X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Clo bez sprawdzania drożności?
Odpowiedz

Clo bez sprawdzania drożności?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • HopeandFaith Przyjaciółka
    Postów: 152 20

    Wysłany: 19 marca 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wy braliście Clo bez wcześniejszego sprawdzania drożności? Lekarz nie sugerował nawet spr droznosci

    18cs
    Niedoczynność tarczycy ( TSH unormowane na 1,5)
    Hormony-ok, AMH-2,6, HOMA IR-2,06 ( bez leków)
    Diagnoza: cykle bezowulacyjne:/
  • msmarmify Autorytet
    Postów: 296 185

    Wysłany: 19 marca 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja brałam bez, 6 cykli, a potem lametta tez bez sprawdzania i teraz jeszcze gonal, cos mowia o tym ale zaden konkretnie robimy i koniec. Ale ja tez zaszlam juz w ciążę wiec to chyba jakis argument za tymi decyzjami ze mozna bez..

  • msmarmify Autorytet
    Postów: 296 185

    Wysłany: 19 marca 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chcesz miec zrobione to powiedz lekarzowi a jak powie ze nie trzeba to zmien lekarza :) nie wszyscy sie nadaja sama krazylam po kilku :)

  • HopeandFaith Przyjaciółka
    Postów: 152 20

    Wysłany: 19 marca 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Msmarmify dzięki za odp.:)

    18cs
    Niedoczynność tarczycy ( TSH unormowane na 1,5)
    Hormony-ok, AMH-2,6, HOMA IR-2,06 ( bez leków)
    Diagnoza: cykle bezowulacyjne:/
  • milutka30 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 19 marca 2018, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też biorę CLO bez sprawdzenia drożności z tym, że lekarz wspominał, że jak po kilku cyklach pomimo owulacji nie uda się zajść w ciążę to wtedy wysyła mnie na sprawdzenie drożności więc chyba jest to normalne

  • Karola__ Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 19 marca 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też biorę clo bez sprawdzania.
    Dopiero w maju sprawdzimy. :)
    Trochę się boję..

    Karola
  • Frufru Autorytet
    Postów: 1411 1012

    Wysłany: 26 marca 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z kolei dopiero po HSG dostałam CLO, mam zacząć brać dopiero po 3 cyklach po badaniu...

    f2wl4z179qh7gg9w.png
    ...................................................
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
    sierpień 2019 - pozytywny test! <3
  • Aa1 Koleżanka
    Postów: 42 20

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Dziś byłam u gina po receptę na colstibergyt, bo staramy się już o 13 miesięcy i bez powodzenia.Mimo to sam dziś wspomniał jeżeli się nie uda w tym cyklu po poślę mnie na sprawdzenie droznosci jajowodow. Ale wspomnę, że 1,5 mies. temu zrobiłam se na własną rękę badanie tarczycy i okazało się, że jest problem za wysokie tsh do zajścia w ciążę mimo że mieszczę się w normach.

    Po długiej drodze jest to szczęście !!!!!
  • Aa1 Koleżanka
    Postów: 42 20

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa1 wrote:
    Hej. Dziś byłam u gina po receptę na colstibergyt, bo staramy się już o 13 miesięcy i bez powodzenia.Mimo to sam dziś wspomniał jeżeli się nie uda w tym cyklu po poślę mnie na sprawdzenie droznosci jajowodow. Ale wspomnę, że 1,5 mies. temu zrobiłam se na własną rękę badanie tarczycy i okazało się, że jest problem za wysokie tsh do zajścia w ciążę mimo że mieszczę się w normach.
    Stwierdził gin., że przy poronieniu które miałam 13 mies.temu i czyszczeniu mogło dojść do zablokowania jajowodow.

    Po długiej drodze jest to szczęście !!!!!
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś byłam u ginki i tez dostalam clo bez sprawdzania. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Wcześniej też była wzmianka o hsg.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ