X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Co czujesz gdy owulujesz?
Odpowiedz

Co czujesz gdy owulujesz?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • sóweczka Przyjaciółka
    Postów: 83 53

    Wysłany: 6 listopada 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!
    Czy czujecie moment owulacji? No bo ja nic nigdy nie odczuwam. Temperatura rośnie, testy są, program pokazuje że owulacja była, ale ja nic nie czuję. Jak jest u Was?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w zasadzie tez nic nie czuje... Jedne boli jajnik inne znowu maja dolegliwosci... No ja nie bardzo moge to u siebie zaobserwowwac;) a mimo wszystko mam 25 miesiecznego brzdaca;) bez zadnych wykresow, bez mierzenia temp itd. Teraz staram sie o drugie;)

  • MadBoy Koleżanka
    Postów: 39 8

    Wysłany: 6 listopada 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie podobnie...nie wiem co to ból owulacyjny, nigdy nie miałam ;)

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 6 listopada 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też nic nie odczuwam i zielonego pojęcia nie mam kiedy owulacja dokładnie była :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • sóweczka Przyjaciółka
    Postów: 83 53

    Wysłany: 8 listopada 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cóż, myślałam, że może ktoś podpowie na co zwracać uwagę... Może jest coś, co większość z nas przeoczyła? hmmm... Czekamy na dziewczyny czujące owulację!

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 8 listopada 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sóweczka ja należe do tych szczęsliwcow /nieszczęśliwców którzy czują owulacje..
    U mnie objawia się to dośc intensywnym bolem szyjki macicy(przy siadaniu zwłaszcza ból jakby sie siadało na dosłownie na odkrytej macicy) Oprocz tego ogolne pobolewanie w środkowej czesci tuż nad spojeniem łonowym.Może to być spowodowane podrażnieniem otrzewnej przez płyn pęcherzykowy.....Czasem dochodzi do tego drętwienie pachwiny i ciągniecie w niej po stronie ,z której jest owulacja...
    Niestety są to dość bolesne bóle z racji tego,ze przy PCOS a jestem jego posiadaczką osłonka korowa jajnika jest pogrubiała i pękanie pecherzykow przebiega trudniej ...Mam nadzieję,że troche pomogłam ...
    Pozdrawiam 8)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2014, 20:40

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • sóweczka Przyjaciółka
    Postów: 83 53

    Wysłany: 9 listopada 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapturnica, to ja już nie chcę, wystarczy mi wykresik ;)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2014, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuję owulację, tzn czułam zawsze. Bolał mnie wtedy jajnik- ok 2 dni.
    Po ciąży i laparoskopii to się zmieniło.
    Miałam torbiel na lewym jajniku- usunięta. Po tym zabiegu resztki jajnika lewego czuję co kilka dni a w okresie owulacji bolą zawsze oba, bez względu na to, który owuluje :) i bądź tu człowieku mądry. Jedynie z usg wiem, gdzie jest pęcherzyk dominujący.

  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 10 listopada 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest kłucie i lekkie ciągnięcie w jajniku, który owuluje. Czasem lekkie skurcze macicy jakby właśnie takie drętwienie pochwy. I robię się płaczliwa i napalona, tak poza strefą ciała :D

    sóweczka lubi tę wiadomość

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • zouza Koleżanka
    Postów: 74 19

    Wysłany: 12 listopada 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tępy ból w podbrzuszu, ciągnięcie w dół.
    W dniu owulacji czasami nie do wytrzymania .. jakby mnie łopatą zdzielono ;)

    ☀ 13 miesięcy ➡ 10 cykl
    słaba ruchliwość .. || udało się!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bol po prawej stronie dolu brzucha i ogromna chec na sex :-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie czuję :) tzn. brzuch mnie boli cały czas - ale to raczej jelito drażliwe:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam owulacje dopiero za kilka dni ponoć a czuje taki tępy ból w macicy, czemu tak jest? Jak to jest u was, ile trwają wasze dolegliwości?

  • lys Autorytet
    Postów: 5066 9158

    Wysłany: 19 listopada 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie boli jajnik, najczęściej lewy, czasem prawy. Do tego śluz bardzo rozciągliwy i większa ochota na sex.

    9f7jtv73juycdhvl.png
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 20 listopada 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś gdy miałam owulacje to przy wysiłku fizycznym miałam takie dziwne uczucie pobolewania w brzuchu to była owulka

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • siasiula13 Koleżanka
    Postów: 33 10

    Wysłany: 20 listopada 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja odczuwam takie bóle w jednym miesiącu bardziej w drugim mniej. Okropny ból macicy i te klucia w jajniku czasami są nie do zniesienia. W drugim miesiącu to samo tylko znacznie znacznie delikatniej. Ja mam bardziej bolesna owu gdy prawy jajnik działa. No i ma sex tez większa ochota jest. Ale że owu bywa przebiegła to ciężko ją dokładnie określić :-)

  • apaczka Autorytet
    Postów: 1763 4120

    Wysłany: 23 listopada 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie owulacja objawia się zwiększoną ilością śluzu, wzrostem libido i takim typowym bólem owulacyjnym w okolicy jajników, który ostatnimi czasy trwa 3-4 dni i nie jest czymś co można przeoczyć ;)

    9f7jpx9i1ln9kxb1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:51

  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 28 listopada 2014, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja (kiedy§ ) jak miałam owulkę czułam przy bieganiu owulke

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 28 listopada 2014, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi to libido tak wzrosło ostatnio nawet 2 fazie cyklu

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ