04.02.2023 Laura 💖 3370g 51cm
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ